Võistlus

Nimi:
Niitvälja Kevad / SMV lapsed ja U25
Aeg:
09.03.19 - 10.03.19
Korraldaja(d):
RSK KRT
Sekretär:
Ave Talts
tel. 51 36 847, ratsavoistlus@gmail.com
Tüüp:
rahvuslik, SMV
Riik:
Eesti
Asukoht:
Niitvälja Ratsakeskus
Staatus:
Tulemused avaldatud
Võistluse online leht:
https://online.equipe.com/en/competitions/29293
Lisainfo:

NB! Väljaspool arvestust startida ei saa.

10.03.19 - Klass 6 | 130 cm | Art. 276.2, võitjate vooruga | SMV - U25 (kuni 25a)

Osalejaid: 26

Koht# Võistleja Klubi Treener(id) Hobune Tulemus
1
Treener(id):
Helen-Britt Liidemann
CATANA VAN'T STEENPUTJE (2002)
RK Ruila Tall CATANA VAN'T STEENPUTJE (2002) 0 / 57,36 / 0 / 39,91 0 / 57,36 / 0 / 39,91
2
Treener(id): Urmas Raag
Helene Marie Rägo (1999)
CON QUICK (2008)
Tartumaa RSK Urmas Raag CON QUICK (2008) 0 / 58,11 / 0 / 40,08 0 / 58,11 / 0 / 40,08
3
Treener(id):
Berit Lehtsaar (2001)
SOLEI SOLEI (2008)
Tartu Ratsakool SOLEI SOLEI (2008) 0 / 56,14 / 0 / 40,39 0 / 56,14 / 0 / 40,39
4
Treener(id):
Helen-Britt Liidemann
GWENNA N (2011)
RK Ruila Tall GWENNA N (2011) 4 / 56,13 / 0 / 41,37 4 / 56,13 / 0 / 41,37
5
Treener(id): Hanno Ellermann
Susan Kaleta
HUDSON HORNET (2012)
Viljandimaa RSK Hanno Ellermann HUDSON HORNET (2012) 0 / 57,30 / 0 / 41,59 0 / 57,30 / 0 / 41,59
6
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Rebecca Blumfeldt (2000)
SAN ANTONIO (2000)
Tondi RSK SAN ANTONIO (2000) 0 / 61,48 / 0 / 47,49 0 / 61,48 / 0 / 47,49
7
Treener(id):
Berit Lehtsaar (2001)
B C QASTANIA (2011)
Tartu Ratsakool B C QASTANIA (2011) 0 / 56,09 / 8 / 38,66 0 / 56,09 / 8 / 38,66
8
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Karol-Kenneth Lootus (2003)
COOLMAN (2007)
ESHKS COOLMAN (2007) 0 / 57,70 / 8 / 39,06 0 / 57,70 / 8 / 39,06
9
Treener(id): Hanno Ellermann
Susan Kaleta
AGA FLAMENCO VON FEICHT (2004)
Viljandimaa RSK Hanno Ellermann AGA FLAMENCO VON FEICHT (2004) 0 / 56,41 / 8 / 41,01 0 / 56,41 / 8 / 41,01
10
Treener(id): Urmas Raag
Andres Zirk (1999)
VARINA (2009)
Tartumaa RSK Urmas Raag VARINA (2009) 4 / 53,47 / elim 4 / 53,47 / elim
11
Treener(id):
Berit Lehtsaar (2001)
STANNUS (2008)
Tartu Ratsakool STANNUS (2008) 4 / 61,16 4 / 61,16
12
Treener(id):
Elizabeth Põder (2002)
PICCOLINA (2006)
SA Tallinna RK PICCOLINA (2006) 8 / 55,29 8 / 55,29
13
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Anni Kaljund
Elise Sõrmus (2000)
HELLO KITTY (2009)
Tondi RSK Anni Kaljund HELLO KITTY (2009) 8 / 56,14 8 / 56,14
14
Treener(id):
Kati Raidma (1999)
HAROLE (2012)
Vändra RSK HAROLE (2012) 8 / 58,16 8 / 58,16
15
Treener(id): Ivo Ots
Marie-Annabel Reiner (1998)
ERNEST W (2009)
Viljandimaa RSK Ivo Ots ERNEST W (2009) 8 / 58,55 8 / 58,55
16
Treener(id): Urmas Raag
Andres Zirk (1999)
JACKSON V/H DAUWHOF (2009)
Tartumaa RSK Urmas Raag JACKSON V/H DAUWHOF (2009) 8 / 59,02 8 / 59,02
17
Treener(id):
Brita Tuvi
HINDENBURG (2008)
Viljandimaa RSK HINDENBURG (2008) 8 / 62,03 8 / 62,03
18
Treener(id): Urmas Raag
Karolin Valge
FABRIANO B (2010)
Tartumaa RSK Urmas Raag FABRIANO B (2010) 8 / 62,10 8 / 62,10
19
Treener(id):
Stella Brett Mesila (1999)
NONSENS K (2006)
Märjamaa SK NONSENS K (2006) 11 / 72,12 11 / 72,12
20
Treener(id): Annika Veerpalu
Taisi Viire (2000)
BALERIIN (2011)
Pärnumaa RSK Annika Veerpalu BALERIIN (2011) 11 / 72,70 11 / 72,70
21
Treener(id): Andres Udeküll
Sandra Vatter (2003)
LITTLE JOHN (2008)
Vändra RSK Andres Udeküll LITTLE JOHN (2008) 12 / 58,95 12 / 58,95
22
Treener(id):
Stella-Ingrid Liinamäe
CALIMERO VON CIMELY (2003)
Tartu Kalevi RK CALIMERO VON CIMELY (2003) 14 / 69,24 14 / 69,24
Klubi: RSK Ruttar
Treener(id): Andres Udeküll
Kärol Järviste
HUP (2012)
RSK Ruttar Andres Udeküll HUP (2012) elim elim
Klubi: Jakoch RSK
Treener(id): Rein Pill
Rain Koch
JACKSON VD DOORNDONKHOEVE (2009)
Jakoch RSK Rein Pill JACKSON VD DOORNDONKHOEVE (2009) elim elim
Treener(id): Tiit Kivisild
Teele Kaal (2000)
ROKOKO (2007)
RK Ruila Tall Tiit Kivisild ROKOKO (2007) katkestas katkestas
Treener(id): Hanno Ellermann
Susan Kaleta
HERRERA (2013)
Viljandimaa RSK Hanno Ellermann HERRERA (2013) katkestas katkestas