Võistlus

Nimi:
Noorhobuste Tšempionaat Takistussõidus 2018 & Viljandimaa Karikas 2018 II etapp & Eggersmann Juunioride Suvekarikas 2018 III etapp
Aeg:
20.07.18 - 22.07.18
Korraldaja(d):
Viljandimaa RSK, Sammuli tall, ESHKS
Sekretär:
Ave Talts
tel. 51 36 847, voistlus@parkuur.ee
Tüüp:
rahvuslik, NHT
Riik:
Eesti
Asukoht:
Sammuli Tall
Staatus:
Tulemused avaldatud
Võistluse online leht:
https://online.equipe.com/en/competitions/25832
Lisainfo:
Eggersmanni juunioride sarja üldinfo http://www.eggersmann.ee/karikasari/

Pühapäeval otseülekanne POSTIMEES.EE vahendusel
20.07.18 - Klass 4a Prix de Vanamo | 120 cm | Art. 238.2.1, puhtus-kiirus | Avatud

Osalejaid: 42

Koht# Võistleja Klubi Treener(id) Hobune Tulemus
1
Treener(id):
Berit Lehtsaar (2001)
SOLEI SOLEI (2008)
Viljandimaa RSK SOLEI SOLEI (2008) 0 / 56,24 0 / 56,24
2
Treener(id): Konstantin Prohhorov
Camille Mahoni
ORLYMEJA (2007)
SA Tallinna RK Konstantin Prohhorov ORLYMEJA (2007) 0 / 57,37 0 / 57,37
2
Treener(id):
Janely Saar
ILSONNE V BAREELHOF (2008)
Pärnumaa RSK ILSONNE V BAREELHOF (2008) 0 / 57,37 0 / 57,37
4
Treener(id):
Berit Lehtsaar (2001)
LASCA 14 (2001)
Viljandimaa RSK LASCA 14 (2001) 0 / 57,47 0 / 57,47
5
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Maarja Martinson
BANDERAS B (2006)
Tondi RSK BANDERAS B (2006) 0 / 62,07 0 / 62,07
6
Treener(id):
Berit Lehtsaar (2001)
SO EASY (2011)
Viljandimaa RSK SO EASY (2011) 0 / 63,22 0 / 63,22
7
Treener(id):
Kairi Dräbtsinskaja
PICASA (2009)
Viljandimaa RSK PICASA (2009) 0 / 64,37 0 / 64,37
8
Treener(id):
Tiit Kivisild
HALOUBET (2012)
RK Ruila Tall HALOUBET (2012) 0 / 64,74 0 / 64,74
9
Klubi: RSK Ruttar
Treener(id): Andres Udeküll
Kärol Järviste
HUP (2012)
RSK Ruttar Andres Udeküll HUP (2012) 0 / 64,99 0 / 64,99
10
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Maarja Martinson
PERLAS (2007)
Tondi RSK PERLAS (2007) 0 / 71,07 0 / 71,07
11
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Paul Argus
PING PONG V (2012)
Tondi RSK PING PONG V (2012) 0 / 71,18 0 / 71,18
12
Treener(id):
Andres Zirk (1999)
STANNUS (2008)
Tartumaa RSK STANNUS (2008) 0 / 73,11 0 / 73,11
13
Klubi: Nõo RK
Treener(id):
Ariel Hiir (2000)
PAINTED LADY (2007)
Nõo RK PAINTED LADY (2007) 0 / 74,96 0 / 74,96
14
Treener(id): Hanno Ellermann
Rainer Hõim
ODIN (2007)
Tartu Kalevi RK Hanno Ellermann ODIN (2007) 0 / 76,10 0 / 76,10
15
Treener(id):
Kullo Kender
CHARLOTTE DUNDAS (2012)
RK Ruila Tall CHARLOTTE DUNDAS (2012) 0 / 78,56 0 / 78,56
16
Klubi: RSK Simon
Treener(id): Merle Annusver
Chrisly Mamedov
TORNAADO (2006)
RSK Simon Merle Annusver TORNAADO (2006) 0 / 79,65 0 / 79,65
17
Treener(id):
Tiit Kivisild
QUICK TIME (2011)
RK Ruila Tall QUICK TIME (2011) 0 / 79,73 0 / 79,73
18
Treener(id):
Kullo Kender
SILVER BOY (2011)
RK Ruila Tall SILVER BOY (2011) 1 / 82,81 1 / 82,81
