Võistlus

Nimi:
Noorhobuste Tšempionaat Takistussõidus 2018 & Viljandimaa Karikas 2018 II etapp & Eggersmann Juunioride Suvekarikas 2018 III etapp
Aeg:
20.07.18 - 22.07.18
Korraldaja(d):
Viljandimaa RSK, Sammuli tall, ESHKS
Sekretär:
Ave Talts
tel. 51 36 847, voistlus@parkuur.ee
Tüüp:
rahvuslik, NHT
Riik:
Eesti
Asukoht:
Sammuli Tall
Staatus:
Tulemused avaldatud
Võistluse online leht:
https://online.equipe.com/en/competitions/25832
Lisainfo:
Eggersmanni juunioride sarja üldinfo http://www.eggersmann.ee/karikasari/

Pühapäeval otseülekanne POSTIMEES.EE vahendusel
21.07.18 - Klass 9 Prix de Rainert RL OÜ | 135 cm | Art. 274.5.3, kahefaasiline | Avatud

Osalejaid: 19

Koht# Võistleja Klubi Treener(id) Hobune Tulemus
1
Treener(id):
Kertu Klettenberg
D.LADY (2008)
RK Ruila Tall D.LADY (2008) 0 / 43,98 / 4 / 32,16 0 / 43,98 / 4 / 32,16
2
Treener(id):
Gunnar Klettenberg
B CAPTAIN NORMAN (2011)
RK Ruila Tall B CAPTAIN NORMAN (2011) 0 / 47,51 / 4 / 34,24 0 / 47,51 / 4 / 34,24
3
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Hanno Ellermann
FREEDOM (2010)
ESHKS FREEDOM (2010) 0 / 47,94 / 4 / 36,97 0 / 47,94 / 4 / 36,97
4
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Maarja Martinson
BANDERAS B (2006)
Tondi RSK BANDERAS B (2006) 0 / 50,72 / 4 / 42,77 0 / 50,72 / 4 / 42,77
5
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Paul Argus
CSENIA (2008)
Tondi RSK CSENIA (2008) 0 / 43,52 / 8 / 33,43 0 / 43,52 / 8 / 33,43
6
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Paul Argus
FARINO (2010)
Tondi RSK FARINO (2010) 4 / 45,30 4 / 45,30
7
Klubi: RSK KRT
Treener(id):
Heiki Vatsel
COLUMBO (2008)
RSK KRT COLUMBO (2008) 4 / 46,91 4 / 46,91
8
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Kristi Luha
CARLSON (2009)
ESHKS CARLSON (2009) 4 / 47,64 4 / 47,64
9
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Hanno Ellermann
GRAFFITI (2011)
ESHKS GRAFFITI (2011) 4 / 47,97 4 / 47,97
10
Klubi: RSK Ruttar
Treener(id): Külliki Sinikas
Kristjan Sinikas
SPACE KING (2008)
RSK Ruttar Külliki Sinikas SPACE KING (2008) 4 / 48,32 4 / 48,32
11
Treener(id):
Gunnar Klettenberg
SALOMON (2011)
RK Ruila Tall SALOMON (2011) 4 / 49,13 4 / 49,13
12
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id):
Piret Ervald
JOIE DE MA VIE (2009)
Viru Ratsu JOIE DE MA VIE (2009) 6 / 59,59 6 / 59,59
13
Treener(id): Hanno Ellermann
Helina Kalev
PUTTER ATACAMA (2009)
Liivimaa RK Hanno Ellermann PUTTER ATACAMA (2009) 8 / 45,99 8 / 45,99
14
Klubi: RSK KRT
Treener(id):
Heiki Vatsel
ILAYZA (2008)
RSK KRT ILAYZA (2008) 8 / 67,51 8 / 67,51
15
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Kert Joandi
FIRENZE (2008)
Tondi RSK FIRENZE (2008) 9 / 54,51 9 / 54,51
16
Klubi: Nõo RK
Treener(id):
Annika Veerpalu
QUENTINA (2011)
Nõo RK QUENTINA (2011) 11 / 61,12 11 / 61,12
17
Treener(id):
Tiit Kivisild
QUICK TIME (2011)
RK Ruila Tall QUICK TIME (2011) 15 / 63,38 15 / 63,38
Treener(id):
Kullo Kender
STRIGA (2008)
RK Ruila Tall STRIGA (2008) elim elim
Treener(id): Hanno Ellermann
Rainer Hõim
ODIN (2007)
Tartu Kalevi RK Hanno Ellermann ODIN (2007) elim elim