Võistlus

Nimi:
Vaikla Naistepäevavõistlus & SMV Seeniorid
Aeg:
11.03.17 - 12.03.17
Korraldaja(d):
RSK Vaikla, Sporditeenindus MTÜ
Sekretär:
Kadri Vollmer
tel. 55 693 949, kadri.vollmer@gmail.com
Tüüp:
rahvuslik, SMV
Riik:
Eesti
Asukoht:
Vaikla, Ida-Virumaa
Staatus:
Tulemused avaldatud
11.03.17 - Klass 3 | 120 cm | Art. 238.2.1, puhtus-kiirus | Avatud

Osalejaid: 44

Koht# Võistleja Klubi Treener(id) Hobune Tulemus
1
Klubi: Pärna RSK
Treener(id): Marko Villemson
Gea Kiudorf
LANETTA (2009)
Pärna RSK Marko Villemson LANETTA (2009) 0 / 55,43 0 / 55,43
2
Treener(id):
Kertu Klettenberg
D.LADY (2008)
RK Ruila Tall D.LADY (2008) 0 / 55,52 0 / 55,52
3
Treener(id):
Kertu Klettenberg
FISINA G (2010)
RK Ruila Tall FISINA G (2010) 0 / 56,34 0 / 56,34
4
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Kaia Loviisa Kink
CAPRIOLAND (2000)
Tondi RSK CAPRIOLAND (2000) 0 / 56,99 0 / 56,99
5
Klubi: Pärna RSK
Treener(id): Marko Villemson
Anette Leppik
SAMURAI`S MIRACLE (2007)
Pärna RSK Marko Villemson SAMURAI`S MIRACLE (2007) 0 / 57,34 0 / 57,34
6
Treener(id):
Rein Pill
ALFONS RA (2007)
RK Ruila Tall ALFONS RA (2007) 0 / 57,54 0 / 57,54
7
Treener(id):
Marlene Makarov
EMORA (2009)
Audruranna RSK EMORA (2009) 0 / 58,65 0 / 58,65
8
Klubi: Jakoch RSK
Treener(id):
Linda Randpere
CASH FREE (2007)
Jakoch RSK CASH FREE (2007) 0 / 59,40 0 / 59,40
9
Klubi: RSK KRT
Treener(id):
Heiki Vatsel
FALKENFEE BN (2010)
RSK KRT FALKENFEE BN (2010) 0 / 60,50 0 / 60,50
10
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Kaidi Lunter
Triin Kattel
DUNKAN (2005)
Tondi RSK Kaidi Lunter DUNKAN (2005) 0 / 61,97 0 / 61,97
11
Treener(id): Hanno Ellermann
Susan Kaleta
DARWIN (2008)
Viljandimaa RSK Hanno Ellermann DARWIN (2008) 0 / 62,88 0 / 62,88
12
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Dina Ellermann
Paul Argus
DANNETTE V (2008)
Tondi RSK Dina Ellermann DANNETTE V (2008) 0 / 63,58 0 / 63,58
13
Klubi: ESHKS
Treener(id): Hanno Ellermann
Indrek Lootus
GARFILDS (2010)
ESHKS Hanno Ellermann GARFILDS (2010) 0 / 63,81 0 / 63,81
14
Klubi: RSK KRT
Treener(id):
Andres Udeküll
CASH IS KING (2004)
RSK KRT CASH IS KING (2004) 0 / 65,64 0 / 65,64
15
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id):
Piret Ervald
JOIE DE MA VIE (2009)
Viru Ratsu JOIE DE MA VIE (2009) 0 / 65,85 0 / 65,85
16
Treener(id):
Kertu Klettenberg
SAM (2010)
RK Ruila Tall SAM (2010) 0 / 65,93 0 / 65,93
17
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Hanno Ellermann
FREEDOM (2010)
ESHKS FREEDOM (2010) 0 / 66,73 0 / 66,73
18
Klubi: RSK KRT
Treener(id):
Heiki Vatsel
FUNS H (2010)
RSK KRT FUNS H (2010) 0 / 67,17 0 / 67,17
19
Klubi: Pärna RSK
Treener(id): Marko Villemson
AnettaVanessa Järg
LUNDVER (2009)
Pärna RSK Marko Villemson LUNDVER (2009) 0 / 67,48 0 / 67,48
20
Treener(id):
Stella-Ingrid Liinamäe
CALIMERO VON CIMELY (2003)
Tartumaa RSK CALIMERO VON CIMELY (2003) 0 / 69,35 0 / 69,35
21
Klubi: RSK KRT
