Alate 01.10.2020 võistlustele kehtivate võimalike piirangute ja võistluste korraldusele seatud nõuetega saate tutvuda SIIN.
Võistluse korraldamise ning sellel vajalike nõuete täitmise eest vastutab võistluse korraldaja.

Vali kuu

Aeg Ala Võistluse nimi Asukoht Riik Tase Korraldaja(d) Staatus
1 jaanuar 9. - 12. jaan TS CSI2*/CSI1* Drachten GER RV Tulemused avaldatud
9. - 12. jaan
CSI2*/CSI1*
TS / RV
Drachten, GER
1 jaanuar 11. jaan TS Tallinna RSK Harrastajate Karikas I etapp Veskimetsa EST 85-115 Tallinna RSK & Veskimetsa RK Tulemused avaldatud
11. jaan
Tallinna RSK Harrastajate Karikas I etapp
TS / 85-115
Veskimetsa, EST
Tulemused avaldatud
1 jaanuar 17. jaan TS Niitvälja Talv Niitvälja EST 100-130 Niitvälja Tallid & Niitvälja RSK Tulemused avaldatud
17. jaan
Niitvälja Talv
TS / 100-130
Niitvälja, EST
Tulemused avaldatud
1 jaanuar 18. jaan RS Rakendispordi Talv 2014 Riia LAT Madalam Tulemused avaldatud
18. jaan
Rakendispordi Talv 2014
RS / Madalam
Riia, LAT
1 jaanuar 26. jaan KS Niitvälja Talvine Koolisõiduvõistlus Niitvälja EST A-R Niitvälja Tallid & Niitvälja RSK Tulemused avaldatud
26. jaan
Niitvälja Talvine Koolisõiduvõistlus
KS / A-R
Niitvälja, EST
Tulemused avaldatud
2 veebruar 01. veebr TS Tartumaa Talvekarikas II etapp Luunja EST 95-125 Tartumaa RSK & Sporditeenindus MTÜ Tulemused avaldatud
01. veebr
Tartumaa Talvekarikas II etapp
TS / 95-125
Luunja, EST
Tulemused avaldatud
2 veebruar 1. - 02. veebr TS CSN Gorssel NED 120-135 Tulemused avaldatud
1. - 02. veebr
CSN
TS / 120-135
Gorssel, NED
2 veebruar 02. veebr KR Sooniste Kvalifikatsioonivõistlus Sooniste EST 30-50 RK El Awrah ET Tulemused avaldatud
02. veebr
Sooniste Kvalifikatsioonivõistlus
KR / 30-50
Sooniste, EST
Tulemused avaldatud
2 veebruar 08. veebr TS ERL Talvine Ponikarikas I etapp Veskimetsa EST 85-110 Tallinna RSK & SA Tallinna RK & Veskimetsa RK Tulemused avaldatud
08. veebr
ERL Talvine Ponikarikas I etapp
TS / 85-110
Veskimetsa, EST
Tulemused avaldatud
2 veebruar 08. veebr TS Läti Talvised MV Takistussõidus I etapp Riia LAT 100-130 Tulemused avaldatud
08. veebr
Läti Talvised MV Takistussõidus I etapp
TS / 100-130
Riia, LAT
2 veebruar 13. - 16. veebr TS CSI2*/CSIYH1* Neeroeteren NED RV Tulemused avaldatud
13. - 16. veebr
CSI2*/CSIYH1*
TS / RV
Neeroeteren, NED
2 veebruar 15. veebr TS Niitvälja Talvekarikas Niitvälja EST 100-130 Niitvälja Tallid & Niitvälja RSK Tulemused avaldatud
15. veebr
Niitvälja Talvekarikas
TS / 100-130
Niitvälja, EST
Tulemused avaldatud
2 veebruar 15. veebr KS CDN Ateena GRE R Tulemused avaldatud
15. veebr
CDN
KS / R
Ateena, GRE
2 veebruar 16. veebr RS Rakendispordi Talv 2014 Riia LAT Madalam Tulemused avaldatud
16. veebr
Rakendispordi Talv 2014
RS / Madalam
Riia, LAT
2 veebruar 18. - 23. veebr TS CSI2* Vilamoura POR RV Tulemused avaldatud
18. - 23. veebr
CSI2*
TS / RV
Vilamoura, POR
2 veebruar 22. veebr TS Tartumaa Talvekarikas Finaal Luunja EST 95-130 Tartumaa RSK & Sporditeenindus MTÜ Tulemused avaldatud
22. veebr
Tartumaa Talvekarikas Finaal
TS / 95-130
Luunja, EST
Tulemused avaldatud
2 veebruar 22. veebr KS Kurtna Talvine Koolisõit Kurtna EST A-R Kurtna RK Tulemused avaldatud
22. veebr
Kurtna Talvine Koolisõit
KS / A-R
Kurtna, EST
Tulemused avaldatud
2 veebruar 22. veebr KS CDN Ateena GRE M-R Tulemused avaldatud
22. veebr
CDN
KS / M-R
Ateena, GRE
2 veebruar 23. veebr TS Veskimetsa Talvekarikas Veskimetsa EST 105-125 Tallinna RSK & SA Tallinna RK & Veskimetsa RK Tulemused avaldatud
23. veebr
Veskimetsa Talvekarikas
TS / 105-125
Veskimetsa, EST
Tulemused avaldatud
2 veebruar 23. veebr KR Ruila Talvine Kestvusratsutamine Ruila EST 30-60 MTÜ EKS & RK Ruila Tall Tühistatud
23. veebr
Ruila Talvine Kestvusratsutamine
KR / 30-60
Ruila, EST
Tühistatud
2 veebruar 25. veebr - 02. märts TS CSI2* Vilamoura POR RV Tulemused avaldatud
25. veebr - 02. märts
CSI2*
TS / RV
Vilamoura, POR
2 veebruar 26. veebr - 02. märts KS CDI3* Vidauban FRA RV Tulemused avaldatud
26. veebr - 02. märts
CDI3*
KS / RV
Vidauban, FRA
3 märts 01. märts TS ERL Talvine Ponikarikas II etapp & Resta Väikeponide I etapp Järve tall EST 60-100 RSK Simon Tulemused avaldatud
01. märts
ERL Talvine Ponikarikas II etapp & Resta Väikeponide I etapp
TS / 60-100
Järve tall, EST
Tulemused avaldatud
3 märts 01. märts 2V Tartu Linna Lahtised MV & Liivimaa RK Kahevõistlus Saksa RK EST 80-110 Liivimaa RK & MTÜ Viplala Tulemused avaldatud
01. märts
Tartu Linna Lahtised MV & Liivimaa RK Kahevõistlus
2V / 80-110
Saksa RK, EST
Tulemused avaldatud
3 märts 1. - 02. märts TS CSN Brummen NED 130 Tulemused avaldatud
1. - 02. märts
CSN
TS / 130
Brummen, NED
3 märts 1. - 02. märts TS Prohay Ypäjä Arctic Show Ypäjä FIN 90-130 Tulemused avaldatud
1. - 02. märts
Prohay Ypäjä Arctic Show
TS / 90-130
Ypäjä, FIN
3 märts 4. - 09. märts TS CSI3* Vilamoura POR RV Tulemused avaldatud
4. - 09. märts
CSI3*
TS / RV
Vilamoura, POR
3 märts 5. - 09. märts KS CDI5*/CDI3* Vidauban FRA RV Tulemused avaldatud
5. - 09. märts
CDI5*/CDI3*
KS / RV
Vidauban, FRA
3 märts 6. - 09. märts TS CSI2* Lublin POL RV Tulemused avaldatud
6. - 09. märts
CSI2*
TS / RV
Lublin, POL
3 märts 08. märts TS Ruila Talv Ruila EST 90-130 RK Ruila Tall Tulemused avaldatud
08. märts
Ruila Talv
TS / 90-130
Ruila, EST
Tulemused avaldatud
3 märts 08. märts TS CSN Vragenden NED 120-140 Tulemused avaldatud
08. märts
CSN
TS / 120-140
Vragenden, NED
3 märts 8. - 09. märts TS Horse Fair Helsingi FIN 130 Tulemused avaldatud
8. - 09. märts
Horse Fair
TS / 130
Helsingi, FIN
3 märts 13. - 16. märts TS CSI3*-W LF Varssav POL RV Tulemused avaldatud
13. - 16. märts
CSI3*-W LF
TS / RV
Varssav, POL
3 märts 15. märts TS Tallinna RSK Harrastajate Karikas II etapp Veskimetsa EST 90-120 Tallinna RSK & SA Tallinna RK & Veskimetsa RK Tulemused avaldatud
15. märts
Tallinna RSK Harrastajate Karikas II etapp
TS / 90-120
Veskimetsa, EST
Tulemused avaldatud
3 märts 15. - 16. märts TS Ypäjä Winter Show Ypäjä FIN 110-140 Tulemused avaldatud
15. - 16. märts
Ypäjä Winter Show
