Võistlus

Nimi:
Noorhobuste Tšempionaat Takistussõidus 2018 & Viljandimaa Karikas 2018 II etapp & Eggersmann Juunioride Suvekarikas 2018 III etapp
Aeg:
20.07.18 - 22.07.18
Korraldaja(d):
Viljandimaa RSK, Sammuli tall, ESHKS
Sekretär:
Ave Talts
tel. 51 36 847, voistlus@parkuur.ee
Tüüp:
rahvuslik, NHT
Riik:
Eesti
Asukoht:
Sammuli Tall
Staatus:
Tulemused avaldatud
Võistluse online leht:
https://online.equipe.com/en/competitions/25832
Lisainfo:
Eggersmanni juunioride sarja üldinfo http://www.eggersmann.ee/karikasari/

Pühapäeval otseülekanne POSTIMEES.EE vahendusel
20.07.18 - Klass 3 Prix de Ratsasaapad | 110 cm | Art. 238.2.1, puhtus-kiirus | Avatud

Osalejaid: 55

Koht# Võistleja Klubi Treener(id) Hobune Tulemus
1
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Monica Pärno
Älis-Sille Hein
VEDETTE B (2002)
Tondi RSK Monica Pärno VEDETTE B (2002) 0 / 62,73 0 / 62,73
2
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Kristi Luha
POKARDI (2011)
ESHKS POKARDI (2011) 0 / 63,33 0 / 63,33
3
Treener(id):
Emilia Alonen (2000)
PROGGE (2011)
Viljandimaa RSK PROGGE (2011) 0 / 65,00 0 / 65,00
4
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Riina Seder-Zalite
Janek Zalite
KLEOPATRA (2009)
Tondi RSK Riina Seder-Zalite KLEOPATRA (2009) 0 / 65,54 0 / 65,54
5
Treener(id): Hanno Ellermann
Susan Kaleta
HERRERA (2013)
Viljandimaa RSK Hanno Ellermann HERRERA (2013) 0 / 67,80 0 / 67,80
6
Treener(id):
Ivo Ots
CANDOUR ESQUI (2013)
Pärnumaa RSK CANDOUR ESQUI (2013) 0 / 68,14 0 / 68,14
7
Treener(id):
Ivo Ots
NATKINGKEY SR (2013)
Pärnumaa RSK NATKINGKEY SR (2013) 0 / 69,49 0 / 69,49
8
Treener(id):
Anni Kaljund
GG FELICIA (2010)
RK Ruila Tall GG FELICIA (2010) 0 / 70,98 0 / 70,98
9
Treener(id):
Mari-Ann Udeküll
RUVINA VD WERETHERBACH Z (2013)
Saaremaa RSK RUVINA VD WERETHERBACH Z (2013) 0 / 72,94 0 / 72,94
10
Treener(id):
Renek Rosenberg
CC SKYFALL TT (2012)
RK Ruila Tall CC SKYFALL TT (2012) 0 / 74,98 0 / 74,98
11
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Andres Treve
Riina Seder-Zalite
LAROSCH (2013)
Tondi RSK Andres Treve LAROSCH (2013) 1 / 76,63 1 / 76,63
12
Klubi: Nõo RK
Treener(id):
Annika Veerpalu
CALIPSO V (2012)
Nõo RK CALIPSO V (2012) 1 / 78,00 1 / 78,00
13
Treener(id):
Kippen Närep (2004)
ROSEHILL FASCINATION (2008, SP)
Märjamaa SK ROSEHILL FASCINATION (2008, SP) 4 / 53,31 4 / 53,31
14
Treener(id): Merle Männik, Heiki Vatsel
Anna-Greta Irval
TETLEY (2004)
Niitvälja RSK Merle Männik, Heiki Vatsel TETLEY (2004) 4 / 58,32 4 / 58,32
15
Treener(id): Annika Veerpalu
Taisi Viire (2000)
BALERIIN (2011)
Pärnumaa RSK Annika Veerpalu BALERIIN (2011) 4 / 58,64 4 / 58,64
16
Treener(id): Anni Mägi
Karolin Jaani