Treener(id):
Heiki Vatsel
ILAYZA (2008)
RSK KRT ILAYZA (2008) 0 / 72,60 0 / 72,60
22
Treener(id):
Oliver Karma
CRISPIN (2007)
RK Ruila Tall CRISPIN (2007) 0 / 73,47 0 / 73,47
23
Treener(id):
Gunnar Klettenberg
CHOPIN (2011)
RK Ruila Tall CHOPIN (2011) 4 / 62,11 4 / 62,11
24
Klubi: RSK KRT
Treener(id):
Andres Udeküll
HENRIETTA (2005)
RSK KRT HENRIETTA (2005) 4 / 63,32 4 / 63,32
25
Treener(id):
Miia Varula
ROCKEFELLER DE BROGLIE C (2005)
Viljandimaa RSK ROCKEFELLER DE BROGLIE C (2005) 4 / 64,56 4 / 64,56
26
Treener(id): Riina Pill
Kätlin H. Sehver
QUICK TIME JP (2011)
RK Ruila Tall Riina Pill QUICK TIME JP (2011) 4 / 64,62 4 / 64,62
27
Treener(id): Andres Treve
Ketlin Ramjalg
QATIMINI DES VERGERS Z (2005)
RK Ruila Tall Andres Treve QATIMINI DES VERGERS Z (2005) 4 / 65,57 4 / 65,57
28
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Maarja Martinson
BANDERAS B (2006)
Tondi RSK BANDERAS B (2006) 4 / 67,65 4 / 67,65
29
Treener(id): Urmas Raag
Dagmar Ainsoo
FORTUNA (2011)
Tartumaa RSK Urmas Raag FORTUNA (2011) 4 / 68,51 4 / 68,51
30
Treener(id):
Jaak Kalda
PAHHE (2005)
Tartumaa RSK PAHHE (2005) 8 / 61,99 8 / 61,99
31
Treener(id):
Ketlin Ramjalg
PITTEGAARDENS ROSITA (2005)
RK Ruila Tall PITTEGAARDENS ROSITA (2005) 8 / 63,72 8 / 63,72
32
Treener(id):
Melissa-Marion Amiel
PLATON (2010)
Viljandimaa RSK PLATON (2010) 8 / 64,06 8 / 64,06
33
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Hanno Ellermann
GRAFFITI (2011)
ESHKS GRAFFITI (2011) 8 / 70,98 8 / 70,98
34
Treener(id):
Gunnar Klettenberg
SALOMON (2011)
RK Ruila Tall SALOMON (2011) 9 / 75,14 9 / 75,14
35
Treener(id): Urmas Raag
Karolin Valge
FABRIANO B (2010)
Tartumaa RSK Urmas Raag FABRIANO B (2010) 9 / 76,95 9 / 76,95
36
Treener(id): Urmas Raag
Olesja Mironjuk
LORETTA (2009)
Tartumaa RSK Urmas Raag LORETTA (2009) 9 / 93,29 9 / 93,29
37
Treener(id): Hanno Ellermann
Teet Juul
B CAPTAIN NORMAN (2011)
Viljandimaa RSK Hanno Ellermann B CAPTAIN NORMAN (2011) 11 / 82,80 11 / 82,80
38
Klubi: RSK KRT
Treener(id): Urmas Raag
Katerina Reiska
BEIRUT (2009)
RSK KRT Urmas Raag BEIRUT (2009) 11 / 85,75 11 / 85,75
39
Klubi: ESHKS
Treener(id): Hanno Ellermann
Karol-Kenneth Lootus
OBORA`S JEUNESSE (2009)
ESHKS Hanno Ellermann OBORA`S JEUNESSE (2009) 12 / 62,68 12 / 62,68
40
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Hanno Ellermann
JACOBA STUD FUMOSA (2010)
ESHKS JACOBA STUD FUMOSA (2010) 15 / 99,68 15 / 99,68
41
Klubi: ESHKS
Treener(id): Hanno Ellermann
Indrek Lootus
BENJAMIN DU ROUET (2010)
ESHKS Hanno Ellermann BENJAMIN DU ROUET (2010) 19 / 82,75 19 / 82,75
42
Treener(id): Anni Mägi
Karolin Jaani
EPOPEJA G (2008)
Pärnumaa RSK Anni Mägi EPOPEJA G (2008) 22 / 81,25 22 / 81,25
Klubi: Jakoch RSK
Treener(id):
Rain Koch
UPPERCUT (2002)
Jakoch RSK UPPERCUT (2002) 2 tõrget 2 tõrget
Klubi: Jakoch RSK
Treener(id):
Rain Koch
EDIE-AMINGO G (2009)
Jakoch RSK EDIE-AMINGO G (2009) katkestas katkestas