Võistlus

Nimi:
Maria Kevad 2018 & Talendijaht 2018 IV etapp & & EHS Karikas 2018 I etapp & ESHKS Noorhobused 2018 II etapp
Aeg:
26.05.18
Korraldaja(d):
RSVK, Maria Talu
Sekretär:
Kait Kosenkranius
tel. 5030932, kosenkraniusk@gmail.com
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Asukoht:
Maria talu, Pärnumaa
Staatus:
Tulemused avaldatud
Lisainfo:
Võistluse uus algusaeg 8:30!!!
Vahetatud klass 2 ja klass 3 stardid. A2 avatud klass on enne Talendijaht 2018 IV etapi A2 laste klassi.


Sarjade üldinfo http://www.ratsaliit.ee/voistlussarjad/sarjad-2018/


26.05.18 - Klass 2 | Skeem A2 | Lapsed (kuni 14a; Talendijaht)

Osalejaid: 16

Koht# Võistleja Klubi Treener(id) Hobune Tulemus
1
Klubi: Saare RK
Treener(id):
Emeli Pikner (2004)
MON TER (2012, SP)
Saare RK MON TER (2012, SP) 68,864% 68,864%
2
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Alla Gladõševa
Berit Pihlak (2006)
CHICOLO (2012, SP)
Tondi RSK Alla Gladõševa CHICOLO (2012, SP) 68,068% 68,068%
3
Treener(id): Ellen Vatsel
Melissa Meigas (2005)
WILLIAM (2005, VP)
Niitvälja RSK Ellen Vatsel WILLIAM (2005, VP) 67,500% 67,500%
4
Treener(id): Ellen Vatsel
Karmen Kriis (2005)
WILLIAM (2005, VP)
Niitvälja RSK Ellen Vatsel WILLIAM (2005, VP) 66,591% 66,591%
5
Treener(id): Krista Raidmets
Aksel Tammann (2004)
VOORE RIVEL (2012, SP)
Audruranna RSK Krista Raidmets VOORE RIVEL (2012, SP) 62,727% 62,727%
6
Treener(id): Katrin Tinno
Liisa Kabur (2005)
RAMINGO (2011)
Audruranna RSK Katrin Tinno RAMINGO (2011) 62,386% 62,386%
7
Klubi: Saare RK
Treener(id):
Emeli Pikner (2004)
TEBIITHA (2012, SP)
Saare RK TEBIITHA (2012, SP) 61,591% 61,591%
8
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Sirje Argus, Kaie Kangur
Grete Laasnurm (2006)
TOONIK (2000, SP)
Tondi RSK Sirje Argus, Kaie Kangur TOONIK (2000, SP) 61,477% 61,477%
9
Treener(id): Alla Gladõševa
Emma Tuvi (2006)
COINTREAU (2003, SP)
Tallinna RSK Alla Gladõševa COINTREAU (2003, SP) 61,136% 61,136%
10
Treener(id):
Annabel Sohlu (2008)
MORTIMER (1998, SP)
Audruranna RSK MORTIMER (1998, SP) 60,909% 60,909%
11
Treener(id): Krista Raidmets
Reelika Ormus (2004)
MOONA (2010, SP)
Audruranna RSK Krista Raidmets MOONA (2010, SP) 60,455% 60,455%
12
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Kaie Kangur
Kregory Kikkas (2007)
MANNY (2010, <130)
Tondi RSK Kaie Kangur MANNY (2010, <130) 58,636% 58,636%
13
Klubi:
Treener(id): Ellen Vatsel
Nicole Elisabeth Aleksandra Reinikka (2006)
VOORE RUFUS (2006, SP)
Ellen Vatsel VOORE RUFUS (2006, SP) 58,523% 58,523%
14
Klubi: Tondi RSK
Ralf Ellermann (2005)
MANNY (2010, <130)
Tondi RSK Sirje Argus, Kaie Kangur, Dina Ellermann MANNY (2010, <130) 57,955% 57,955%
15
Treener(id): Vilve Tammearu, Janely Saar
Greete Kalmus (2005)
PERLON (2007)
Pärnumaa RSK Vilve Tammearu, Janely Saar PERLON (2007) 56,932% 56,932%
16
Treener(id): Ellen Vatsel
Kertu Närep (2007)
SINILIND (2008, VP)
Niitvälja RSK Ellen Vatsel SINILIND (2008, VP) 52,727% 52,727%