Võistlus

Nimi:
Veskimetsa Talvekarikas 2019 / Tallinna RSK Harrastajate karikas II etapp / Havensi Ponikarikas 2019 I etapp
Aeg:
16.02.19 - 17.02.19
Korraldaja(d):
Tallinna RSK, SA Tallinna RK, Veskimetsa RK
Sekretär:
Ave Talts
ratsavoistlus@gmail.com
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Asukoht:
Veskimetsa Ratsakeskus
Staatus:
Tulemused avaldatud
Võistluse online leht:
https://online.equipe.com/en/competitions/29081
Lisainfo:

Karikasarjade üldinfo

Väljaspool arvestust stardid märkida Ratsanetis registreerimisel märkuste lahtrisse või saata otse võistluse sekretärile ja need on võimalikud kui ajakava seda võimaldab, täpsem info pärast registreerimise lõppu.

NB! Kui poni turjakõrgus on Ratsanetis teatamata, siis käsitletakse teda võistlustel ning edetabelitesse punktide arvestamisel hobusena.

17.02.19 - Klass 7 | 135 cm | Art. 238.2.2 + 245.3, vahetud ümberhüpped | Veskimetsa Talvekarikas - avatud

Osalejaid: 20

Koht# Võistleja Klubi Treener(id) Hobune Tulemus
1
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Paul Argus
JAY-Z BEE (2012)
Tondi RSK JAY-Z BEE (2012) 0 / 61,12 / 0 / 27,12 0 / 61,12 / 0 / 27,12
2
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Hanno Ellermann
DONNA-PAOLA (2008)
ESHKS DONNA-PAOLA (2008) 0 / 60,49 / 0 / 27,35 0 / 60,49 / 0 / 27,35
3
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Hanno Ellermann
GRAFFITI (2011)
ESHKS GRAFFITI (2011) 0 / 59,78 / 0 / 29,67 0 / 59,78 / 0 / 29,67
4
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Paul Argus
RENESSIN (2007)
Tondi RSK RENESSIN (2007) 0 / 61,72 / 0 / 30,66 0 / 61,72 / 0 / 30,66
5
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Hanno Ellermann
FREEDOM (2010)
ESHKS FREEDOM (2010) 0 / 63,44 / 0 / 30,67 0 / 63,44 / 0 / 30,67
6
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Hanno Ellermann
JACOBA STUD FUMOSA (2010)
ESHKS JACOBA STUD FUMOSA (2010) 0 / 60,86 / 0 / 31,06 0 / 60,86 / 0 / 31,06
7
Treener(id):
Helen-Britt Liidemann
GWENNA N (2011)
RK Ruila Tall GWENNA N (2011) 0 / 57,20 / 0 / 31,47 0 / 57,20 / 0 / 31,47
8
Treener(id):
Tiit Kivisild
EXKILLER (2010)
RK Ruila Tall EXKILLER (2010) 0 / 62,91 / 0 / 32,50 0 / 62,91 / 0 / 32,50
9
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Maarja Martinson
BANDERAS B (2006)
Tondi RSK BANDERAS B (2006) 0 / 61,32 / 0 / 33,43 0 / 61,32 / 0 / 33,43
10
Treener(id):
Tarmo Kutsar
NATREJU (2012)
Tallinna RSK NATREJU (2012) 0 / 58,15 / 10 / 46,44 0 / 58,15 / 10 / 46,44
11
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Paul Argus
PING PONG V (2012)
Tondi RSK PING PONG V (2012) 0 / 62,72 / 10 / 46,84 0 / 62,72 / 10 / 46,84
12
Treener(id):
Berit Lehtsaar (2001)
STANNUS (2008)
Viljandimaa RSK STANNUS (2008) 4 / 60,16 4 / 60,16
13
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Rebecca Blumfeldt (2000)
SAN ANTONIO (2000)
Tondi RSK SAN ANTONIO (2000) 4 / 61,65 4 / 61,65
14
Klubi: RSK KRT
Treener(id):
Andres Udeküll
HERDI (2012)
RSK KRT HERDI (2012) 4 / 65,93 4 / 65,93
15
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id):
Piret Ervald
JOIE DE MA VIE (2009)
Viru Ratsu JOIE DE MA VIE (2009) 6 / 75,22 6 / 75,22
16
Treener(id):
Janely Saar
ILSONNE V BAREELHOF (2008)
Pärnumaa RSK ILSONNE V BAREELHOF (2008) 12 / 82,97 12 / 82,97
17
Treener(id): Andres Udeküll
Sandra Vatter (2003)
LITTLE JOHN (2008)
Vändra RSK Andres Udeküll LITTLE JOHN (2008) 19 / 79,24 19 / 79,24
Treener(id):
Helen-Britt Liidemann
CATANA VAN'T STEENPUTJE (2002)
RK Ruila Tall CATANA VAN'T STEENPUTJE (2002) elim elim
Treener(id): Monica Pärno
Kert Joandi
FIRENZE (2008)
RK Ruila Tall Monica Pärno FIRENZE (2008) elim elim
Klubi: Jakoch RSK
Treener(id): Rein Pill
Rain Koch
JACKSON VD DOORNDONKHOEVE (2009)
Jakoch RSK Rein Pill JACKSON VD DOORNDONKHOEVE (2009) elim elim