Kalenderplaan
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Isikud
Hobused
Klubid
Edetabelid
Kvalifikatsioonid
Sanktsioonid
E-pood
Ostukorv
E-pood
Logi sisse
Logi sisse
Logi sisse
Jäta mind meelde
- või -
Logi sisse ID kaardiga
Unustasid parooli?
Kalenderplaan 2014
/
EMV / Laste ja harrastajate MV
/ 24 - Tulemused
EMV / Laste ja harrastajate MV
Aeg:
26.06.14 - 29.06.14
Korraldaja(d):
ERL & Ruila Tall
Asukoht:
Ruila
Sekretär:
Ave Talts
tel. 51 36 847, voistlus@parkuur.ee
Tüüp:
MV, EMV
Riik:
Eesti
Staatus:
Tulemused avaldatud
Võistluse lehele
29.06.14 - Klass 24 | 100 cm | Art. 238.2.2, ühed ümberhüpped | Harrastajate MV II osavõistlus
Starte:
38
Võistluspaare:
38
Võistlejaid:
38
Hobuseid:
37
Koht
#
Võistleja
Klubi
Hobune
Tulemus
1
Noemi Tuvi
Noemi Tuvi
Tallinna RSK
WINDAR (2003)
Tulemus
0 / 61,99 / 0 / 33,58
Tallinna RSK
WINDAR (2003)
0 / 61,99 / 0 / 33,58
2
Kerttu Tammik
Kerttu Tammik
Tondi RSK
RONALDINHO (2006)
Tulemus
0 / 61,02 / 0 / 40,57
Tondi RSK
RONALDINHO (2006)
0 / 61,02 / 0 / 40,57
3
Marika Einstein
Marika Einstein
Viru Ratsu
ALŽIIR (2004)
Tulemus
0 / 65,10 / 0 / 41,55
Viru Ratsu
ALŽIIR (2004)
0 / 65,10 / 0 / 41,55
4
Ele Prans
Ele Prans
Pärna RSK
HEERA (2005)
Tulemus
0 / 67,23 / 0 / 42,05
Pärna RSK
HEERA (2005)
0 / 67,23 / 0 / 42,05
5
Piret Hollo
Piret Hollo
Niitvälja RSK
CAVER (2002)
Tulemus
0 / 65,12 / 0 / 46,54
Niitvälja RSK
CAVER (2002)
0 / 65,12 / 0 / 46,54
6
Merle Trestip
Merle Trestip
Tallinna RSK
PICODELLAS (2006)
Tulemus
0 / 69,08 / 0 / 49,60
Tallinna RSK
PICODELLAS (2006)
0 / 69,08 / 0 / 49,60
7
Annika Ojaste
Annika Ojaste
Viljandimaa RSK
OBORA`S GRACIA (2007)
Tulemus
0 / 69,72 / 0 / 51,55
Viljandimaa RSK
OBORA`S GRACIA (2007)
0 / 69,72 / 0 / 51,55
8
Kristeli Veimann
Kristeli Veimann
RSK KRT
ARONS (2002)
Tulemus
0 / 65,82 / 4 / 33,79
RSK KRT
ARONS (2002)
0 / 65,82 / 4 / 33,79
9
Maarja-Liis Järvekülg-Luoma
Maarja-Liis Järvekülg-Luoma
Liivimaa RK
OLMAR (2002)
Tulemus
0 / 60,61 / 4 / 37,93
Liivimaa RK
OLMAR (2002)
0 / 60,61 / 4 / 37,93
10
Maarja-Liisa Nõmm
Maarja-Liisa Nõmm
Audruranna RSK
HIPPOS (2002)
Tulemus
0 / 68,10 / 4 / 40,31
Audruranna RSK
HIPPOS (2002)
0 / 68,10 / 4 / 40,31
11
Haita-Maarit Zahharov
Haita-Maarit Zahharov
RSK KRT
CARPE DIEM (1998)
Tulemus
0 / 63,39 / 4 / 50,05
RSK KRT
CARPE DIEM (1998)
0 / 63,39 / 4 / 50,05
12
Maris Uustalu
Maris Uustalu
Tallinna RSK
TERBE (2002)
Tulemus
0 / 69,10 / 4 / 52,76
Tallinna RSK
TERBE (2002)
0 / 69,10 / 4 / 52,76
13
Sven Leek
Sven Leek
ESHKS
CAIKORS
Tulemus
0 / 65,70 / 8 / 33,82
ESHKS
CAIKORS
0 / 65,70 / 8 / 33,82
14
Kristina Kovalkova
Kristina Kovalkova
RSK Simon
ROXANNE (2006)
Tulemus
0 / 59,48 / 8 / 41,92
RSK Simon
ROXANNE (2006)
0 / 59,48 / 8 / 41,92
15
Merlin Erm
Merlin Erm
Vändra RSK
CROSSER (2007)
Tulemus
