Võistlus

Nimi:
Viljandimaa Karikas 2018 I etapp & Porsche Karikas 2018 I etapp
Aeg:
19.05.18
Korraldaja(d):
Viljandimaa RSK
Sekretär:
Margit Asu
tel. 53 426 040, margit.asu@mail.ee
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Asukoht:
Sammuli Tall
Staatus:
Tulemused avaldatud
Lisainfo:
Porsche sarja üldinfo http://www.ratsaliit.ee/voistlussarjad/sarjad-2018/



19.05.18 - Klass 5 Prix de Vanamo | 120 cm | Art. 238.2.1, puhtus-kiirus | Avatud

Osalejaid: 20

Koht# Võistleja Klubi Treener(id) Hobune Tulemus
1
Klubi: Nõo RK
Treener(id):
Annika Veerpalu
QUENTINA (2011)
Nõo RK QUENTINA (2011) 0 / 53,57 0 / 53,57
2
Treener(id): Monica Pärno
Egle Palm
JUTA (2006)
RK Ruila Tall Monica Pärno JUTA (2006) 0 / 54,97 0 / 54,97
3
Treener(id): Hanno Ellermann
Helina Kalev
PUTTER ATACAMA (2009)
Liivimaa RK Hanno Ellermann PUTTER ATACAMA (2009) 0 / 55,00 0 / 55,00
4
Treener(id):
Susan Kaleta
A CARTE D´OR (2010)
Viljandimaa RSK A CARTE D´OR (2010) 0 / 56,13 0 / 56,13
5
Treener(id):
Berit Lehtsaar (2001)
SO EASY (2011)
Viljandimaa RSK SO EASY (2011) 0 / 56,19 0 / 56,19
6
Treener(id): Urmas Raag
Aleksandra Kliimand (2003)
WARLOCK (2009)
Tartumaa RSK Urmas Raag WARLOCK (2009) 0 / 58,60 0 / 58,60
7
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Hanno Ellermann
HUDSON HORNET (2012)
ESHKS HUDSON HORNET (2012) 0 / 60,22 0 / 60,22
8
Treener(id): Hanno Ellermann
Rainer Hõim
ODIN (2007)
Tartu Kalevi RK Hanno Ellermann ODIN (2007) 0 / 61,00 0 / 61,00
9
Treener(id):
Berit Truuts (2001)
QUINCE (2012)
Liivimaa RK QUINCE (2012) 0 / 62,69 0 / 62,69
10
Klubi:
Treener(id):
Elizabete Krista Juraša (LAT)
LAGUNA N
LAGUNA N 0 / 64,19 0 / 64,19
11
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id):
Piret Ervald
CALANDA DE LAUBRY Z (2013)
Viru Ratsu CALANDA DE LAUBRY Z (2013) 0 / 66,00 0 / 66,00
12
Treener(id):
Berit Lehtsaar (2001)
B C QASTANIA (2011)
Viljandimaa RSK B C QASTANIA (2011) 0 / 67,84 0 / 67,84
13
Klubi: Jakoch RSK
Treener(id):
Rain Koch
JACKSON VD DOORNDONKHOEVE (2009)
Jakoch RSK JACKSON VD DOORNDONKHOEVE (2009) 0 / 71,81 0 / 71,81
14
Treener(id):
Janely Saar
ILSONNE V BAREELHOF (2008)
Pärnumaa RSK ILSONNE V BAREELHOF (2008) 4 / 55,15 4 / 55,15
15
Treener(id):
Brita Tuvi
HINDENBURG (2008)
Viljandimaa RSK HINDENBURG (2008) 4 / 61,38 4 / 61,38
16
Treener(id):
Kippen Närep (2004)
ROSEHILL FASCINATION (2008, SP)
Märjamaa SK ROSEHILL FASCINATION (2008, SP) 4 / 64,44 4 / 64,44
17
Treener(id):
Jessica Raide
HIGHSCORE "B" (2012)
RK Ruila Tall HIGHSCORE "B" (2012) 4 / 66,53 4 / 66,53
18
Treener(id): Urmas Raag
Karolin Valge
FABRIANO B (2010)
Tartumaa RSK Urmas Raag FABRIANO B (2010) 4 / 69,53 4 / 69,53
19
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Andres Treve
Riina Seder-Zalite
KLEOPATRA (2009)
Tondi RSK Andres Treve KLEOPATRA (2009) 4 / 76,00 4 / 76,00
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Riina Seder-Zalite
Kärt Kaal (1998)
ANTROPOFF (2008)
Tondi RSK Riina Seder-Zalite ANTROPOFF (2008) elim elim