Võistlus

Nimi:
Viljandimaa Karikas 2018 I etapp & Porsche Karikas 2018 I etapp
Aeg:
19.05.18
Korraldaja(d):
Viljandimaa RSK
Sekretär:
Margit Asu
tel. 53 426 040, margit.asu@mail.ee
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Asukoht:
Sammuli Tall
Staatus:
Tulemused avaldatud
Lisainfo:
Porsche sarja üldinfo http://www.ratsaliit.ee/voistlussarjad/sarjad-2018/



19.05.18 - Klass 3 Prix de Pegasos Equestrian OÜ | 100 cm | Art. 238.2.1, puhtus-kiirus | Avatud

Osalejaid: 88

Koht# Võistleja Klubi Treener(id) Hobune Tulemus
1
Treener(id): Janely Saar
Birgit Adler (2004)
LADY (2010)
Pärnumaa RSK Janely Saar LADY (2010) 0 / 52,13 0 / 52,13
2
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Monica Pärno
Älis-Sille Hein
VEDETTE B (2002)
Tondi RSK Monica Pärno VEDETTE B (2002) 0 / 54,03 0 / 54,03
3
Treener(id):
Kristiina Raudnagel
ULTRA (2005)
Märjamaa SK ULTRA (2005) 0 / 54,28 0 / 54,28
4
Treener(id): Hanno Ellermann
Kärt Kaseorg
A CARTE D´OR (2010)
Viljandimaa RSK Hanno Ellermann A CARTE D´OR (2010) 0 / 56,18 0 / 56,18
5
Treener(id): Maila Kukk
Katrin Melts
CHARMILLY (2004)
Vändra RSK Maila Kukk CHARMILLY (2004) 0 / 56,32 0 / 56,32
6
Treener(id):
Hanna Brigitta Heinlaid
LANDORA (2011)
Märjamaa SK LANDORA (2011) 0 / 56,85 0 / 56,85
7
Treener(id):
Sofya Tsyrulnikova
CHA-CHA (2007)
Liivimaa RK CHA-CHA (2007) 0 / 56,90 0 / 56,90
8
Treener(id): Maila Kukk
Merlin Erm
CROSSER (2007)
Vändra RSK Maila Kukk CROSSER (2007) 0 / 57,53 0 / 57,53
9
Klubi: Saare RK
Treener(id):
Mihkel Ait (2000)
EMPEROR (2012)
Saare RK EMPEROR (2012) 0 / 58,63 0 / 58,63
10
Treener(id): Krista Raidmets
Annika Ojaste
OBORA`S GRACIA (2007)
Pärnumaa RSK Krista Raidmets OBORA`S GRACIA (2007) 0 / 59,28 0 / 59,28
11
Treener(id):
Evelin Evisalu
SOLARIS (2008)
Vändra RSK SOLARIS (2008) 0 / 59,72 0 / 59,72
12
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id):
Johanna Krippel (2005)
DONNETTE (2004)
Viru Ratsu DONNETTE (2004) 0 / 59,84 0 / 59,84
13
Treener(id): Kertu Klettenberg
Hannah Kaarma (2002)
CAIKORS (2007)
Viljandimaa RSK Kertu Klettenberg CAIKORS (2007) 0 / 60,15 0 / 60,15
14
Treener(id):
Emilia Alonen (2000)
PFEER (2012)
Viljandimaa RSK PFEER (2012) 0 / 62,91 0 / 62,91
15
Treener(id):
Marko Toomla
PREMIA (2010)
Pärnumaa RSK PREMIA (2010) 0 / 62,97 0 / 62,97
16
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Monica Pärno
Evely Auger
VIGON (2013)
Tondi RSK Monica Pärno VIGON (2013) 0 / 63,12 0 / 63,12
17
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id): Helene Proover
Annika Lehtmets (2002)
SITSIILIA (2012)
Viru Ratsu Helene Proover SITSIILIA (2012) 0 / 63,22 0 / 63,22
