Võistlus

Nimi:
Eesti Meistrivõistlused Takistus- ja Kooliõidus / Laste ja Harrastajate MV Takistus- ja Koolisõidus
Aeg:
26.06.14 - 29.06.14
Korraldaja(d):
ERL & Ruila Tall
Sekretär:
Ave Talts
tel. 51 36 847, voistlus@parkuur.ee
Tüüp:
MV, EMV
Riik:
Eesti
Asukoht:
Ruila
Staatus:
Tulemused avaldatud
28.06.14 - Klass 18 | 95 cm | Art. 238.2.1, puhtus-kiirus | Harrastajate MV I osavõistlus

Osalejaid: 43

Koht# Võistleja Klubi Hobune Tulemus
1
Treener(id):
Noemi Tuvi
WINDAR (2003)
Tallinna RSK WINDAR (2003) 0 / 49,74 0 / 49,74
2
Treener(id):
Maarja-Liis Järvekülg-Luoma
OLMAR (2002)
Liivimaa RK OLMAR (2002) 0 / 52,64 0 / 52,64
3
Klubi: RSK KRT
Treener(id):
Kristeli Veimann
ARONS (2002)
RSK KRT ARONS (2002) 0 / 53,21 0 / 53,21
4
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Janek Zalite
QUINTENDER AVOS Z (2008)
Tondi RSK QUINTENDER AVOS Z (2008) 0 / 53,63 0 / 53,63
5
Treener(id):
Erle Raudam
JAFFARY (2003)
Tartumaa RSK JAFFARY (2003) 0 / 55,26 0 / 55,26
6
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Älis-Sille Hein
LOTOSS (2001)
Tondi RSK LOTOSS (2001) 0 / 58,64 0 / 58,64
7
Klubi: RSK KRT
Treener(id):
Liis Marie Hansen
RIJA (2000)
RSK KRT RIJA (2000) 0 / 58,73 0 / 58,73
8
Klubi: RSK KRT
Treener(id):
Marge Goldberg
ELLIPS (1997)
RSK KRT ELLIPS (1997) 0 / 59,82 0 / 59,82
9
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Kerttu Tammik
RONALDINHO (2006)
Tondi RSK RONALDINHO (2006) 0 / 59,85 0 / 59,85
10
Treener(id):
Piret Hollo
CAVER (2002)
Niitvälja RSK CAVER (2002) 0 / 60,63 0 / 60,63
11
Klubi: RSK Simon
Treener(id):
Kristina Kovalkova
ROXANNE (2006)
RSK Simon ROXANNE (2006) 0 / 61,47 0 / 61,47
12
Treener(id):
Anneli Rasu
ALPACINO (2009)
Saaremaa RSK ALPACINO (2009) 0 / 66,68 0 / 66,68
13
Treener(id):
Karin Kukk
FIST (2001)
RK Ruila Tall FIST (2001) 1 / 76,51 1 / 76,51
14
Treener(id):
Merilin Pullerits
TORPILLE DU BANNEY (2007)
Saaremaa RSK TORPILLE DU BANNEY (2007) 4 / 54,03 4 / 54,03
15
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Theresa Dee Torjus
LAKAY (1997)
Tondi RSK LAKAY (1997) 4 / 54,44 4 / 54,44
16
Treener(id):
Merlin Erm
CROSSER (2007)
Vändra RSK CROSSER (2007) 4 / 55,17 4 / 55,17
17
Treener(id):
Margit Lindre
ULTRA (2005)
Märjamaa SK ULTRA (2005) 4 / 56,09 4 / 56,09
18
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id):
Raivo Tõnurist
CARINDA (2004)
Viru Ratsu CARINDA (2004) 4 / 56,57 4 / 56,57
19
Treener(id):
Maris Uustalu
TERBE (2002)
