Võistlus

Nimi:
Tallinna RSK Harrastajate Karikas FINAAL
Aeg:
13.04.19
Korraldaja(d):
Tallinna RSK, SA Tallinna RK & Veskimetsa RK
Sekretär:
Ave Talts
ratsavoistlus@gmail.com
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Asukoht:
Veskimetsa Ratsakeskus
Staatus:
Tulemused avaldatud
Võistluse online leht:
https://online.equipe.com/en/competitions/29923
13.04.19 - Klass 3b | 105 cm | Art. 274.1.5.3, kahefaasiline | Avatud

Osalejaid: 34

Koht# Võistleja Klubi Treener(id) Hobune Tulemus
1
Treener(id):
Eeva Helga Kupits (2002)
PACKETA (2009)
Saaremaa RSK PACKETA (2009) 0 / 42,60 / 0 / 19,81 0 / 42,60 / 0 / 19,81
2
Treener(id):
Anni Kaljund
GG FELICIA (2010)
RK Ruila Tall GG FELICIA (2010) 0 / 50,89 / 0 / 20,97 0 / 50,89 / 0 / 20,97
3
Treener(id): Anni Mägi
Elisabeth Käbin (2002)
WEST PARK-S (2012)
Pärnumaa RSK Anni Mägi WEST PARK-S (2012) 0 / 47,84 / 0 / 22,10 0 / 47,84 / 0 / 22,10
4
Treener(id): Riina Seder-Zalite
Mariette Mardo (2001)
BERRA (2011)
Tallinna RSK Riina Seder-Zalite BERRA (2011) 0 / 50,22 / 0 / 22,58 0 / 50,22 / 0 / 22,58
5
Victoria Saks (2004)
HILFIGER (2009)
SA Tallinna RK Jekaterina Soiver, Pille Elson, Pille Pajulaid HILFIGER (2009) 0 / 39,81 / 0 / 22,94 0 / 39,81 / 0 / 22,94
6
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Paul Argus
SERGIO (2013)
Tondi RSK SERGIO (2013) 0 / 52,97 / 0 / 23,28 0 / 52,97 / 0 / 23,28
7
Laura Pedjak (1999)
ENCINASOLA (2008)
Liivimaa RK Tiit Kivisild, Dina Ellermann, Siret Saks ENCINASOLA (2008) 0 / 48,19 / 0 / 23,34 0 / 48,19 / 0 / 23,34
8
Treener(id): Anni Mägi
Karolin Jaani (2001)
LORD FONTAINE (2008)
Pärnumaa RSK Anni Mägi LORD FONTAINE (2008) 0 / 47,56 / 0 / 24,13 0 / 47,56 / 0 / 24,13
9
Treener(id):
Janely Saar
GOOD LIFE - J.C. (2012)
Pärnumaa RSK GOOD LIFE - J.C. (2012) 0 / 46,34 / 0 / 25,22 0 / 46,34 / 0 / 25,22
10
Treener(id):
Johanna Brigite Verro (2001)
FLANAGAN (2010)
RK Ruila Tall FLANAGAN (2010) 0 / 50,16 / 0 / 25,66 0 / 50,16 / 0 / 25,66
11
Klubi: RSK Simon
Treener(id):
Grethe Aikevitsius
CORNETTO (2011)
RSK Simon CORNETTO (2011) 0 / 46,75 / 0 / 26,06 0 / 46,75 / 0 / 26,06
12
Treener(id):
Ederly Talu
CARLOTTA (2010)
Viljandimaa RSK CARLOTTA (2010) 0 / 46,72 / 0 / 26,91 0 / 46,72 / 0 / 26,91
13
Laura Pedjak (1999)
CARDINOS PIGGX (2010)
Liivimaa RK Tiit Kivisild, Dina Ellermann, Siret Saks CARDINOS PIGGX (2010) 0 / 50,34 / 0 / 27,36 0 / 50,34 / 0 / 27,36
14
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Monica Pärno
Elina Lebedeva (2002)
TERMINAATOR (2000, SP)
Tondi RSK Monica Pärno TERMINAATOR (2000, SP) 0 / 41,63 / 0 / 27,48 0 / 41,63 / 0 / 27,48
15
Klubi: Saare RK
Treener(id):
Jaagup Kallas
CORRIDOS SJI (2014)
