Võistlus

Nimi:
Ruila Derby 2019 & Freejump Lastekarikas 2019 IV etapp & Land Rover Trophy I etapp
Aeg:
01.06.19 - 02.06.19
Korraldaja(d):
RK Ruila Tall
Sekretär:
Ave Talts
tel. 51 36 847, ratsavoistlus@gmail.com
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Asukoht:
Ruila
Staatus:
Tulemused avaldatud
Võistluse online leht:
https://online.equipe.com/en/competitions/31286
Lisainfo:

Karikasarjade üldinfo

Klass nr. 9 (Ruila GP) raames peetakse uue seenioride võistlussarja punktiarvestust. Sportlastel, kes osalevad selles sõidus mitme hobusega, palume hiljemalt üks tund enne võistlusklassi algust teatada võistluse sekretärile sarja arvestuses osaleva hobuse nime.

01.06.19 - Klass 4 Prix de Cavalor | 130 cm | Art. 238.2.1, puhtus-kiirus | Avatud (U25 võistkondlik arvestus)

Osalejaid: 43

Koht# Võistleja Klubi Treener(id) Hobune Tulemus
1
Treener(id):
Kullo Kender
STRIGA (2008)
RK Ruila Tall STRIGA (2008) 0 / 54,79 0 / 54,79
2
Treener(id):
Urmas Raag
VENTISETTE (2012)
Tartumaa RSK VENTISETTE (2012) 0 / 55,39 0 / 55,39
3
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Karol-Kenneth Lootus (2003)
COOLMAN (2007)
ESHKS COOLMAN (2007) 0 / 55,60 0 / 55,60
4
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Paul Argus
FARINO (2010)
Tondi RSK FARINO (2010) 0 / 55,68 0 / 55,68
5
Treener(id):
Kertu Klettenberg
D.LADY (2008)
RK Ruila Tall D.LADY (2008) 0 / 56,02 0 / 56,02
6
Treener(id):
Rein Pill
WHITE DREAM (2009)
RK Ruila Tall WHITE DREAM (2009) 0 / 58,56 0 / 58,56
7
Treener(id):
Susan Kaleta
HUDSON HORNET (2012)
Viljandimaa RSK HUDSON HORNET (2012) 0 / 58,64 0 / 58,64
8
Treener(id):
Rein Pill
ALFONS RA (2007)
RK Ruila Tall ALFONS RA (2007) 0 / 59,40 0 / 59,40
9
Treener(id):
Urmas Raag
VAN DAMME (2011)
Tartumaa RSK VAN DAMME (2011) 0 / 60,18 0 / 60,18
10
Treener(id):
Urmas Raag
CARLOS (2007)
Tartumaa RSK CARLOS (2007) 0 / 60,50 0 / 60,50
11
Treener(id): Tiit Kivisild
Elizabeth Põder (2002)
PICCOLINA (2006)
RK Ruila Tall Tiit Kivisild PICCOLINA (2006) 0 / 60,73 0 / 60,73
12
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Paul Argus
RENESSIN (2007)
Tondi RSK RENESSIN (2007) 0 / 60,94 0 / 60,94
13
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Paul Argus
PING PONG V (2012)
Tondi RSK PING PONG V (2012) 0 / 62,29 0 / 62,29
14
Treener(id): Urmas Raag
Andres Zirk (1999)
VERMONT (2013)
Tartumaa RSK Urmas Raag VERMONT (2013) 0 / 62,95 0 / 62,95
15
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id):
Piret Ervald
CALANDA DE LAUBRY Z (2013)
Viru Ratsu CALANDA DE LAUBRY Z (2013) 0 / 63,42 0 / 63,42
16
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Paul Argus
JAY-Z BEE (2012)
Tondi RSK JAY-Z BEE (2012) 0 / 64,10 0 / 64,10
17
Treener(id): Tiit Kivisild
Teele Kaal (2000)
ROKOKO (2007)
RK Ruila Tall Tiit Kivisild ROKOKO (2007) 0 / 64,70 0 / 64,70
18
Treener(id):
Tarmo Kutsar
NATREJU (2012)
Tallinna RSK NATREJU (2012) 0 / 65,19 0 / 65,19
19