TS / 110-140
Ypäjä, FIN
3 märts 20. märts KS Tondi Koolisõit Tondi EST A-L Tondi RSK Tulemused avaldatud
20. märts
Tondi Koolisõit
KS / A-L
Tondi, EST
Tulemused avaldatud
3 märts 22. märts TS ERL Talvine Ponikarikas III etapp & Resta Väikeponide II etapp Koordi tallid EST 60-100 Järvamaa RSK ja Koordi Tallid OÜ Tulemused avaldatud
22. märts
ERL Talvine Ponikarikas III etapp & Resta Väikeponide II etapp
TS / 60-100
Koordi tallid, EST
Tulemused avaldatud
3 märts 22. märts TS Kurtna Takistussõit Kurtna EST 70-120 Kurtna RK Tulemused avaldatud
22. märts
Kurtna Takistussõit
TS / 70-120
Kurtna, EST
Tulemused avaldatud
3 märts 22. märts TS Läti Talvised MV Takistussõidus IV etapp Riia LAT 120-135 Tulemused avaldatud
22. märts
Läti Talvised MV Takistussõidus IV etapp
TS / 120-135
Riia, LAT
3 märts 23. märts TS Liivimaa RK Takistussõiduvõistlus Saksa RK EST 80-120 Liivimaa RK & MTÜ Viplala Tulemused avaldatud
23. märts
Liivimaa RK Takistussõiduvõistlus
TS / 80-120
Saksa RK, EST
Tulemused avaldatud
3 märts 25. - 30. märts KS CDI4* Barcelona ESP RV Tulemused avaldatud
25. - 30. märts
CDI4*
KS / RV
Barcelona, ESP
3 märts 28. - 30. märts KR CEIJY2*/CEI1* Ypäjä FIN RV Tulemused avaldatud
28. - 30. märts
CEIJY2*/CEI1*
KR / RV
Ypäjä, FIN
3 märts 29. märts TS ERL Talvine Ponikarikas IV etapp Jüri tall EST 75-120 Tondi RSK & Jüri tall Tulemused avaldatud
29. märts
ERL Talvine Ponikarikas IV etapp
TS / 75-120
Jüri tall, EST
Tulemused avaldatud
3 märts 29. - 30. märts KS Kurtna Talvine Koolisõit 2014 Kurtna EST A-R Kurtna RK Tulemused avaldatud
29. - 30. märts
Kurtna Talvine Koolisõit 2014
KS / A-R
Kurtna, EST
Tulemused avaldatud
3 märts 29. märts TS CSN Sibculo NED 130 Tulemused avaldatud
29. märts
CSN
TS / 130
Sibculo, NED
3 märts 29. märts - 29. mai KR CEN Ypäjä FIN 80 Tulemused avaldatud
29. märts - 29. mai
CEN
KR / 80
Ypäjä, FIN
4 aprill 4. - 06. apr RS CAI1*-H1/H2/P1/P2 Kekava LAT RV Tulemused avaldatud
4. - 06. apr
CAI1*-H1/H2/P1/P2
RS / RV
Kekava, LAT
4 aprill 05. apr TS ERL Talvine Ponikarikas V etapp & Resta Väikeponide III etapp Tondi EST 60-105 Tondi RSK Tulemused avaldatud
05. apr
ERL Talvine Ponikarikas V etapp & Resta Väikeponide III etapp
TS / 60-105
Tondi, EST
Tulemused avaldatud
4 aprill 05. apr KR Kiviloo Kestvusratsutamine Kiviloo EST 30-81 RK El Awrah ET Tulemused avaldatud
05. apr
Kiviloo Kestvusratsutamine
KR / 30-81
Kiviloo, EST
Tulemused avaldatud
4 aprill 5. - 06. apr TS Talverõõmud Takistussõidus 2014 - Juubeliüritus Kevadises Hõngus Niitvälja EST 85-135 Niitvälja RSK & Bestamer OÜ Tulemused avaldatud
5. - 06. apr
Talverõõmud Takistussõidus 2014 - Juubeliüritus Kevadises Hõngus
TS / 85-135
Niitvälja, EST
Tulemused avaldatud
4 aprill 5. - 06. apr TS Hevoset 2014 Messut Tampere FIN 120-140 Tulemused avaldatud
5. - 06. apr
Hevoset 2014 Messut
TS / 120-140
Tampere, FIN
4 aprill 5. - 06. apr KS CDN Ateena GRE L-R Tulemused avaldatud
5. - 06. apr
CDN
KS / L-R
Ateena, GRE
4 aprill 06. apr RS Rakendispordi Talv 2014 Kekava LAT Mad, Kesk Tulemused avaldatud
06. apr
Rakendispordi Talv 2014
RS / Mad, Kesk
Kekava, LAT
4 aprill 09. apr TS CSN Prüm LUX 130 Tulemused avaldatud
09. apr
CSN
TS / 130
Prüm, LUX
4 aprill 10. - 13. apr TS CSIJ-A Bonheiden BEL RV Tulemused avaldatud
10. - 13. apr
CSIJ-A
TS / RV
Bonheiden, BEL
4 aprill 12. apr KS Liivimaa RK Koolisõiduvõistlus & Tartu Linna Lahtised MV Saksa RK EST A-L Liivimaa RK & MTÜ Viplala Tulemused avaldatud
12. apr
Liivimaa RK Koolisõiduvõistlus & Tartu Linna Lahtised MV
KS / A-L
Saksa RK, EST
Tulemused avaldatud
4 aprill 12. apr TS Ruila Indoor Cup Ruila EST 100-130 RK Ruila Tall Tulemused avaldatud
12. apr
Ruila Indoor Cup
TS / 100-130
Ruila, EST
Tulemused avaldatud
4 aprill 12. - 13. apr 3V CIC2*/CIC1* & CNC Jaroszowka POL RV / 105 Tulemused avaldatud
12. - 13. apr
CIC2*/CIC1* & CNC
3V / RV / 105
Jaroszowka, POL
4 aprill 15. - 20. apr TS CSI1*/CSIYH1* Lummen BEL RV Tulemused avaldatud
15. - 20. apr
CSI1*/CSIYH1*
TS / RV
Lummen, BEL
4 aprill 18. apr TS XIX Tondi Ponikarikas & ERL Talvine Ponikarikas Väike Finaal & Resta Väikeponide IV etapp Tondi EST 60-105 Tondi RSK Tühistatud
18. apr
XIX Tondi Ponikarikas & ERL Talvine Ponikarikas Väike Finaal & Resta Väikeponide IV etapp
TS / 60-105
Tondi, EST
Tühistatud
4 aprill 18. - 20. apr TS Ypäjä Spring Show Ypäjä FIN 120-145 Tulemused avaldatud
18. - 20. apr
Ypäjä Spring Show
TS / 120-145
Ypäjä, FIN
4 aprill 19. apr TS Kurtna Takistussõit Kurtna EST 80-110 Kurtna RK Tühistatud
19. apr
Kurtna Takistussõit
TS / 80-110
Kurtna, EST
Tühistatud
4 aprill 23. - 27. apr TS CSI2*/CSIYH1* Ebreichsdorf AUT RV Tulemused avaldatud
23. - 27. apr
CSI2*/CSIYH1*
TS / RV
Ebreichsdorf, AUT
4 aprill 24. - 27. apr TS CSI2*/CSIYH1*/CSIJ-A/CSIP Drammen NOR RV Tulemused avaldatud
24. - 27. apr
CSI2*/CSIYH1*/CSIJ-A/CSIP
TS / RV
Drammen, NOR
4 aprill 25. - 27. apr 3V CIC2*/CIC1* & CNC Sopot POL RV Tulemused avaldatud
25. - 27. apr
CIC2*/CIC1* & CNC
3V / RV
Sopot, POL
4 aprill 25. - 27. apr KS CDI3* Zakrzow POL RV Tulemused avaldatud
25. - 27. apr
CDI3*
KS / RV
Zakrzow, POL
4 aprill 26. apr KS Kurtna Karikas Koolisõidus I etapp Kurtna EST A-R Kurtna RK Tühistatud
26. apr
Kurtna Karikas Koolisõidus I etapp
KS / A-R
Kurtna, EST
Tühistatud
4 aprill 26. - 27. apr TS CSN Feelenerheck LUX 120 Tulemused avaldatud
26. - 27. apr
CSN
TS / 120
Feelenerheck, LUX
4 aprill 27. apr KR Arma Kestvusratsutamine Arma EST 34-84 MTÜ EER & Arma Ratsatalu Tulemused avaldatud
27. apr
Arma Kestvusratsutamine
KR / 34-84
Arma, EST
Tulemused avaldatud
4 aprill 27. apr KS Ecu Koolisõit Ecu tallid EST A-L Nõo RK Tulemused avaldatud
27. apr
Ecu Koolisõit
KS / A-L
Ecu tallid, EST
Tulemused avaldatud
4 aprill 30. apr - 04. mai TS CSI3*/CSIYH1* Ebreichsdorf AUT RV Tulemused avaldatud
30. apr - 04. mai
CSI3*/CSIYH1*
TS / RV
Ebreichsdorf, AUT
4 aprill 30. apr - 04. mai KS CDI3* Saumur FRA RV Tulemused avaldatud
30. apr - 04. mai
CDI3*
KS / RV
Saumur, FRA
5 mai 1. - 04. mai KS CDI3* Radzionkow POL RV Tulemused avaldatud
