Aeg Ala Võistluse nimi Asukoht Riik Tase Kaaskorraldaja(d) Staatus
1 jaanuar 9. - 12. jaan TS CSI2*/CSI1* Drachten GER RV Tulemused avaldatud
1 jaanuar 11. jaan TS Tallinna RSK Harrastajate Karikas I etapp Veskimetsa EST 85-115 Tallinna RSK & Veskimetsa RK Tulemused avaldatud
1 jaanuar 17. jaan TS Niitvälja Talv Niitvälja EST 100-130 Niitvälja Tallid & Niitvälja RSK Tulemused avaldatud
1 jaanuar 18. jaan RS Rakendispordi Talv 2014 Riia LAT Madalam Tulemused avaldatud
1 jaanuar 26. jaan KS Niitvälja Talvine Koolisõiduvõistlus Niitvälja EST A-R Niitvälja Tallid & Niitvälja RSK Tulemused avaldatud
2 veebruar 01. veebr TS Tartumaa Talvekarikas II etapp Luunja EST 95-125 Tartumaa RSK & Sporditeenindus MTÜ Tulemused avaldatud
2 veebruar 1. - 02. veebr TS CSN Gorssel NED 120-135 Tulemused avaldatud
2 veebruar 02. veebr KR Sooniste Kvalifikatsioonivõistlus Sooniste EST 30-50 RK El Awrah ET Tulemused avaldatud
2 veebruar 08. veebr TS ERL Talvine Ponikarikas I etapp Veskimetsa EST 85-110 Tallinna RSK & SA Tallinna RK & Veskimetsa RK Tulemused avaldatud
2 veebruar 08. veebr TS Läti Talvised MV Takistussõidus I etapp Riia LAT 100-130 Tulemused avaldatud
2 veebruar 13. - 16. veebr TS CSI2*/CSIYH1* Neeroeteren NED RV Tulemused avaldatud
2 veebruar 15. veebr TS Niitvälja Talvekarikas Niitvälja EST 100-130 Niitvälja Tallid & Niitvälja RSK Tulemused avaldatud
2 veebruar 15. veebr KS CDN Ateena GRE R Tulemused avaldatud
2 veebruar 16. veebr RS Rakendispordi Talv 2014 Riia LAT Madalam Tulemused avaldatud
2 veebruar 18. - 23. veebr TS CSI2* Vilamoura POR RV Tulemused avaldatud
2 veebruar 22. veebr TS Tartumaa Talvekarikas Finaal Luunja EST 95-130 Tartumaa RSK & Sporditeenindus MTÜ Tulemused avaldatud
2 veebruar 22. veebr KS Kurtna Talvine Koolisõit Kurtna EST A-R Kurtna RK Tulemused avaldatud
2 veebruar 22. veebr KS CDN Ateena GRE M-R Tulemused avaldatud
2 veebruar 23. veebr TS Veskimetsa Talvekarikas Veskimetsa EST 105-125 Tallinna RSK & SA Tallinna RK & Veskimetsa RK Tulemused avaldatud
2 veebruar 23. veebr KR Ruila Talvine Kestvusratsutamine Ruila EST 30-60 MTÜ EKS & RK Ruila Tall Võistlus jäi ära
2 veebruar 25. veebr - 02. märts TS CSI2* Vilamoura POR RV Tulemused avaldatud
2 veebruar 26. veebr - 02. märts KS CDI3* Vidauban FRA RV Tulemused avaldatud
3 märts 01. märts TS ERL Talvine Ponikarikas II etapp & Resta Väikeponide I etapp Järve tall EST 60-100 RSK Simon Tulemused avaldatud
3 märts 01. märts 2V Tartu Linna Lahtised MV & Liivimaa RK Kahevõistlus Saksa RK EST 80-110 Liivimaa RK & MTÜ Viplala Tulemused avaldatud
3 märts 1. - 02. märts TS CSN Brummen NED 130 Tulemused avaldatud
3 märts 1. - 02. märts TS Prohay Ypäjä Arctic Show Ypäjä FIN 90-130 Tulemused avaldatud
3 märts 4. - 09. märts TS CSI3* Vilamoura POR RV Tulemused avaldatud
3 märts 5. - 09. märts KS CDI5*/CDI3* Vidauban FRA RV Tulemused avaldatud
3 märts 6. - 09. märts TS CSI2* Lublin POL RV Tulemused avaldatud
3 märts 08. märts TS Ruila Talv Ruila EST 90-130 RK Ruila Tall Tulemused avaldatud
3 märts 08. märts TS CSN Vragenden NED 120-140 Tulemused avaldatud
3 märts 8. - 09. märts TS Horse Fair Helsingi FIN 130 Tulemused avaldatud
3 märts 13. - 16. märts TS CSI3*-W LF Varssav POL RV Tulemused avaldatud
3 märts 15. märts TS Tallinna RSK Harrastajate Karikas II etapp Veskimetsa EST 90-120 Tallinna RSK & SA Tallinna RK & Veskimetsa RK Tulemused avaldatud
3 märts 15. - 16. märts TS Ypäjä Winter Show Ypäjä FIN 110-140 Tulemused avaldatud