Treener(id):
Catlin Vatsel
BEAUTY STAR K Z (2012)
RK Ruila Tall BEAUTY STAR K Z (2012) 0 / 66,70 0 / 66,70
20
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id):
Piret Ervald
JOIE DE MA VIE (2009)
Viru Ratsu JOIE DE MA VIE (2009) 0 / 67,95 0 / 67,95
21
Klubi: Nõo RK
Treener(id):
Annika Veerpalu
CALIPSO V (2012)
Nõo RK CALIPSO V (2012) 0 / 68,01 0 / 68,01
22
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Rebecca Blumfeldt (2000)
SAN ANTONIO (2000)
Tondi RSK SAN ANTONIO (2000) 4 / 61,82 4 / 61,82
23
Treener(id):
Janely Saar
ILSONNE V BAREELHOF (2008)
Pärnumaa RSK ILSONNE V BAREELHOF (2008) 4 / 63,51 4 / 63,51
24
Treener(id):
Kullo Kender
CHARLOTTE DUNDAS (2012)
RK Ruila Tall CHARLOTTE DUNDAS (2012) 4 / 63,78 4 / 63,78
25
Treener(id): Hanno Ellermann
Stefani Sabrodin
PICANTO M (2012)
Tartu Kalevi RK Hanno Ellermann PICANTO M (2012) 4 / 63,82 4 / 63,82
26
Treener(id):
Gunnar Klettenberg
HUNTER (2012)
RK Ruila Tall HUNTER (2012) 4 / 65,61 4 / 65,61
27
Treener(id): Andres Udeküll
Sandra Vatter (2003)
LITTLE JOHN (2008)
Vändra RSK Andres Udeküll LITTLE JOHN (2008) 4 / 65,70 4 / 65,70
28
Treener(id):
Kertu Klettenberg
QUALITY PAUL (2012)
RK Ruila Tall QUALITY PAUL (2012) 4 / 66,15 4 / 66,15
29
Treener(id):
Stella Brett Mesila (1999)
NONSENS K (2006)
Märjamaa SK NONSENS K (2006) 4 / 66,97 4 / 66,97
30
Treener(id): Monica Pärno
Kert Joandi
FIRENZE (2008)
RK Ruila Tall Monica Pärno FIRENZE (2008) 4 / 68,38 4 / 68,38
31
Klubi: RSK KRT
Treener(id):
Andres Udeküll
HERDI (2012)
RSK KRT HERDI (2012) 4 / 72,88 4 / 72,88
32
Klubi: ESHKS
Kristi Luha
CARLSON (2009)
ESHKS Hanno Ellermann, Maris Kartau CARLSON (2009) 4 / 74,47 4 / 74,47
33
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Maarja Martinson
KRAGBECH'S CELICA (2008)
Tondi RSK KRAGBECH'S CELICA (2008) 5 / 76,89 5 / 76,89
34
Treener(id): Tiit Kivisild
Helen-Britt Liidemann
GWENNA N (2011)
RK Ruila Tall Tiit Kivisild GWENNA N (2011) 8 / 56,00 8 / 56,00
35
Treener(id): Urmas Raag
Andres Zirk (1999)
VINCENT (2013)
Tartumaa RSK Urmas Raag VINCENT (2013) 8 / 71,04 8 / 71,04
36
Treener(id):
Jessica Raide
HIGHSCORE "B" (2012)
RK Ruila Tall HIGHSCORE "B" (2012) 8 / 78,67 8 / 78,67
37
Treener(id): Urmas Raag
Karolin Valge
FABRIANO B (2010)
Tartumaa RSK Urmas Raag FABRIANO B (2010) 8 / 82,62 8 / 82,62
38
Treener(id):
Gunnar Klettenberg
ESPRIT DU BUISSON Z (2012)
RK Ruila Tall ESPRIT DU BUISSON Z (2012) 12 / 72,65 12 / 72,65
39
Treener(id): Hanno Ellermann
Rainer Hõim
ODIN (2007)
Tartu Kalevi RK Hanno Ellermann ODIN (2007) 13 / 102,41 13 / 102,41
40
Treener(id): Annika Veerpalu
Taisi Viire (2000)
BALERIIN (2011)
Pärnumaa RSK Annika Veerpalu BALERIIN (2011) 16 / 85,29 16 / 85,29
Klubi:
Treener(id):
Ville Paloheimo (FIN)
LOCRI
LOCRI elim elim
Treener(id):
Kati Raidma (1999)
HAROLE (2012)
Vändra RSK HAROLE (2012) elim elim
Treener(id): Urmas Raag
Teele Kepler
VARINA (2009)
Tartumaa RSK Urmas Raag VARINA (2009) elim elim