18
Klubi:
Treener(id):
Elizabete Krista Juraša (LAT)
QUICK VICTORY
QUICK VICTORY 0 / 63,94 0 / 63,94
19
Klubi: RSK KRT
Treener(id): Andres Treve
Liisi Laanet
LUKRECIJA (2006)
RSK KRT Andres Treve LUKRECIJA (2006) 0 / 64,91 0 / 64,91
20
Treener(id):
Kätlin Mardo
BERRA (2011)
Tallinna RSK BERRA (2011) 0 / 65,15 0 / 65,15
21
Treener(id):
Karl Marten Jaaska (2003)
CEDAR UNO (2013)
RK Ruila Tall CEDAR UNO (2013) 0 / 65,34 0 / 65,34
22
Klubi: Nõo RK
Treener(id):
Lisette Jonuks (2004)
UBACH ALANNA (2007)
Nõo RK UBACH ALANNA (2007) 0 / 65,35 0 / 65,35
23
Klubi: RSK Simon
Treener(id):
Kati-Helen Peegel
B CICERON (2011)
RSK Simon B CICERON (2011) 0 / 65,47 0 / 65,47
24
Treener(id):
Hanna-Britta Parik (2000)
MOORION (2003)
Viljandimaa RSK MOORION (2003) 0 / 65,67 0 / 65,67
25
Treener(id):
Carolina Adriana Lillevälja (2003)
POWER BOY (2010)
Tartumaa RSK POWER BOY (2010) 0 / 66,12 0 / 66,12
26
Treener(id):
Teet Juul
HENRIETTE (2013)
Viljandimaa RSK HENRIETTE (2013) 0 / 66,31 0 / 66,31
27
Treener(id):
Susan Kaleta
HERRERA (2013)
Viljandimaa RSK HERRERA (2013) 0 / 66,66 0 / 66,66
28
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Hanno Ellermann
CANDOUR ESQUI (2013)
ESHKS CANDOUR ESQUI (2013) 0 / 68,53 0 / 68,53
29
Klubi: Jakoch RSK
Treener(id):
Linda Randpere
EKLUND (2013)
Jakoch RSK EKLUND (2013) 0 / 69,00 0 / 69,00
30
Treener(id): Hanno Ellermann
Kristin Juurik
RIVIERA LUNETTE (2009)
Tartu Ratsakool Hanno Ellermann RIVIERA LUNETTE (2009) 0 / 70,69 0 / 70,69
31
Klubi: Nõo RK
Treener(id):
Ariel Hiir (2000)
PAINTED LADY (2007)
Nõo RK PAINTED LADY (2007) 0 / 70,72 0 / 70,72
32
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Kristina Lätti
FULINDE D.V. (2010)
Tondi RSK FULINDE D.V. (2010) 0 / 72,32 0 / 72,32
33
Treener(id):
Anna Volkmann (2003)
EIFFEL (2013)
Pärnumaa RSK EIFFEL (2013) 0 / 72,38 0 / 72,38
34
Treener(id): Kristiina Raudnagel
Stella Brett Mesila (1999)
GIDION B (2011)
Märjamaa SK Kristiina Raudnagel GIDION B (2011) 0 / 73,50 0 / 73,50
35
Klubi: Jakoch RSK
Treener(id):
Merle Tamm
MORLY (2013, SP)
Jakoch RSK MORLY (2013, SP) 0 / 73,85 0 / 73,85
36
Treener(id):
Liis Kabral (2002)
PELTSEBUL (2013)
Viljandimaa RSK PELTSEBUL (2013) 0 / 74,44 0 / 74,44
37
Klubi:
Treener(id):
Adele Alver (2006)
POLIITIKA (2006)
POLIITIKA (2006) 0 / 76,09 0 / 76,09
38
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Hanno Ellermann
SENTINEL (2013)
ESHKS SENTINEL (2013) 0 / 76,41 0 / 76,41
39
Klubi:
Treener(id):
Katja Lääti (FIN)
QUALITY GIRL
QUALITY GIRL 0 / 76,56 0 / 76,56
40
Treener(id):
Jessica Raide
ZERO-G (2013)
RK Ruila Tall ZERO-G (2013) 0 / 76,69 0 / 76,69
41
