Kalenderplaan
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Isikud
Hobused
Klubid
Edetabelid
Kvalifikatsioonid
Sanktsioonid
E-pood
Ostukorv
E-pood
Logi sisse
Logi sisse
Logi sisse
Jäta mind meelde
- või -
Logi sisse ID kaardiga
Unustasid parooli?
Kalenderplaan 2019
/
Niitvälja talv 2019
/ 3 - Tulemused
Niitvälja talv 2019
Aeg:
19.01.19
Korraldaja(d):
RSK KRT
Asukoht:
Niitvälja RK
Sekretär:
Ave Talts
ratsavoistlus@gmail.com
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Staatus:
Tulemused avaldatud
Võistluse online leht:
https://online.equipe.com/en/competitions/28784
Võistluse lehele
19.01.19 - Klass 3 | 130 cm | Art. 238.2.2 + 245.3, vahetud ümberhüpped | Avatud
Starte:
33
Võistluspaare:
33
Võistlejaid:
22
Hobuseid:
33
Koht
#
Võistleja
Klubi
Treener(id)
Hobune
Tulemus
1
Paul Argus
Paul Argus
Tondi RSK
RENESSIN (2007)
Tulemus
0 / 63,04 / 0 / 31,93
Tondi RSK
RENESSIN (2007)
0 / 63,04 / 0 / 31,93
2
Berit Lehtsaar
Berit Lehtsaar
Viljandimaa RSK
SOLEI SOLEI (2008)
Tulemus
0 / 58,22 / 0 / 32,30
Viljandimaa RSK
SOLEI SOLEI (2008)
0 / 58,22 / 0 / 32,30
3
Tiit Kivisild
Tiit Kivisild
RK Ruila Tall
DON-KIDE (2008)
Tulemus
0 / 62,69 / 0 / 32,37
RK Ruila Tall
DON-KIDE (2008)
0 / 62,69 / 0 / 32,37
4
Gunnar Klettenberg
Gunnar Klettenberg
RK Ruila Tall
SALOMON (2011)
Tulemus
0 / 65,87 / 0 / 32,92
RK Ruila Tall
SALOMON (2011)
0 / 65,87 / 0 / 32,92
5
Gunnar Klettenberg
Gunnar Klettenberg
RK Ruila Tall
ESPRIT DU BUISSON Z (2012)
Tulemus
0 / 65,35 / 0 / 34,54
RK Ruila Tall
ESPRIT DU BUISSON Z (2012)
0 / 65,35 / 0 / 34,54
6
Paul Argus
Paul Argus
Tondi RSK
PING PONG V (2012)
Tulemus
0 / 64,93 / 0 / 35,00
Tondi RSK
PING PONG V (2012)
0 / 64,93 / 0 / 35,00
7
Berit Lehtsaar
Berit Lehtsaar
Viljandimaa RSK
STANNUS (2008)
Tulemus
0 / 64,29 / 0 / 37,58
Viljandimaa RSK
STANNUS (2008)
0 / 64,29 / 0 / 37,58
8
Tiit Kivisild
Tiit Kivisild
RK Ruila Tall
EXKILLER (2010)
Tulemus
0 / 65,76 / 4 / 33,76
RK Ruila Tall
EXKILLER (2010)
0 / 65,76 / 4 / 33,76
9
Hanno Ellermann
Hanno Ellermann
ESHKS
GRAFFITI (2011)
Tulemus
0 / 63,92 / 4 / 35,67
ESHKS
GRAFFITI (2011)
0 / 63,92 / 4 / 35,67
10
Andres Udeküll
Andres Udeküll
RSK KRT
HERDI (2012)
Tulemus
0 / 68,23 / 4 / 37,31
RSK KRT
HERDI (2012)
0 / 68,23 / 4 / 37,31
11
Hanno Ellermann
Hanno Ellermann
ESHKS
DONNA-PAOLA (2008)
Tulemus
0 / 63,38 / 8 / 35,37
ESHKS
DONNA-PAOLA (2008)
0 / 63,38 / 8 / 35,37
12
Helen-Britt Liidemann
Helen-Britt Liidemann
RK Ruila Tall
CATANA VAN'T STEENPUTJE (2002)
Tulemus
0 / 60,06 / elim
RK Ruila Tall
CATANA VAN'T STEENPUTJE (2002)
0 / 60,06 / elim
13
Helen-Britt Liidemann
Helen-Britt Liidemann
