Kalenderplaan
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Isikud
Hobused
Klubid
Edetabelid
Kvalifikatsioonid
Sanktsioonid
E-pood
Ostukorv
E-pood
Logi sisse
Logi sisse
Logi sisse
Jäta mind meelde
- või -
Logi sisse ID kaardiga
Unustasid parooli?
Kalenderplaan
/
Piira Talli Karikas 2017 & EHS Karikas 2017 Finaal & El Awrah Arab ja Akhal-teke Karikas 2017 Finaal
/ Masterlist
Võistluse lehele
Masterlist
Võistluspaare:
50
Starte:
67
Ära jäänud starte:
6
Võistlejaid:
41
Hobuseid:
39
Stardid päevade kaupa:
23.09.17, laupäev:
67
Jrk
Võistleja
Klubi
Treener
Hobune
Klass(id)
1
Adele Mesikäpp
Adele Mesikäpp
RK El Awrah ET
E-TIBU (2006)
Klass(id)
7b
RK El Awrah ET
E-TIBU (2006)
7b
2
Aleksandra Musakko
Aleksandra Musakko
EEBEN (2008)
Treener(id):
Kadri Kullerkupp
Klass(id)
2
Kadri Kullerkupp
EEBEN (2008)
2
3
Anett Jaadla
Anett Jaadla
Viru Ratsu
FETTA-FUKSIINE (2005)
Klass(id)
7a
|
8
Viru Ratsu
FETTA-FUKSIINE (2005)
7a
|
8
4
Anette Klaasmägi
Anette Klaasmägi
Viru Ratsu
HOLIDAY (2013)
Treener(id):
Kadri Kullerkupp
Klass(id)
3
|
6
Viru Ratsu
Kadri Kullerkupp
HOLIDAY (2013)
3
|
6
5
Anna-Liisa Pindam
Anna-Liisa Pindam
RK El Awrah ET
FIONA (2008)
Klass(id)
4
(ABC)
RK El Awrah ET
FIONA (2008)
4
(ABC)
6
Annete Sikora
Annete Sikora
Liivimaa RK
MAHER OX (AT) (2013)
Klass(id)
4
(A) |
5a
Liivimaa RK
MAHER OX (AT) (2013)
4
(A) |
5a
7
Birgit Nurmik
Birgit Nurmik
Tondi RSK
KESGIN (2008)
Klass(id)
4
(A)
Tondi RSK
KESGIN (2008)
4
(A)
8
Diana Pruks
Diana Pruks
RSK Toominga
VOODOO (2011)
Klass(id)
5c
|
7b
RSK Toominga
VOODOO (2011)
5c
|
7b
9
Dina Ellermann
Dina Ellermann
Tondi RSK
JERRY RED VON SEEDER (2013)
Treener(id):
Alla Gladõševa
Klass(id)
6
Tondi RSK
Alla Gladõševa
JERRY RED VON SEEDER (2013)
6
10
Doris Tedre
Doris Tedre
RK El Awrah ET
VIRONIA OX (2011)
Klass(id)
2
|
4
(ABC)
RK El Awrah ET
VIRONIA OX (2011)
2
|
4
(ABC)
11
Elle Helena Karrus
Elle Helena Karrus
Viru Ratsu
ALMA (2007)
Klass(id)
2
Viru Ratsu
ALMA (2007)
2
12
Gea Gross
Gea Gross
Viru Ratsu
THEUDERIC (2005)
Klass(id)
1
|
2
Viru Ratsu
THEUDERIC (2005)
1
|
2
13
Grete Laeks
Grete Laeks
Avante
KOIDU (2007)
Treener(id):
Kadri Kullerkupp
Klass(id)
1
Avante
Kadri Kullerkupp
KOIDU (2007)
1
14
Grete Laeks
Grete Laeks
Avante
RUUDIK (2005)
Treener(id):
Kadri Kullerkupp
Klass(id)
3
Avante
Kadri Kullerkupp
RUUDIK (2005)
3
15
Hemely Leetna
Hemely Leetna
Tartumaa RSK
EPICUROS (1995)
Treener(id):
Triin Vahimets
,