1. - 04. mai
CDI3*
KS / RV
Radzionkow, POL
5 mai 1. - 04. mai TS CSI2*/CSIYH1*/CSIJ-A/CSIP Drammen NOR RV Tulemused avaldatud
1. - 04. mai
CSI2*/CSIYH1*/CSIJ-A/CSIP
TS / RV
Drammen, NOR
5 mai 1. - 04. mai TS CSIO3*-W/CSIYH1* Celje SLO RV Tulemused avaldatud
1. - 04. mai
CSIO3*-W/CSIYH1*
TS / RV
Celje, SLO
5 mai 2. - 04. mai KR CEI3* Babolna HUN RV Tulemused avaldatud
2. - 04. mai
CEI3*
KR / RV
Babolna, HUN
5 mai 2. - 04. mai TS CSIJ-A Lier BEL RV Tulemused avaldatud
2. - 04. mai
CSIJ-A
TS / RV
Lier, BEL
5 mai 03. mai TS Luunja Volber Luunja EST 95-130 Tartumaa RSK & Sporditeenindus MTÜ Tulemused avaldatud
03. mai
Luunja Volber
TS / 95-130
Luunja, EST
Tulemused avaldatud
5 mai 03. mai TS Läti Ratsaliidu Karikas Riia LAT 120-130 Tulemused avaldatud
03. mai
Läti Ratsaliidu Karikas
TS / 120-130
Riia, LAT
5 mai 04. mai TS Perila Kevad & ERL Suvine Ponikarikas I etapp & Resta Väikeponide V etapp Perila EST 70-125 Tondi RSK & Perila Tallid Tulemused avaldatud
04. mai
Perila Kevad & ERL Suvine Ponikarikas I etapp & Resta Väikeponide V etapp
TS / 70-125
Perila, EST
Tulemused avaldatud
5 mai 9. - 11. mai TS Baltic Cup 2014 Babite LAT 50-135 Tulemused avaldatud
9. - 11. mai
Baltic Cup 2014
TS / 50-135
Babite, LAT
5 mai 9. - 11. mai TS Korpikylä Spring Tour Hollola FIN 100-140 Tulemused avaldatud
9. - 11. mai
Korpikylä Spring Tour
TS / 100-140
Hollola, FIN
5 mai 10. mai TS Tartu Linna Lahtised MV & Liivimaa RK Karikasari I etapp Saksa RK EST 80-120 Liivimaa RK & MTÜ Viplala Tulemused avaldatud
10. mai
Tartu Linna Lahtised MV & Liivimaa RK Karikasari I etapp
TS / 80-120
Saksa RK, EST
Tulemused avaldatud
5 mai 10. mai TS Kurtna Karikas I etapp Kurtna EST 80-110 Kurtna RK Tulemused avaldatud
10. mai
Kurtna Karikas I etapp
TS / 80-110
Kurtna, EST
Tulemused avaldatud
5 mai 10. mai KS Veskimetsa Koolisõit Veskimetsa EST A-M Tallinna RSK & Veskimetsa RK Tulemused avaldatud
10. mai
Veskimetsa Koolisõit
KS / A-M
Veskimetsa, EST
Tulemused avaldatud
5 mai 10. - 11. mai TS CSN Helsingi FIN 90-105 Tulemused avaldatud
10. - 11. mai
CSN
TS / 90-105
Helsingi, FIN
5 mai 10. mai KR CEN Suomusjärvi FIN 50 Tulemused avaldatud
10. mai
CEN
KR / 50
Suomusjärvi, FIN
5 mai 10. mai RS CAN Tervete LAT Madalam Tulemused avaldatud
10. mai
CAN
RS / Madalam
Tervete, LAT
5 mai 15. - 18. mai TS CSI2* Opglabbeek BEL RV Tulemused avaldatud
15. - 18. mai
CSI2*
TS / RV
Opglabbeek, BEL
5 mai 16. - 18. mai TS Uuemõisa Karikas Uuemõisa EST 85-140 Maritima RSK & SH MTÜ & Avalandia OÜ Tulemused avaldatud
16. - 18. mai
Uuemõisa Karikas
TS / 85-140
Uuemõisa, EST
Tulemused avaldatud
5 mai 16. - 18. mai TS CSN Turu FIN 110-145 Tulemused avaldatud
16. - 18. mai
CSN
TS / 110-145
Turu, FIN
5 mai 17. - 18. mai 3V Koordi Karikas Kolmevõistluses & 3V Karikas I etapp Koordi tallid EST 90-105 Järvamaa RSK ja Koordi Tallid OÜ Tulemused avaldatud
17. - 18. mai
Koordi Karikas Kolmevõistluses & 3V Karikas I etapp
3V / 90-105
Koordi tallid, EST
Tulemused avaldatud
5 mai 17. - 18. mai KS Children, Junior and Young Riders Fest Vazgaikiemis LTU - Võistlus toimunud
17. - 18. mai
Children, Junior and Young Riders Fest
KS / -
Vazgaikiemis, LTU
5 mai 23. - 25. mai TS Ruila Kevad 2014 - CSI1*/CSIYH1*/CSIJ-A Ruila EST RV RK Ruila Tall Tulemused avaldatud
23. - 25. mai
Ruila Kevad 2014 - CSI1*/CSIYH1*/CSIJ-A
TS / RV
Ruila, EST
Tulemused avaldatud
5 mai 23. - 25. mai KR CEI2*/CEI1*/CEIYJ2*/CEIYJ1* & EMV Seeniorid Kurgjärve EST RV MTÜ EKS & RK Ruila Tall Tulemused avaldatud
23. - 25. mai
CEI2*/CEI1*/CEIYJ2*/CEIYJ1* & EMV Seeniorid
KR / RV
Kurgjärve, EST
Tulemused avaldatud
5 mai 23. - 24. mai TS Ruila Kevad 2014 - CSN 5-aastastele hobustele Ruila EST 100-105 RK Ruila Tall Tulemused avaldatud
23. - 24. mai
Ruila Kevad 2014 - CSN 5-aastastele hobustele
TS / 100-105
Ruila, EST
Tulemused avaldatud
5 mai 23. - 25. mai RS CAI2*-H1/P1 Zistersdorf AUT RV Tulemused avaldatud
23. - 25. mai
CAI2*-H1/P1
RS / RV
Zistersdorf, AUT
5 mai 23. - 25. mai TS Jumping Ypäjä Ypäjä FIN 110-140 Tulemused avaldatud
23. - 25. mai
Jumping Ypäjä
TS / 110-140
Ypäjä, FIN
5 mai 24. - 25. mai KS Liivaku Suvine Koolisõiduvõistlus 2014 Liivaku EST A-R Viljandimaa RSK & Liivaku Tallid Tulemused avaldatud
24. - 25. mai
Liivaku Suvine Koolisõiduvõistlus 2014
KS / A-R
Liivaku, EST
Tulemused avaldatud
5 mai 24. mai TS Ecu Kevad Ecu tallid EST 70-110 Nõo RK Tulemused avaldatud
24. mai
Ecu Kevad
TS / 70-110
Ecu tallid, EST
Tulemused avaldatud
5 mai 24. - 25. mai RS Juurimaa Rakend & Rakendi Suur ning Väike Karikas I etapp Juurimaa EST Mad, Kesk Märjamaa SK Tulemused avaldatud
24. - 25. mai
Juurimaa Rakend & Rakendi Suur ning Väike Karikas I etapp
RS / Mad, Kesk
Juurimaa, EST
Tulemused avaldatud
5 mai 29. mai - 01. juuni TS CSIO3*/CSIYH1* Konakovo RUS RV Tulemused avaldatud
29. mai - 01. juuni
CSIO3*/CSIYH1*
TS / RV
Konakovo, RUS
5 mai 29. mai - 01. juuni TS CSI3*/CSIYH1* Eindhoven NED RV Tulemused avaldatud
29. mai - 01. juuni
CSI3*/CSIYH1*
TS / RV
Eindhoven, NED
5 mai 30. mai - 01. juuni 3V Jono Butkaus Taure Jačiūnai LTU 80-110 Tulemused avaldatud
30. mai - 01. juuni
Jono Butkaus Taure
3V / 80-110
Jačiūnai, LTU
5 mai 31. mai TS Tallinna RSK Harrastajate Karikas III etapp & ERL Suvine Ponikarikas II etapp & Resta Väikeponide VI etapp Veskimetsa EST 60-110 Tallinna RSK & Veskimetsa RK Tulemused avaldatud
31. mai
Tallinna RSK Harrastajate Karikas III etapp & ERL Suvine Ponikarikas II etapp & Resta Väikeponide VI etapp
TS / 60-110
Veskimetsa, EST
Tulemused avaldatud
5 mai 31. mai TS Pärna Karikas 2014 Pärna talu EST 90-130 Pärna RSK Tulemused avaldatud
31. mai
Pärna Karikas 2014
TS / 90-130
Pärna talu, EST
Tulemused avaldatud
5 mai 31. mai TS Lääne Regiooni Avatud Karikavõistlused Takistussõidus 2014 I etapp Kurevere EST 70-105 Saaremaa RSK, Reinu Ratsatalu Tulemused avaldatud
31. mai
Lääne Regiooni Avatud Karikavõistlused Takistussõidus 2014 I etapp
TS / 70-105
Kurevere, EST
Tulemused avaldatud
5 mai 31. mai - 01. juuni KS CDI3* Compiegne FRA RV Tulemused avaldatud