Treener(id): Krista Raidmets, Rein Pill
Helena Ringo (2001)
KAID (2010)
Audruranna RSK Krista Raidmets, Rein Pill KAID (2010) 4 / 48,50 4 / 48,50
42
Treener(id):
Vanessa Mälberg
PEPERONI (2006)
Tartu Kalevi RK PEPERONI (2006) 4 / 53,28 4 / 53,28
43
Treener(id):
Pille-Riin Pertel (1999)
TIFFANY (2004)
Pärnumaa RSK TIFFANY (2004) 4 / 55,84 4 / 55,84
44
Treener(id): Kertu Klettenberg
Lene Varula (2005)
MONSSON (2010, SP)
Viljandimaa RSK Kertu Klettenberg MONSSON (2010, SP) 4 / 56,47 4 / 56,47
45
Treener(id): Kristiina Raudnagel
Margit Lindre
UZZI (2005)
Märjamaa SK Kristiina Raudnagel UZZI (2005) 4 / 58,54 4 / 58,54
46
Treener(id):
Killu Saagpakk
DOOMOHR (2008)
Pärnumaa RSK DOOMOHR (2008) 4 / 60,80 4 / 60,80
47
Klubi:
Treener(id):
Anna Juraša (LAT)
AMANDA VIANA
AMANDA VIANA 4 / 61,13 4 / 61,13
48
Treener(id): Kaidi Lunter
Liina Käis
APLAUS (2011)
Tallinna RSK Kaidi Lunter APLAUS (2011) 4 / 62,25 4 / 62,25
49
Treener(id):
Triini Viks (2001)
GRAND LEGEND (2012)
Vändra RSK GRAND LEGEND (2012) 4 / 62,56 4 / 62,56
50
Treener(id):
Vanessa Mälberg
HUMMER V (2010)
Tartu Kalevi RK HUMMER V (2010) 4 / 63,10 4 / 63,10
51
Treener(id):
Elisabeth Alonen (2000)
PAREENA (2006)
Viljandimaa RSK PAREENA (2006) 4 / 64,06 4 / 64,06
52
Klubi:
Treener(id):
Elina Kalnina (LAT)
FANNY GRACE
FANNY GRACE 4 / 64,47 4 / 64,47
53
Treener(id): Kertu Klettenberg
Karin Peks
PANCHITA (2006)
Pärnumaa RSK Kertu Klettenberg PANCHITA (2006) 4 / 64,78 4 / 64,78
54
Treener(id):
Kerli Lõbus (2005)
EUROSTAR (2013)
Viljandimaa RSK EUROSTAR (2013) 4 / 65,25 4 / 65,25
55
Treener(id):
Kristiina Raudnagel
HARPOCRATES K (2012)
Märjamaa SK HARPOCRATES K (2012) 4 / 69,60 4 / 69,60
56
Treener(id):
Carmen Peussa
CORDA (2013)
Märjamaa SK CORDA (2013) 4 / 70,37 4 / 70,37
57
Klubi: EHS
Treener(id):
Liisa Roasto
ARLICH (2012)
EHS ARLICH (2012) 4 / 71,62 4 / 71,62
58
Treener(id):
Siret Saks
WEENUS S (2004)
Liivimaa RK WEENUS S (2004) 4 / 72,38 4 / 72,38
59
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Andres Treve
Riina Seder-Zalite
LAROSCH (2013)
Tondi RSK Andres Treve LAROSCH (2013) 4 / 74,04 4 / 74,04
60
Klubi: Nõo RK
Treener(id):
Annika Veerpalu
ZENDOR (2013)
Nõo RK ZENDOR (2013) 4 / 74,16 4 / 74,16
61
Treener(id):
Grete-Brit Kuusik
BRIDNEY (2006)
Pärnumaa RSK BRIDNEY (2006) 4 / 74,50 4 / 74,50
62
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Hanno Ellermann
NATKINGKEY SR (2013)
ESHKS NATKINGKEY SR (2013) 4 / 75,29 4 / 75,29
63
Treener(id): Hanno Ellermann
Priit Perna
HERMELA (2008)
Tartu Ratsakool Hanno Ellermann HERMELA (2008) 4 / 75,66 4 / 75,66
64
Treener(id):
Kersti Lillmaa
PASSWORD (2013)
