Kalenderplaan
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Isikud
Hobused
Klubid
Edetabelid
Kvalifikatsioonid
Sanktsioonid
E-pood
Ostukorv
E-pood
Logi sisse
Logi sisse
Logi sisse
Jäta mind meelde
- või -
Logi sisse ID kaardiga
Unustasid parooli?
Kalenderplaan 2014
/
EMV / Laste ja harrastajate MV
/ TJ - Tulemused
EMV / Laste ja harrastajate MV
Aeg:
26.06.14 - 29.06.14
Korraldaja(d):
ERL & Ruila Tall
Asukoht:
Ruila
Sekretär:
Ave Talts
tel. 51 36 847, voistlus@parkuur.ee
Tüüp:
MV, EMV
Riik:
Eesti
Staatus:
Tulemused avaldatud
Võistluse lehele
29.06.14 - Klass TJ | 125-130 cm | Juunioride EMV
Starte:
18
Võistluspaare:
18
Võistlejaid:
18
Hobuseid:
18
Koht
#
Võistleja
Klubi
Hobune
Tulemus
1
Meriel Isok
Meriel Isok
Tondi RSK
CALINA (2003)
Tulemus
8
Tondi RSK
CALINA (2003)
8
2
Stella-Ingrid Liinamäe
Stella-Ingrid Liinamäe
Tartumaa RSK
CALIMERO VON CIMELY (2003)
Tulemus
10
Tartumaa RSK
CALIMERO VON CIMELY (2003)
10
3
AnettaVanessa Järg
AnettaVanessa Järg
Pärna RSK
LUXUS (2002)
Tulemus
11
Pärna RSK
LUXUS (2002)
11
4
Triin Tammar
Triin Tammar
Niitvälja RSK
MOORION (2003)
Tulemus
14
Niitvälja RSK
MOORION (2003)
14
5
Helena Palu
Helena Palu
Tondi RSK
CHARLY M (2008)
Tulemus
15
Tondi RSK
CHARLY M (2008)
15
6
Liis Anette Pae
Liis Anette Pae
Tondi RSK
PÄRN (1998)
Tulemus
17
Tondi RSK
PÄRN (1998)
17
7
Helene Marie Rägo
Helene Marie Rägo
Liivimaa RK
VERSO DE LEE (2003)
Tulemus
19
Liivimaa RK
VERSO DE LEE (2003)
19
8
Ingrid Soomets
Ingrid Soomets
Vändra RSK
CUMBERLAND (2005)
Tulemus
24
Vändra RSK
CUMBERLAND (2005)
24
9
Jessica Kaal
Jessica Kaal
Tondi RSK
OBORA`S GAMEBOY (2005)
Tulemus
25
Tondi RSK
OBORA`S GAMEBOY (2005)
25
10
Kati Raidma
Kati Raidma
Vändra RSK
VAYA BELLA (2002)
Tulemus
26
Vändra RSK
VAYA BELLA (2002)
26
Andreas Lootus
Andreas Lootus
ESHKS
LAZLO (1998)
Tulemus
elim
ESHKS
LAZLO (1998)
elim
Ketlin Ramjalg
Ketlin Ramjalg
RK Ruila Tall
QATIMINI DES VERGERS Z (2005)
Tulemus
elim
RK Ruila Tall
QATIMINI DES VERGERS Z (2005)
elim
Kaarel Kuslap
Kaarel Kuslap
Pärna RSK
PAMELA (2005)
Tulemus
elim
Pärna RSK
PAMELA (2005)
elim
Heidi Mülla
Heidi Mülla
RK Ruila Tall
BERSINAA (2006)
Tulemus
elim
RK Ruila Tall
BERSINAA (2006)
elim
Katleen Parik
Katleen Parik
Tondi RSK
LONDA (2000)
Tulemus
elim
Tondi RSK
LONDA (2000)
elim
Berit Põldoja
Berit Põldoja
RSK KRT
BÜCARO HP (2006)
Tulemus
elim
RSK KRT
BÜCARO HP (2006)
elim
Sandra Liis Hääl
Sandra Liis Hääl
RK Ruila Tall
GAMIN S (2006)
Tulemus
katkestas
RK Ruila Tall
GAMIN S (2006)
katkestas
Jorine Pilkes
Jorine Pilkes
Viljandimaa RSK
DONNETTE (2004)
Tulemus
katkestas
Viljandimaa RSK
DONNETTE (2004)
katkestas
Taustatööd