Kalenderplaan
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Isikud
Hobused
Klubid
Edetabelid
Kvalifikatsioonid
Sanktsioonid
E-pood
Ostukorv
E-pood
Logi sisse
Logi sisse
Logi sisse
Jäta mind meelde
- või -
Logi sisse ID kaardiga
Unustasid parooli?
Kalenderplaan 2014
/
EMV / Laste ja harrastajate MV
/ TH - Tulemused
EMV / Laste ja harrastajate MV
Aeg:
26.06.14 - 29.06.14
Korraldaja(d):
ERL & Ruila Tall
Asukoht:
Ruila
Sekretär:
Ave Talts
tel. 51 36 847, voistlus@parkuur.ee
Tüüp:
MV, EMV
Riik:
Eesti
Staatus:
Tulemused avaldatud
Võistluse lehele
29.06.14 - Klass TH | Harrastajate MV kompleks | Harrastajad
Starte:
42
Võistluspaare:
42
Võistlejaid:
42
Hobuseid:
41
Koht
#
Võistleja
Klubi
Hobune
Tulemus
1
Noemi Tuvi
Noemi Tuvi
Tallinna RSK
WINDAR (2003)
Tulemus
0
Tallinna RSK
WINDAR (2003)
0
2
Maarja-Liis Järvekülg-Luoma
Maarja-Liis Järvekülg-Luoma
Liivimaa RK
OLMAR (2002)
Tulemus
1
Liivimaa RK
OLMAR (2002)
1
3
Kristeli Veimann
Kristeli Veimann
RSK KRT
ARONS (2002)
Tulemus
2
RSK KRT
ARONS (2002)
2
4
Kerttu Tammik
Kerttu Tammik
Tondi RSK
RONALDINHO (2006)
Tulemus
8
Tondi RSK
RONALDINHO (2006)
8
5
Piret Hollo
Piret Hollo
Niitvälja RSK
CAVER (2002)
Tulemus
9
Niitvälja RSK
CAVER (2002)
9
6
Kristina Kovalkova
Kristina Kovalkova
RSK Simon
ROXANNE (2006)
Tulemus
10
RSK Simon
ROXANNE (2006)
10
7
Liis Marie Hansen
Liis Marie Hansen
RSK KRT
RIJA (2000)
Tulemus
10
RSK KRT
RIJA (2000)
10
8
Janek Zalite
Janek Zalite
Tondi RSK
QUINTENDER AVOS Z (2008)
Tulemus
11
Tondi RSK
QUINTENDER AVOS Z (2008)
11
9
Erle Raudam
Erle Raudam
Tartumaa RSK
JAFFARY (2003)
Tulemus
12
Tartumaa RSK
JAFFARY (2003)
12
10
Merlin Erm
Merlin Erm
Vändra RSK
CROSSER (2007)
Tulemus
15
Vändra RSK
CROSSER (2007)
15
11
Merilin Pullerits
Merilin Pullerits
Saaremaa RSK
TORPILLE DU BANNEY (2007)
Tulemus
17
Saaremaa RSK
TORPILLE DU BANNEY (2007)
17
12
Maris Uustalu
Maris Uustalu
Tallinna RSK
TERBE (2002)
Tulemus
18
Tallinna RSK
TERBE (2002)
18
13
Theresa Dee Torjus
Theresa Dee Torjus
Tondi RSK
LAKAY (1997)
Tulemus
18
Tondi RSK
LAKAY (1997)
18
14
Sven Leek
Sven Leek
ESHKS
CAIKORS
Tulemus
19
ESHKS
CAIKORS
19
14
Sven Leek
Sven Leek
ESHKS
CAIKORS
Tulemus
19
ESHKS
CAIKORS
19
15
Raivo Tõnurist
Raivo Tõnurist
Viru Ratsu
CARINDA (2004)
Tulemus
21
Viru Ratsu
CARINDA (2004)
21
16
Marika Einstein
Marika Einstein
Viru Ratsu
ALŽIIR (2004)
Tulemus
23
Viru Ratsu
ALŽIIR (2004)
23
17
Laura Sults
Laura Sults
RSK Simon
LANCIA (2003)
Tulemus
25
RSK Simon
LANCIA (2003)
25
18
Haita-Maarit Zahharov
Haita-Maarit Zahharov
RSK KRT
CARPE DIEM (1998)