31. mai - 01. juuni
CDI3*
KS / RV
Compiegne, FRA
6 juuni 01. juuni KS Viru Karika Suvine Koolisõiduvõistlus 2014 Väike-Maarja EST A-L MTÜ Viru Ratsu Tulemused avaldatud
01. juuni
Viru Karika Suvine Koolisõiduvõistlus 2014
KS / A-L
Väike-Maarja, EST
Tulemused avaldatud
6 juuni 4. - 07. juuni TS CSIOJ Wierden NED RV Tulemused avaldatud
4. - 07. juuni
CSIOJ
TS / RV
Wierden, NED
6 juuni 5. - 08. juuni KS CDI3*/CDIP/CDIYH Ypäjä FIN RV Tulemused avaldatud
5. - 08. juuni
CDI3*/CDIP/CDIYH
KS / RV
Ypäjä, FIN
6 juuni 07. juuni TS Viljandimaa Karikas 2014 I etapp Sammuli EST 125 Viljandimaa RSK & Sammuli Tall Tulemused avaldatud
07. juuni
Viljandimaa Karikas 2014 I etapp
TS / 125
Sammuli, EST
Tulemused avaldatud
6 juuni 7. - 08. juuni 3V Tartu linna MV & 3V Karikas II etapp & EMV noored Saksa RK EST 50-105 Liivimaa RK Tulemused avaldatud
7. - 08. juuni
Tartu linna MV & 3V Karikas II etapp & EMV noored
3V / 50-105
Saksa RK, EST
Tulemused avaldatud
6 juuni 07. juuni TS Tori, Trakeeni ja Eesti Hobune 2014 I etapp & Järvamaa KHK Karikas Takistussõidus Särevere EST 60-110 Järvamaa KHK Tulemused avaldatud
07. juuni
Tori, Trakeeni ja Eesti Hobune 2014 I etapp & Järvamaa KHK Karikas Takistussõidus
TS / 60-110
Särevere, EST
Tulemused avaldatud
6 juuni 07. juuni KS Ruila Koolisõidupäev Ruila EST A-R RK Ruila Tall Tulemused avaldatud
07. juuni
Ruila Koolisõidupäev
KS / A-R
Ruila, EST
Tulemused avaldatud
6 juuni 7. - 08. juuni TS Läti Meistrivõistlused Riia LAT 110-145 Tulemused avaldatud
7. - 08. juuni
Läti Meistrivõistlused
TS / 110-145
Riia, LAT
6 juuni 08. juuni TS CSN Kangasala FIN 120-130 Tulemused avaldatud
08. juuni
CSN
TS / 120-130
Kangasala, FIN
6 juuni 08. juuni TS CSN Samern GER 120 Tulemused avaldatud
08. juuni
CSN
TS / 120
Samern, GER
6 juuni 08. juuni KS Tori ja Eesti Hobune 2014 I etapp & Järvamaa KHK Karikas Koolisõidus Särevere EST A-L Järvamaa KHK Tulemused avaldatud
08. juuni
Tori ja Eesti Hobune 2014 I etapp & Järvamaa KHK Karikas Koolisõidus
KS / A-L
Särevere, EST
Tulemused avaldatud
6 juuni 11. - 15. juuni TS CSI4*/CSIYH1* Moskva RUS RV Tulemused avaldatud
11. - 15. juuni
CSI4*/CSIYH1*
TS / RV
Moskva, RUS
6 juuni 12. - 15. juuni TS Hattel Horse @ Forstén-Pentti Kirkkonummi FIN 100-145 Tulemused avaldatud
12. - 15. juuni
Hattel Horse @ Forstén-Pentti
TS / 100-145
Kirkkonummi, FIN
6 juuni 12. - 15. juuni RS CAI2*-H1 Vecses HUN RV Tulemused avaldatud
12. - 15. juuni
CAI2*-H1
RS / RV
Vecses, HUN
6 juuni 12. - 15. juuni TS CSI3*-W/CSIYH1* Olomouc CZE RV Tulemused avaldatud
12. - 15. juuni
CSI3*-W/CSIYH1*
TS / RV
Olomouc, CZE
6 juuni 12. - 15. juuni TS CSIJ-A Poznan POL RV Tulemused avaldatud
12. - 15. juuni
CSIJ-A
TS / RV
Poznan, POL
6 juuni 12. - 15. juuni TS CSI1* Roeser LUX RV Tulemused avaldatud
12. - 15. juuni
CSI1*
TS / RV
Roeser, LUX
6 juuni 13. - 15. juuni KS Baltic Dressage League Jurmala LAT A-R Tulemused avaldatud
13. - 15. juuni
Baltic Dressage League
KS / A-R
Jurmala, LAT
6 juuni 14. juuni KR Ohtu Kestvusratsutamine Ohtu EST 34-80 RK El Awrah ET Tulemused avaldatud
14. juuni
Ohtu Kestvusratsutamine
KR / 34-80
Ohtu, EST
Tulemused avaldatud
6 juuni 14. juuni TS Kurtna Karikas II etapp Kurtna EST 80-110 Kurtna RK Tulemused avaldatud
14. juuni
Kurtna Karikas II etapp
TS / 80-110
Kurtna, EST
Tulemused avaldatud
6 juuni 14. juuni TS Lääne Regiooni Avatud Karikavõistlused Takistussõidus 2014 II etapp Linnumäe EST 70-105 Hiiumaa RSK Tulemused avaldatud
14. juuni
Lääne Regiooni Avatud Karikavõistlused Takistussõidus 2014 II etapp
TS / 70-105
Linnumäe, EST
Tulemused avaldatud
6 juuni 14. juuni TS CSN Garkalne LAT 80-120 Tulemused avaldatud
14. juuni
CSN
TS / 80-120
Garkalne, LAT
6 juuni 15. juuni TS ERL Suvine Ponikarikas III etapp & Resta Väikeponide VII etapp Kukrumäe EST 60-100 RSK KRT Tulemused avaldatud
15. juuni
ERL Suvine Ponikarikas III etapp & Resta Väikeponide VII etapp
TS / 60-100
Kukrumäe, EST
Tulemused avaldatud
6 juuni 19. - 22. juuni TS CSI3*-W/CSIYH1* Moskva RUS RV Tulemused avaldatud
19. - 22. juuni
CSI3*-W/CSIYH1*
TS / RV
Moskva, RUS
6 juuni 19. - 22. juuni TS CSI1* Fonainebleau FRA RV Tulemused avaldatud
19. - 22. juuni
CSI1*
TS / RV
Fonainebleau, FRA
6 juuni 20. - 22. juuni KS CDI-W/CDI3* Brno CZE RV Tulemused avaldatud
20. - 22. juuni
CDI-W/CDI3*
KS / RV
Brno, CZE
6 juuni 21. juuni TS Jüri Jaanikas Jüri tall EST 85-120 Tondi RSK & Jüri tall Tulemused avaldatud
21. juuni
Jüri Jaanikas
TS / 85-120
Jüri tall, EST
Tulemused avaldatud
6 juuni 21. juuni TS Viljandimaa Karikasari 2014 II etapp & Tori, Trakeeni ja Eesti Hobune 2014 II etapp Sammuli EST 125 Viljandimaa RSK & Sammuli Tall Tulemused avaldatud
21. juuni
Viljandimaa Karikasari 2014 II etapp & Tori, Trakeeni ja Eesti Hobune 2014 II etapp
TS / 125
Sammuli, EST
Tulemused avaldatud
6 juuni 21. - 22. juuni 3V 3V Karikas III etapp Ecu tallid EST 70-90 Nõo RK Tühistatud
21. - 22. juuni
3V Karikas III etapp
3V / 70-90
Ecu tallid, EST
Tühistatud
6 juuni 22. juuni RS Rakendi Väike Karikas II etapp Saksa RK EST Madalam Liivimaa RK & MTÜ Spordi- ja Vabaajaselts Viplala Tulemused avaldatud
22. juuni
Rakendi Väike Karikas II etapp
RS / Madalam
Saksa RK, EST
Tulemused avaldatud
6 juuni 25. - 29. juuni 3V CCI1*/CIC1* Strzegom POL RV Tulemused avaldatud
25. - 29. juuni
CCI1*/CIC1*
3V / RV
Strzegom, POL
6 juuni 26. - 29. juuni TS CSI2*/CSIYH1* Geesteren NED RV Tulemused avaldatud
26. - 29. juuni
CSI2*/CSIYH1*
TS / RV
Geesteren, NED
6 juuni 26. - 29. juuni TS, KS Eesti Meistrivõistlused Takistus- ja Kooliõidus / Laste ja Harrastajate MV Takistus- ja Koolisõidus Ruila EST 95-140 / A-R ERL & Ruila Tall Tulemused avaldatud
26. - 29. juuni
Eesti Meistrivõistlused Takistus- ja Kooliõidus / Laste ja Harrastajate MV Takistus- ja Koolisõidus
TS, KS / 95-140 / A-R
Ruila, EST
Tulemused avaldatud
6 juuni 26. - 29. juuni TS CSIOP/Põhjamaade MV Drammen NOR RV Tulemused avaldatud
26. - 29. juuni
CSIOP/Põhjamaade MV
TS / RV
Drammen, NOR
