Võistlus

Nimi:
Noorhobuste Tšempionaat Takistussõidus 2018 & Viljandimaa Karikas 2018 II etapp & Eggersmann Juunioride Suvekarikas 2018 III etapp
Aeg:
20.07.18 - 22.07.18
Korraldaja(d):
Viljandimaa RSK, Sammuli tall, ESHKS
Sekretär:
Ave Talts
tel. 51 36 847, voistlus@parkuur.ee
Tüüp:
rahvuslik, NHT
Riik:
Eesti
Asukoht:
Sammuli Tall
Staatus:
Tulemused avaldatud
Võistluse online leht:
https://online.equipe.com/en/competitions/25832
Lisainfo:
Eggersmanni juunioride sarja üldinfo http://www.eggersmann.ee/karikasari/

Pühapäeval otseülekanne POSTIMEES.EE vahendusel
20.07.18 - Klass 5 | 130 cm | Art. 269.5, tõusev raskus Jokkeriga | Avatud

Osalejaid: 25

Koht# Võistleja Klubi Treener(id) Hobune Tulemus
1
Treener(id):
Janely Saar
ILSONNE V BAREELHOF (2008)
Pärnumaa RSK ILSONNE V BAREELHOF (2008) 65 / 61,31 65 / 61,31
2
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Hanno Ellermann
FREEDOM (2010)
ESHKS FREEDOM (2010) 65 / 64,19 65 / 64,19
3
Treener(id): Urmas Raag
Aleksandra Kliimand (2003)
WARLOCK (2009)
Tartumaa RSK Urmas Raag WARLOCK (2009) 65 / 64,91 65 / 64,91
4
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Monica Pärno
Kert Joandi
FIRENZE (2008)
Tondi RSK Monica Pärno FIRENZE (2008) 65 / 70,56 65 / 70,56
5
Treener(id): Konstantin Prohhorov
Camille Mahoni (1998)
ORLYMEJA (2007)
SA Tallinna RK Konstantin Prohhorov ORLYMEJA (2007) 64 / 64,97 64 / 64,97
6
Treener(id): Konstantin Prohhorov
Elizabeth Põder (2002)
PICCOLINA (2006)
SA Tallinna RK Konstantin Prohhorov PICCOLINA (2006) 62 / 68,07 62 / 68,07
7
Treener(id):
Berit Lehtsaar (2001)
LASCA 14 (2001)
Viljandimaa RSK LASCA 14 (2001) 59 / 61,12 59 / 61,12
8
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Andrey Rudoy
CHOCOLATE BLACKY (2009)
ESHKS CHOCOLATE BLACKY (2009) 58 / 68,79 58 / 68,79
9
Treener(id):
Tarmo Kutsar
NATREJU (2012)
Tallinna RSK NATREJU (2012) 57 / 70,12 57 / 70,12
10
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id):
Piret Ervald
JOIE DE MA VIE (2009)
Viru Ratsu JOIE DE MA VIE (2009) 57 / 70,70 57 / 70,70
11
Klubi: RSK Ruttar
Treener(id): Külliki Sinikas
Kristjan Sinikas
SPACE KING (2008)
RSK Ruttar Külliki Sinikas SPACE KING (2008) 55 / 66,98 55 / 66,98
12
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Janika Pirel Jasmin Hirvi
VERDETTEN (2011)
Tondi RSK VERDETTEN (2011) 55 / 73,03 55 / 73,03
13
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Kristi Luha
CARLSON (2009)
ESHKS CARLSON (2009) 55 / 74,86 55 / 74,86
14
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Paul Argus
FARINO (2010)
Tondi RSK FARINO (2010) 53 / 70,17 53 / 70,17
15
Treener(id):
Berit Lehtsaar (2001)
SO EASY (2011)
Viljandimaa RSK SO EASY (2011) 51 / 68,43 51 / 68,43
16
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Paul Argus
JAY-Z BEE (2012)
Tondi RSK JAY-Z BEE (2012) 50 / 64,26 50 / 64,26
17
Treener(id):
Stella-Ingrid Liinamäe
CALIMERO VON CIMELY (2003)
Tartumaa RSK CALIMERO VON CIMELY (2003) 48 / 64,99 48 / 64,99
18
Treener(id):
Brita Tuvi
HINDENBURG (2008)
Viljandimaa RSK HINDENBURG (2008) 47 / 71,07 47 / 71,07
19
Treener(id):
Janely Saar
THOBIAS LAUWES FOREVER (2000)
Pärnumaa RSK THOBIAS LAUWES FOREVER (2000) 39 / 67,89 39 / 67,89
20
Klubi:
Treener(id):
Ville Paloheimo (FIN)
LOCRI
LOCRI 38 / 63,15 38 / 63,15
21
Treener(id):
Anni Kaljund
CSENIA (2008)
RK Ruila Tall CSENIA (2008) 36 / 69,75 36 / 69,75
22
Treener(id):
Berit Lehtsaar (2001)
SOLEI SOLEI (2008)
Viljandimaa RSK SOLEI SOLEI (2008) 25 / 56,74 25 / 56,74
23
Treener(id):
Egle Palm
JUTA (2006)
RK Ruila Tall JUTA (2006) 25 / 60,77 25 / 60,77
24
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Hanno Ellermann
GRAFFITI (2011)
ESHKS GRAFFITI (2011) 15 / 88,04 15 / 88,04
Klubi: RSK Simon
Treener(id): Merle Annusver
Chrisly Mamedov
TORNAADO (2006)
RSK Simon Merle Annusver TORNAADO (2006) katkestas katkestas