Kalenderplaan
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Isikud
Hobused
Klubid
Edetabelid
Kvalifikatsioonid
Sanktsioonid
E-pood
Ostukorv
E-pood
Logi sisse
Logi sisse
Logi sisse
Jäta mind meelde
- või -
Logi sisse ID kaardiga
Unustasid parooli?
Kalenderplaan 2016
/
Cavalor Baltic Summer Cup 2016 - CDI-W/CDI2*
/ 2 - Tulemused
Cavalor Baltic Summer Cup 2016 - CDI-W/CDI2*
Aeg:
14.07.16 - 17.07.16
Asukoht:
Ruila
Sekretär:
Ave Talts
tel. 51 36 847, voistlus@parkuur.ee
Tüüp:
CDI-W, CDI2*
Riik:
Eesti
Staatus:
Tulemused avaldatud
Lisainfo
Võistluse koduleht
http://balticsummercup.eu/
NB! Kõigil osalejatel peavad registreerimise tähtajaks (29.06.16) olema korras nii ERL kui FEI litsentsid.
Võistlus FEI kalendris
Võistluse lehele
15.07.16 - Klass 2 | Skeem R9 (PSG) | CDI2*
Starte:
11
Võistluspaare:
11
Võistlejaid:
6
Hobuseid:
7
Koht
#
Võistleja
Klubi
Treener(id)
Hobune
Tulemus
1
Diana Pruks
Diana Pruks
RSK Toominga
Treener(id):
Alla Gladõševa
ROMANTIKA (2008)
Tulemus
65,500%
RSK Toominga
Alla Gladõševa
ROMANTIKA (2008)
65,500%
2
Kira Kanerva (FIN)
Kira Kanerva (FIN)
CASTELLOU
Tulemus
65,237%
CASTELLOU
65,237%
3
Grete Hussar
Grete Hussar
Saaremaa RSK
Treener(id):
Alla Gladõševa
ROHAN WARRIOR (2005)
Tulemus
64,790%
Saaremaa RSK
Alla Gladõševa
ROHAN WARRIOR (2005)
64,790%
4
Age Luha
Age Luha
RSK Toominga
DIAMOND IN BLACK (2003)
Tulemus
64,684%
RSK Toominga
DIAMOND IN BLACK (2003)
64,684%
5
Kikko Kalliokoski (FIN)
Kikko Kalliokoski (FIN)
KIAHAN RAINWATER
Tulemus
64,526%
KIAHAN RAINWATER
64,526%
6
Getter Kangur
Getter Kangur
Tondi RSK
ASHWAN (2005)
Tulemus
64,131%
Tondi RSK
ASHWAN (2005)
64,131%
7
Diana Pruks
Diana Pruks
RSK Toominga
Treener(id):
Alla Gladõševa
SKYWALKER (2003)
Tulemus
63,684%
RSK Toominga
Alla Gladõševa
SKYWALKER (2003)
63,684%
8
Dina Ellermann
Dina Ellermann
Tondi RSK
Treener(id):
Alla Gladõševa
DONNA DEL LAGO (2007)
Tulemus
63,658%
Tondi RSK
Alla Gladõševa
DONNA DEL LAGO (2007)
63,658%
9
Tiina Kuusmann
Tiina Kuusmann
RSK KRT
Treener(id):
Alla Gladõševa
STALLONE (1999)
Tulemus
63,000%
RSK KRT
Alla Gladõševa
STALLONE (1999)
63,000%
10
Airisa Penele (LAT)
Airisa Penele (LAT)
LICENCIADO JF
Tulemus
62,316%
LICENCIADO JF
62,316%
11
Urte Balciunaite (LTU)
Urte Balciunaite (LTU)
HAMMER 2000
Tulemus
60,369%
HAMMER 2000
60,369%
Taustatööd