Võistlustele kehtivate võimalike piirangute ja võistluste korraldusele seatud nõuetega saate tutvuda SIIN.

Võistluse korraldamise ning sellel vajalike nõuete täitmise eest vastutab võistluse korraldaja.

Niitvälja Kevad / SMV lapsed ja U25

Aeg:
09.03.19 - 10.03.19
Korraldaja(d):
RSK KRT
Asukoht:
Niitvälja RK
Sekretär:
Ave Talts
tel. 51 36 847, ratsavoistlus@gmail.com
Tüüp:
rahvuslik, SMV
Riik:
Eesti
Staatus:
Tulemused avaldatud
Võistluse online leht:
https://online.equipe.com/en/competitions/29293

Lisainfo


Võistluse lehele
10.03.19 - Klass XI | 130 cm | SMV U25
Starte: 20
Võistluspaare: 20
Võistlejaid: 20
Hobuseid: 20
Koht# Võistleja Klubi Treener(id) Hobune Tulemus
1
Treener(id):
Helen-Britt Liidemann
CATANA VAN'T STEENPUTJE (2002)
Tulemus: 0 / 0 / 39,91
RK Ruila Tall CATANA VAN'T STEENPUTJE (2002) 0 / 0 / 39,91
2
Treener(id):
Helene Marie Rägo
CON QUICK (2008)
Tulemus: 0 / 0 / 40,08
Tartumaa RSK CON QUICK (2008) 0 / 0 / 40,08
3
Treener(id):
Berit Lehtsaar
SOLEI SOLEI (2008)
Tulemus: 0 / 0 / 40,39
Tartu Ratsakool SOLEI SOLEI (2008) 0 / 0 / 40,39
4
Treener(id):
Susan Kaleta
HUDSON HORNET (2012)
Tulemus: 0 / 0 / 41,59
Viljandimaa RSK HUDSON HORNET (2012) 0 / 0 / 41,59
5
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Rebecca Blumfeldt
SAN ANTONIO (2000)
Tulemus: 0 / 0 / 47,49
Tondi RSK SAN ANTONIO (2000) 0 / 0 / 47,49
6
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Karol-Kenneth Lootus
COOLMAN (2007)
Tulemus: 0 / 8 / 39,06
ESHKS COOLMAN (2007) 0 / 8 / 39,06
7
Treener(id):
Andres Zirk
VARINA (2009)
Tulemus: 4 / elim
Tartumaa RSK VARINA (2009) 4 / elim
8
Treener(id):
Elizabeth Põder
PICCOLINA (2006)
Tulemus: 8 / 55,29
SA Tallinna RK PICCOLINA (2006) 8 / 55,29
9
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Elise Sõrmus
HELLO KITTY (2009)
Tulemus: 8 / 56,14
Tondi RSK HELLO KITTY (2009) 8 / 56,14
10
Treener(id):
Kati Raidma
HAROLE (2012)
Tulemus: 8 / 58,16
Vändra RSK HAROLE (2012) 8 / 58,16
11
Treener(id):
Marie-Annabel Reiner
ERNEST W (2009)
Tulemus: 8 / 58,55
Viljandimaa RSK ERNEST W (2009) 8 / 58,55
12
Treener(id):
Brita Tuvi
HINDENBURG (2008)
Tulemus: 8 / 62,03
Viljandimaa RSK HINDENBURG (2008) 8 / 62,03
13
Treener(id):
Karolin Valge
FABRIANO B (2010)
Tulemus: 8 / 62,10
Tartumaa RSK FABRIANO B (2010) 8 / 62,10
14
Treener(id):
Stella Brett Mesila
NONSENS K (2006)
Tulemus: 11 / 72,12
Märjamaa SK NONSENS K (2006) 11 / 72,12
15
Treener(id):
Taisi Viire
BALERIIN (2011)
Tulemus: 11 / 72,70
Pärnumaa RSK BALERIIN (2011) 11 / 72,70
16
Treener(id):
Sandra Vatter
LITTLE JOHN (2008)
Tulemus: 12 / 58,95
Vändra RSK LITTLE JOHN (2008) 12 / 58,95
17
Treener(id):
Stella-Ingrid Liinamäe
CALIMERO VON CIMELY (2003)
Tulemus: 14 / 69,24
Tartu Kalevi RK CALIMERO VON CIMELY (2003) 14 / 69,24
Klubi: RSK Ruttar
Treener(id):
Kärol Järviste
HUP (2012)
Tulemus: elim
RSK Ruttar HUP (2012) elim
Klubi: Jakoch RSK
Treener(id):
Rain Koch
Jakoch RSK JACKSON VD DOORNDONKHOEVE (2009) elim
Treener(id):
Teele Kaal
ROKOKO (2007)
Tulemus: katkestas
RK Ruila Tall ROKOKO (2007) katkestas
Taustatööd