Kalenderplaan
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Isikud
Hobused
Klubid
Edetabelid
Kvalifikatsioonid
Sanktsioonid
E-pood
Ostukorv
E-pood
Logi sisse
Logi sisse
Logi sisse
Jäta mind meelde
- või -
Logi sisse ID kaardiga
Unustasid parooli?
Kalenderplaan 2018
/
Ihaste Sügis & Porsche Karikas 2018 VI etapp
/ 3 - Tulemused
Ihaste Sügis & Porsche Karikas 2018 VI etapp
Aeg:
15.09.18
Korraldaja(d):
Tartu Kalevi RK
Asukoht:
Ihaste RK
Sekretär:
Kadri Vollmer
tel. 556 93 949, kadri.vollmer@gmail.com
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Staatus:
Tulemused avaldatud
Võistlussarjad
Porsche Karikas
Lisainfo
Võistluse lehele
15.09.18 - Klass 3 | 120 cm | Art. 238.2.1, puhtus-kiirus | Avatud
Starte:
36
Võistluspaare:
36
Võistlejaid:
28
Hobuseid:
35
Koht
#
Võistleja
Klubi
Treener(id)
Hobune
Tulemus
1
Urmas Raag
Urmas Raag
Tartumaa RSK
VENTISETTE (2012)
Tulemus
0 / 59,49
Tartumaa RSK
VENTISETTE (2012)
0 / 59,49
2
Susan Kaleta
Susan Kaleta
Viljandimaa RSK
Treener(id):
Hanno Ellermann
A CARTE D´OR (2010)
Tulemus
0 / 59,53
Viljandimaa RSK
Hanno Ellermann
A CARTE D´OR (2010)
0 / 59,53
3
Stella-Ingrid Liinamäe
Stella-Ingrid Liinamäe
Tartumaa RSK
CALIMERO VON CIMELY (2003)
Tulemus
0 / 60,46
Tartumaa RSK
CALIMERO VON CIMELY (2003)
0 / 60,46
4
Helina Kalev
Helina Kalev
Liivimaa RK
Treener(id):
Hanno Ellermann
PUTTER ATACAMA (2009)
Tulemus
0 / 61,09
Liivimaa RK
Hanno Ellermann
PUTTER ATACAMA (2009)
0 / 61,09
5
Berit Truuts
Berit Truuts
Liivimaa RK
QUINCE (2012)
Tulemus
0 / 62,70
Liivimaa RK
QUINCE (2012)
0 / 62,70
6
Susan Kaleta
Susan Kaleta
Viljandimaa RSK
Treener(id):
Hanno Ellermann
HERRERA (2013)
Tulemus
0 / 66,79
Viljandimaa RSK
Hanno Ellermann
HERRERA (2013)
0 / 66,79
7
Karolin Valge
Karolin Valge
Tartumaa RSK
Treener(id):
Urmas Raag
FABRIANO B (2010)
Tulemus
1 / 70,36
Tartumaa RSK
Urmas Raag
FABRIANO B (2010)
1 / 70,36
8
Andres Zirk
Andres Zirk
Tartumaa RSK
Treener(id):
Urmas Raag
VERMONT (2013)
Tulemus
2 / 71,32
Tartumaa RSK
Urmas Raag
VERMONT (2013)
2 / 71,32
9
Tiit Kivisild
Tiit Kivisild
RK Ruila Tall
QUICK TIME (2011)
Tulemus
2 / 73,32
RK Ruila Tall
QUICK TIME (2011)
2 / 73,32
10
Kristi Luha
Kristi Luha
ESHKS
CARLSON (2009)
Tulemus
3 / 75,76
ESHKS
CARLSON (2009)
3 / 75,76
11
Anette Leppik
Anette Leppik
Tartu Kalevi RK
SAMURAI`S MIRACLE (2007)
Tulemus
4 / 50,63
Tartu Kalevi RK
SAMURAI`S MIRACLE (2007)
4 / 50,63
12
Ariel Hiir
Ariel Hiir
Nõo RK
PAINTED LADY (2007)
Tulemus
4 / 59,03
Nõo RK
PAINTED LADY (2007)
4 / 59,03
13
Tuuli Neerot
Tuuli Neerot
Pärna RSK
Treener(id):
Marko Villemson
LEGEND OF SAN FRANCISCO (2011)
Tulemus
4 / 60,36
Pärna RSK
Marko Villemson
LEGEND OF SAN FRANCISCO (2011)
4 / 60,36
14
Rainer Hõim
Rainer Hõim
Tartu Kalevi RK
Treener(id):
Hanno Ellermann
MOMENTUM (2012)
Tulemus
4 / 60,41
Tartu Kalevi RK
Hanno Ellermann
MOMENTUM (2012)
4 / 60,41
15
Tiit Kivisild
Tiit Kivisild
RK Ruila Tall
NINETY-NINE (2012)
Tulemus
4 / 61,37
RK Ruila Tall
NINETY-NINE (2012)
4 / 61,37
16