Viljandimaa RSK PASSWORD (2013) 4 / 76,65 4 / 76,65
65
Treener(id):
Emilia Alonen (2000)
PAREENA (2006)
Viljandimaa RSK PAREENA (2006) 4 / 78,47 4 / 78,47
66
Treener(id):
Ivonne Isabel Ilves (2001)
GARFILDS (2010)
Viljandimaa RSK GARFILDS (2010) 4 / 79,81 4 / 79,81
67
Klubi: Kohila RSK
Treener(id):
Älis Oksa
BELUR (2005)
Kohila RSK BELUR (2005) 4 / 82,63 4 / 82,63
68
Treener(id):
Kerli Lõbus (2005)
PASSWORD (2013)
Viljandimaa RSK PASSWORD (2013) 8 / 59,15 8 / 59,15
69
Treener(id):
Ella Miina Koger (2001)
GRAPE MODE (2011)
RK Ruila Tall GRAPE MODE (2011) 8 / 59,64 8 / 59,64
70
Treener(id):
Elisabeth Alonen (2000)
PFEER (2012)
Viljandimaa RSK PFEER (2012) 8 / 61,22 8 / 61,22
71
Treener(id):
Helge Likker
PAVADOR (2010)
Vändra RSK PAVADOR (2010) 8 / 66,07 8 / 66,07
72
Treener(id):
Marta Põldur (2001)
MILORD (2008)
Viljandimaa RSK MILORD (2008) 8 / 69,47 8 / 69,47
73
Klubi:
Treener(id):
Žanna Metus (LAT)
ISLA
ISLA 8 / 70,03 8 / 70,03
74
Treener(id):
Laura Kõrgvee
HERAKLES (2001)
Tartumaa RSK HERAKLES (2001) 8 / 74,69 8 / 74,69
75
Treener(id): Kaie Aamisepp
Sandra Sirel
SO LONDON (2010)
Liivimaa RK Kaie Aamisepp SO LONDON (2010) 8 / 98,03 8 / 98,03
76
Klubi: EHS
Treener(id):
Keily Hiielaid (2003)
POLYFON (2010)
EHS POLYFON (2010) 11 / 97,81 11 / 97,81
77
Klubi: RSK KRT
Treener(id): Andres Treve
Liis Hõrak
FIGHTING LILY OF THE VALLEY (2007)
RSK KRT Andres Treve FIGHTING LILY OF THE VALLEY (2007) 12 / 66,37 12 / 66,37
78
Treener(id):
Kersti Lillmaa
EUROSTAR (2013)
Viljandimaa RSK EUROSTAR (2013) 12 / 68,25 12 / 68,25
79
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Luise Lotta Sarv (2004)
RAFF (2013, SP)
Tondi RSK RAFF (2013, SP) 12 / 76,38 12 / 76,38
80
Treener(id):
Lenna Buht (2006)
PATRIITS (2007)
Vändra RSK PATRIITS (2007) 16 / 62,91 16 / 62,91
81
Treener(id):
Sandra Prez
CAMELLA (2011)
Pärnumaa RSK CAMELLA (2011) 16 / 74,12 16 / 74,12
82
Klubi:
Treener(id):
Liva Girgensone-Cacka (LAT)
JUBAI
JUBAI 20 / 76,34 20 / 76,34
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Marit Poltimäe
LEHITKA (2006)
Tondi RSK LEHITKA (2006) elim elim
Klubi:
Treener(id):
Žanna Metus (LAT)
IEVINA
IEVINA elim elim
Treener(id): Monica Pärno
Kristina Pahk
ZAYRON (2009)
Tallinna RSK Monica Pärno ZAYRON (2009) elim elim
Treener(id): Krista Raidmets, Rein Pill
Merilin Palts
KISS IN VEGAS (2010)
Audruranna RSK Krista Raidmets, Rein Pill KISS IN VEGAS (2010) elim elim
Klubi: Tondi RSK
Emili-Loore Vabaoja (2006)
RAVEN (2008)
Tondi RSK Monica Pärno, Kaie Aamisepp RAVEN (2008) elim elim
Klubi: Jakoch RSK
Treener(id):
Rain Koch
VERY CHARMING (2013)
Jakoch RSK VERY CHARMING (2013) elim elim