Tulemus
26
RSK KRT
CARPE DIEM (1998)
26
19
Maarja-Liisa Nõmm
Maarja-Liisa Nõmm
Audruranna RSK
HIPPOS (2002)
Tulemus
27
Audruranna RSK
HIPPOS (2002)
27
20
Älis-Sille Hein
Älis-Sille Hein
Tondi RSK
LOTOSS (2001)
Tulemus
29
Tondi RSK
LOTOSS (2001)
29
21
Sofya Tsyrulnikova
Sofya Tsyrulnikova
Liivimaa RK
VERSON (2004)
Tulemus
32
Liivimaa RK
VERSON (2004)
32
22
Liisi Põldots
Liisi Põldots
Liivimaa RK
WIKTORIA S (2006)
Tulemus
32
Liivimaa RK
WIKTORIA S (2006)
32
23
Maarja Sepp
Maarja Sepp
Kurtna RK
LASDON (2006)
Tulemus
33
Kurtna RK
LASDON (2006)
33
24
Anneli Rasu
Anneli Rasu
Saaremaa RSK
ALPACINO (2009)
Tulemus
33
Saaremaa RSK
ALPACINO (2009)
33
25
Tiina Hlevnjuk
Tiina Hlevnjuk
Nõo RK
ROBERTA (2008)
Tulemus
34
Nõo RK
ROBERTA (2008)
34
26
Marje Salumets
Marje Salumets
Audruranna RSK
MASERATI (2002)
Tulemus
35
Audruranna RSK
MASERATI (2002)
35
27
Kelli Bachmann
Kelli Bachmann
Liivimaa RK
WALTER S (2007)
Tulemus
40
Liivimaa RK
WALTER S (2007)
40
28
Maria Tsyrulnikova
Maria Tsyrulnikova
Liivimaa RK
CALLEDIUS (2005)
Tulemus
41
Liivimaa RK
CALLEDIUS (2005)
41
Katrin Kukke
Katrin Kukke
RSK KRT
BUDAPEST (1995)
Tulemus
elim
RSK KRT
BUDAPEST (1995)
elim
Kailyn Koidumaa
Kailyn Koidumaa
Saaremaa RSK
ORIENT (2003)
Tulemus
elim
Saaremaa RSK
ORIENT (2003)
elim
Margit Lindre
Margit Lindre
Märjamaa SK
ULTRA (2005)
Tulemus
elim
Märjamaa SK
ULTRA (2005)
elim
Marge Goldberg
Marge Goldberg
RSK KRT
ELLIPS (1997)
Tulemus
elim
RSK KRT
ELLIPS (1997)
elim
Priit Perna
Priit Perna
Ratsarügemendi klubi
HERMELA (2008)
Tulemus
elim
Ratsarügemendi klubi
HERMELA (2008)
elim
Ann-Riin Ridbeck
Ann-Riin Ridbeck
RSK Simon
SIMON (1999)
Tulemus
elim
RSK Simon
SIMON (1999)
elim
Gerlin Petmanson
Gerlin Petmanson
RK Ruila Tall
PLAGIAT (2000)
Tulemus
elim
RK Ruila Tall
PLAGIAT (2000)
elim
Risto Märtson
Risto Märtson
RK Ruila Tall
SIR POPEY (2002)
Tulemus
elim
RK Ruila Tall
SIR POPEY (2002)
elim
Merle Trestip
Merle Trestip
Tallinna RSK
PICODELLAS (2006)
Tulemus
elim
Tallinna RSK
PICODELLAS (2006)
elim
Ele Prans
Ele Prans
Pärna RSK
HEERA (2005)
Tulemus
elim
Pärna RSK
HEERA (2005)
elim
Annika Ojaste
Annika Ojaste
Viljandimaa RSK
OBORA`S GRACIA (2007)
Tulemus
elim
Viljandimaa RSK
OBORA`S GRACIA (2007)
elim
Liis Maisla
Liis Maisla
Viljandimaa RSK
EEDEN (2000)
Tulemus
elim
Viljandimaa RSK
EEDEN (2000)
elim
Karin Kukk
Karin Kukk
RK Ruila Tall
FIST (2001)
Tulemus
katkestas
RK Ruila Tall
FIST (2001)
katkestas
Kristiina Saarniit
Kristiina Saarniit
RSK Simon
OOPER (2005)
Tulemus
katkestas
RSK Simon
OOPER (2005)
katkestas
Taustatööd