Stefani Sabrodin
Stefani Sabrodin
Tartu Kalevi RK
Treener(id):
Hanno Ellermann
PICANTO M (2012)
Tulemus
4 / 62,18
Tartu Kalevi RK
Hanno Ellermann
PICANTO M (2012)
4 / 62,18
17
Alexandra Somelar
Alexandra Somelar
Liivimaa RK
KISMET (2012)
Tulemus
4 / 63,95
Liivimaa RK
KISMET (2012)
4 / 63,95
18
Hanno Ellermann
Hanno Ellermann
ESHKS
SENTINEL (2013)
Tulemus
4 / 64,20
ESHKS
SENTINEL (2013)
4 / 64,20
19
Urmas Raag
Urmas Raag
Tartumaa RSK
VENGANZA (2012)
Tulemus
4 / 64,30
Tartumaa RSK
VENGANZA (2012)
4 / 64,30
20
Susan Kaleta
Susan Kaleta
Viljandimaa RSK
Treener(id):
Hanno Ellermann
HUDSON HORNET (2012)
Tulemus
4 / 65,20
Viljandimaa RSK
Hanno Ellermann
HUDSON HORNET (2012)
4 / 65,20
21
Rainer Hõim
Rainer Hõim
Tartu Kalevi RK
Treener(id):
Hanno Ellermann
ODIN (2007)
Tulemus
4 / 66,31
Tartu Kalevi RK
Hanno Ellermann
ODIN (2007)
4 / 66,31
22
Liisi Põldots
Liisi Põldots
Tartumaa RSK
Treener(id):
Urmas Raag
VINCENT (2013)
Tulemus
5 / 69,32
Tartumaa RSK
Urmas Raag
VINCENT (2013)
5 / 69,32
23
Aleksandra Kliimand
Aleksandra Kliimand
Tartumaa RSK
Treener(id):
Urmas Raag
WARLOCK (2009)
Tulemus
6 / 74,05
Tartumaa RSK
Urmas Raag
WARLOCK (2009)
6 / 74,05
24
Jaak Kalda
Jaak Kalda
Tartumaa RSK
Treener(id):
Hanno Ellermann
,
Annika Õkva
PAHHE (2005)
Tulemus
8 / 62,71
Tartumaa RSK
Hanno Ellermann
,
Annika Õkva
PAHHE (2005)
8 / 62,71
25
Brita Tuvi
Brita Tuvi
Viljandimaa RSK
HINDENBURG (2008)
Tulemus
8 / 62,81
Viljandimaa RSK
HINDENBURG (2008)
8 / 62,81
26
Mirell Luts
Mirell Luts
Tartu Kalevi RK
E (2009)
Tulemus
8 / 64,11
Tartu Kalevi RK
E (2009)
8 / 64,11
27
Andres Zirk
Andres Zirk
Tartumaa RSK
WAYRO W
Tulemus
8 / 64,32
Tartumaa RSK
WAYRO W
8 / 64,32
28
Toomas Pai
Toomas Pai
RSK Simon
Treener(id):
Reet Kerro
B CHEITAN CHS (2011)
Tulemus
9 / 67,56
RSK Simon
Reet Kerro
B CHEITAN CHS (2011)
9 / 67,56
29
Kullo Kender
Kullo Kender
RK Ruila Tall
SILVER BOY (2011)
Tulemus
9 / 67,72
RK Ruila Tall
SILVER BOY (2011)
9 / 67,72
30
Andres Zirk
Andres Zirk
Tartumaa RSK
Treener(id):
Urmas Raag
JACKSON V/H DAUWHOF (2009)
Tulemus
9 / 68,21
Tartumaa RSK
Urmas Raag
JACKSON V/H DAUWHOF (2009)
9 / 68,21
31
Doris Mänd
Doris Mänd
ESHKS
BIG GIRL (2007)
Tulemus
12 / 58,39
ESHKS
BIG GIRL (2007)
12 / 58,39
32
Kristi Luha
Kristi Luha
ESHKS
BRILJANT (2012)
Tulemus
13 / 69,69
ESHKS
BRILJANT (2012)
13 / 69,69
33
Getlin Laaniste
Getlin Laaniste
RK Ruila Tall
Treener(id):
Rein Pill
,
Annike Laving
AUTOMATIC PILOT (2007)
Tulemus
17 / 67,28
RK Ruila Tall
Rein Pill
,
Annike Laving
AUTOMATIC PILOT (2007)
17 / 67,28
34
Adeele Tafenau
Adeele Tafenau
Pärna RSK
Treener(id):
Urmas Raag
DIAMANT'S GIRL Z (2009)
Tulemus
17 / 67,41
Pärna RSK
Urmas Raag
DIAMANT'S GIRL Z (2009)
17 / 67,41
35
Melissa-Marion Amiel
Melissa-Marion Amiel
Viljandimaa RSK
CHARLENE (2012)
Tulemus
18 / 74,00
Viljandimaa RSK
CHARLENE (2012)
18 / 74,00
AnettaVanessa Järg
AnettaVanessa Järg
Pärna RSK
Treener(id):
Marko Villemson
LUNDVER (2009)
Tulemus
elim
Pärna RSK
Marko Villemson
LUNDVER (2009)
elim
Taustatööd