Kalenderplaan
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Isikud
Hobused
Klubid
Edetabelid
Kvalifikatsioonid
Sanktsioonid
E-pood
Ostukorv
E-pood
Logi sisse
Logi sisse
Logi sisse
Jäta mind meelde
- või -
Logi sisse ID kaardiga
Unustasid parooli?
Kalenderplaan
/
Saare Sügiskarikas 2016
/ Masterlist
Võistluse lehele
Masterlist
Võistluspaare:
41
Starte:
63
Ära jäänud starte:
0
Võistlejaid:
31
Hobuseid:
38
Stardid päevade kaupa:
25.09.16, pühapäev:
63
Jrk
Võistleja
Klubi
Treener
Hobune
Klass(id)
1
Adeli Pitilimov
Adeli Pitilimov
Nõo RK
INTSARA XX (2009)
Klass(id)
1
|
2
(90 cm)
Nõo RK
INTSARA XX (2009)
1
|
2
(90 cm)
2
Aleksandra Nõmberg
Aleksandra Nõmberg
DONATELLA (2012)
Klass(id)
1
|
2
(90 cm)
DONATELLA (2012)
1
|
2
(90 cm)
3
Andres Udeküll
Andres Udeküll
RSK KRT
EDWINA (2012)
Klass(id)
2
(90 cm)
RSK KRT
EDWINA (2012)
2
(90 cm)
4
Andres Udeküll
Andres Udeküll
RSK KRT
BERRA (2011)
Klass(id)
2
(100 cm)
RSK KRT
BERRA (2011)
2
(100 cm)
5
Andrus Kallaste
Andrus Kallaste
Pärnumaa RSK
MIR VD MALTAHOEVE (2012)
Klass(id)
1
|
2
(90 cm)
Pärnumaa RSK
MIR VD MALTAHOEVE (2012)
1
|
2
(90 cm)
6
Andrus Kallaste
Andrus Kallaste
Pärnumaa RSK
EKIMOV (2009)
Klass(id)
2
(100 cm) |
3
Pärnumaa RSK
EKIMOV (2009)
2
(100 cm) |
3
7
Eliise Kaups
Eliise Kaups
Hiiumaa RSK
ROYAL HARRI (2007)
Treener(id):
Maarja Berkmann
Klass(id)
1
|
2
(90 cm)
Hiiumaa RSK
Maarja Berkmann
ROYAL HARRI (2007)
1
|
2
(90 cm)
8
Emeli Pikner
Emeli Pikner
Saare RK
MON TER (2012, SP)
Klass(id)
1
Saare RK
MON TER (2012, SP)
1
9
Gloria Vimberg
Gloria Vimberg
Audruranna RSK
FERYMENT JJS (2010)
Klass(id)
2
(100 cm) |
3
Audruranna RSK
FERYMENT JJS (2010)
2
(100 cm) |
3
10
Heleri Jõgi
Heleri Jõgi
Saare RK
PACKETA (2009)
Klass(id)
1
|
2
(90 cm)
Saare RK
PACKETA (2009)
1
|
2
(90 cm)
11
Hendrik Klausson
Hendrik Klausson
Saaremaa RSK
GREMI (2003)
Klass(id)
2
(90 cm)
Saaremaa RSK
GREMI (2003)
2
(90 cm)
12
Ivo Ots
Ivo Ots
Pärnumaa RSK
BANDITO B (2006)
Klass(id)
2
(100 cm) |
3
Pärnumaa RSK
BANDITO B (2006)
2
(100 cm) |
3
13
Ivo Ots
Ivo Ots
Pärnumaa RSK
BELCANTO VON SEEDER (2011)
Klass(id)
2
(100 cm) |
3
Pärnumaa RSK
BELCANTO VON SEEDER (2011)
2
(100 cm) |
3
14
Ivo Ots
Ivo Ots
Pärnumaa RSK
ANDORRE DU BRAYON (2010)
Klass(id)
3
Pärnumaa RSK
ANDORRE DU BRAYON (2010)
3
15
Jaagup Kallas
Jaagup Kallas
Saare RK
VILLIAM VALLUTAJA (2009)
Klass(id)
2
(90 cm)
Saare RK
VILLIAM VALLUTAJA (2009)
2
(90 cm)
16
Jaagup Kallas
Jaagup Kallas
Saare RK
QIU DE TORIEL (2012)
Klass(id)
2
(100 cm) |
3
Saare RK
QIU DE TORIEL (2012)
2
(100 cm) |
3
17
Jaagup Kallas
Jaagup Kallas
Saare RK
BRUCE DE BERKS (2010)
Klass(id)
3
Saare RK
BRUCE DE BERKS (2010)
3
18
Kaie Kuusksalu
Kaie Kuusksalu
RSK KRT
LORD LEO (2012)
Klass(id)
1
RSK KRT
