Võistlus

Nimi:
Noorhobuste Tšempionaat Takistussõidus 2018 & Viljandimaa Karikas 2018 II etapp & Eggersmann Juunioride Suvekarikas 2018 III etapp
Aeg:
20.07.18 - 22.07.18
Korraldaja(d):
Viljandimaa RSK, Sammuli tall, ESHKS
Sekretär:
Ave Talts
tel. 51 36 847, voistlus@parkuur.ee
Tüüp:
rahvuslik, NHT
Riik:
Eesti
Asukoht:
Sammuli Tall
Staatus:
Tulemused avaldatud
Võistluse online leht:
https://online.equipe.com/en/competitions/25832
Lisainfo:
Eggersmanni juunioride sarja üldinfo http://www.eggersmann.ee/karikasari/

Pühapäeval otseülekanne POSTIMEES.EE vahendusel
21.07.18 - Klass 8b Prix de Horsefood | 120 cm | Art. 238.2.1, puhtus-kiirus | Avatud

Osalejaid: 31

Koht# Võistleja Klubi Treener(id) Hobune Tulemus
1
Treener(id): Monica Pärno
Egle Palm
JUTA (2006)
RK Ruila Tall Monica Pärno JUTA (2006) 0 / 57,49 0 / 57,49
2
Klubi: Nõo RK
Treener(id):
Annika Veerpalu
QUENTINA (2011)
Nõo RK QUENTINA (2011) 0 / 59,49 0 / 59,49
3
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Paul Argus
CINTA
Tondi RSK CINTA 0 / 62,93 0 / 62,93
4
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Monica Pärno
Kert Joandi
FIRENZE (2008)
Tondi RSK Monica Pärno FIRENZE (2008) 0 / 63,00 0 / 63,00
5
Treener(id):
Johanna Brigite Verro (2001)
DEXTER (2008)
RK Ruila Tall DEXTER (2008) 0 / 63,52 0 / 63,52
6
Treener(id):
Kairi Dräbtsinskaja
PICASA (2009)
Viljandimaa RSK PICASA (2009) 0 / 64,14 0 / 64,14
7
Treener(id): Ivo Ots
Marie-Annabel Reiner (1998)
ERNEST W (2009)
Viljandimaa RSK Ivo Ots ERNEST W (2009) 0 / 69,63 0 / 69,63
8
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Andrey Rudoy
CHOCOLATE BLACKY (2009)
ESHKS CHOCOLATE BLACKY (2009) 0 / 70,07 0 / 70,07
9
Treener(id):
Andres Zirk (1999)
STANNUS (2008)
Tartumaa RSK STANNUS (2008) 0 / 71,05 0 / 71,05
10
Klubi: RSK Simon
Treener(id): Merle Annusver
Chrisly Mamedov
TORNAADO (2006)
RSK Simon Merle Annusver TORNAADO (2006) 0 / 73,63 0 / 73,63
11
Treener(id): Kristiina Raudnagel
Stella Brett Mesila (1999)
GIDION B (2011)
Märjamaa SK Kristiina Raudnagel GIDION B (2011) 0 / 74,72 0 / 74,72
12
Treener(id):
Tiit Kivisild
QUICK TIME (2011)
RK Ruila Tall QUICK TIME (2011) 0 / 76,70 0 / 76,70
13
Treener(id): Hanno Ellermann
Rainer Hõim
ODIN (2007)
Tartu Kalevi RK Hanno Ellermann ODIN (2007) 0 / 77,36 0 / 77,36
14
Treener(id):
Kullo Kender
STRIGA (2008)
RK Ruila Tall STRIGA (2008) 0 / 77,79 0 / 77,79
15
Klubi: RSK KRT
Treener(id):
Heiki Vatsel
COLUMBO (2008)
RSK KRT COLUMBO (2008) 4 / 67,13 4 / 67,13
16
Treener(id):
Kullo Kender
SILVER BOY (2011)
RK Ruila Tall SILVER BOY (2011) 4 / 69,59 4 / 69,59
17
Treener(id): Hanno Ellermann
Helina Kalev
PUTTER ATACAMA (2009)
Liivimaa RK Hanno Ellermann PUTTER ATACAMA (2009) 4 / 69,93 4 / 69,93
18
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Maarja Martinson
PERLAS (2007)
Tondi RSK PERLAS (2007) 4 / 75,06 4 / 75,06
19
Klubi: Pärna RSK
Treener(id):
Adeele Tafenau (2000)
DIAMANT'S GIRL Z (2009)
Pärna RSK DIAMANT'S GIRL Z (2009) 8 / 70,28 8 / 70,28
20
Treener(id):
Rein Pill
WHITE DREAM (2009)
RK Ruila Tall WHITE DREAM (2009) 8 / 70,50 8 / 70,50
21
Treener(id):
Kippen Närep (2004)
ROSEHILL FASCINATION (2008, SP)
Märjamaa SK ROSEHILL FASCINATION (2008, SP) 12 / 68,37 12 / 68,37
22
Treener(id):
Saskia Maripuu (2002)
DEAL OR NO DEAL (2004, SP)
RK Ruila Tall DEAL OR NO DEAL (2004, SP) 12 / 68,65 12 / 68,65
23
Treener(id):
Brita Tuvi
HINDENBURG (2008)
Viljandimaa RSK HINDENBURG (2008) 12 / 72,75 12 / 72,75
24
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Kristiina Pähn
Janika Pirel Jasmin Hirvi
VERDETTEN (2011)
Tondi RSK Kristiina Pähn VERDETTEN (2011) 12 / 73,00 12 / 73,00
25
Klubi: RSK KRT
Treener(id):
Andres Udeküll
CASH IS KING (2004)
RSK KRT CASH IS KING (2004) 12 / 96,23 12 / 96,23
Treener(id):
Gunnar Klettenberg
COSIDOS VICTORY (2010)
RK Ruila Tall COSIDOS VICTORY (2010) elim elim
Treener(id): Merike Markus
Krista Kutsar
GASTONS (2009)
Liivimaa RK Merike Markus GASTONS (2009) elim elim
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Maarja Martinson
BANDERAS B (2006)
Tondi RSK BANDERAS B (2006) elim elim
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Rebecca Blumfeldt (2000)
SAN ANTONIO (2000)
Tondi RSK SAN ANTONIO (2000) elim elim
Treener(id):
Berit Lehtsaar (2001)
LASCA 14 (2001)
Viljandimaa RSK LASCA 14 (2001) elim elim
Klubi:
Treener(id):
Ville Paloheimo (FIN)
LOCRI
LOCRI elim elim