Tallinna RSK TERBE (2002) 4 / 56,84 4 / 56,84
20
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Sven Leek
CAIKORS
ESHKS CAIKORS 4 / 58,07 4 / 58,07
21
Klubi: Nõo RK
Treener(id):
Tiina Hlevnjuk
ROBERTA (2008)
Nõo RK ROBERTA (2008) 4 / 59,24 4 / 59,24
22
Klubi: RSK Simon
Treener(id):
Laura Sults
LANCIA (2003)
RSK Simon LANCIA (2003) 4 / 61,50 4 / 61,50
23
Treener(id):
Kailyn Koidumaa
ORIENT (2003)
Saaremaa RSK ORIENT (2003) 4 / 61,56 4 / 61,56
24
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id):
Marika Einstein
ALŽIIR (2004)
Viru Ratsu ALŽIIR (2004) 4 / 63,30 4 / 63,30
25
Treener(id):
Liisi Põldots
WIKTORIA S (2006)
Liivimaa RK WIKTORIA S (2006) 4 / 63,88 4 / 63,88
26
Klubi: Kurtna RK
Treener(id):
Maarja Sepp
LASDON (2006)
Kurtna RK LASDON (2006) 4 / 69,23 4 / 69,23
27
Klubi: RSK KRT
Treener(id):
Haita-Maarit Zahharov
CARPE DIEM (1998)
RSK KRT CARPE DIEM (1998) 4 / 70,66 4 / 70,66
28
Treener(id):
Maarja-Liisa Nõmm
HIPPOS (2002)
Audruranna RSK HIPPOS (2002) 8 / 51,75 8 / 51,75
29
Treener(id):
Sofya Tsyrulnikova
VERSON (2004)
Liivimaa RK VERSON (2004) 8 / 57,12 8 / 57,12
30
Treener(id):
Kelli Bachmann
WALTER S (2007)
Liivimaa RK WALTER S (2007) 8 / 59,15 8 / 59,15
31
Treener(id):
Marje Salumets
MASERATI (2002)
Audruranna RSK MASERATI (2002) 8 / 59,73 8 / 59,73
32
Klubi: RSK Simon
Treener(id):
Kristiina Saarniit
OOPER (2005)
RSK Simon OOPER (2005) 8 / 67,69 8 / 67,69
33
Treener(id):
Maria Tsyrulnikova
CALLEDIUS (2005)
Liivimaa RK CALLEDIUS (2005) 12 / 64,10 12 / 64,10
34
Klubi: RSK KRT
Treener(id):
Katrin Kukke
BUDAPEST (1995)
RSK KRT BUDAPEST (1995) 13 / 76,68 13 / 76,68
Treener(id):
Priit Perna
HERMELA (2008)
Ratsarügemendi klubi HERMELA (2008) kukkus kukkus
Klubi: RSK Simon
Treener(id):
Ann-Riin Ridbeck
SIMON (1999)
RSK Simon SIMON (1999) 2 tõrget 2 tõrget
Treener(id):
Annika Ojaste
OBORA`S GRACIA (2007)
Viljandimaa RSK OBORA`S GRACIA (2007) 2 tõrget 2 tõrget
Treener(id):
Liis Maisla
EEDEN (2000)
Viljandimaa RSK EEDEN (2000) 2 tõrget 2 tõrget
Klubi: Pärna RSK
Treener(id):
Ele Prans
HEERA (2005)
Pärna RSK HEERA (2005) 2 tõrget 2 tõrget
Treener(id):
Gerlin Petmanson
PLAGIAT (2000)
RK Ruila Tall PLAGIAT (2000) 2 tõrget 2 tõrget
Treener(id):
Risto Märtson
SIR POPEY (2002)
RK Ruila Tall SIR POPEY (2002) 2 tõrget 2 tõrget
Treener(id):
Merle Trestip
PICODELLAS (2006)
Tallinna RSK PICODELLAS (2006) kukkus kukkus
Treener(id):
Arno Raadom
WIFI S (2005)
Liivimaa RK WIFI S (2005) ei startinud ei startinud