Võistlus

Nimi:
Vaikla Naistepäevavõistlus & SMV Seeniorid
Aeg:
11.03.17 - 12.03.17
Korraldaja(d):
RSK Vaikla, Sporditeenindus MTÜ
Sekretär:
Kadri Vollmer
tel. 55 693 949, kadri.vollmer@gmail.com
Tüüp:
rahvuslik, SMV
Riik:
Eesti
Asukoht:
Vaikla, Ida-Virumaa
Staatus:
Tulemused avaldatud
12.03.17 - Klass 5 | 125 cm | Art. 238.2.1, puhtus-kiirus | Avatud

Osalejaid: 26

Koht# Võistleja Klubi Treener(id) Hobune Tulemus
1
Treener(id):
Kertu Klettenberg
D.LADY (2008)
RK Ruila Tall D.LADY (2008) 0 / 55,51 0 / 55,51
2
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Kaia Loviisa Kink
CAPRIOLAND (2000)
Tondi RSK CAPRIOLAND (2000) 0 / 57,32 0 / 57,32
3
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Rein Pill
Britt Nigul
SACRAMENTO (2004)
Tondi RSK Rein Pill SACRAMENTO (2004) 0 / 60,15 0 / 60,15
4
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Kristiina Pähn
Janika Pirel Jasmin Hirvi
STRAIGHT FLUSH (2007)
Tondi RSK Kristiina Pähn STRAIGHT FLUSH (2007) 0 / 60,84 0 / 60,84
5
Treener(id): Hanno Ellermann
Susan Kaleta
DARWIN (2008)
Viljandimaa RSK Hanno Ellermann DARWIN (2008) 0 / 64,51 0 / 64,51
6
Treener(id):
Gunnar Klettenberg
HARDCASE (2007)
RK Ruila Tall HARDCASE (2007) 0 / 66,64 0 / 66,64
7
Treener(id):
Stella-Ingrid Liinamäe
CALIMERO VON CIMELY (2003)
Tartumaa RSK CALIMERO VON CIMELY (2003) 0 / 66,70 0 / 66,70
8
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Maarja Martinson
BANDERAS B (2006)
Tondi RSK BANDERAS B (2006) 0 / 67,53 0 / 67,53
9
Treener(id):
Gunnar Klettenberg
CHOPIN (2011)
RK Ruila Tall CHOPIN (2011) 0 / 68,29 0 / 68,29
10
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Dina Ellermann
Paul Argus
DANNETTE V (2008)
Tondi RSK Dina Ellermann DANNETTE V (2008) 4 / 53,70 4 / 53,70
11
Klubi: Jakoch RSK
Treener(id):
Linda Randpere
CASH FREE (2007)
Jakoch RSK CASH FREE (2007) 4 / 58,00 4 / 58,00
12
Treener(id):
Kertu Klettenberg
FISINA G (2010)
RK Ruila Tall FISINA G (2010) 4 / 60,81 4 / 60,81
13
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id):
Piret Ervald
JOIE DE MA VIE (2009)
Viru Ratsu JOIE DE MA VIE (2009) 4 / 65,90 4 / 65,90
14
Treener(id):
Kertu Klettenberg
SAM (2010)
RK Ruila Tall SAM (2010) 4 / 66,75 4 / 66,75
15
Treener(id):
Brita Tuvi
HINDENBURG (2008)
Viljandimaa RSK HINDENBURG (2008) 4 / 67,97 4 / 67,97
16
Klubi: RSK KRT
Treener(id):
Heiki Vatsel
FUNS H (2010)
RSK KRT FUNS H (2010) 4 / 68,11 4 / 68,11
17
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Hanno Ellermann
GRAFFITI (2011)
ESHKS GRAFFITI (2011) 4 / 69,31 4 / 69,31
18
Klubi: RSK KRT
Treener(id):
Heiki Vatsel
FALKENFEE BN (2010)
RSK KRT FALKENFEE BN (2010) 4 / 69,93 4 / 69,93
19
Treener(id): Urmas Raag
Olesja Mironjuk
LORETTA (2009)
Tartumaa RSK Urmas Raag LORETTA (2009) 4 / 70,74 4 / 70,74
20
Treener(id):
Gunnar Klettenberg
SALOMON (2011)
RK Ruila Tall SALOMON (2011) 4 / 73,30 4 / 73,30
21
Klubi: Jakoch RSK
Treener(id):
Rain Koch
EDIE-AMINGO G (2009)
Jakoch RSK EDIE-AMINGO G (2009) 4 / 75,35 4 / 75,35
22
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Hanno Ellermann
JACOBA STUD FUMOSA (2010)
ESHKS JACOBA STUD FUMOSA (2010) 7 / 88,72 7 / 88,72
23
Treener(id): Riina Pill
Kätlin H. Sehver
QUICK TIME JP (2011)
RK Ruila Tall Riina Pill QUICK TIME JP (2011) 10 / 85,36 10 / 85,36
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Kaidi Lunter
Triin Kattel
DUNKAN (2005)
Tondi RSK Kaidi Lunter DUNKAN (2005) 2 tõrget 2 tõrget
Klubi: Jakoch RSK
Treener(id):
Rain Koch
UPPERCUT (2002)
Jakoch RSK UPPERCUT (2002) katkestas katkestas
Treener(id): Hanno Ellermann
Teet Juul
B CAPTAIN NORMAN (2011)
Viljandimaa RSK Hanno Ellermann B CAPTAIN NORMAN (2011) vale tee vale tee