Võistlus

Nimi:
Young Riders School Show Jumping Tournament 2016
Aeg:
28.05.16 - 29.05.16
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Läti
Asukoht:
Incukalns
Staatus:
Tulemused avaldatud
29.05.16 - Klass 10 | 120 cm | Art. 269.5, tõusev raskus Jokkeriga | Avatud

Osalejaid: 77

Koht# Võistleja Klubi Hobune Tulemus
5
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Siim Sinijärv
LEANDER (2007)
ESHKS LEANDER (2007) 65 / 52,81 65 / 52,81
7
Treener(id):
Berit Lehtsaar
SOLEI SOLEI (2008)
Viljandimaa RSK SOLEI SOLEI (2008) 65 / 53,90 65 / 53,90
10
Treener(id):
Stefani Sabrodin
PEPERONI (2006)
Tartumaa RSK PEPERONI (2006) 65 / 56,29 65 / 56,29
14
Treener(id):
Teet Juul
SUNSHINE (2008)
Viljandimaa RSK SUNSHINE (2008) 65 / 58,47 65 / 58,47
16
Treener(id):
Regina Rahula
CHANEL (2010)
Tallinna RSK CHANEL (2010) 65 / 59,44 65 / 59,44
18
Klubi: RSK KRT
Treener(id):
Marit Künnapuu
PICANTO (2007)
RSK KRT PICANTO (2007) 65 / 60,54 65 / 60,54
19
Treener(id):
Catlin Vatsel
MONEYPENNY (2009)
RK Ruila Tall MONEYPENNY (2009) 65 / 61,02 65 / 61,02
24
Treener(id):
Susan Kaleta
DARWIN (2008)
Viljandimaa RSK DARWIN (2008) 65 / 67,50 65 / 67,50
29
Treener(id):
Miia Varula
ROCKEFELLER DE BROGLIE C (2005)
Viljandimaa RSK ROCKEFELLER DE BROGLIE C (2005) 62 / 59,84 62 / 59,84
32
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Paul Argus
CAESAR (2009)
Tondi RSK CAESAR (2009) 62 / 65,72 62 / 65,72
33
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Paul Argus
CINTA (2009)
Tondi RSK CINTA (2009) 62 / 66,53 62 / 66,53
37
Treener(id):
Susan Kaleta
AGA FLAMENCO VON FEICHT (2004)
Viljandimaa RSK AGA FLAMENCO VON FEICHT (2004) 61 / 56,38 61 / 56,38
40
Treener(id):
Berit Lehtsaar
LASCA 14 (2001)
Viljandimaa RSK LASCA 14 (2001) 59 / 57,23 59 / 57,23
42
Treener(id):
Laura Maria Tammeleht
ORPHEUS (2008)
Pärnumaa RSK ORPHEUS (2008) 59 / 77,14 59 / 77,14
43
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Maarja Martinson
CAPPUCCINO (2007)
Tondi RSK CAPPUCCINO (2007) 58 / 54,26 58 / 54,26
44
Treener(id):
Inge Ausna
TANGO (2005)
Liivimaa RK TANGO (2005) 58 / 67,33 58 / 67,33
45
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Indrek Lootus
WISPHER "D" (1999)
ESHKS WISPHER "D" (1999) 58 / 80,37 58 / 80,37
48
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Siim Sinijärv
EVENT HORIZON HL (2009)
ESHKS EVENT HORIZON HL (2009) 56 / 56,01 56 / 56,01
50
Treener(id):
Triin Tammar
MOORION (2003)
Niitvälja RSK MOORION (2003) 56 / 89,11 56 / 89,11
52
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Hanno Ellermann
FREEDOM (2010)
ESHKS FREEDOM (2010) 51 / 93,98 51 / 93,98
61
Klubi: RSK KRT
Treener(id):
Andres Udeküll
SIR SIRIUS (2004)
RSK KRT SIR SIRIUS (2004) 25 / 54,60 25 / 54,60
63
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Hanno Ellermann
JACOBA STUD FUMOSA (2010)
ESHKS JACOBA STUD FUMOSA (2010) 25 / 64,50 25 / 64,50
64
Klubi: Kurtna RK
Treener(id):
Lotte-Getter Saar
LITTLE LADYBIRD (2008)
Kurtna RK LITTLE LADYBIRD (2008) 25 / 66,83 25 / 66,83
68
Treener(id):
Brita Tuvi
HINDENBURG (2008)
Viljandimaa RSK HINDENBURG (2008) 18 / 54,28 18 / 54,28
70
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Hanno Ellermann
HUGO V (2010)
ESHKS HUGO V (2010) 15 / 87,90 15 / 87,90
71
Treener(id):
Sandra Vatter
LITTLE JOHN (2008)
Läänemaa RSK LITTLE JOHN (2008) 14 / 63,98 14 / 63,98
Treener(id):
Susan Kaleta
A CARTE D´OR (2010)
Viljandimaa RSK A CARTE D´OR (2010) elim elim
Treener(id):
Deily Aul
PARDOON (2004)
Tartumaa RSK PARDOON (2004) elim elim