Annika Õkva
,
Hanno Ellermann
Klass(id)
3
|
6
Tartumaa RSK
Triin Vahimets
,
Annika Õkva
,
Hanno Ellermann
EPICUROS (1995)
3
|
6
16
Johanna Jürisson
Johanna Jürisson
Lahemaa HK
VIKO (2005)
Treener(id):
Maiken Lepiste
Klass(id)
2
Lahemaa HK
Maiken Lepiste
VIKO (2005)
2
17
Johanna Jürisson
Johanna Jürisson
Lahemaa HK
RALLI (2010)
Treener(id):
Maiken Lepiste
Klass(id)
5c
Lahemaa HK
Maiken Lepiste
RALLI (2010)
5c
18
Kadri Kullerkupp
Kadri Kullerkupp
Avante
PIPAR (2011)
Treener(id):
Dina Ellermann
Klass(id)
5b
Avante
Dina Ellermann
PIPAR (2011)
5b
19
Kaisa Kajo
Kaisa Kajo
RK El Awrah ET
AMURAAŽ OX (2010)
Klass(id)
4
(A) |
5a
RK El Awrah ET
AMURAAŽ OX (2010)
4
(A) |
5a
20
Katrin Lipp
Katrin Lipp
Viru Ratsu
ASTERIX P (2000)
Klass(id)
2
Viru Ratsu
ASTERIX P (2000)
2
21
Katrin Lipp
Katrin Lipp
Viru Ratsu
LUX (2009)
Klass(id)
2
Viru Ratsu
LUX (2009)
2
22
Kertu Kütt
Kertu Kütt
Tartumaa RSK
VERA DE VERSO (2011)
Treener(id):
Triin Vahimets
,
Annika Õkva
,
Hanno Ellermann
Klass(id)
3
|
6
Tartumaa RSK
Triin Vahimets
,
Annika Õkva
,
Hanno Ellermann
VERA DE VERSO (2011)
3
|
6
23
Kirke Kütt
Kirke Kütt
Tartumaa RSK
LAHE (2001)
Treener(id):
Triin Vahimets
,
Hanno Ellermann
,
Annika Õkva
Klass(id)
3
|
6
Tartumaa RSK
Triin Vahimets
,
Hanno Ellermann
,
Annika Õkva
LAHE (2001)
3
|
6
24
Kirsika Neimla
Kirsika Neimla
Viru Ratsu
EUFOORIA (2012)
Klass(id)
5b
Viru Ratsu
EUFOORIA (2012)
5b
25
Kristin Prei
Kristin Prei
Tartumaa RSK
CABELLE (2007)
Treener(id):
Triin Vahimets
,
Hanno Ellermann
,
Annika Õkva
Klass(id)
3
|
6
Tartumaa RSK
Triin Vahimets
,
Hanno Ellermann
,
Annika Õkva
CABELLE (2007)
3
|
6
26
Laura Larens
Laura Larens
Rider
RAHE (2007)
Treener(id):
Arina Koppel
Klass(id)
5c
|
6
Rider
Arina Koppel
RAHE (2007)
5c
|
6
27
Lee Saarepera
Lee Saarepera
Lahemaa HK
RALLI (2010)
Treener(id):
Maiken Lepiste
Klass(id)
3
Lahemaa HK
Maiken Lepiste
RALLI (2010)
3
28
Lee Saarepera
Lee Saarepera
Lahemaa HK
VIKO (2005)
Treener(id):
Maiken Lepiste
Klass(id)
5c
Lahemaa HK
Maiken Lepiste
VIKO (2005)
5c
29
Liisi Prits
Liisi Prits
MAURIS (2001)
Klass(id)
2
|
3
MAURIS (2001)
2
|
3
30
Lili Kolberg
Lili Kolberg
Viru Ratsu
EDUARD (2013)
Klass(id)
1
|
2
Viru Ratsu
EDUARD (2013)
1
|
2
31
Lisette Kivro
Lisette Kivro
Pärnumaa RSK
TABITA (2013)
Treener(id):
Kadri Kullerkupp
Klass(id)
1
Pärnumaa RSK
Kadri Kullerkupp
TABITA (2013)
1
32
Lisette Kivro
Lisette Kivro
Pärnumaa RSK
MC GREGOR J (2012, SP)
