Võistlus

Nimi:
Noorhobuste Tšempionaat Takistussõidus 2018 & Viljandimaa Karikas 2018 II etapp & Eggersmann Juunioride Suvekarikas 2018 III etapp
Aeg:
20.07.18 - 22.07.18
Korraldaja(d):
Viljandimaa RSK, Sammuli tall, ESHKS
Sekretär:
Ave Talts
tel. 51 36 847, voistlus@parkuur.ee
Tüüp:
rahvuslik, NHT
Riik:
Eesti
Asukoht:
Sammuli Tall
Staatus:
Tulemused avaldatud
Võistluse online leht:
https://online.equipe.com/en/competitions/25832
Lisainfo:
Eggersmanni juunioride sarja üldinfo http://www.eggersmann.ee/karikasari/

Pühapäeval otseülekanne POSTIMEES.EE vahendusel
22.07.18 - Klass 12b Prix de Pegasos Equestrian OÜ | 125 cm | Art. 238.2.1, puhtus-kiirus | Avatud

Osalejaid: 19

Koht# Võistleja Klubi Treener(id) Hobune Tulemus
1
Klubi: Nõo RK
Treener(id):
Annika Veerpalu
QUENTINA (2011)
Nõo RK QUENTINA (2011) 0 / 69,52 0 / 69,52
2
Treener(id):
Johanna Brigite Verro (2001)
DEXTER (2008)
RK Ruila Tall DEXTER (2008) 0 / 70,21 0 / 70,21
3
Treener(id):
Andres Zirk (1999)
STANNUS (2008)
Tartumaa RSK STANNUS (2008) 0 / 73,98 0 / 73,98
4
Treener(id):
Tiit Kivisild
QUICK TIME (2011)
RK Ruila Tall QUICK TIME (2011) 0 / 88,26 0 / 88,26
5
Treener(id): Monica Pärno
Egle Palm
JUTA (2006)
RK Ruila Tall Monica Pärno JUTA (2006) 4 / 67,60 4 / 67,60
6
Treener(id):
Kairi Dräbtsinskaja
PICASA (2009)
Viljandimaa RSK PICASA (2009) 4 / 71,72 4 / 71,72
7
Treener(id): Hanno Ellermann
Susan Kaleta
A CARTE D´OR (2010)
Viljandimaa RSK Hanno Ellermann A CARTE D´OR (2010) 4 / 76,00 4 / 76,00
8
Klubi: RSK KRT
Treener(id):
Andres Udeküll
CASH IS KING (2004)
RSK KRT CASH IS KING (2004) 4 / 81,53 4 / 81,53
9
Treener(id):
Anni Kaljund
CSENIA (2008)
RK Ruila Tall CSENIA (2008) 8 / 72,40 8 / 72,40
10
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Maarja Martinson
BANDERAS B (2006)
Tondi RSK BANDERAS B (2006) 8 / 73,86 8 / 73,86
11
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Andrey Rudoy
CHOCOLATE BLACKY (2009)
ESHKS CHOCOLATE BLACKY (2009) 8 / 74,76 8 / 74,76
12
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Kristiina Pähn
Janika Pirel Jasmin Hirvi
VERDETTEN (2011)
Tondi RSK Kristiina Pähn VERDETTEN (2011) 8 / 79,80 8 / 79,80
13
Treener(id):
Kullo Kender
SILVER BOY (2011)
RK Ruila Tall SILVER BOY (2011) 8 / 84,72 8 / 84,72
14
Treener(id):
Berit Lehtsaar (2001)
LASCA 14 (2001)
Viljandimaa RSK LASCA 14 (2001) 8 / 87,09 8 / 87,09
15
Klubi: Pärna RSK
Treener(id):
Adeele Tafenau (2000)
DIAMANT'S GIRL Z (2009)
Pärna RSK DIAMANT'S GIRL Z (2009) 9 / 91,20 9 / 91,20
16
Treener(id): Hanno Ellermann
Mirell Luts (2002)
E (2009)
Tartu Kalevi RK Hanno Ellermann E (2009) 12 / 79,86 12 / 79,86
17
Treener(id): Anni Mägi
Karolin Jaani
LORD FONTAINE (2008)
Pärnumaa RSK Anni Mägi LORD FONTAINE (2008) 12 / 82,74 12 / 82,74
18
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Maarja Martinson
PERLAS (2007)
Tondi RSK PERLAS (2007) 13 / 90,36 13 / 90,36
Klubi: RSK Simon
Treener(id): Merle Annusver
Chrisly Mamedov
TORNAADO (2006)
RSK Simon Merle Annusver TORNAADO (2006) elim elim