19
Treener(id):
Anni Kaljund
CSENIA (2008)
RK Ruila Tall CSENIA (2008) 4 / 61,13 4 / 61,13
20
Treener(id):
Stella-Ingrid Liinamäe
CALIMERO VON CIMELY (2003)
Tartumaa RSK CALIMERO VON CIMELY (2003) 4 / 65,04 4 / 65,04
21
Klubi: RSK KRT
Treener(id):
Heiki Vatsel
COLUMBO (2008)
RSK KRT COLUMBO (2008) 4 / 66,31 4 / 66,31
22
Klubi: Nõo RK
Treener(id):
Annika Veerpalu
CALIPSO V (2012)
Nõo RK CALIPSO V (2012) 4 / 66,85 4 / 66,85
23
Treener(id):
Jessica Raide
HIGHSCORE "B" (2012)
RK Ruila Tall HIGHSCORE "B" (2012) 4 / 67,03 4 / 67,03
24
Klubi: RSK KRT
Treener(id):
Andres Udeküll
HERDI (2012)
RSK KRT HERDI (2012) 4 / 69,87 4 / 69,87
25
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id):
Piret Ervald
CALANDA DE LAUBRY Z (2013)
Viru Ratsu CALANDA DE LAUBRY Z (2013) 4 / 71,18 4 / 71,18
26
Treener(id):
Ivo Ots
HARPOCRATES K (2012)
Pärnumaa RSK HARPOCRATES K (2012) 4 / 71,86 4 / 71,86
27
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Kristiina Pähn
Janika Pirel Jasmin Hirvi
VERDETTEN (2011)
Tondi RSK Kristiina Pähn VERDETTEN (2011) 4 / 74,33 4 / 74,33
28
Treener(id): Hanno Ellermann
Susan Kaleta
A CARTE D´OR (2010)
Viljandimaa RSK Hanno Ellermann A CARTE D´OR (2010) 4 / 76,09 4 / 76,09
29
Treener(id): Hanno Ellermann
Susan Kaleta
HUDSON HORNET (2012)
Viljandimaa RSK Hanno Ellermann HUDSON HORNET (2012) 6 / 85,57 6 / 85,57
30
Treener(id):
Brita Tuvi
HINDENBURG (2008)
Viljandimaa RSK HINDENBURG (2008) 8 / 64,16 8 / 64,16
31
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Monica Pärno
Kert Joandi
FIRENZE (2008)
Tondi RSK Monica Pärno FIRENZE (2008) 8 / 66,67 8 / 66,67
32
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Hanno Ellermann
NINETY-NINE (2012)
ESHKS NINETY-NINE (2012) 8 / 69,64 8 / 69,64
33
Klubi: RSK KRT
Treener(id):
Andres Udeküll
CASH IS KING (2004)
RSK KRT CASH IS KING (2004) 8 / 73,77 8 / 73,77
34
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Maarja Martinson
VICKY (2012)
Tondi RSK VICKY (2012) 8 / 76,43 8 / 76,43
35
Treener(id):
Kullo Kender
FLANAGAN (2010)
RK Ruila Tall FLANAGAN (2010) 13 / 100,80 13 / 100,80
Treener(id): Merike Markus
Krista Kutsar
GASTONS (2009)
Liivimaa RK Merike Markus GASTONS (2009) elim elim
Treener(id):
Kullo Kender
STRIGA (2008)
RK Ruila Tall STRIGA (2008) elim elim
Klubi: Jakoch RSK
Treener(id):
Linda Randpere
JACKSON VD DOORNDONKHOEVE (2009)
Jakoch RSK JACKSON VD DOORNDONKHOEVE (2009) elim elim
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Rebecca Blumfeldt (2000)
SAN ANTONIO (2000)
Tondi RSK SAN ANTONIO (2000) elim elim
Klubi:
Treener(id):
Ville Paloheimo (FIN)
LOCRI
LOCRI elim elim
Klubi:
Treener(id):
Liida Lehtonen (FIN)
CINTA
CINTA elim elim
Treener(id):
Janely Saar
THOBIAS LAUWES FOREVER (2000)
Pärnumaa RSK THOBIAS LAUWES FOREVER (2000) katkestas katkestas