LORD FONTAINE (2008)
Pärnumaa RSK Anni Mägi LORD FONTAINE (2008) 4 / 60,83 4 / 60,83
17
Treener(id): Ivo Ots
Marie-Annabel Reiner
ERNEST W (2009)
Viljandimaa RSK Ivo Ots ERNEST W (2009) 4 / 61,16 4 / 61,16
18
Treener(id): Ivo Ots
Marie-Annabel Reiner
CINDY R (2011)
Viljandimaa RSK Ivo Ots CINDY R (2011) 4 / 62,26 4 / 62,26
19
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id):
Johanna Krippel (2005)
DONNETTE (2004)
Viru Ratsu DONNETTE (2004) 4 / 62,90 4 / 62,90
20
Treener(id): Krista Raidmets, Rein Pill
Helena Ringo (2001)
KAID (2010)
Audruranna RSK Krista Raidmets, Rein Pill KAID (2010) 4 / 63,65 4 / 63,65
21
Treener(id): Anni Mägi
Jessica Mölder (2004)
NACHO 19 RJT (2011, SP)
Pärnumaa RSK Anni Mägi NACHO 19 RJT (2011, SP) 4 / 66,42 4 / 66,42
22
Klubi: Pärna RSK
Treener(id):
Adeele Tafenau (2000)
DIAMANT'S GIRL Z (2009)
Pärna RSK DIAMANT'S GIRL Z (2009) 4 / 67,14 4 / 67,14
23
Treener(id):
Lisanna Lepmets (2005)
DIM SUM (2008)
Märjamaa SK DIM SUM (2008) 4 / 68,29 4 / 68,29
24
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Kärt Kaal
ANTROPOFF (2008)
Tondi RSK ANTROPOFF (2008) 4 / 68,45 4 / 68,45
25
Treener(id):
Kairi Dräbtsinskaja
PANKRAAT (2012)
Viljandimaa RSK PANKRAAT (2012) 4 / 69,16 4 / 69,16
26
Treener(id):
Stella-Ingrid Liinamäe
ENDEAVOUR MONDRIA'S (2009)
Tartumaa RSK ENDEAVOUR MONDRIA'S (2009) 4 / 69,52 4 / 69,52
27
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Heleene Pruunsild (2004)
BIG GIRL (2007)
ESHKS BIG GIRL (2007) 4 / 69,76 4 / 69,76
28
Treener(id):
Rainer Hõim
MOMENTUM (2012)
Tartu Kalevi RK MOMENTUM (2012) 4 / 69,81 4 / 69,81
29
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Hanno Ellermann
SENTINEL (2013)
ESHKS SENTINEL (2013) 4 / 75,42 4 / 75,42
30
Treener(id):
Kertu Klettenberg
CHOPIN (2011)
RK Ruila Tall CHOPIN (2011) 5 / 76,18 5 / 76,18
31
Klubi: Saare RK
Treener(id):
Mihkel Ait (2000)
EMPEROR (2012)
Saare RK EMPEROR (2012) 5 / 77,26 5 / 77,26
32
Treener(id):
Kullo Kender
FLANAGAN (2010)
RK Ruila Tall FLANAGAN (2010) 5 / 78,02 5 / 78,02
33
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Maarja Martinson
PERLAS (2007)
Tondi RSK PERLAS (2007) 6 / 80,37 6 / 80,37
34
Klubi: RSK KRT
Treener(id):
Ebbe Liisa Sõnajalg
ILORD (2013)
RSK KRT ILORD (2013) 7 / 87,74 7 / 87,74
35
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Birgit Nurmik
Mia-Marleen Lanno (2005)
BEIRUT (2009)
Tondi RSK Birgit Nurmik BEIRUT (2009) 8 / 55,89 8 / 55,89
36
Treener(id): Anni Mägi
Angelika Tammik (2004)
ROKIT (2012, SP)
Pärnumaa RSK Anni Mägi ROKIT (2012, SP) 8 / 58,08 8 / 58,08
37
Treener(id): Kertu Klettenberg
Marlen Ojaste (2002)
OBORA`S GRACIA (2007)