3 märts 20. märts KS Tondi Koolisõit Tondi EST A-L Tondi RSK Tulemused avaldatud
3 märts 22. märts TS ERL Talvine Ponikarikas III etapp & Resta Väikeponide II etapp Koordi tallid EST 60-100 Järvamaa RSK ja Koordi Tallid OÜ Tulemused avaldatud
3 märts 22. märts TS Kurtna Takistussõit Kurtna EST 70-120 Kurtna RK Tulemused avaldatud
3 märts 22. märts TS Läti Talvised MV Takistussõidus IV etapp Riia LAT 120-135 Tulemused avaldatud
3 märts 23. märts TS Liivimaa RK Takistussõiduvõistlus Saksa RK EST 80-120 Liivimaa RK & MTÜ Viplala Tulemused avaldatud
3 märts 25. - 30. märts KS CDI4* Barcelona ESP RV Tulemused avaldatud
3 märts 28. - 30. märts KR CEIJY2*/CEI1* Ypäjä FIN RV Tulemused avaldatud
3 märts 29. märts TS ERL Talvine Ponikarikas IV etapp Jüri tall EST 75-120 Tondi RSK & Jüri tall Tulemused avaldatud
3 märts 29. - 30. märts KS Kurtna Talvine Koolisõit 2014 Kurtna EST A-R Kurtna RK Tulemused avaldatud
3 märts 29. märts TS CSN Sibculo NED 130 Tulemused avaldatud
3 märts 29. märts - 29. mai KR CEN Ypäjä FIN 80 Tulemused avaldatud
4 aprill 4. - 06. apr RS CAI1*-H1/H2/P1/P2 Kekava LAT RV Tulemused avaldatud
4 aprill 05. apr TS ERL Talvine Ponikarikas V etapp & Resta Väikeponide III etapp Tondi EST 60-105 Tondi RSK Tulemused avaldatud
4 aprill 05. apr KR Kiviloo Kestvusratsutamine Kiviloo EST 30-81 RK El Awrah ET Tulemused avaldatud
4 aprill 5. - 06. apr TS Talverõõmud Takistussõidus 2014 - Juubeliüritus Kevadises Hõngus Niitvälja EST 85-135 Niitvälja RSK & Bestamer OÜ Tulemused avaldatud
4 aprill 5. - 06. apr TS Hevoset 2014 Messut Tampere FIN 120-140 Tulemused avaldatud
4 aprill 5. - 06. apr KS CDN Ateena GRE L-R Tulemused avaldatud
4 aprill 06. apr RS Rakendispordi Talv 2014 Kekava LAT Mad, Kesk Tulemused avaldatud
4 aprill 09. apr TS CSN Prüm LUX 130 Tulemused avaldatud
4 aprill 10. - 13. apr TS CSIJ-A Bonheiden BEL RV Tulemused avaldatud
4 aprill 12. apr KS Liivimaa RK Koolisõiduvõistlus & Tartu Linna Lahtised MV Saksa RK EST A-L Liivimaa RK & MTÜ Viplala Tulemused avaldatud
4 aprill 12. apr TS Ruila Indoor Cup Ruila EST 100-130 RK Ruila Tall Tulemused avaldatud
4 aprill 12. - 13. apr 3V CIC2*/CIC1* & CNC Jaroszowka POL RV / 105 Tulemused avaldatud
4 aprill 15. - 20. apr TS CSI1*/CSIYH1* Lummen BEL RV Tulemused avaldatud
4 aprill 18. apr TS XIX Tondi Ponikarikas & ERL Talvine Ponikarikas Väike Finaal & Resta Väikeponide IV etapp Tondi EST 60-105 Tondi RSK Võistlus jäi ära
4 aprill 18. - 20. apr TS Ypäjä Spring Show Ypäjä FIN 120-145 Tulemused avaldatud
4 aprill 19. apr TS Kurtna Takistussõit Kurtna EST 80-110 Kurtna RK Võistlus jäi ära
4 aprill 23. - 27. apr TS CSI2*/CSIYH1* Ebreichsdorf AUT RV Tulemused avaldatud
4 aprill 24. - 27. apr TS CSI2*/CSIYH1*/CSIJ-A/CSIP Drammen NOR RV Tulemused avaldatud
4 aprill 25. - 27. apr 3V CIC2*/CIC1* & CNC Sopot POL RV Tulemused avaldatud
4 aprill 25. - 27. apr KS CDI3* Zakrzow POL RV Tulemused avaldatud
4 aprill 26. apr KS Kurtna Karikas Koolisõidus I etapp Kurtna EST A-R Kurtna RK Võistlus jäi ära
4 aprill 26. - 27. apr TS CSN Feelenerheck LUX 120 Tulemused avaldatud
4 aprill 27. apr KR Arma Kestvusratsutamine Arma EST 34-84 MTÜ EER & Arma Ratsatalu Tulemused avaldatud
4 aprill 27. apr KS Ecu Koolisõit Ecu tallid EST A-L Nõo RK Tulemused avaldatud
4 aprill 30. apr - 04. mai TS CSI3*/CSIYH1* Ebreichsdorf AUT RV Tulemused avaldatud
4 aprill 30. apr - 04. mai KS CDI3* Saumur FRA RV Tulemused avaldatud
5 mai 1. - 04. mai KS CDI3* Radzionkow POL RV Tulemused avaldatud