0 / 65,65 / 12 / 49,01
Vändra RSK
CROSSER (2007)
0 / 65,65 / 12 / 49,01
16
Ann-Riin Ridbeck
Ann-Riin Ridbeck
RSK Simon
SIMON (1999)
Tulemus
0 / 66,97 / 2 tõrget
RSK Simon
SIMON (1999)
0 / 66,97 / 2 tõrget
17
Theresa Dee Torjus
Theresa Dee Torjus
Tondi RSK
LAKAY (1997)
Tulemus
4 / 56,85
Tondi RSK
LAKAY (1997)
4 / 56,85
18
Priit Perna
Priit Perna
Ratsarügemendi klubi
HERMELA (2008)
Tulemus
4 / 63,31
Ratsarügemendi klubi
HERMELA (2008)
4 / 63,31
19
Laura Sults
Laura Sults
RSK Simon
LANCIA (2003)
Tulemus
4 / 64,43
RSK Simon
LANCIA (2003)
4 / 64,43
20
Liis Marie Hansen
Liis Marie Hansen
RSK KRT
RIJA (2000)
Tulemus
4 / 65,37
RSK KRT
RIJA (2000)
4 / 65,37
21
Merilin Pullerits
Merilin Pullerits
Saaremaa RSK
TORPILLE DU BANNEY (2007)
Tulemus
4 / 66,22
Saaremaa RSK
TORPILLE DU BANNEY (2007)
4 / 66,22
22
Sofya Tsyrulnikova
Sofya Tsyrulnikova
Liivimaa RK
VERSON (2004)
Tulemus
4 / 67,26
Liivimaa RK
VERSON (2004)
4 / 67,26
23
Raivo Tõnurist
Raivo Tõnurist
Viru Ratsu
CARINDA (2004)
Tulemus
4 / 69,50
Viru Ratsu
CARINDA (2004)
4 / 69,50
24
Marje Salumets
Marje Salumets
Audruranna RSK
MASERATI (2002)
Tulemus
5 / 73,53
Audruranna RSK
MASERATI (2002)
5 / 73,53
25
Erle Raudam
Erle Raudam
Tartumaa RSK
JAFFARY (2003)
Tulemus
8 / 63,59
Tartumaa RSK
JAFFARY (2003)
8 / 63,59
26
Liisi Põldots
Liisi Põldots
Liivimaa RK
WIKTORIA S (2006)
Tulemus
8 / 65,54
Liivimaa RK
WIKTORIA S (2006)
8 / 65,54
27
Maarja Sepp
Maarja Sepp
Kurtna RK
LASDON (2006)
Tulemus
8 / 67,17
Kurtna RK
LASDON (2006)
8 / 67,17
28
Janek Zalite
Janek Zalite
Tondi RSK
QUINTENDER AVOS Z (2008)
Tulemus
8 / 68,69
Tondi RSK
QUINTENDER AVOS Z (2008)
8 / 68,69
29
Maria Tsyrulnikova
Maria Tsyrulnikova
Liivimaa RK
CALLEDIUS (2005)
Tulemus
9 / 71,69
Liivimaa RK
CALLEDIUS (2005)
9 / 71,69
30
Kelli Bachmann
Kelli Bachmann
Liivimaa RK
WALTER S (2007)
Tulemus
11 / 81,57
Liivimaa RK
WALTER S (2007)
11 / 81,57
31
Risto Märtson
Risto Märtson
RK Ruila Tall
SIR POPEY (2002)
Tulemus
12 / 85,11
RK Ruila Tall
SIR POPEY (2002)
12 / 85,11
32
Tiina Hlevnjuk
Tiina Hlevnjuk
Nõo RK
ROBERTA (2008)
Tulemus
14 / 91,89
Nõo RK
ROBERTA (2008)
14 / 91,89
33
Anneli Rasu
Anneli Rasu
Saaremaa RSK
ALPACINO (2009)
Tulemus
22 / 91,31
Saaremaa RSK
ALPACINO (2009)
22 / 91,31
34
Älis-Sille Hein
Älis-Sille Hein
Tondi RSK
LOTOSS (2001)
Tulemus
24 / 69,92
Tondi RSK
LOTOSS (2001)
24 / 69,92
Kailyn Koidumaa
Kailyn Koidumaa
Saaremaa RSK
ORIENT (2003)
Tulemus
2 tõrget
Saaremaa RSK
ORIENT (2003)
2 tõrget
Margit Lindre
Margit Lindre
Märjamaa SK
ULTRA (2005)
Tulemus
2 tõrget
Märjamaa SK
ULTRA (2005)
2 tõrget
Katrin Kukke
Katrin Kukke
RSK KRT
BUDAPEST (1995)
Tulemus
2 tõrget
RSK KRT
BUDAPEST (1995)
2 tõrget
Marge Goldberg
Marge Goldberg
RSK KRT
ELLIPS (1997)
Tulemus
2 tõrget
RSK KRT
ELLIPS (1997)
2 tõrget
Taustatööd