Võistlus

Nimi:
Eesti Meistrivõistlused & Harrastajate MV
Aeg:
10.08.18 - 12.08.18
Korraldaja(d):
ERL
Sekretär:
Ave Talts
tel. 51 36 847, voistlus@parkuur.ee
Tüüp:
rahvuslik, EMV, MV
Riik:
Eesti
Asukoht:
Ruila, Harjumaa
Staatus:
Tulemused avaldatud
Võistluse online leht:
https://online.equipe.com/en/competitions/26101
Lisainfo:
NB! Neljapäeval on võistlusväljak treeninguteks avatud kell 14-18.
11.08.18 - Klass 10 | 105 cm | Art. 238.2.1, puhtus-kiirus | Harrastajate MV I osavõistlus

Osalejaid: 25

Koht# Võistleja Klubi Treener(id) Hobune Tulemus
1
Riinu Rahuoja
BARON ABRUKA (2010)
Hiiumaa RSK Pille Elson, Jekaterina Soiver BARON ABRUKA (2010) 0 / 52,08 0 / 52,08
2
Treener(id): Kertu Klettenberg
Karin Peks
PANCHITA (2006)
Pärnumaa RSK Kertu Klettenberg PANCHITA (2006) 0 / 55,53 0 / 55,53
3
Treener(id):
Grete-Brit Kuusik
BRIDNEY (2006)
Pärnumaa RSK BRIDNEY (2006) 0 / 56,25 0 / 56,25
4
Treener(id):
Kätlin Mardo
BERRA (2011)
Tallinna RSK BERRA (2011) 0 / 56,98 0 / 56,98
5
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Monica Pärno
Älis-Sille Hein
VEDETTE B (2002)
Tondi RSK Monica Pärno VEDETTE B (2002) 0 / 57,22 0 / 57,22
6
Treener(id):
Rebeka Luhaste
CONTE CASSIDY (2013)
Viljandimaa RSK CONTE CASSIDY (2013) 0 / 59,01 0 / 59,01
7
Treener(id):
Sandra Sirel
SO LONDON (2010)
Liivimaa RK SO LONDON (2010) 0 / 59,31 0 / 59,31
8
Treener(id): Hanno Ellermann
Kärt Kaseorg
AGA FLAMENCO VON FEICHT (2004)
Viljandimaa RSK Hanno Ellermann AGA FLAMENCO VON FEICHT (2004) 0 / 59,34 0 / 59,34
9
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Monica Pärno
Evely Auger
VIGON (2013)
Tondi RSK Monica Pärno VIGON (2013) 0 / 60,97 0 / 60,97
10
Treener(id):
Liis-Marii Hõbemets
NATHAN VAN TURBEEK Z (2012)
Tallinna RSK NATHAN VAN TURBEEK Z (2012) 0 / 64,25 0 / 64,25
11
Klubi: Pärna RSK
Treener(id): Kristiina Pähn
Brit Bergmann
MONTON (2008)
Pärna RSK Kristiina Pähn MONTON (2008) 0 / 64,28 0 / 64,28
12
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Kristiina Pähn
Elena Aru
AMELIE T.B. (2005)
Tondi RSK Kristiina Pähn AMELIE T.B. (2005) 0 / 64,84 0 / 64,84
13
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id):
Reelika Lipp
LIMONA (2009)
Viru Ratsu LIMONA (2009) 0 / 70,16 0 / 70,16
14
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Kätlin Kirik
LAETIZIA (2008)
Tondi RSK LAETIZIA (2008) 1 / 72,74 1 / 72,74
15
Treener(id):
Sofya Tsyrulnikova
CHA-CHA (2007)
Liivimaa RK CHA-CHA (2007) 4 / 56,05 4 / 56,05
16
Treener(id):
Riho Viik
OBERON (2009)
Vändra RSK OBERON (2009) 4 / 57,77 4 / 57,77
17
Klubi: RSK Simon
Treener(id): Reet Kerro
Toomas Pai
B CHEITAN (2011)
RSK Simon Reet Kerro B CHEITAN (2011) 4 / 58,18 4 / 58,18
18
Treener(id):
Teele Kepler
VARINA (2009)
Tartumaa RSK VARINA (2009) 4 / 58,58 4 / 58,58
19
Treener(id): Andres Treve
Maarja-Liisa Nõmm
ROMOS CELINE (2008)
Audruranna RSK Andres Treve ROMOS CELINE (2008) 4 / 58,82 4 / 58,82
20
Treener(id):
Killu Saagpakk
DOOMOHR (2008)
Pärnumaa RSK DOOMOHR (2008) 4 / 59,09 4 / 59,09
21
Treener(id):
Urve Aavik
CHARLY (2011)
Tallinna RSK CHARLY (2011) 8 / 61,94 8 / 61,94
22
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Kätlin Kirik
BANDERAS B (2006)
Tondi RSK BANDERAS B (2006) 9 / 74,03 9 / 74,03
23
Treener(id): Hanno Ellermann
Priit Perna
HERMELA (2008)
Tartu Ratsakool Hanno Ellermann HERMELA (2008) 13 / 74,12 13 / 74,12
Treener(id): Pille Elson
Mailis Timmi
AMOR KARENA (2009)
Tallinna RSK Pille Elson AMOR KARENA (2009) elim elim
Treener(id): Urmas Raag
Kristo Kasepalu
VARINA (2009)
Tartumaa RSK Urmas Raag VARINA (2009) elim elim