5 mai 1. - 04. mai TS CSI2*/CSIYH1*/CSIJ-A/CSIP Drammen NOR RV Tulemused avaldatud
5 mai 1. - 04. mai TS CSIO3*-W/CSIYH1* Celje SLO RV Tulemused avaldatud
5 mai 2. - 04. mai KR CEI3* Babolna HUN RV Tulemused avaldatud
5 mai 2. - 04. mai TS CSIJ-A Lier BEL RV Tulemused avaldatud
5 mai 03. mai TS Luunja Volber Luunja EST 95-130 Tartumaa RSK & Sporditeenindus MTÜ Tulemused avaldatud
5 mai 03. mai TS Läti Ratsaliidu Karikas Riia LAT 120-130 Tulemused avaldatud
5 mai 04. mai TS Perila Kevad & ERL Suvine Ponikarikas I etapp & Resta Väikeponide V etapp Perila EST 70-125 Tondi RSK & Perila Tallid Tulemused avaldatud
5 mai 9. - 11. mai TS Baltic Cup 2014 Babite LAT 50-135 Tulemused avaldatud
5 mai 9. - 11. mai TS Korpikylä Spring Tour Hollola FIN 100-140 Tulemused avaldatud
5 mai 10. mai TS Tartu Linna Lahtised MV & Liivimaa RK Karikasari I etapp Saksa RK EST 80-120 Liivimaa RK & MTÜ Viplala Tulemused avaldatud
5 mai 10. mai TS Kurtna Karikas I etapp Kurtna EST 80-110 Kurtna RK Tulemused avaldatud
5 mai 10. mai KS Veskimetsa Koolisõit Veskimetsa EST A-M Tallinna RSK & Veskimetsa RK Tulemused avaldatud
5 mai 10. - 11. mai TS CSN Helsingi FIN 90-105 Tulemused avaldatud
5 mai 10. mai KR CEN Suomusjärvi FIN 50 Tulemused avaldatud
5 mai 10. mai RS CAN Tervete LAT Madalam Tulemused avaldatud
5 mai 15. - 18. mai TS CSI2* Opglabbeek BEL RV Tulemused avaldatud
5 mai 16. - 18. mai TS Uuemõisa Karikas Uuemõisa EST 85-140 Maritima RSK & SH MTÜ & Avalandia OÜ Tulemused avaldatud
5 mai 16. - 18. mai TS CSN Turu FIN 110-145 Tulemused avaldatud
5 mai 17. - 18. mai 3V Koordi Karikas Kolmevõistluses & 3V Karikas I etapp Koordi tallid EST 90-105 Järvamaa RSK ja Koordi Tallid OÜ Tulemused avaldatud
5 mai 17. - 18. mai KS Children, Junior and Young Riders Fest Vazgaikiemis LTU - Võistlus toimunud
5 mai 23. - 25. mai TS Ruila Kevad 2014 - CSI1*/CSIYH1*/CSIJ-A Ruila EST RV RK Ruila Tall Tulemused avaldatud
5 mai 23. - 25. mai KR CEI2*/CEI1*/CEIYJ2*/CEIYJ1* & EMV Seeniorid Kurgjärve EST RV MTÜ EKS & RK Ruila Tall Tulemused avaldatud
5 mai 23. - 24. mai TS Ruila Kevad 2014 - CSN 5-aastastele hobustele Ruila EST 100-105 RK Ruila Tall Tulemused avaldatud
5 mai 23. - 25. mai RS CAI2*-H1/P1 Zistersdorf AUT RV Tulemused avaldatud
5 mai 23. - 25. mai TS Jumping Ypäjä Ypäjä FIN 110-140 Tulemused avaldatud
5 mai 24. - 25. mai KS Liivaku Suvine Koolisõiduvõistlus 2014 Liivaku EST A-R Viljandimaa RSK & Liivaku Tallid Tulemused avaldatud
5 mai 24. mai TS Ecu Kevad Ecu tallid EST 70-110 Nõo RK Tulemused avaldatud
5 mai 24. - 25. mai RS Juurimaa Rakend & Rakendi Suur ning Väike Karikas I etapp Juurimaa EST Mad, Kesk Märjamaa SK Tulemused avaldatud
5 mai 29. mai - 01. juuni TS CSIO3*/CSIYH1* Konakovo RUS RV Tulemused avaldatud
5 mai 29. mai - 01. juuni TS CSI3*/CSIYH1* Eindhoven NED RV Tulemused avaldatud
5 mai 30. mai - 01. juuni 3V Jono Butkaus Taure Jačiūnai LTU 80-110 Tulemused avaldatud
5 mai 31. mai TS Tallinna RSK Harrastajate Karikas III etapp & ERL Suvine Ponikarikas II etapp & Resta Väikeponide VI etapp Veskimetsa EST 60-110 Tallinna RSK & Veskimetsa RK Tulemused avaldatud
5 mai 31. mai TS Pärna Karikas 2014 Pärna talu EST 90-130 Pärna RSK Tulemused avaldatud
5 mai 31. mai TS Lääne Regiooni Avatud Karikavõistlused Takistussõidus 2014 I etapp Kurevere EST 70-105 Saaremaa RSK, Reinu Ratsatalu Tulemused avaldatud
5 mai 31. mai - 01. juuni KS CDI3* Compiegne FRA RV Tulemused avaldatud