6 juuni 27. - 29. juuni TS Salo Horse Show Salo FIN 110-145 Tulemused avaldatud
27. - 29. juuni
Salo Horse Show
TS / 110-145
Salo, FIN
6 juuni 27. - 29. juuni RS CAI3*-H1 Lipica SVK RV Tulemused avaldatud
27. - 29. juuni
CAI3*-H1
RS / RV
Lipica, SVK
6 juuni 27. - 28. juuni KR CEI2*/CEIJY1* & Põhjamaade MV Froland NOR RV Tulemused avaldatud
27. - 28. juuni
CEI2*/CEIJY1* & Põhjamaade MV
KR / RV
Froland, NOR
7 juuli 3. - 06. juuli TS CSI3*-W/CSIYH1* St.Petersburg RUS RV Tulemused avaldatud
3. - 06. juuli
CSI3*-W/CSIYH1*
TS / RV
St.Petersburg, RUS
7 juuli 4. - 06. juuli TS Savonlinna OperaGames Savonlinna FIN 110-145 Tulemused avaldatud
4. - 06. juuli
Savonlinna OperaGames
TS / 110-145
Savonlinna, FIN
7 juuli 4. - 06. juuli RS Baltic Driving League & Rakendi Suur Karikas II etapp Saksa RK EST Mad- Kõrg Liivimaa RK & MTÜ Viplala Tulemused avaldatud
4. - 06. juuli
Baltic Driving League & Rakendi Suur Karikas II etapp
RS / Mad- Kõrg
Saksa RK, EST
Tulemused avaldatud
7 juuli 05. juuli 3V Niitvälja Karikas & 3V Karikas IV etapp Niitvälja EST 80-100 Niitvälja RSK Tulemused avaldatud
05. juuli
Niitvälja Karikas & 3V Karikas IV etapp
3V / 80-100
Niitvälja, EST
Tulemused avaldatud
7 juuli 05. juuli TS Tallinna RSK Harrastajate Karikas Finaal Veskimetsa EST 115 Tallinna RSK & Veskimetsa RK Tulemused avaldatud
05. juuli
Tallinna RSK Harrastajate Karikas Finaal
TS / 115
Veskimetsa, EST
Tulemused avaldatud
7 juuli 5. - 06. juuli TS Latvian Horse Days Incukalns LAT 60-120 Tulemused avaldatud
5. - 06. juuli
Latvian Horse Days
TS / 60-120
Incukalns, LAT
7 juuli 05. juuli TS Lääne Regiooni Avatud Karikavõistlused Takistussõidus 2014 III etapp Uuemõisa EST 75-125 Maritima RSK Tulemused avaldatud
05. juuli
Lääne Regiooni Avatud Karikavõistlused Takistussõidus 2014 III etapp
TS / 75-125
Uuemõisa, EST
Tulemused avaldatud
7 juuli 06. juuli TS ERL Suvine Ponikarikas IV etapp Niitvälja EST 70-100 Niitvälja RSK Tulemused avaldatud
06. juuli
ERL Suvine Ponikarikas IV etapp
TS / 70-100
Niitvälja, EST
Tulemused avaldatud
7 juuli 10. - 13. juuli TS CSI3*/CSIYH1* Leningradi raj. RUS RV Tulemused avaldatud
10. - 13. juuli
CSI3*/CSIYH1*
TS / RV
Leningradi raj., RUS
7 juuli 11. juuli TS CSN Weiswampach LUX 130-140 Tulemused avaldatud
11. juuli
CSN
TS / 130-140
Weiswampach, LUX
7 juuli 12. - 13. juuli TS Kalevi staadioni võistlus Pärnu EST 140 RSK KRT & RSK Oxford Tühistatud
12. - 13. juuli
Kalevi staadioni võistlus
TS / 140
Pärnu, EST
Tühistatud
7 juuli 12. juuli TS Tartu Linna Lahtised MV Seenioridele & Liivimaa RK Karikasari II etapp Saksa RK EST 80-120 Liivimaa RK & MTÜ Viplala Tulemused avaldatud
12. juuli
Tartu Linna Lahtised MV Seenioridele & Liivimaa RK Karikasari II etapp
TS / 80-120
Saksa RK, EST
Tulemused avaldatud
7 juuli 12. - 13. juuli KS Kurtna Karikas II etapp Kurtna EST A-R Kurtna RK Tulemused avaldatud
12. - 13. juuli
Kurtna Karikas II etapp
KS / A-R
Kurtna, EST
Tulemused avaldatud
7 juuli 12. juuli KS Lepa Talli Koolisõit Koeravere EST A-L MTÜ Avante ja Lepa Tall Tulemused avaldatud
12. juuli
Lepa Talli Koolisõit
KS / A-L
Koeravere, EST
Tulemused avaldatud
7 juuli 13. juuli TS Lagedi Derby 2014 Lagedi EST 80-100 Tondi RSK & MTÜ Lagedi Kanged Kargajad Tulemused avaldatud
13. juuli
Lagedi Derby 2014
TS / 80-100
Lagedi, EST
Tulemused avaldatud
7 juuli 17. - 20. juuli TS CSI2*-W/CSIYH1* Pezinok SVK RV Tulemused avaldatud
17. - 20. juuli
CSI2*-W/CSIYH1*
TS / RV
Pezinok, SVK
7 juuli 17. - 20. juuli TS Jumping Kemiö Kemiö FIN 120-130 Tulemused avaldatud
17. - 20. juuli
Jumping Kemiö
TS / 120-130
Kemiö, FIN
7 juuli 18. - 20. juuli KS Baltic Dressage League Vääna EST A-R ERL & MTÜ Vääna Ratsakeskus & Niitvälja RSK Tulemused avaldatud
18. - 20. juuli
Baltic Dressage League
KS / A-R
Vääna, EST
Tulemused avaldatud
7 juuli 18. - 20. juuli TS Baltic Jumping League Zagare LTU 100-135 Tulemused avaldatud
18. - 20. juuli
Baltic Jumping League
TS / 100-135
Zagare, LTU
7 juuli 19. juuli KR Ubajärve Rännak & EMV juuniorid Kikkaoja EST 39-89 MTÜ EER Tulemused avaldatud
19. juuli
Ubajärve Rännak & EMV juuniorid
KR / 39-89
Kikkaoja, EST
Tulemused avaldatud
7 juuli 19. - 20. juuli 3V EMV poniklass & 3V Karikas V etapp Ecu tallid EST 70-90 Nõo RK & Ecu Tallid Tulemused avaldatud
19. - 20. juuli
EMV poniklass & 3V Karikas V etapp
3V / 70-90
Ecu tallid, EST
Tulemused avaldatud
7 juuli 19. juuli TS Kurtna Karikas III etapp Kurtna EST 80-110 Kurtna RK Tühistatud
19. juuli
Kurtna Karikas III etapp
TS / 80-110
Kurtna, EST
Tühistatud
7 juuli 19. juuli RS Rakendi Väike Karikas III etapp Endla EST Madalam Saaremaa RSK & Saare Hobu OÜ Tühistatud
19. juuli
Rakendi Väike Karikas III etapp
RS / Madalam
Endla, EST
Tühistatud
7 juuli 19. juuli TS Victoria Cup 2014 Incukalns LAT 60-120 Tulemused avaldatud
19. juuli
Victoria Cup 2014
TS / 60-120
Incukalns, LAT
7 juuli 20. juuli TS Lääne Regiooni Avatud Karikavõistlused Takistussõidus 2014 IV etapp Linnumäe EST 75-110 Hiiumaa RSK Tulemused avaldatud
20. juuli
Lääne Regiooni Avatud Karikavõistlused Takistussõidus 2014 IV etapp
TS / 75-110
Linnumäe, EST
Tulemused avaldatud
7 juuli 20. juuli TS Pangodi Suvi Pangodi EST 90-110 Karl-Eriku Ratsatalu & Pärna RSK Tulemused avaldatud
20. juuli
Pangodi Suvi
TS / 90-110
Pangodi, EST
Tulemused avaldatud
7 juuli 22. - 27. juuli TS Juunioride EM Arezzo ITA RV Tulemused avaldatud
22. - 27. juuli
Juunioride EM
TS / RV
Arezzo, ITA
7 juuli 23. - 27. juuli TS SeaHorse Week Hanko FIN 120-150 Tulemused avaldatud
23. - 27. juuli
SeaHorse Week
TS / 120-150
Hanko, FIN
7 juuli 24. - 27. juuli TS CSI5* Villach AUT RV Tulemused avaldatud
24. - 27. juuli
CSI5*
TS / RV
Villach, AUT
7 juuli 24. - 27. juuli RS CAI3*-H1/P1 Kisber-Aszar HUN RV Tulemused avaldatud
24. - 27. juuli
CAI3*-H1/P1
RS / RV
Kisber-Aszar, HUN
7 juuli 25. - 27. juuli 3V Leedu Meistrivõistlused ja Baltic Cup 2014 Butrimonys LTU 70-110 Tulemused avaldatud
25. - 27. juuli
Leedu Meistrivõistlused ja Baltic Cup 2014
3V / 70-110
Butrimonys, LTU
