Kalenderplaan
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Isikud
Hobused
Klubid
Edetabelid
Kvalifikatsioonid
Sanktsioonid
E-pood
Ostukorv
E-pood
Logi sisse
Logi sisse
Logi sisse
Jäta mind meelde
- või -
Logi sisse ID kaardiga
Unustasid parooli?
Kalenderplaan 2014
/
EMV / Laste ja harrastajate MV
/ 18 - Tulemused
EMV / Laste ja harrastajate MV
Aeg:
26.06.14 - 29.06.14
Korraldaja(d):
ERL & Ruila Tall
Asukoht:
Ruila
Sekretär:
Ave Talts
tel. 51 36 847, voistlus@parkuur.ee
Tüüp:
MV, EMV
Riik:
Eesti
Staatus:
Tulemused avaldatud
Võistluse lehele
28.06.14 - Klass 18 | 95 cm | Art. 238.2.1, puhtus-kiirus | Harrastajate MV I osavõistlus
Starte:
43
Võistluspaare:
43
Võistlejaid:
43
Hobuseid:
42
Koht
#
Võistleja
Klubi
Hobune
Tulemus
1
Noemi Tuvi
Noemi Tuvi
Tallinna RSK
WINDAR (2003)
Tulemus
0 / 49,74
Tallinna RSK
WINDAR (2003)
0 / 49,74
2
Maarja-Liis Järvekülg-Luoma
Maarja-Liis Järvekülg-Luoma
Liivimaa RK
OLMAR (2002)
Tulemus
0 / 52,64
Liivimaa RK
OLMAR (2002)
0 / 52,64
3
Kristeli Veimann
Kristeli Veimann
RSK KRT
ARONS (2002)
Tulemus
0 / 53,21
RSK KRT
ARONS (2002)
0 / 53,21
4
Janek Zalite
Janek Zalite
Tondi RSK
QUINTENDER AVOS Z (2008)
Tulemus
0 / 53,63
Tondi RSK
QUINTENDER AVOS Z (2008)
0 / 53,63
5
Erle Raudam
Erle Raudam
Tartumaa RSK
JAFFARY (2003)
Tulemus
0 / 55,26
Tartumaa RSK
JAFFARY (2003)
0 / 55,26
6
Älis-Sille Hein
Älis-Sille Hein
Tondi RSK
LOTOSS (2001)
Tulemus
0 / 58,64
Tondi RSK
LOTOSS (2001)
0 / 58,64
7
Liis Marie Hansen
Liis Marie Hansen
RSK KRT
RIJA (2000)
Tulemus
0 / 58,73
RSK KRT
RIJA (2000)
0 / 58,73
8
Marge Goldberg
Marge Goldberg
RSK KRT
ELLIPS (1997)
Tulemus
0 / 59,82
RSK KRT
ELLIPS (1997)
0 / 59,82
9
Kerttu Tammik
Kerttu Tammik
Tondi RSK
RONALDINHO (2006)
Tulemus
0 / 59,85
Tondi RSK
RONALDINHO (2006)
0 / 59,85
10
Piret Hollo
Piret Hollo
Niitvälja RSK
CAVER (2002)
Tulemus
0 / 60,63
Niitvälja RSK
CAVER (2002)
0 / 60,63
11
Kristina Kovalkova
Kristina Kovalkova
RSK Simon
ROXANNE (2006)
Tulemus
0 / 61,47
RSK Simon
ROXANNE (2006)
0 / 61,47
12
Anneli Rasu
Anneli Rasu
Saaremaa RSK
ALPACINO (2009)
Tulemus
0 / 66,68
Saaremaa RSK
ALPACINO (2009)
0 / 66,68
13
Karin Kukk
Karin Kukk
RK Ruila Tall
FIST (2001)
Tulemus
1 / 76,51
RK Ruila Tall
FIST (2001)
1 / 76,51
14
Merilin Pullerits
Merilin Pullerits
Saaremaa RSK
TORPILLE DU BANNEY (2007)
Tulemus
4 / 54,03
Saaremaa RSK
TORPILLE DU BANNEY (2007)
4 / 54,03
15
Theresa Dee Torjus
Theresa Dee Torjus
Tondi RSK
LAKAY (1997)
Tulemus
4 / 54,44
Tondi RSK
LAKAY (1997)
4 / 54,44
16
Merlin Erm
Merlin Erm
Vändra RSK
CROSSER (2007)
Tulemus
4 / 55,17
Vändra RSK
CROSSER (2007)
4 / 55,17
17
Margit Lindre
Margit Lindre
Märjamaa SK
ULTRA (2005)
Tulemus
4 / 56,09
Märjamaa SK
ULTRA (2005)
4 / 56,09
18
Raivo Tõnurist
Raivo Tõnurist
Viru Ratsu
CARINDA (2004)
Tulemus
4 / 56,57
Viru Ratsu
CARINDA (2004)
4 / 56,57
19
Maris Uustalu