6 juuni 01. juuni KS Viru Karika Suvine Koolisõiduvõistlus 2014 Väike-Maarja EST A-L MTÜ Viru Ratsu Tulemused avaldatud
6 juuni 4. - 07. juuni TS CSIOJ Wierden NED RV Tulemused avaldatud
6 juuni 5. - 08. juuni KS CDI3*/CDIP/CDIYH Ypäjä FIN RV Tulemused avaldatud
6 juuni 07. juuni TS Viljandimaa Karikas 2014 I etapp Sammuli EST 125 Viljandimaa RSK & Sammuli Tall Tulemused avaldatud
6 juuni 7. - 08. juuni 3V Tartu linna MV & 3V Karikas II etapp & EMV noored Saksa RK EST 50-105 Liivimaa RK Tulemused avaldatud
6 juuni 07. juuni TS Tori, Trakeeni ja Eesti Hobune 2014 I etapp & Järvamaa KHK Karikas Takistussõidus Särevere EST 60-110 Järvamaa KHK Tulemused avaldatud
6 juuni 07. juuni KS Ruila Koolisõidupäev Ruila EST A-R RK Ruila Tall Tulemused avaldatud
6 juuni 7. - 08. juuni TS Läti Meistrivõistlused Riia LAT 110-145 Tulemused avaldatud
6 juuni 08. juuni TS CSN Kangasala FIN 120-130 Tulemused avaldatud
6 juuni 08. juuni TS CSN Samern GER 120 Tulemused avaldatud
6 juuni 08. juuni KS Tori ja Eesti Hobune 2014 I etapp & Järvamaa KHK Karikas Koolisõidus Särevere EST A-L Järvamaa KHK Tulemused avaldatud
6 juuni 11. - 15. juuni TS CSI4*/CSIYH1* Moskva RUS RV Tulemused avaldatud
6 juuni 12. - 15. juuni TS Hattel Horse @ Forstén-Pentti Kirkkonummi FIN 100-145 Tulemused avaldatud
6 juuni 12. - 15. juuni RS CAI2*-H1 Vecses HUN RV Tulemused avaldatud
6 juuni 12. - 15. juuni TS CSI3*-W/CSIYH1* Olomouc CZE RV Tulemused avaldatud
6 juuni 12. - 15. juuni TS CSIJ-A Poznan POL RV Tulemused avaldatud
6 juuni 12. - 15. juuni TS CSI1* Roeser LUX RV Tulemused avaldatud
6 juuni 13. - 15. juuni KS Baltic Dressage League Jurmala LAT A-R Tulemused avaldatud
6 juuni 14. juuni KR Ohtu Kestvusratsutamine Ohtu EST 34-80 RK El Awrah ET Tulemused avaldatud
6 juuni 14. juuni TS Kurtna Karikas II etapp Kurtna EST 80-110 Kurtna RK Tulemused avaldatud
6 juuni 14. juuni TS Lääne Regiooni Avatud Karikavõistlused Takistussõidus 2014 II etapp Linnumäe EST 70-105 Hiiumaa RSK Tulemused avaldatud
6 juuni 14. juuni TS CSN Garkalne LAT 80-120 Tulemused avaldatud
6 juuni 15. juuni TS ERL Suvine Ponikarikas III etapp & Resta Väikeponide VII etapp Kukrumäe EST 60-100 RSK KRT Tulemused avaldatud
6 juuni 19. - 22. juuni TS CSI3*-W/CSIYH1* Moskva RUS RV Tulemused avaldatud
6 juuni 19. - 22. juuni TS CSI1* Fonainebleau FRA RV Tulemused avaldatud
6 juuni 20. - 22. juuni KS CDI-W/CDI3* Brno CZE RV Tulemused avaldatud
6 juuni 21. juuni TS Jüri Jaanikas Jüri tall EST 85-120 Tondi RSK & Jüri tall Tulemused avaldatud
6 juuni 21. juuni TS Viljandimaa Karikasari 2014 II etapp & Tori, Trakeeni ja Eesti Hobune 2014 II etapp Sammuli EST 125 Viljandimaa RSK & Sammuli Tall Tulemused avaldatud
6 juuni 21. - 22. juuni 3V 3V Karikas III etapp Ecu tallid EST 70-90 Nõo RK Võistlus jäi ära
6 juuni 22. juuni RS Rakendi Väike Karikas II etapp Saksa RK EST Madalam Liivimaa RK & MTÜ Spordi- ja Vabaajaselts Viplala Tulemused avaldatud
6 juuni 25. - 29. juuni 3V CCI1*/CIC1* Strzegom POL RV Tulemused avaldatud
6 juuni 26. - 29. juuni TS CSI2*/CSIYH1* Geesteren NED RV Tulemused avaldatud
6 juuni 26. - 29. juuni TS, KS Eesti Meistrivõistlused Takistus- ja Kooliõidus / Laste ja Harrastajate MV Takistus- ja Koolisõidus Ruila EST 95-140 / A-R ERL & Ruila Tall Tulemused avaldatud
6 juuni 26. - 29. juuni TS CSIOP/Põhjamaade MV Drammen NOR RV Tulemused avaldatud
6 juuni 27. - 29. juuni TS Salo Horse Show Salo FIN 110-145 Tulemused avaldatud