LORD LEO (2012)
1
19
Katriin Sild
Katriin Sild
Pärna RSK
VALENTINA (2012)
Klass(id)
1
|
2
(90 cm)
Pärna RSK
VALENTINA (2012)
1
|
2
(90 cm)
20
Kärol Järviste
Kärol Järviste
RSK Ruttar
HUP (2012)
Treener(id):
Andres Udeküll
Klass(id)
2
(100 cm)
RSK Ruttar
Andres Udeküll
HUP (2012)
2
(100 cm)
21
Kätlin Arge
Kätlin Arge
Saare RK
GREMI (2003)
Klass(id)
1
Saare RK
GREMI (2003)
1
22
Laura Lota Mölder
Laura Lota Mölder
Tondi RSK
HOLI (2010)
Klass(id)
2
(100 cm)
Tondi RSK
HOLI (2010)
2
(100 cm)
23
Laura Trull
Laura Trull
RSK KRT
ROLEX (2010)
Klass(id)
1
|
2
(90 cm)
RSK KRT
ROLEX (2010)
1
|
2
(90 cm)
24
Luise Vevers
Luise Vevers
Saare RK
RUUDI (2010)
Klass(id)
2
(100 cm) |
3
Saare RK
RUUDI (2010)
2
(100 cm) |
3
25
Maarja Berkmann
Maarja Berkmann
Hiiumaa RSK
VILLIAM VALLUTAJA (2009)
Klass(id)
1
Hiiumaa RSK
VILLIAM VALLUTAJA (2009)
1
26
Maarja Berkmann
Maarja Berkmann
Hiiumaa RSK
COLORADO (2003)
Klass(id)
3
Hiiumaa RSK
COLORADO (2003)
3
27
Maria Kivisoo
Maria Kivisoo
Märjamaa SK
CAPRICE (2003)
Klass(id)
1
Märjamaa SK
CAPRICE (2003)
1
28
Maria-Regelia Vaher
Maria-Regelia Vaher
Saare RK
PATRONS (2005)
Klass(id)
1
Saare RK
PATRONS (2005)
1
29
Maris Suuster
Maris Suuster
Tondi RSK
VILANDRO K (2002)
Klass(id)
2
(100 cm) |
3
Tondi RSK
VILANDRO K (2002)
2
(100 cm) |
3
30
Maris Suuster
Maris Suuster
Tondi RSK
QUANSAR Z (2002)
Klass(id)
2
(100 cm) |
3
Tondi RSK
QUANSAR Z (2002)
2
(100 cm) |
3
31
Marleen Püüa
Marleen Püüa
RSK KRT
POLAR BUSINESS (2010)
Klass(id)
1
|
2
(90 cm)
RSK KRT
POLAR BUSINESS (2010)
1
|
2
(90 cm)
32
Martina Rihkrand
Martina Rihkrand
Saare RK
FERDINAND A (2010)
Klass(id)
2
(100 cm) |
3
Saare RK
FERDINAND A (2010)
2
(100 cm) |
3
33
Merit Milter
Merit Milter
Märjamaa SK
CHOCOLATE BLACKY (2009)
Klass(id)
2
(100 cm) |
3
Märjamaa SK
CHOCOLATE BLACKY (2009)
2
(100 cm) |
3
34
Merit Milter
Merit Milter
Märjamaa SK
KAZAI (2010)
Klass(id)
2
(100 cm)
Märjamaa SK
KAZAI (2010)
2
(100 cm)
35
Mihkel Ait
Mihkel Ait
Saare RK
EMPEROR (2012)
Klass(id)
1
|
2
(90 cm)
Saare RK
EMPEROR (2012)
1
|
2
(90 cm)
36
Reet Matt
Reet Matt
PREMIUM (2008)
Klass(id)
1
|
2
(100 cm)
PREMIUM (2008)
1
|
2
(100 cm)
37
Sandra Hints
Sandra Hints
RSK KRT
ANDORRE DU BRAYON (2010)
Klass(id)
2
(100 cm)
RSK KRT
ANDORRE DU BRAYON (2010)
2
(100 cm)
38
Sandra Soomre
Sandra Soomre
RSK KRT
RAKET (2008, SP)
Klass(id)
1
|
2
(90 cm)
RSK KRT
RAKET (2008, SP)
1
|
2
(90 cm)
39
Siim Sinijärv
Siim Sinijärv
ESHKS
EVENT HORIZON HL (2009)
Klass(id)
3
ESHKS
EVENT HORIZON HL (2009)
3
40
Siim Sinijärv
Siim Sinijärv
ESHKS
CHARMING (2007)
Klass(id)
3
ESHKS
CHARMING (2007)
3
41
Triinu Rannast
Triinu Rannast
Hiiumaa RSK
GOLD ZAYRON (2010)
Klass(id)
1
|
2
(90 cm)
Hiiumaa RSK
GOLD ZAYRON (2010)
1
|
2
(90 cm)
Taustatööd