7 juuli 25. - 27. juuli RS Golden Carriage 2014 Kekava LAT Kesk, Kõrg Tulemused avaldatud
25. - 27. juuli
Golden Carriage 2014
RS / Kesk, Kõrg
Kekava, LAT
7 juuli 25. - 27. juuli TS CSI2*-W/CSIYH1* Riia LAT RV Tulemused avaldatud
25. - 27. juuli
CSI2*-W/CSIYH1*
TS / RV
Riia, LAT
7 juuli 26. juuli TS CSN Riia LAT 105 Tulemused avaldatud
26. juuli
CSN
TS / 105
Riia, LAT
7 juuli 26. juuli TS Raikküla Karikas & ERL Suvine Ponikrarikas V etapp & Resta Väikeponide VIII etapp Raikküla EST 60-110 RSK Ruttar Tulemused avaldatud
26. juuli
Raikküla Karikas & ERL Suvine Ponikrarikas V etapp & Resta Väikeponide VIII etapp
TS / 60-110
Raikküla, EST
Tulemused avaldatud
7 juuli 27. juuli KS Tori ja Eesti Hobune 2014 II etapp Koeravere EST A-L EHS, Piira tall, Lepa tall Tulemused avaldatud
27. juuli
Tori ja Eesti Hobune 2014 II etapp
KS / A-L
Koeravere, EST
Tulemused avaldatud
7 juuli 29. juuli - 03. aug TS Ponratsanike EM Millstreet IRL RV Tulemused avaldatud
29. juuli - 03. aug
Ponratsanike EM
TS / RV
Millstreet, IRL
8 august 1. - 03. aug TS Tampere Summer Challenge Tampere FIN 80-140 Tulemused avaldatud
1. - 03. aug
Tampere Summer Challenge
TS / 80-140
Tampere, FIN
8 august 1. - 03. aug TS Kärdla Ratsupäevad & Lääne Regiooni Avatud Karikavõistlused Takistussõidus 2014 Finaal & ERL Suvine Ponikarikas 2014 VI etapp Kärdla EST 80-130 Hiiumaa RSK Tulemused avaldatud
1. - 03. aug
Kärdla Ratsupäevad & Lääne Regiooni Avatud Karikavõistlused Takistussõidus 2014 Finaal & ERL Suvine Ponikarikas 2014 VI etapp
TS / 80-130
Kärdla, EST
Tulemused avaldatud
8 august 1. - 03. aug RS Baltic Driving League Rieše LTU Kõrg, Kesk Tulemused avaldatud
1. - 03. aug
Baltic Driving League
RS / Kõrg, Kesk
Rieše, LTU
8 august 2. - 03. aug KS Leedu Lahtised Meistrivõistlused Vazgaikiemis LTU A-R Tulemused avaldatud
2. - 03. aug
Leedu Lahtised Meistrivõistlused
KS / A-R
Vazgaikiemis, LTU
8 august 02. aug TS Cesvaines Kauss Cesvaine LAT 60-80 Tulemused avaldatud
02. aug
Cesvaines Kauss
TS / 60-80
Cesvaine, LAT
8 august 2. - 03. aug RS Kärdla Rakend & Rakendi Suur Karikas III etapp Kärdla EST Keskmine Hiiumaa RSK Tulemused avaldatud
2. - 03. aug
Kärdla Rakend & Rakendi Suur Karikas III etapp
RS / Keskmine
Kärdla, EST
Tulemused avaldatud
8 august 2. - 03. aug 3V Harrastajate MV & NHT & 3V Karikas VI etapp & Tartu Linna Lahtised MV Juunioridele ja Noortele Saksa RK EST 50-100 Liivimaa RK Tulemused avaldatud
2. - 03. aug
Harrastajate MV & NHT & 3V Karikas VI etapp & Tartu Linna Lahtised MV Juunioridele ja Noortele
3V / 50-100
Saksa RK, EST
Tulemused avaldatud
8 august 02. aug KR Kalesi Rännak Kalesi EST 32-54 MTÜ EER & Kalesi tall Tulemused avaldatud
02. aug
Kalesi Rännak
KR / 32-54
Kalesi, EST
Tulemused avaldatud
8 august 8. - 10. aug TS Lappeenrannan HevosHippalot Lappeenranta FIN 90-145 Tulemused avaldatud
8. - 10. aug
Lappeenrannan HevosHippalot
TS / 90-145
Lappeenranta, FIN
8 august 8. - 10. aug KS CDI3* Nice FRA RV Tulemused avaldatud
8. - 10. aug
CDI3*
KS / RV
Nice, FRA
8 august 8. - 10. aug 3V CIC2*/CIC1*/Põhjamaade MV Kerava FIN RV Tulemused avaldatud
8. - 10. aug
CIC2*/CIC1*/Põhjamaade MV
3V / RV
Kerava, FIN
8 august 9. - 10. aug RS Läti Ratsaliidu Karikas Tilža LAT Mad, Kesk Tulemused avaldatud
9. - 10. aug
Läti Ratsaliidu Karikas
RS / Mad, Kesk
Tilža, LAT
8 august 09. aug TS Läti Ratsaliidu Karikas Kleistu LAT 110 Tulemused avaldatud
09. aug
Läti Ratsaliidu Karikas
TS / 110
Kleistu, LAT
8 august 09. aug KR CEN Tammela FIN 65 Tulemused avaldatud
09. aug
CEN
KR / 65
Tammela, FIN
8 august 9. - 10. aug TS Luunja Karikas 2014 & Luunja Noortekarikas 2014 Luunja EST 105-130 Tartumaa RSK & Sporditeenindus MTÜ Tulemused avaldatud
9. - 10. aug
Luunja Karikas 2014 & Luunja Noortekarikas 2014
TS / 105-130
Luunja, EST
Tulemused avaldatud
8 august 10. aug TS Läti Ratsaliidu Karikas Harrastajatele Kleistu LAT 100-105 Tulemused avaldatud
10. aug
Läti Ratsaliidu Karikas Harrastajatele
TS / 100-105
Kleistu, LAT
8 august 14. - 17. aug TS CSI3* Ommen NED RV Tulemused avaldatud
14. - 17. aug
CSI3*
TS / RV
Ommen, NED
8 august 14. - 17. aug TS CSI2* Lier BEL RV Tulemused avaldatud
14. - 17. aug
CSI2*
TS / RV
Lier, BEL
8 august 15. - 16. aug TS CSN Vazgaikiemis LTU 110 Tulemused avaldatud
15. - 16. aug
CSN
TS / 110
Vazgaikiemis, LTU
8 august 15. - 17. aug TS CSI2*-W/CSIYH1*/CSIYJ-A Vazgaikiemis LTU RV Tulemused avaldatud
15. - 17. aug
CSI2*-W/CSIYH1*/CSIYJ-A
TS / RV
Vazgaikiemis, LTU
8 august 15. - 16. aug TS Perila Summer Show 2014 & ERL Suvine Ponikarikas finaal & Resta Väikeponide IX etapp Perila EST 60-135 Tondi RSK & Novearendus OÜ Tulemused avaldatud
15. - 16. aug
Perila Summer Show 2014 & ERL Suvine Ponikarikas finaal & Resta Väikeponide IX etapp
TS / 60-135
Perila, EST
Tulemused avaldatud
8 august 16. aug KR Rõuge Rännak & EMV noored Rõuge EST 30-80 MTÜ Tamula Tallid Tulemused avaldatud
16. aug
Rõuge Rännak & EMV noored
KR / 30-80
Rõuge, EST
Tulemused avaldatud
8 august 16. aug TS Viljandimaa Karikasari 2014 Finaal Sammuli EST 100-125 Viljandimaa RSK & Sammuli Tall Tulemused avaldatud
16. aug
Viljandimaa Karikasari 2014 Finaal
TS / 100-125
Sammuli, EST
Tulemused avaldatud
8 august 16. - 17. aug KS Baltic Dressage League Ziniunu LTU A-R Tulemused avaldatud
16. - 17. aug
Baltic Dressage League
KS / A-R
Ziniunu, LTU
8 august 16. aug RS Reiu Rakend & Rakendi Väike Karikas IV etapp Reiu EST Mad, Kesk Vändra RSK Tulemused avaldatud
16. aug
Reiu Rakend & Rakendi Väike Karikas IV etapp
RS / Mad, Kesk
Reiu, EST
Tulemused avaldatud
8 august 17. aug TS Liivimaa RK karikasari III etapp Saksa RK EST 120 Liivimaa RK & MTÜ Viplala Tulemused avaldatud
17. aug
Liivimaa RK karikasari III etapp
TS / 120
Saksa RK, EST
Tulemused avaldatud
8 august 20. aug TS Pärna Suvi 2014 Pärna talu EST 90-125 Pärna RSK Tulemused avaldatud
20. aug
Pärna Suvi 2014
TS / 90-125
Pärna talu, EST
Tulemused avaldatud
8 august 22. - 24. aug KS Noorhobuste Festival Ypäjä FIN A Tulemused avaldatud
22. - 24. aug
Noorhobuste Festival
KS / A
Ypäjä, FIN