6 juuni 27. - 29. juuni RS CAI3*-H1 Lipica SVK RV Tulemused avaldatud
6 juuni 27. - 28. juuni KR CEI2*/CEIJY1* & Põhjamaade MV Froland NOR RV Tulemused avaldatud
7 juuli 3. - 06. juuli TS CSI3*-W/CSIYH1* St.Petersburg RUS RV Tulemused avaldatud
7 juuli 4. - 06. juuli TS Savonlinna OperaGames Savonlinna FIN 110-145 Tulemused avaldatud
7 juuli 4. - 06. juuli RS Baltic Driving League & Rakendi Suur Karikas II etapp Saksa RK EST Mad- Kõrg Liivimaa RK & MTÜ Viplala Tulemused avaldatud
7 juuli 05. juuli 3V Niitvälja Karikas & 3V Karikas IV etapp Niitvälja EST 80-100 Niitvälja RSK Tulemused avaldatud
7 juuli 05. juuli TS Tallinna RSK Harrastajate Karikas Finaal Veskimetsa EST 115 Tallinna RSK & Veskimetsa RK Tulemused avaldatud
7 juuli 5. - 06. juuli TS Latvian Horse Days Incukalns LAT 60-120 Tulemused avaldatud
7 juuli 05. juuli TS Lääne Regiooni Avatud Karikavõistlused Takistussõidus 2014 III etapp Uuemõisa EST 75-125 Maritima RSK Tulemused avaldatud
7 juuli 06. juuli TS ERL Suvine Ponikarikas IV etapp Niitvälja EST 70-100 Niitvälja RSK Tulemused avaldatud
7 juuli 10. - 13. juuli TS CSI3*/CSIYH1* Leningradi raj. RUS RV Tulemused avaldatud
7 juuli 11. juuli TS CSN Weiswampach LUX 130-140 Tulemused avaldatud
7 juuli 12. - 13. juuli TS Kalevi staadioni võistlus Pärnu EST 140 RSK KRT & RSK Oxford Võistlus jäi ära
7 juuli 12. juuli TS Tartu Linna Lahtised MV Seenioridele & Liivimaa RK Karikasari II etapp Saksa RK EST 80-120 Liivimaa RK & MTÜ Viplala Tulemused avaldatud
7 juuli 12. - 13. juuli KS Kurtna Karikas II etapp Kurtna EST A-R Kurtna RK Tulemused avaldatud
7 juuli 12. juuli KS Lepa Talli Koolisõit Koeravere EST A-L MTÜ Avante ja Lepa Tall Tulemused avaldatud
7 juuli 13. juuli TS Lagedi Derby 2014 Lagedi EST 80-100 Tondi RSK & MTÜ Lagedi Kanged Kargajad Tulemused avaldatud
7 juuli 17. - 20. juuli TS CSI2*-W/CSIYH1* Pezinok SVK RV Tulemused avaldatud
7 juuli 17. - 20. juuli TS Jumping Kemiö Kemiö FIN 120-130 Tulemused avaldatud
7 juuli 18. - 20. juuli KS Baltic Dressage League Vääna EST A-R ERL & MTÜ Vääna Ratsakeskus & Niitvälja RSK Tulemused avaldatud
7 juuli 18. - 20. juuli TS Baltic Jumping League Zagare LTU 100-135 Tulemused avaldatud
7 juuli 19. juuli KR Ubajärve Rännak & EMV juuniorid Kikkaoja EST 39-89 MTÜ EER Tulemused avaldatud
7 juuli 19. - 20. juuli 3V EMV poniklass & 3V Karikas V etapp Ecu tallid EST 70-90 Nõo RK & Ecu Tallid Tulemused avaldatud
7 juuli 19. juuli TS Kurtna Karikas III etapp Kurtna EST 80-110 Kurtna RK Võistlus jäi ära
7 juuli 19. juuli RS Rakendi Väike Karikas III etapp Endla EST Madalam Saaremaa RSK & Saare Hobu OÜ Võistlus jäi ära
7 juuli 19. juuli TS Victoria Cup 2014 Incukalns LAT 60-120 Tulemused avaldatud
7 juuli 20. juuli TS Lääne Regiooni Avatud Karikavõistlused Takistussõidus 2014 IV etapp Linnumäe EST 75-110 Hiiumaa RSK Tulemused avaldatud
7 juuli 20. juuli TS Pangodi Suvi Pangodi EST 90-110 Karl-Eriku Ratsatalu & Pärna RSK Tulemused avaldatud
7 juuli 22. - 27. juuli TS Juunioride EM Arezzo ITA RV Tulemused avaldatud
7 juuli 23. - 27. juuli TS SeaHorse Week Hanko FIN 120-150 Tulemused avaldatud
7 juuli 24. - 27. juuli TS CSI5* Villach AUT RV Tulemused avaldatud
7 juuli 24. - 27. juuli RS CAI3*-H1/P1 Kisber-Aszar HUN RV Tulemused avaldatud
7 juuli 25. - 27. juuli 3V Leedu Meistrivõistlused ja Baltic Cup 2014 Butrimonys LTU 70-110 Tulemused avaldatud
7 juuli 25. - 27. juuli RS Golden Carriage 2014 Kekava LAT Kesk, Kõrg Tulemused avaldatud