Maris Uustalu
Tallinna RSK
TERBE (2002)
Tulemus
4 / 56,84
Tallinna RSK
TERBE (2002)
4 / 56,84
20
Sven Leek
Sven Leek
ESHKS
CAIKORS
Tulemus
4 / 58,07
ESHKS
CAIKORS
4 / 58,07
21
Tiina Hlevnjuk
Tiina Hlevnjuk
Nõo RK
ROBERTA (2008)
Tulemus
4 / 59,24
Nõo RK
ROBERTA (2008)
4 / 59,24
22
Laura Sults
Laura Sults
RSK Simon
LANCIA (2003)
Tulemus
4 / 61,50
RSK Simon
LANCIA (2003)
4 / 61,50
23
Kailyn Koidumaa
Kailyn Koidumaa
Saaremaa RSK
ORIENT (2003)
Tulemus
4 / 61,56
Saaremaa RSK
ORIENT (2003)
4 / 61,56
24
Marika Einstein
Marika Einstein
Viru Ratsu
ALŽIIR (2004)
Tulemus
4 / 63,30
Viru Ratsu
ALŽIIR (2004)
4 / 63,30
25
Liisi Põldots
Liisi Põldots
Liivimaa RK
WIKTORIA S (2006)
Tulemus
4 / 63,88
Liivimaa RK
WIKTORIA S (2006)
4 / 63,88
26
Maarja Sepp
Maarja Sepp
Kurtna RK
LASDON (2006)
Tulemus
4 / 69,23
Kurtna RK
LASDON (2006)
4 / 69,23
27
Haita-Maarit Zahharov
Haita-Maarit Zahharov
RSK KRT
CARPE DIEM (1998)
Tulemus
4 / 70,66
RSK KRT
CARPE DIEM (1998)
4 / 70,66
28
Maarja-Liisa Nõmm
Maarja-Liisa Nõmm
Audruranna RSK
HIPPOS (2002)
Tulemus
8 / 51,75
Audruranna RSK
HIPPOS (2002)
8 / 51,75
29
Sofya Tsyrulnikova
Sofya Tsyrulnikova
Liivimaa RK
VERSON (2004)
Tulemus
8 / 57,12
Liivimaa RK
VERSON (2004)
8 / 57,12
30
Kelli Bachmann
Kelli Bachmann
Liivimaa RK
WALTER S (2007)
Tulemus
8 / 59,15
Liivimaa RK
WALTER S (2007)
8 / 59,15
31
Marje Salumets
Marje Salumets
Audruranna RSK
MASERATI (2002)
Tulemus
8 / 59,73
Audruranna RSK
MASERATI (2002)
8 / 59,73
32
Kristiina Saarniit
Kristiina Saarniit
RSK Simon
OOPER (2005)
Tulemus
8 / 67,69
RSK Simon
OOPER (2005)
8 / 67,69
33
Maria Tsyrulnikova
Maria Tsyrulnikova
Liivimaa RK
CALLEDIUS (2005)
Tulemus
12 / 64,10
Liivimaa RK
CALLEDIUS (2005)
12 / 64,10
34
Katrin Kukke
Katrin Kukke
RSK KRT
BUDAPEST (1995)
Tulemus
13 / 76,68
RSK KRT
BUDAPEST (1995)
13 / 76,68
Priit Perna
Priit Perna
Ratsarügemendi klubi
HERMELA (2008)
Tulemus
kukkus
Ratsarügemendi klubi
HERMELA (2008)
kukkus
Ann-Riin Ridbeck
Ann-Riin Ridbeck
RSK Simon
SIMON (1999)
Tulemus
2 tõrget
RSK Simon
SIMON (1999)
2 tõrget
Annika Ojaste
Annika Ojaste
Viljandimaa RSK
OBORA`S GRACIA (2007)
Tulemus
2 tõrget
Viljandimaa RSK
OBORA`S GRACIA (2007)
2 tõrget
Liis Maisla
Liis Maisla
Viljandimaa RSK
EEDEN (2000)
Tulemus
2 tõrget
Viljandimaa RSK
EEDEN (2000)
2 tõrget
Ele Prans
Ele Prans
Pärna RSK
HEERA (2005)
Tulemus
2 tõrget
Pärna RSK
HEERA (2005)
2 tõrget
Gerlin Petmanson
Gerlin Petmanson
RK Ruila Tall
PLAGIAT (2000)
Tulemus
2 tõrget
RK Ruila Tall
PLAGIAT (2000)
2 tõrget
Risto Märtson
Risto Märtson
RK Ruila Tall
SIR POPEY (2002)
Tulemus
2 tõrget
RK Ruila Tall
SIR POPEY (2002)
2 tõrget
Merle Trestip
Merle Trestip
Tallinna RSK
PICODELLAS (2006)
Tulemus
kukkus
Tallinna RSK
PICODELLAS (2006)
kukkus
Arno Raadom
Arno Raadom
Liivimaa RK
WIFI S (2005)
Tulemus
ei startinud
Liivimaa RK
WIFI S (2005)
ei startinud
Taustatööd