Võistlustele kehtivate võimalike piirangute ja võistluste korraldusele seatud nõuetega saate tutvuda SIIN.

Võistluse korraldamise ning sellel vajalike nõuete täitmise eest vastutab võistluse korraldaja.

Ruila Indoor & SMV juuniorid & SMV poniratsanikud

Aeg:
14.04.18 - 15.04.18
Korraldaja(d):
RK Ruila Tall
Asukoht:
Ruila
Sekretär:
Ave Talts
voistlus@parkuur.ee
Tüüp:
rahvuslik, SMV
Riik:
Eesti
Staatus:
Tulemused avaldatud

Lisainfo

TÄHELEPANU! Mõlemal päeval on võistluse algus kell 10:00.

Võistluse lehele
14.04.18 - Klass X | 125 cm | SMV Juuniorid
Starte: 21
Võistluspaare: 21
Võistlejaid: 21
Hobuseid: 21
Koht# Võistleja Klubi Treener(id) Hobune Tulemus
1
Treener(id):
Berit Lehtsaar
SOLEI SOLEI (2008)
Tulemus: 0 / 0 / 44,82
Viljandimaa RSK SOLEI SOLEI (2008) 0 / 0 / 44,82
2
Treener(id):
Marlene Makarov
EMORA (2009)
Tulemus: 0 / 0 / 45,24
Audruranna RSK EMORA (2009) 0 / 0 / 45,24
3
Klubi: Nõo RK
Treener(id):
Kristina Sööt
TESSICA (2000)
Tulemus: 0 / 0 / 52,15
Nõo RK TESSICA (2000) 0 / 0 / 52,15
4
Treener(id):
Teele Kaal
ROKOKO (2007)
Tulemus: 0 / 0 / 52,88
RK Ruila Tall ROKOKO (2007) 0 / 0 / 52,88
5
Klubi: Pärna RSK
Treener(id):
Anette Leppik
SAMURAI`S MIRACLE (2007)
Tulemus: 0 / 4 / 45,08
Pärna RSK SAMURAI`S MIRACLE (2007) 0 / 4 / 45,08
6
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Karol-Kenneth Lootus
COOLMAN (2007)
Tulemus: 0 / 4 / 54,47
ESHKS COOLMAN (2007) 0 / 4 / 54,47
7
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Frida Kristensen
FAVORITE (2005)
Tulemus: 0 / 4 / 55,26
ESHKS FAVORITE (2005) 0 / 4 / 55,26
8
Treener(id):
Ella Miina Koger
DAVINCI VAN DE BERNSE HOEVE (2008)
Tulemus: 0 / 7 / 68,94
RK Ruila Tall DAVINCI VAN DE BERNSE HOEVE (2008) 0 / 7 / 68,94
9
Treener(id):
Liis Kabral
WANNABE (2009)
Tulemus: 0 / 8 / 57,11
Viljandimaa RSK WANNABE (2009) 0 / 8 / 57,11
10
Treener(id):
Berit Truuts
QUINCE (2012)
Tulemus: 0 / 9 / 59,16
Liivimaa RK QUINCE (2012) 0 / 9 / 59,16
11
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Kristel Klaas
ALVARSSIN (2008)
Tulemus: 4 / 57,61
Tondi RSK ALVARSSIN (2008) 4 / 57,61
12
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Rebecca Blumfeldt
SAN ANTONIO (2000)
Tulemus: 4 / 58,93
Tondi RSK SAN ANTONIO (2000) 4 / 58,93
13
Treener(id):
Elizabeth Põder
PICCOLINA (2006)
Tulemus: 4 / 59,94
SA Tallinna RK PICCOLINA (2006) 4 / 59,94
14
Treener(id):
Johanna Brigite Verro
DEXTER (2008)
Tulemus: 8 / 54,24
RK Ruila Tall DEXTER (2008) 8 / 54,24
15
Treener(id):
Sandra Vatter
LITTLE JOHN (2008)
Tulemus: 8 / 56,61
Vändra RSK LITTLE JOHN (2008) 8 / 56,61
16
Treener(id):
Anni Liis Hoop
ZINGA ZANGA (2007)
Tulemus: 8 / 57,26
Tartumaa RSK ZINGA ZANGA (2007) 8 / 57,26
17
Treener(id):
Taisi Viire
BALERIIN (2011)
Tulemus: 9 / 66,08
Pärnumaa RSK BALERIIN (2011) 9 / 66,08
18
Treener(id):
Reimo Karus
OPADI (2011)
Tulemus: 16 / 57,21
Suuresti RSK OPADI (2011) 16 / 57,21
19
Treener(id):
Karolin Jaani
LORD FONTAINE (2008)
Tulemus: 16 / 60,01
Pärnumaa RSK LORD FONTAINE (2008) 16 / 60,01
20
Klubi: Pärna RSK
Treener(id):
Hanna Smirnov
LEGEND OF SAN FRANCISCO (2011)
Tulemus: 21 / 83,06
Pärna RSK LEGEND OF SAN FRANCISCO (2011) 21 / 83,06
Klubi: Pärna RSK
Treener(id):
Kaius Põder
PICODELLAS (2006)
Tulemus: elim
Pärna RSK PICODELLAS (2006) elim
Taustatööd