RK Ruila Tall
GWENNA N (2011)
Tulemus
4 / 61,25
RK Ruila Tall
GWENNA N (2011)
4 / 61,25
14
Kristel Klaas
Kristel Klaas
Tondi RSK
ALVARSSIN (2008)
Tulemus
4 / 62,92
Tondi RSK
ALVARSSIN (2008)
4 / 62,92
15
Karol-Kenneth Lootus
Karol-Kenneth Lootus
ESHKS
COOLMAN (2007)
Tulemus
4 / 63,46
ESHKS
COOLMAN (2007)
4 / 63,46
16
Paul Argus
Paul Argus
Tondi RSK
JAY-Z BEE (2012)
Tulemus
4 / 63,96
Tondi RSK
JAY-Z BEE (2012)
4 / 63,96
17
Hanno Ellermann
Hanno Ellermann
ESHKS
JACOBA STUD FUMOSA (2010)
Tulemus
4 / 64,10
ESHKS
JACOBA STUD FUMOSA (2010)
4 / 64,10
18
Karolin Valge
Karolin Valge
Tartumaa RSK
Treener(id):
Urmas Raag
FABRIANO B (2010)
Tulemus
4 / 67,34
Tartumaa RSK
Urmas Raag
FABRIANO B (2010)
4 / 67,34
19
Rein Pill
Rein Pill
RK Ruila Tall
WHITE DREAM (2009)
Tulemus
8 / 63,28
RK Ruila Tall
WHITE DREAM (2009)
8 / 63,28
20
Gunnar Klettenberg
Gunnar Klettenberg
RK Ruila Tall
COSIDOS VICTORY (2010)
Tulemus
8 / 64,05
RK Ruila Tall
COSIDOS VICTORY (2010)
8 / 64,05
21
Annika Veerpalu
Annika Veerpalu
Nõo RK
CALIPSO V (2012)
Tulemus
8 / 68,29
Nõo RK
CALIPSO V (2012)
8 / 68,29
22
Maarja Martinson
Maarja Martinson
Tondi RSK
BANDERAS B (2006)
Tulemus
9 / 89,72
Tondi RSK
BANDERAS B (2006)
9 / 89,72
23
Tiit Kivisild
Tiit Kivisild
RK Ruila Tall
HALOUBET (2012)
Tulemus
10 / 75,72
RK Ruila Tall
HALOUBET (2012)
10 / 75,72
24
Piret Ervald
Piret Ervald
Viru Ratsu
JOIE DE MA VIE (2009)
Tulemus
10 / 77,45
Viru Ratsu
JOIE DE MA VIE (2009)
10 / 77,45
25
Hanno Ellermann
Hanno Ellermann
ESHKS
FREEDOM (2010)
Tulemus
11 / 94,91
ESHKS
FREEDOM (2010)
11 / 94,91
26
Helene Marie Rägo
Helene Marie Rägo
Tartumaa RSK
CON QUICK (2008)
Tulemus
15 / 81,93
Tartumaa RSK
CON QUICK (2008)
15 / 81,93
27
Kullo Kender
Kullo Kender
RK Ruila Tall
STRIGA (2008)
Tulemus
20 / 82,89
RK Ruila Tall
STRIGA (2008)
20 / 82,89
Kärol Järviste
Kärol Järviste
RSK Ruttar
Treener(id):
Andres Udeküll
HUP (2012)
Tulemus
elim
RSK Ruttar
Andres Udeküll
HUP (2012)
elim
Susan Kaleta
Susan Kaleta
Viljandimaa RSK
HUDSON HORNET (2012)
Tulemus
elim
Viljandimaa RSK
HUDSON HORNET (2012)
elim
Taisi Viire
Taisi Viire
Pärnumaa RSK
Treener(id):
Annika Veerpalu
BALERIIN (2011)
Tulemus
elim
Pärnumaa RSK
Annika Veerpalu
BALERIIN (2011)
elim
Kertu Klettenberg
Kertu Klettenberg
RK Ruila Tall
D.LADY (2008)
Tulemus
katkestas
RK Ruila Tall
D.LADY (2008)
katkestas
Kati Raidma
Kati Raidma
Vändra RSK
QUELLE (2011)
Tulemus
katkestas
Vändra RSK
QUELLE (2011)
katkestas
Teele Kasepalu
Teele Kasepalu
Tartumaa RSK
Treener(id):
Urmas Raag
VARINA (2009)
Tulemus
elim
Tartumaa RSK
Urmas Raag
VARINA (2009)
elim
Taustatööd