Pärnumaa RSK Kertu Klettenberg OBORA`S GRACIA (2007) 8 / 62,91 8 / 62,91
38
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Kristi Luha
BRILJANT (2012)
ESHKS BRILJANT (2012) 8 / 69,78 8 / 69,78
39
Klubi: RSK Ruttar
Treener(id): Riina Seder-Zalite
Kadri Eboldt
ALBANY (2011)
RSK Ruttar Riina Seder-Zalite ALBANY (2011) 8 / 70,68 8 / 70,68
40
Klubi: Nõo RK
Treener(id):
Ariel Hiir (2000)
PAINTED LADY (2007)
Nõo RK PAINTED LADY (2007) 8 / 71,16 8 / 71,16
41
Treener(id):
Tarmo Kutsar
BEL CANTO N (2014)
Tallinna RSK BEL CANTO N (2014) 8 / 75,50 8 / 75,50
42
Treener(id):
Kertu Klettenberg
QUELLE (2011)
RK Ruila Tall QUELLE (2011) 8 / 89,97 8 / 89,97
43
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Heleene Pruunsild (2004)
OBSIDIAN (2004)
ESHKS OBSIDIAN (2004) 9 / 76,19 9 / 76,19
44
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Maarja Martinson
VICKY (2012)
Tondi RSK VICKY (2012) 9 / 77,00 9 / 77,00
45
Treener(id):
Mari Talinurm (1999)
CALVIN (2008)
RK Ruila Tall CALVIN (2008) 9 / 79,05 9 / 79,05
46
Klubi: Nõo RK
Treener(id):
Annika Veerpalu
ZENDOR (2013)
Nõo RK ZENDOR (2013) 12 / 69,05 12 / 69,05
47
Klubi: RSK KRT
Treener(id):
Heiki Vatsel
FANTASTIKA (2013)
RSK KRT FANTASTIKA (2013) 12 / 69,09 12 / 69,09
48
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Hanno Ellermann
VIGON (2013)
ESHKS VIGON (2013) 13 / 92,85 13 / 92,85
49
Klubi: RSK KRT
Treener(id):
Ebbe Liisa Sõnajalg
EXTREME (2013)
RSK KRT EXTREME (2013) 15 / 102,04 15 / 102,04
50
Treener(id): Krista Raidmets
Annika Ojaste
OBORA`S GRACIA (2007)
Pärnumaa RSK Krista Raidmets OBORA`S GRACIA (2007) 16 / 62,27 16 / 62,27
51
Treener(id): Merike Markus
Krista Kutsar
GASTONS (2009)
Liivimaa RK Merike Markus GASTONS (2009) 16 / 62,95 16 / 62,95
52
Klubi: Jakoch RSK
Treener(id):
Linda Randpere
VERY CHARMING (2013)
Jakoch RSK VERY CHARMING (2013) 18 / 83,45 18 / 83,45
Treener(id):
Riiko Kojoni
TEQUILA (2009)
Pärnumaa RSK TEQUILA (2009) elim elim
Treener(id):
Ann-Marii Simmo (2000)
VERDINA (2007)
Tartu Kalevi RK VERDINA (2007) elim elim
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Rebecca Blumfeldt (2000)
SAN ANTONIO (2000)
Tondi RSK SAN ANTONIO (2000) elim elim
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Paul Argus
PING PONG V (2012)
Tondi RSK PING PONG V (2012) elim elim
Klubi:
Treener(id):
Liida Lehtonen (FIN)
CINTA
CINTA elim elim
Treener(id):
Sandra Prez
CAMELLA (2011)
Pärnumaa RSK CAMELLA (2011) katkestas katkestas
Treener(id):
Kerli Lõbus (2005)
PARKER (2010)
Viljandimaa RSK PARKER (2010) katkestas katkestas
Treener(id): Hanno Ellermann
Susan Kaleta
CARLOTTA (2010)
Viljandimaa RSK Hanno Ellermann CARLOTTA (2010) katkestas katkestas