Võistlus

Nimi:
Viljandimaa Karikas 2018 Finaal & Eggersmann Juunioride Suvekarikas 2018 Finaal
Aeg:
25.08.18
Korraldaja(d):
Viljandimaa RSK
Sekretär:
Margit Asu
tel. 53 426 040, margit.asu@mail.ee
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Asukoht:
Sammuli Tall
Staatus:
Tulemused avaldatud
Lisainfo:
Eggersmanni sarja üldinfo http://www.eggersmann.ee/karikasari/
25.08.18 - Klass 4 Prix de Vanamo | 120 cm | Art. 238.2.1, puhtus-kiirus | Avatud

Osalejaid: 24

Koht# Võistleja Klubi Treener(id) Hobune Tulemus
1
Klubi: Pärna RSK
Treener(id):
Anette Leppik (2000)
SAMURAI`S MIRACLE (2007)
Pärna RSK SAMURAI`S MIRACLE (2007) 0 / 58,53 0 / 58,53
2
Treener(id):
Janely Saar
ILSONNE V BAREELHOF (2008)
Pärnumaa RSK ILSONNE V BAREELHOF (2008) 0 / 59,84 0 / 59,84
3
Klubi: Nõo RK
Treener(id):
Annika Veerpalu
QUENTINA (2011)
Nõo RK QUENTINA (2011) 0 / 62,19 0 / 62,19
4
Treener(id): Urmas Raag
Aleksandra Kliimand (2003)
WARLOCK (2009)
Tartumaa RSK Urmas Raag WARLOCK (2009) 0 / 65,81 0 / 65,81
5
Treener(id): Hanno Ellermann
Rainer Hõim
ODIN (2007)
Tartu Kalevi RK Hanno Ellermann ODIN (2007) 0 / 66,19 0 / 66,19
6
Treener(id):
Berit Truuts (2001)
QUINCE (2012)
Liivimaa RK QUINCE (2012) 0 / 67,72 0 / 67,72
7
Treener(id):
Stella-Ingrid Liinamäe
CALIMERO VON CIMELY (2003)
Tartumaa RSK CALIMERO VON CIMELY (2003) 0 / 68,69 0 / 68,69
8
Treener(id):
Kätlin El Majdaoui (1998)
QUICKSTEP (2011)
Vändra RSK QUICKSTEP (2011) 0 / 70,72 0 / 70,72
9
Treener(id):
Susan Kaleta
HERRERA (2013)
Viljandimaa RSK HERRERA (2013) 0 / 71,81 0 / 71,81
10
Treener(id): Hanno Ellermann
Helina Kalev
PUTTER ATACAMA (2009)
Liivimaa RK Hanno Ellermann PUTTER ATACAMA (2009) 4 / 63,65 4 / 63,65
11
Jaak Kalda
PAHHE (2005)
Tartumaa RSK Hanno Ellermann, Annika Õkva PAHHE (2005) 4 / 66,03 4 / 66,03
12
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Hanno Ellermann
SENTINEL (2013)
ESHKS SENTINEL (2013) 4 / 67,54 4 / 67,54
13
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Hanno Ellermann
IN STYLE N (2013)
ESHKS IN STYLE N (2013) 4 / 68,38 4 / 68,38
14
Treener(id): Ivo Ots
Marie-Annabel Reiner (1998)
ERNEST W (2009)
Viljandimaa RSK Ivo Ots ERNEST W (2009) 4 / 69,94 4 / 69,94
15
Klubi: Nõo RK
Treener(id):
Ariel Hiir (2000)
PAINTED LADY (2007)
Nõo RK PAINTED LADY (2007) 8 / 72,22 8 / 72,22
16
Treener(id): Hanno Ellermann
Rainer Hõim
MOMENTUM (2012)
Tartu Kalevi RK Hanno Ellermann MOMENTUM (2012) 8 / 76,94 8 / 76,94
17
Treener(id):
Hanna-Britta Parik (2000)
MOORION (2003)
Viljandimaa RSK MOORION (2003) 10 / 101,85 10 / 101,85
18
Klubi: Nõo RK
Treener(id):
Annika Veerpalu
CALIPSO V (2012)
Nõo RK CALIPSO V (2012) 12 / 73,75 12 / 73,75
19
Treener(id):
Kertu Klettenberg
QUELLE (2011)
RK Ruila Tall QUELLE (2011) 12 / 75,90 12 / 75,90
20
Treener(id): Kertu Klettenberg
Hannah Kaarma (2002)
CAIKORS (2007)
Viljandimaa RSK Kertu Klettenberg CAIKORS (2007) 12 / 77,78 12 / 77,78
21
Klubi: Pärna RSK
Treener(id): Marko Villemson
Anetta Vanessa Järg (1998)
LUNDVER (2009)
Pärna RSK Marko Villemson LUNDVER (2009) 15 / 90,09 15 / 90,09
22
Treener(id):
Rebeka Luhaste
QUERIDO MIO (2012)
Viljandimaa RSK QUERIDO MIO (2012) 16 / 74,03 16 / 74,03
Treener(id):
Janely Saar
THOBIAS LAUWES FOREVER (2000)
Pärnumaa RSK THOBIAS LAUWES FOREVER (2000) elim elim
Treener(id):
Berit Lehtsaar (2001)
LASCA 14 (2001)
Viljandimaa RSK LASCA 14 (2001) katkestas katkestas