Treener(id):
Kadri Kullerkupp
Klass(id)
6
|
8
Pärnumaa RSK
Kadri Kullerkupp
MC GREGOR J (2012, SP)
6
|
8
33
Lisette Klaasmägi
Lisette Klaasmägi
EEBEN (2008)
Treener(id):
Kadri Kullerkupp
Klass(id)
1
Kadri Kullerkupp
EEBEN (2008)
1
34
Loore Laeks
Loore Laeks
Avante
ALBUS (2013)
Treener(id):
Kadri Kullerkupp
Klass(id)
3
Avante
Kadri Kullerkupp
ALBUS (2013)
3
35
Loore Laeks
Loore Laeks
Avante
KOIDU (2007)
Treener(id):
Kadri Kullerkupp
Klass(id)
6
Avante
Kadri Kullerkupp
KOIDU (2007)
6
36
Maarja Malm
Maarja Malm
Viru Ratsu
ALBUS (2013)
Treener(id):
Kadri Kullerkupp
Klass(id)
5c
Viru Ratsu
Kadri Kullerkupp
ALBUS (2013)
5c
37
Maria Mägi
Maria Mägi
Tondi RSK
RAIGO (2008)
Treener(id):
Dina Ellermann
Klass(id)
5c
|
7b
Tondi RSK
Dina Ellermann
RAIGO (2008)
5c
|
7b
38
Marian Siiman
Marian Siiman
Tallinna RSK
HANNIBAL LECHTER (2012)
Treener(id):
Maris Kartau
,
Dina Ellermann
Klass(id)
8
Tallinna RSK
Maris Kartau
,
Dina Ellermann
HANNIBAL LECHTER (2012)
8
39
Marili Põldma
Marili Põldma
Avante
PIPAR (2011)
Klass(id)
8
Avante
PIPAR (2011)
8
40
Merilin Luik
Merilin Luik
Tartumaa RSK
ADORETTE (2009)
Treener(id):
Triin Vahimets
,
Annika Õkva
,
Hanno Ellermann
Klass(id)
2
|
6
Tartumaa RSK
Triin Vahimets
,
Annika Õkva
,
Hanno Ellermann
ADORETTE (2009)
2
|
6
41
Riin Ingre Saare
Riin Ingre Saare
Pärnumaa RSK
PORTLAND (2013)
Klass(id)
5b
Pärnumaa RSK
PORTLAND (2013)
5b
42
Sandra Anet Kalju
Sandra Anet Kalju
RK El Awrah ET
E-TIBU (2006)
Klass(id)
5c
RK El Awrah ET
E-TIBU (2006)
5c
43
Sandra Vahemets
Sandra Vahemets
Viru Ratsu
ALEX FIELD (2008)
Klass(id)
3
Viru Ratsu
ALEX FIELD (2008)
3
44
Terje Mei
Terje Mei
Lahemaa HK
AGENT (2007)
Treener(id):
Maris Kartau
,
Dina Ellermann
Klass(id)
2
|
6
Lahemaa HK
Maris Kartau
,
Dina Ellermann
AGENT (2007)
2
|
6
45
Tiina Kuusmann
Tiina Kuusmann
RSK KRT
A EPICUROS HL (2010)
Treener(id):
Alla Gladõševa
Klass(id)
7a
RSK KRT
Alla Gladõševa
A EPICUROS HL (2010)
7a
46
Victoria Elizabeth Piibemaa
Victoria Elizabeth Piibemaa
Avante
TABITA (2013)
Treener(id):
Kadri Kullerkupp
Klass(id)
1
Avante
Kadri Kullerkupp
TABITA (2013)
1
47
Victoria Elizabeth Piibemaa
Victoria Elizabeth Piibemaa
Avante
RUUDIK (2005)
Treener(id):
Kadri Kullerkupp
Klass(id)
5c
Avante
Kadri Kullerkupp
RUUDIK (2005)
5c
48
Yauheni Hryshkavets
Yauheni Hryshkavets
Rider
RASMUS (2007)
Treener(id):
Arina Koppel
Klass(id)
5c
|
6
Rider
Arina Koppel
RASMUS (2007)
5c
|
6
Taustatööd