7 juuli 25. - 27. juuli TS CSI2*-W/CSIYH1* Riia LAT RV Tulemused avaldatud
7 juuli 26. juuli TS CSN Riia LAT 105 Tulemused avaldatud
7 juuli 26. juuli TS Raikküla Karikas & ERL Suvine Ponikrarikas V etapp & Resta Väikeponide VIII etapp Raikküla EST 60-110 RSK Ruttar Tulemused avaldatud
7 juuli 27. juuli KS Tori ja Eesti Hobune 2014 II etapp Koeravere EST A-L EHS, Piira tall, Lepa tall Tulemused avaldatud
7 juuli 29. juuli - 03. aug TS Ponratsanike EM Millstreet IRL RV Tulemused avaldatud
8 august 1. - 03. aug TS Tampere Summer Challenge Tampere FIN 80-140 Tulemused avaldatud
8 august 1. - 03. aug TS Kärdla Ratsupäevad & Lääne Regiooni Avatud Karikavõistlused Takistussõidus 2014 Finaal & ERL Suvine Ponikarikas 2014 VI etapp Kärdla EST 80-130 Hiiumaa RSK Tulemused avaldatud
8 august 1. - 03. aug RS Baltic Driving League Rieše LTU Kõrg, Kesk Tulemused avaldatud
8 august 2. - 03. aug KS Leedu Lahtised Meistrivõistlused Vazgaikiemis LTU A-R Tulemused avaldatud
8 august 02. aug TS Cesvaines Kauss Cesvaine LAT 60-80 Tulemused avaldatud
8 august 2. - 03. aug RS Kärdla Rakend & Rakendi Suur Karikas III etapp Kärdla EST Keskmine Hiiumaa RSK Tulemused avaldatud
8 august 2. - 03. aug 3V Harrastajate MV & NHT & 3V Karikas VI etapp & Tartu Linna Lahtised MV Juunioridele ja Noortele Saksa RK EST 50-100 Liivimaa RK Tulemused avaldatud
8 august 02. aug KR Kalesi Rännak Kalesi EST 32-54 MTÜ EER & Kalesi tall Tulemused avaldatud
8 august 8. - 10. aug TS Lappeenrannan HevosHippalot Lappeenranta FIN 90-145 Tulemused avaldatud
8 august 8. - 10. aug KS CDI3* Nice FRA RV Tulemused avaldatud
8 august 8. - 10. aug 3V CIC2*/CIC1*/Põhjamaade MV Kerava FIN RV Tulemused avaldatud
8 august 9. - 10. aug RS Läti Ratsaliidu Karikas Tilža LAT Mad, Kesk Tulemused avaldatud
8 august 09. aug TS Läti Ratsaliidu Karikas Kleistu LAT 110 Tulemused avaldatud
8 august 09. aug KR CEN Tammela FIN 65 Tulemused avaldatud
8 august 9. - 10. aug TS Luunja Karikas 2014 & Luunja Noortekarikas 2014 Luunja EST 105-130 Tartumaa RSK & Sporditeenindus MTÜ Tulemused avaldatud
8 august 10. aug TS Läti Ratsaliidu Karikas Harrastajatele Kleistu LAT 100-105 Tulemused avaldatud
8 august 14. - 17. aug TS CSI3* Ommen NED RV Tulemused avaldatud
8 august 14. - 17. aug TS CSI2* Lier BEL RV Tulemused avaldatud
8 august 15. - 16. aug TS CSN Vazgaikiemis LTU 110 Tulemused avaldatud
8 august 15. - 17. aug TS CSI2*-W/CSIYH1*/CSIYJ-A Vazgaikiemis LTU RV Tulemused avaldatud
8 august 15. - 16. aug TS Perila Summer Show 2014 & ERL Suvine Ponikarikas finaal & Resta Väikeponide IX etapp Perila EST 60-135 Tondi RSK & Novearendus OÜ Tulemused avaldatud
8 august 16. aug KR Rõuge Rännak & EMV noored Rõuge EST 30-80 MTÜ Tamula Tallid Tulemused avaldatud
8 august 16. aug TS Viljandimaa Karikasari 2014 Finaal Sammuli EST 100-125 Viljandimaa RSK & Sammuli Tall Tulemused avaldatud
8 august 16. - 17. aug KS Baltic Dressage League Ziniunu LTU A-R Tulemused avaldatud
8 august 16. aug RS Reiu Rakend & Rakendi Väike Karikas IV etapp Reiu EST Mad, Kesk Vändra RSK Tulemused avaldatud
8 august 17. aug TS Liivimaa RK karikasari III etapp Saksa RK EST 120 Liivimaa RK & MTÜ Viplala Tulemused avaldatud
8 august 20. aug TS Pärna Suvi 2014 Pärna talu EST 90-125 Pärna RSK Tulemused avaldatud
8 august 22. - 24. aug KS Noorhobuste Festival Ypäjä FIN A Tulemused avaldatud
8 august 22. - 24. aug RS Baltic Driving League & Kocenu Kauss 2014 Kocenu LAT Kõrgem Tulemused avaldatud
