Kalenderplaan
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Isikud
Hobused
Klubid
Edetabelid
Kvalifikatsioonid
Sanktsioonid
E-pood
Ostukorv
E-pood
Logi sisse
Logi sisse
Logi sisse
Jäta mind meelde
- või -
Logi sisse ID kaardiga
Unustasid parooli?
Kalenderplaan 2016
/
Saare Sügiskarikas 2016
/ 1 - Tulemused
Saare Sügiskarikas 2016
Aeg:
25.09.16
Korraldaja(d):
Saare Ratsakeskus, Seeder Horses OÜ ja Teeääre Tall
Asukoht:
Saare Ratsakeskus
Sekretär:
Liisi Laanet
tel. 5247480, liisi.laanet@gmail.com
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Staatus:
Tulemused avaldatud
Võistluse lehele
25.09.16 - Klass 1 | 80 cm | Art. 238.2.1, puhtus-kiirus | Avatud
Starte:
18
Võistluspaare:
18
Võistlejaid:
18
Hobuseid:
18
Koht
#
Võistleja
Klubi
Treener(id)
Hobune
Tulemus
Harrastajad
1
Sandra Soomre
Sandra Soomre
RSK KRT
RAKET (2008)
Tulemus
0 / 38,07
RSK KRT
RAKET (2008)
0 / 38,07
8.0
2
Maria Kivisoo
Maria Kivisoo
Märjamaa SK
CAPRICE (2003)
Tulemus
0 / 39,21
Märjamaa SK
CAPRICE (2003)
0 / 39,21
+
3
Adeli Pitilimov
Adeli Pitilimov
Nõo RK
INTSARA XX (2009)
Tulemus
0 / 39,26
Nõo RK
INTSARA XX (2009)
0 / 39,26
+
4
Laura Trull
Laura Trull
RSK KRT
ROLEX (2010)
Tulemus
0 / 41,33
RSK KRT
ROLEX (2010)
0 / 41,33
2.0
5
Kätlin Arge
Kätlin Arge
Saare RK
GREMI (2003)
Tulemus
0 / 41,80
Saare RK
GREMI (2003)
0 / 41,80
+
6
Maria-Regelia Vaher
Maria-Regelia Vaher
Saare RK
PATRONS (2005)
Tulemus
0 / 43,57
Saare RK
PATRONS (2005)
0 / 43,57
+
7
Emeli Pikner
Emeli Pikner
Saare RK
MON TER (2012, SP)
Tulemus
0 / 45,43
Saare RK
MON TER (2012, SP)
0 / 45,43
+
8
Eliise Kaups
Eliise Kaups
Hiiumaa RSK
Treener(id):
Maarja Berkmann
ROYAL HARRI (2007)
Tulemus
0 / 45,45
Hiiumaa RSK
Maarja Berkmann
ROYAL HARRI (2007)
0 / 45,45
+
9
Reet Matt
Reet Matt
PREMIUM (2008)
Tulemus
0 / 46,82
PREMIUM (2008)
0 / 46,82
+
10
Heleri Jõgi
Heleri Jõgi
Saare RK
PACKETA (2009)
Tulemus
0 / 50,57
Saare RK
PACKETA (2009)
0 / 50,57
+
11
Marleen Püüa
Marleen Püüa
RSK KRT
POLAR BUSINESS (2010)
Tulemus
4 / 42,76
RSK KRT
POLAR BUSINESS (2010)
4 / 42,76
+
12
Triinu Rannast
Triinu Rannast
Hiiumaa RSK
GOLD ZAYRON (2010)
Tulemus
4 / 45,43
Hiiumaa RSK
GOLD ZAYRON (2010)
4 / 45,43
0.5
13
Aleksandra Nõmberg
Aleksandra Nõmberg
DONATELLA (2012)
Tulemus
4 / 50,87
DONATELLA (2012)
4 / 50,87
+
14
Katriin Sild
Katriin Sild
Pärna RSK
VALENTINA (2012)
Tulemus
4 / 54,80
Pärna RSK
VALENTINA (2012)
4 / 54,80
+
15
Mihkel Ait
Mihkel Ait
Saare RK
EMPEROR (2012)
Tulemus
5 / 60,98
Saare RK
EMPEROR (2012)
5 / 60,98
+
16
Maarja Berkmann
Maarja Berkmann
Hiiumaa RSK
VILLIAM VALLUTAJA (2009)
Tulemus
6 / 64,85
Hiiumaa RSK
VILLIAM VALLUTAJA (2009)
6 / 64,85
0.5
17
Andrus Kallaste
Andrus Kallaste
Pärnumaa RSK
MIR VD MALTAHOEVE (2012)
Tulemus
8 / 72,48
Pärnumaa RSK
MIR VD MALTAHOEVE (2012)
8 / 72,48
+
18
Kaie Kuusksalu
Kaie Kuusksalu
RSK KRT
LORD LEO (2012)
Tulemus
12 / 75,10
RSK KRT
LORD LEO (2012)
12 / 75,10
0.5
Taustatööd