8 august 22. - 24. aug RS Baltic Driving League & Kocenu Kauss 2014 Kocenu LAT Kõrgem Tulemused avaldatud
22. - 24. aug
Baltic Driving League & Kocenu Kauss 2014
RS / Kõrgem
Kocenu, LAT
8 august 23. - 24. aug KS, TS Noorponide Tšempionaat & Resta Väikeponide X etapp Kukrumäe EST A / 60-95 RSK KRT Tulemused avaldatud
23. - 24. aug
Noorponide Tšempionaat & Resta Väikeponide X etapp
KS, TS / A / 60-95
Kukrumäe, EST
Tulemused avaldatud
8 august 24. - 29. aug KS Maailmamängud Caen FRA RV Tulemused avaldatud
24. - 29. aug
Maailmamängud
KS / RV
Caen, FRA
8 august 26. - 27. aug KS FEI World Dressage Challenge Vääna EST A-R Niitvälja RSK & Nautilo OÜ Tulemused avaldatud
26. - 27. aug
FEI World Dressage Challenge
KS / A-R
Vääna, EST
Tulemused avaldatud
8 august 27. - 28. aug KR Maailmamängud Caen FRA RV Tulemused avaldatud
27. - 28. aug
Maailmamängud
KR / RV
Caen, FRA
8 august 28. - 31. aug TS CSI2*/CSIYH1* Opglabbeek BEL RV Tulemused avaldatud
28. - 31. aug
CSI2*/CSIYH1*
TS / RV
Opglabbeek, BEL
8 august 28. - 31. aug TS CSN Laakso FIN 110-150 Tulemused avaldatud
28. - 31. aug
CSN
TS / 110-150
Laakso, FIN
8 august 29. - 31. aug 3V EMV seeniorid/juuniorid & 3V Karikas VII etapp Koordi tallid EST 90-110 Järvamaa RSK ja Koordi Tallid OÜ Tulemused avaldatud
29. - 31. aug
EMV seeniorid/juuniorid & 3V Karikas VII etapp
3V / 90-110
Koordi tallid, EST
Tulemused avaldatud
8 august 30. aug KS Ecu Suvi Ecu tallid EST A-L Nõo RK & Ecu Tallid Tulemused avaldatud
30. aug
Ecu Suvi
KS / A-L
Ecu tallid, EST
Tulemused avaldatud
8 august 30. - 31. aug TS Noorhobuste Tšempionaat & Niitvälja Suvekarikas 2014 Niitvälja EST 90-135 Niitvälja RSK Tulemused avaldatud
30. - 31. aug
Noorhobuste Tšempionaat & Niitvälja Suvekarikas 2014
TS / 90-135
Niitvälja, EST
Tulemused avaldatud
8 august 30. aug TS Vändra Karikas 2014 Kurgja EST 80-120 Vändra RSK Tulemused avaldatud
30. aug
Vändra Karikas 2014
TS / 80-120
Kurgja, EST
Tulemused avaldatud
9 september 4. - 07. sept TS CSI3*/CSI1* Zandhoven BEL RV Tulemused avaldatud
4. - 07. sept
CSI3*/CSI1*
TS / RV
Zandhoven, BEL
9 september 5. - 07. sept KS CDI-W & CDN Czosnow POL RV & R Tulemused avaldatud
5. - 07. sept
CDI-W & CDN
KS / RV & R
Czosnow, POL
9 september 06. sept KS, TS Ratsakoolide MV Veskimetsa EST ABC/A ja 70-80 Tallinna RSK & Tallinna SA RK & Veskimetsa RK Tulemused avaldatud
06. sept
Ratsakoolide MV
KS, TS / ABC/A ja 70-80
Veskimetsa, EST
Tulemused avaldatud
9 september 06. sept KR Noorhobuste Tšempionaat & Kõrvemaa Ratsamaraton 2014 Kõrvemaa EST 37-88 RK El Awrah ET & Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskus Tulemused avaldatud
06. sept
Noorhobuste Tšempionaat & Kõrvemaa Ratsamaraton 2014
KR / 37-88
Kõrvemaa, EST
Tulemused avaldatud
9 september 06. sept TS Liivimaa Ratsaklubi Suvine Karikasari 2014 Finaal Saksa RK EST 85-125 Liivimaa RK & MTÜ Viplala Tulemused avaldatud
06. sept
Liivimaa Ratsaklubi Suvine Karikasari 2014 Finaal
TS / 85-125
Saksa RK, EST
Tulemused avaldatud
9 september 6. - 07. sept KS Noorhobuste Tšempionaat & Kurtna Karikas III etapp Kurtna EST A-L Kurtna RK Tulemused avaldatud
6. - 07. sept
Noorhobuste Tšempionaat & Kurtna Karikas III etapp
KS / A-L
Kurtna, EST
Tulemused avaldatud
9 september 6. - 07. sept TS Baltic Jumping League Riia LAT 100-135 Tulemused avaldatud
6. - 07. sept
Baltic Jumping League
TS / 100-135
Riia, LAT
9 september 13. - 14. sept 3V CCNP1*/Põhjamaade MV poniklassile Örebro SWE 105 Tulemused avaldatud
13. - 14. sept
CCNP1*/Põhjamaade MV poniklassile
3V / 105
Örebro, SWE
9 september 13. sept TS Kurtna Karikas Finaal Kurtna EST 80-110 Kurtna RK Tulemused avaldatud
13. sept
Kurtna Karikas Finaal
TS / 80-110
Kurtna, EST
Tulemused avaldatud
9 september 13. - 14. sept RS EMV rakendispordis Saksa RK EST Mad, Kesk Liivimaa RK & MTÜ Viplala Tulemused avaldatud
13. - 14. sept
EMV rakendispordis
RS / Mad, Kesk
Saksa RK, EST
Tulemused avaldatud
9 september 13. sept TS Ecu Sügis Ecu tallid EST 75-110 Nõo RK & Ecu Tallid Tulemused avaldatud
13. sept
Ecu Sügis
TS / 75-110
Ecu tallid, EST
Tulemused avaldatud
9 september 13. - 14. sept TS Baltic Jumping League Ruila EST 100-135 ERL Tulemused avaldatud
13. - 14. sept
Baltic Jumping League
TS / 100-135
Ruila, EST
Tulemused avaldatud
9 september 18. - 21. sept TS Sugutäkkude & Noorhobuste MM Lanaken BEL RV Tulemused avaldatud
18. - 21. sept
Sugutäkkude & Noorhobuste MM
TS / RV
Lanaken, BEL
9 september 19. - 21. sept TS Scanhorse Ypäjä FIN 80-145 Tulemused avaldatud
19. - 21. sept
Scanhorse
TS / 80-145
Ypäjä, FIN
9 september 19. - 21. sept KR CEI2*/CEIJY2*/CEI1*/CEIJY1* Kurtuvenai LTU RV Tulemused avaldatud
19. - 21. sept
CEI2*/CEIJY2*/CEI1*/CEIJY1*
KR / RV
Kurtuvenai, LTU
9 september 20. sept KS Tori ja Eesti Hobune 2014 Finaal & Türi Valla Karikas Koolisõidus Särevere EST A-L Järvamaa KHK Tulemused avaldatud
20. sept
Tori ja Eesti Hobune 2014 Finaal & Türi Valla Karikas Koolisõidus
KS / A-L
Särevere, EST
Tulemused avaldatud
9 september 20. - 21. sept KS Kurtna Sügis 2014 & Kurtna Karikas Finaal Kurtna EST A-R Kurtna RK Tulemused avaldatud
20. - 21. sept
Kurtna Sügis 2014 & Kurtna Karikas Finaal
KS / A-R
Kurtna, EST
Tulemused avaldatud
9 september 20. sept KR Pariisi Rännak 2014 Pariisi EST 34 ja 51 MTÜ Viru Ratsu & Pariisi Puhkeküla Tulemused avaldatud
20. sept
Pariisi Rännak 2014
KR / 34 ja 51
Pariisi, EST
Tulemused avaldatud
9 september 21. sept KR CEN Drakino RUS 80 Tulemused avaldatud
21. sept
CEN
KR / 80
Drakino, RUS
9 september 21. sept TS Tori, Trakeeni ja Eesti Hobune 2014 Finaal & Türi Valla Karikas Takistussõidus Särevere EST 60-120 Järvamaa KHK Tulemused avaldatud
21. sept
Tori, Trakeeni ja Eesti Hobune 2014 Finaal & Türi Valla Karikas Takistussõidus
TS / 60-120
Särevere, EST
Tulemused avaldatud
9 september 24. - 28. sept RS Üherakendite MM Iszak HUN RV Tulemused avaldatud
24. - 28. sept
Üherakendite MM
RS / RV
Iszak, HUN
9 september 26. - 28. sept 3V CNC Jašiunai LTU 90-100 Tulemused avaldatud
26. - 28. sept
CNC
3V / 90-100