8 august 23. - 24. aug KS, TS Noorponide Tšempionaat & Resta Väikeponide X etapp Kukrumäe EST A / 60-95 RSK KRT Tulemused avaldatud
8 august 24. - 29. aug KS Maailmamängud Caen FRA RV Tulemused avaldatud
8 august 26. - 27. aug KS FEI World Dressage Challenge Vääna EST A-R Niitvälja RSK & Nautilo OÜ Tulemused avaldatud
8 august 27. - 28. aug KR Maailmamängud Caen FRA RV Tulemused avaldatud
8 august 28. - 31. aug TS CSI2*/CSIYH1* Opglabbeek BEL RV Tulemused avaldatud
8 august 28. - 31. aug TS CSN Laakso FIN 110-150 Tulemused avaldatud
8 august 29. - 31. aug 3V EMV seeniorid/juuniorid & 3V Karikas VII etapp Koordi tallid EST 90-110 Järvamaa RSK ja Koordi Tallid OÜ Tulemused avaldatud
8 august 30. aug KS Ecu Suvi Ecu tallid EST A-L Nõo RK & Ecu Tallid Tulemused avaldatud
8 august 30. - 31. aug TS Noorhobuste Tšempionaat & Niitvälja Suvekarikas 2014 Niitvälja EST 90-135 Niitvälja RSK Tulemused avaldatud
8 august 30. aug TS Vändra Karikas 2014 Kurgja EST 80-120 Vändra RSK Tulemused avaldatud
9 september 4. - 07. sept TS CSI3*/CSI1* Zandhoven BEL RV Tulemused avaldatud
9 september 5. - 07. sept KS CDI-W & CDN Czosnow POL RV & R Tulemused avaldatud
9 september 06. sept KS, TS Ratsakoolide MV Veskimetsa EST ABC/A ja 70-80 Tallinna RSK & Tallinna SA RK & Veskimetsa RK Tulemused avaldatud
9 september 06. sept KR Noorhobuste Tšempionaat & Kõrvemaa Ratsamaraton 2014 Kõrvemaa EST 37-88 RK El Awrah ET & Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskus Tulemused avaldatud
9 september 06. sept TS Liivimaa Ratsaklubi Suvine Karikasari 2014 Finaal Saksa RK EST 85-125 Liivimaa RK & MTÜ Viplala Tulemused avaldatud
9 september 6. - 07. sept KS Noorhobuste Tšempionaat & Kurtna Karikas III etapp Kurtna EST A-L Kurtna RK Tulemused avaldatud
9 september 6. - 07. sept TS Baltic Jumping League Riia LAT 100-135 Tulemused avaldatud
9 september 13. - 14. sept 3V CCNP1*/Põhjamaade MV poniklassile Örebro SWE 105 Tulemused avaldatud
9 september 13. sept TS Kurtna Karikas Finaal Kurtna EST 80-110 Kurtna RK Tulemused avaldatud
9 september 13. - 14. sept RS EMV rakendispordis Saksa RK EST Mad, Kesk Liivimaa RK & MTÜ Viplala Tulemused avaldatud
9 september 13. sept TS Ecu Sügis Ecu tallid EST 75-110 Nõo RK & Ecu Tallid Tulemused avaldatud
9 september 13. - 14. sept TS Baltic Jumping League Ruila EST 100-135 ERL Tulemused avaldatud
9 september 18. - 21. sept TS Sugutäkkude & Noorhobuste MM Lanaken BEL RV Tulemused avaldatud
9 september 19. - 21. sept TS Scanhorse Ypäjä FIN 80-145 Tulemused avaldatud
9 september 19. - 21. sept KR CEI2*/CEIJY2*/CEI1*/CEIJY1* Kurtuvenai LTU RV Tulemused avaldatud
9 september 20. sept KS Tori ja Eesti Hobune 2014 Finaal & Türi Valla Karikas Koolisõidus Särevere EST A-L Järvamaa KHK Tulemused avaldatud
9 september 20. - 21. sept KS Kurtna Sügis 2014 & Kurtna Karikas Finaal Kurtna EST A-R Kurtna RK Tulemused avaldatud
9 september 20. sept KR Pariisi Rännak 2014 Pariisi EST 34 ja 51 MTÜ Viru Ratsu & Pariisi Puhkeküla Tulemused avaldatud
9 september 21. sept KR CEN Drakino RUS 80 Tulemused avaldatud
9 september 21. sept TS Tori, Trakeeni ja Eesti Hobune 2014 Finaal & Türi Valla Karikas Takistussõidus Särevere EST 60-120 Järvamaa KHK Tulemused avaldatud
9 september 24. - 28. sept RS Üherakendite MM Iszak HUN RV Tulemused avaldatud
9 september 26. - 28. sept 3V CNC Jašiunai LTU 90-100 Tulemused avaldatud
9 september 27. sept KR Noorhobuste MM Samorin SVK RV Tulemused avaldatud