Saare RK CORRIDOS SJI (2014) 0 / 50,94 / 0 / 27,97 0 / 50,94 / 0 / 27,97
16
Klubi: Saare RK
Treener(id):
Jaagup Kallas
CORRWINIO SJI (2014)
Saare RK CORRWINIO SJI (2014) 0 / 52,66 / 0 / 28,28 0 / 52,66 / 0 / 28,28
17
Klubi: Jakoch RSK
Treener(id): Rein Pill
Epp Keel
EKLUND (2013)
Jakoch RSK Rein Pill EKLUND (2013) 0 / 53,64 / 0 / 30,16 0 / 53,64 / 0 / 30,16
18
Treener(id):
Tarmo Kutsar
VINCET (2015)
Tallinna RSK VINCET (2015) 0 / 52,66 / 1 / 36,54 0 / 52,66 / 1 / 36,54
19
Treener(id): Janely Saar
Hedi Voor-Voort (2006)
MEXICANA (2006)
Pärnumaa RSK Janely Saar MEXICANA (2006) 0 / 45,25 / 4 / 25,38 0 / 45,25 / 4 / 25,38
20
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Riina Seder-Zalite
Lissy-Ann Tilk (2003)
EX`ROYAL (2013)
Tondi RSK Riina Seder-Zalite EX`ROYAL (2013) 0 / 46,50 / 4 / 25,53 0 / 46,50 / 4 / 25,53
21
Treener(id):
Lenna Buht (2006)
PATRIITS (2007)
Vändra RSK PATRIITS (2007) 0 / 48,25 / 4 / 25,88 0 / 48,25 / 4 / 25,88
22
Treener(id):
Marie Adele Abel (2003)
ROLEX (2007)
Saaremaa RSK ROLEX (2007) 0 / 45,22 / 8 / 34,81 0 / 45,22 / 8 / 34,81
23
Treener(id): Janely Saar
Kaide Carolin Tomson (2004)
BELCANTO (2006)
Pärnumaa RSK Janely Saar BELCANTO (2006) 0 / 49,50 / 8 / 48,84 0 / 49,50 / 8 / 48,84
24
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Helena Vello (2003)
TEOFIL (2008)
Tondi RSK TEOFIL (2008) 4 / 42,11 4 / 42,11
25
Klubi: Saare RK
Treener(id):
Maria Anett Allikveer (2004)
ERLE (2012)
Saare RK ERLE (2012) 4 / 43,06 4 / 43,06
26
Karl Urmas Sepp (2004)
VELIKAJA LUGA (2003)
Tallinna RSK Pille Elson, Jekaterina Soiver VELIKAJA LUGA (2003) 4 / 46,41 4 / 46,41
27
Klubi: ESHKS
Treener(id): Kaidi Lunter
Elise Lott (2005)
GAMEELIA (2014)
ESHKS Kaidi Lunter GAMEELIA (2014) 4 / 48,06 4 / 48,06
28
Treener(id): Pille Pajulaid, Pille Elson
Eva-Maria Vinkel
CHELSY V (2014)
Tallinna RSK Pille Pajulaid, Pille Elson CHELSY V (2014) 4 / 48,31 4 / 48,31
29
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Jennifer Žukova (2000)
PHENOMENON (2013)
Tondi RSK PHENOMENON (2013) 4 / 48,48 4 / 48,48
30
Treener(id): Andres Udeküll
Riin Tammet (2005)
EDWINA (2012)
Märjamaa SK Andres Udeküll EDWINA (2012) 4 / 54,73 4 / 54,73
31
Treener(id): Kristiina Raudnagel
Carmen Peussa
CALEGRA (2012)
Märjamaa SK Kristiina Raudnagel CALEGRA (2012) 8 / 48,97 8 / 48,97
32
Treener(id): Anni Kaljund
Vanessa Poolgas (2001)
DARK KNIGHT (2008)
RK El Awrah ET Anni Kaljund DARK KNIGHT (2008) 8 / 49,88 8 / 49,88
33
Treener(id): Konstantin Prohhorov
Oskar Eivak (2003)
SYBERIA (2008)
SA Tallinna RK Konstantin Prohhorov SYBERIA (2008) 9 / 61,56 9 / 61,56
34
Treener(id):
Janely Saar
CLAUDETTE Z (2011)
Pärnumaa RSK CLAUDETTE Z (2011) 12 / 43,52 12 / 43,52