Jašiunai, LTU
9 september 27. sept KR Noorhobuste MM Samorin SVK RV Tulemused avaldatud
27. sept
Noorhobuste MM
KR / RV
Samorin, SVK
9 september 27. - 28. sept TS Prohay Ypäjä Horse Show Ypäjä FIN 115-140 Tulemused avaldatud
27. - 28. sept
Prohay Ypäjä Horse Show
TS / 115-140
Ypäjä, FIN
9 september 27. sept KR CEN Yanino RUS 80 Tulemused avaldatud
27. sept
CEN
KR / 80
Yanino, RUS
10 oktoober 03. okt TS Saku Suurhalli Võistlus Harrastajatele Saku Suurhall EST 100 ERL Tulemused avaldatud
03. okt
Saku Suurhalli Võistlus Harrastajatele
TS / 100
Saku Suurhall, EST
Tulemused avaldatud
10 oktoober 03. okt TS Saku Suurhalli Võistlus Poniratsanikele Saku Suurhall EST 110 ERL Tulemused avaldatud
03. okt
Saku Suurhalli Võistlus Poniratsanikele
TS / 110
Saku Suurhall, EST
Tulemused avaldatud
10 oktoober 3. - 05. okt TS Tallinn International Horse Show - CSI2*-W/CSIYH1*/CSIY-A Tallinn EST RV ERL Tulemused avaldatud
3. - 05. okt
Tallinn International Horse Show - CSI2*-W/CSIYH1*/CSIY-A
TS / RV
Tallinn, EST
Tulemused avaldatud
10 oktoober 3. - 04. okt KS Tallinn International Horse Show - CDI-W Tallinn EST RV ERL Tulemused avaldatud
3. - 04. okt
Tallinn International Horse Show - CDI-W
KS / RV
Tallinn, EST
Tulemused avaldatud
10 oktoober 05. okt KR CEN Paimio FIN 81 Tulemused avaldatud
05. okt
CEN
KR / 81
Paimio, FIN
10 oktoober 9. - 12. okt TS CSN Šiauliai LTU 100-120 Tulemused avaldatud
9. - 12. okt
CSN
TS / 100-120
Šiauliai, LTU
10 oktoober 9. - 12. okt TS CSI2* Assen NED RV Tulemused avaldatud
9. - 12. okt
CSI2*
TS / RV
Assen, NED
10 oktoober 9. - 12. okt TS CSN Isterberg GER 140 Tulemused avaldatud
9. - 12. okt
CSN
TS / 140
Isterberg, GER
10 oktoober 9. - 12. okt TS CSI2*-W/CSIYH1* Šiauliai LTU RV Tulemused avaldatud
9. - 12. okt
CSI2*-W/CSIYH1*
TS / RV
Šiauliai, LTU
10 oktoober 11. okt KR Ellamaa Kestvusratsutamine & EMV poniklass Ellamaa EST 30-89 RK El Awrah ET Tulemused avaldatud
11. okt
Ellamaa Kestvusratsutamine & EMV poniklass
KR / 30-89
Ellamaa, EST
Tulemused avaldatud
10 oktoober 23. - 25. okt KS CDI3* Helsingi FIN RV Tulemused avaldatud
23. - 25. okt
CDI3*
KS / RV
Helsingi, FIN
10 oktoober 23. - 26. okt TS CSI5*-W Helsingi FIN RV Tulemused avaldatud
23. - 26. okt
CSI5*-W
TS / RV
Helsingi, FIN
10 oktoober 23. - 26. okt TS CSN Helsingi FIN 110-140 Tulemused avaldatud
23. - 26. okt
CSN
TS / 110-140
Helsingi, FIN
10 oktoober 24. - 26. okt TS CSN Trier GER 145 Tulemused avaldatud
24. - 26. okt
CSN
TS / 145
Trier, GER
10 oktoober 25. okt TS Kurtna takistussõit Kurtna EST - Kurtna RK Tühistatud
25. okt
Kurtna takistussõit
TS / -
Kurtna, EST
Tühistatud
10 oktoober 25. okt TS XIX Tondi Suur Ponikarikas & ERL Talvine Ponikarikas Finaal & Resta Väikeponide Finaal Tondi EST 70-110 Tondi RSK Tulemused avaldatud
25. okt
XIX Tondi Suur Ponikarikas & ERL Talvine Ponikarikas Finaal & Resta Väikeponide Finaal
TS / 70-110
Tondi, EST
Tulemused avaldatud
10 oktoober 26. - 29. okt TS CSI3*-W/CSIYH1* Leszno POL RV Tulemused avaldatud
26. - 29. okt
CSI3*-W/CSIYH1*
TS / RV
Leszno, POL
11 november 01. nov TS Tartumaa Talvekarikas Luunja EST 95-125 Tartumaa RSK & Sporditeenindus MTÜ Tulemused avaldatud
01. nov
Tartumaa Talvekarikas
TS / 95-125
Luunja, EST
Tulemused avaldatud
11 november 6. - 09. nov TS CSI2*/CSIYH1* Opglabbeek BEL RV Tulemused avaldatud
6. - 09. nov
CSI2*/CSIYH1*
TS / RV
Opglabbeek, BEL
11 november 7. - 09. nov TS Ypäjä Movember Show Ypäjä FIN 90-140 Tulemused avaldatud
7. - 09. nov
Ypäjä Movember Show
TS / 90-140
Ypäjä, FIN
11 november 08. nov TS Kurtna takistussõit Kurtna EST - Kurtna RK Tühistatud
08. nov
Kurtna takistussõit
TS / -
Kurtna, EST
Tühistatud
11 november 09. nov TS Mardipäeva Takistussõit Poniratsanikele Tondi EST 80-115 Tondi RSK Tulemused avaldatud
09. nov
Mardipäeva Takistussõit Poniratsanikele
TS / 80-115
Tondi, EST
Tulemused avaldatud
11 november 16. nov TS CSN Tampere FIN 110-140 Tulemused avaldatud
16. nov
CSN
TS / 110-140
Tampere, FIN
11 november 16. nov TS CSN Perl-Sinz GER 140 Tulemused avaldatud
16. nov
CSN
TS / 140
Perl-Sinz, GER
11 november 21. - 23. nov TS CSN Neunkirchen-Furpach GER 140 Tulemused avaldatud
21. - 23. nov
CSN
TS / 140
Neunkirchen-Furpach, GER
11 november 23. nov KS Kadripäeva Koolisõit Tondi EST A-M Tondi RSK Tulemused avaldatud
23. nov
Kadripäeva Koolisõit
KS / A-M
Tondi, EST
Tulemused avaldatud
11 november 27. - 30. nov TS CSIJ-A Lichtenvoorde NED RV Tulemused avaldatud
27. - 30. nov
CSIJ-A
TS / RV
Lichtenvoorde, NED
11 november 27. - 30. nov TS CSI2*/CSIYH1* Neeroeteren BEL RV Tulemused avaldatud
27. - 30. nov
CSI2*/CSIYH1*
TS / RV
Neeroeteren, BEL
11 november 28. - 30. nov KS CDI-W Stockholm SWE RV Tulemused avaldatud
28. - 30. nov
CDI-W
KS / RV
Stockholm, SWE
12 detsember 4. - 07. dets TS CSI3*-W/CSIYH1* Poznan POL RV Tulemused avaldatud
4. - 07. dets
CSI3*-W/CSIYH1*
TS / RV
Poznan, POL
12 detsember 06. dets RS CAN Dunatokes SVK Kõrgem Tulemused avaldatud
06. dets
CAN
RS / Kõrgem
Dunatokes, SVK
12 detsember 11. - 14. dets TS CSIP Roosendaal DEN RV Tulemused avaldatud
11. - 14. dets
CSIP
TS / RV
Roosendaal, DEN
12 detsember 11. - 14. dets TS CSI2* Lier BEL RV Tulemused avaldatud
11. - 14. dets
CSI2*
TS / RV
Lier, BEL
12 detsember 13. dets TS Veskimetsa Takistussõit Veskimetsa EST 80-115 Tallinna RSK & SA Tallinna RK & Veskimetsa RK Tulemused avaldatud
13. dets
Veskimetsa Takistussõit
TS / 80-115
Veskimetsa, EST
Tulemused avaldatud
12 detsember 13. dets TS Riia Lahtised MV Riia LAT 130 Tulemused avaldatud
13. dets
Riia Lahtised MV
TS / 130
Riia, LAT
12 detsember 20. dets TS Luunja Jõul Luunja EST 95-125 Tartumaa RSK & Sporditeenindus MTÜ Tulemused avaldatud
20. dets
Luunja Jõul
TS / 95-125
Luunja, EST
Tulemused avaldatud
12 detsember 21. dets TS Latvian Railways Christmas Horse Show Incukalns LAT 50-120 Tulemused avaldatud
21. dets
Latvian Railways Christmas Horse Show
TS / 50-120
Incukalns, LAT
12 detsember 28. dets RS CAN Gyula HUN Kõrgem Tulemused avaldatud
28. dets
CAN
RS / Kõrgem
Gyula, HUN