Võistlus

Nimi:
Noorhobuste Tšempionaat Takistussõidus 2018 & Viljandimaa Karikas 2018 II etapp & Eggersmann Juunioride Suvekarikas 2018 III etapp
Aeg:
20.07.18 - 22.07.18
Korraldaja(d):
Viljandimaa RSK, Sammuli tall, ESHKS
Sekretär:
Ave Talts
tel. 51 36 847, voistlus@parkuur.ee
Tüüp:
rahvuslik, NHT
Riik:
Eesti
Asukoht:
Sammuli Tall
Staatus:
Tulemused avaldatud
Võistluse online leht:
https://online.equipe.com/en/competitions/25832
Lisainfo:
Eggersmanni juunioride sarja üldinfo http://www.eggersmann.ee/karikasari/

Pühapäeval otseülekanne POSTIMEES.EE vahendusel
22.07.18 - Klass X | Kompleksarvestus | NHT - 5a hobused

Osalejaid: 27

Koht# Võistleja Klubi Treener(id) Hobune Tulemus
1
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Hanno Ellermann
IN STYLE N (2013)
ESHKS IN STYLE N (2013) 0 / 0 / 34,32 0 / 0 / 34,32
2
Treener(id):
Urmas Raag
VENGANZA (2012)
Tartumaa RSK VENGANZA (2012) 0 / 0 / 35,76 0 / 0 / 35,76
3
Treener(id):
Rein Pill
BONNE AMIE (2013)
RK Ruila Tall BONNE AMIE (2013) 0 / 0 / 36,42 0 / 0 / 36,42
4
Treener(id):
Ivo Ots
NATKINGKEY SR (2013)
Pärnumaa RSK NATKINGKEY SR (2013) 0 / 0 / 38,78 0 / 0 / 38,78
5
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Hanno Ellermann
SENTINEL (2013)
ESHKS SENTINEL (2013) 0 / 0 / 39,44 0 / 0 / 39,44
6
Treener(id):
Andres Zirk (1999)
VERMONT (2013)
Tartumaa RSK VERMONT (2013) 0 / 0 / 40,95 0 / 0 / 40,95
7
Klubi: Saare RK
Treener(id):
Jaagup Kallas
ROYAL BUTTERFLY (2013)
Saare RK ROYAL BUTTERFLY (2013) 0 / 4 / 36,30 0 / 4 / 36,30
8
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Hanno Ellermann
VIGON (2013)
ESHKS VIGON (2013) 4 4
8
Klubi: RSK KRT
Treener(id):
Ebbe Liisa Sõnajalg
EXTREME (2013)
RSK KRT EXTREME (2013) 4 4
8
Treener(id):
Susan Kaleta
HERRERA (2013)
Viljandimaa RSK HERRERA (2013) 4 4
8
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Riina Seder-Zalite
LAROSCH (2013)
Tondi RSK LAROSCH (2013) 4 4
8
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id):
Piret Ervald
CALANDA DE LAUBRY Z (2013)
Viru Ratsu CALANDA DE LAUBRY Z (2013) 4 4
8
Klubi: RSK KRT
Treener(id):
Ebbe Liisa Sõnajalg
ILORD (2013)
RSK KRT ILORD (2013) 4 4
8
Klubi: Jakoch RSK
Treener(id):
Linda Randpere
EKLUND (2013)
Jakoch RSK EKLUND (2013) 4 4
15
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Siim Sinijärv
EDDY (2013)
ESHKS EDDY (2013) 8 8
15
Treener(id):
Liisi Põldots
VINCENT (2013)
Tartumaa RSK VINCENT (2013) 8 8
15
Klubi:
Treener(id):
Elizabete Krista Juraša (LAT)
QUICK VICTORY
QUICK VICTORY 8 8
18
Klubi: Saare RK
Treener(id):
Jaagup Kallas
OLLI ROYAL (2013)
Saare RK OLLI ROYAL (2013) 9 9
19
Treener(id):
Liis Kabral (2002)
PELTSEBUL (2013)
Viljandimaa RSK PELTSEBUL (2013) 12 12
19
Treener(id):
Karl Marten Jaaska (2003)
CEDAR UNO (2013)
RK Ruila Tall CEDAR UNO (2013) 12 12
19
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Andrey Rudoy
QUALITY GREY VON SEEDER (2012)
ESHKS QUALITY GREY VON SEEDER (2012) 12 12
22
Klubi: Jakoch RSK
Treener(id):
Linda Randpere
VERY CHARMING (2013)
Jakoch RSK VERY CHARMING (2013) 13 13
23
Treener(id):
Mari-Ann Udeküll
RUVINA VD WERETHERBACH Z (2013)
Saaremaa RSK RUVINA VD WERETHERBACH Z (2013) 16 16
24
Treener(id):
Teet Juul
HENRIETTE (2013)
Viljandimaa RSK HENRIETTE (2013) 20 20
Klubi: RSK Ruttar
Treener(id):
Kristjan Sinikas
IWAN S (2013)
RSK Ruttar IWAN S (2013) elim elim
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Erik Aedviir
HARUKI CRT (2013)
Tondi RSK HARUKI CRT (2013) elim elim
Klubi: Jakoch RSK
Treener(id):
Linda Randpere
MORLY (2013, SP)
Jakoch RSK MORLY (2013, SP) katkestas katkestas