9 september 27. - 28. sept TS Prohay Ypäjä Horse Show Ypäjä FIN 115-140 Tulemused avaldatud
9 september 27. sept KR CEN Yanino RUS 80 Tulemused avaldatud
10 oktoober 03. okt TS Saku Suurhalli Võistlus Harrastajatele Saku Suurhall EST 100 ERL Tulemused avaldatud
10 oktoober 03. okt TS Saku Suurhalli Võistlus Poniratsanikele Saku Suurhall EST 110 ERL Tulemused avaldatud
10 oktoober 3. - 05. okt TS Tallinn International Horse Show - CSI2*-W/CSIYH1*/CSIY-A Tallinn EST RV ERL Tulemused avaldatud
10 oktoober 3. - 04. okt KS Tallinn International Horse Show - CDI-W Tallinn EST RV ERL Tulemused avaldatud
10 oktoober 05. okt KR CEN Paimio FIN 81 Tulemused avaldatud
10 oktoober 9. - 12. okt TS CSN Šiauliai LTU 100-120 Tulemused avaldatud
10 oktoober 9. - 12. okt TS CSI2* Assen NED RV Tulemused avaldatud
10 oktoober 9. - 12. okt TS CSN Isterberg GER 140 Tulemused avaldatud
10 oktoober 9. - 12. okt TS CSI2*-W/CSIYH1* Šiauliai LTU RV Tulemused avaldatud
10 oktoober 11. okt KR Ellamaa Kestvusratsutamine & EMV poniklass Ellamaa EST 30-89 RK El Awrah ET Tulemused avaldatud
10 oktoober 23. - 25. okt KS CDI3* Helsingi FIN RV Tulemused avaldatud
10 oktoober 23. - 26. okt TS CSI5*-W Helsingi FIN RV Tulemused avaldatud
10 oktoober 23. - 26. okt TS CSN Helsingi FIN 110-140 Tulemused avaldatud
10 oktoober 24. - 26. okt TS CSN Trier GER 145 Tulemused avaldatud
10 oktoober 25. okt TS Kurtna takistussõit Kurtna EST - Kurtna RK Võistlus jäi ära
10 oktoober 25. okt TS XIX Tondi Suur Ponikarikas & ERL Talvine Ponikarikas Finaal & Resta Väikeponide Finaal Tondi EST 70-110 Tondi RSK Tulemused avaldatud
10 oktoober 26. - 29. okt TS CSI3*-W/CSIYH1* Leszno POL RV Tulemused avaldatud
11 november 01. nov TS Tartumaa Talvekarikas Luunja EST 95-125 Tartumaa RSK & Sporditeenindus MTÜ Tulemused avaldatud
11 november 6. - 09. nov TS CSI2*/CSIYH1* Opglabbeek BEL RV Tulemused avaldatud
11 november 7. - 09. nov TS Ypäjä Movember Show Ypäjä FIN 90-140 Tulemused avaldatud
11 november 08. nov TS Kurtna takistussõit Kurtna EST - Kurtna RK Võistlus jäi ära
11 november 09. nov TS Mardipäeva Takistussõit Poniratsanikele Tondi EST 80-115 Tondi RSK Tulemused avaldatud
11 november 16. nov TS CSN Tampere FIN 110-140 Tulemused avaldatud
11 november 16. nov TS CSN Perl-Sinz GER 140 Tulemused avaldatud
11 november 21. - 23. nov TS CSN Neunkirchen-Furpach GER 140 Tulemused avaldatud
11 november 23. nov KS Kadripäeva Koolisõit Tondi EST A-M Tondi RSK Tulemused avaldatud
11 november 27. - 30. nov TS CSIJ-A Lichtenvoorde NED RV Tulemused avaldatud
11 november 27. - 30. nov TS CSI2*/CSIYH1* Neeroeteren BEL RV Tulemused avaldatud
11 november 28. - 30. nov KS CDI-W Stockholm SWE RV Tulemused avaldatud
12 detsember 4. - 07. dets TS CSI3*-W/CSIYH1* Poznan POL RV Tulemused avaldatud
12 detsember 06. dets RS CAN Dunatokes SVK Kõrgem Tulemused avaldatud
12 detsember 11. - 14. dets TS CSIP Roosendaal DEN RV Tulemused avaldatud
12 detsember 11. - 14. dets TS CSI2* Lier BEL RV Tulemused avaldatud
12 detsember 13. dets TS Veskimetsa Takistussõit Veskimetsa EST 80-115 Tallinna RSK & SA Tallinna RK & Veskimetsa RK Tulemused avaldatud
12 detsember 13. dets TS Riia Lahtised MV Riia LAT 130 Tulemused avaldatud
12 detsember 20. dets TS Luunja Jõul Luunja EST 95-125 Tartumaa RSK & Sporditeenindus MTÜ Tulemused avaldatud
12 detsember 21. dets TS Latvian Railways Christmas Horse Show Incukalns LAT 50-120 Tulemused avaldatud
12 detsember 28. dets RS CAN Gyula HUN Kõrgem Tulemused avaldatud