Vao Karikas 2016 & Eggersmanni Juunioride Suvekarikas 2016 II etapp

Aeg:
25.06.16 - 26.06.16
Korraldaja(d):
MTÜ Viru Ratsu ja Vao tall
Asukoht:
Vao küla
Sekretär:
Piret Hommuk
tel. 53 419 222, phommuk@yahoo.com
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Staatus:
Tulemused avaldatud

Võistlussarjad

Eggersmanni Juunioride Suvekarikas
Võistluse lehele
26.06.16 - Klass 6 | 115 cm | Art. 238.2.1, puhtus-kiirus | Avatud
Starte: 52
Võistluspaare: 52
Võistlejaid: 37
Hobuseid: 52
Koht# Võistleja Klubi Treener(id) Hobune Tulemus
1
Treener(id):
Berit Lehtsaar
LASCA 14 (2001)
Tulemus: 0 / 55,51
Viljandimaa RSK LASCA 14 (2001) 0 / 55,51
2
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Egle Palm
VEDETTE B (2002)
Tulemus: 0 / 56,20
Tondi RSK VEDETTE B (2002) 0 / 56,20
3
Klubi: RSK Ruttar
Kristjan Sinikas
RSK Ruttar Külliki Sinikas, Tiit Kivisild LEGENDARY INVINCIBLE KNIGHT (2010) 0 / 57,32
4
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Hanno Ellermann
JACOBA STUD FUMOSA (2010)
Tulemus: 0 / 59,53
ESHKS JACOBA STUD FUMOSA (2010) 0 / 59,53
5
Treener(id):
Veronika Meriküll
TETLEY (2004)
Tulemus: 0 / 61,42
Niitvälja RSK TETLEY (2004) 0 / 61,42
6
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Hanna-Marie Vabaoja
RAVEN (2008)
Tulemus: 0 / 62,62
Tondi RSK RAVEN (2008) 0 / 62,62
7
Treener(id): Riina Pill
Catlin Vatsel
MIRAAŽ (2009)
Tulemus: 0 / 63,10
RK Ruila Tall Riina Pill MIRAAŽ (2009) 0 / 63,10
8
Klubi: RSK KRT
Treener(id):
Ebbe Liisa Sõnajalg
FLEURANSE V/D RIETHANDEI (2010)
Tulemus: 0 / 63,61
RSK KRT FLEURANSE V/D RIETHANDEI (2010) 0 / 63,61
9
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Hanno Ellermann
PLATON (2010)
Tulemus: 0 / 63,69
ESHKS PLATON (2010) 0 / 63,69
10
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Indrek Lootus
JASON-HILTON (2009)
Tulemus: 0 / 64,40
ESHKS JASON-HILTON (2009) 0 / 64,40
11
Klubi: RSK KRT
Treener(id):
Heiki Vatsel
FUNS H (2010)
Tulemus: 0 / 65,38
RSK KRT FUNS H (2010) 0 / 65,38
12
Treener(id):
Berit Lehtsaar
AWARD (2009)
Tulemus: 0 / 65,46
Viljandimaa RSK AWARD (2009) 0 / 65,46
13
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Kaia Loviisa Kink
ADORABLE CHABALITO (2007)
Tulemus: 0 / 65,92
Tondi RSK ADORABLE CHABALITO (2007) 0 / 65,92
14
Treener(id):
Regina Rahula
CHANEL (2010)
Tulemus: 0 / 67,06
Tallinna RSK CHANEL (2010) 0 / 67,06
15
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Kristiina Pähn
Anna-Liis Remmel
STANFORD (2005)
Tulemus: 0 / 69,63
Tondi RSK Kristiina Pähn STANFORD (2005) 0 / 69,63
16
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id):
Piret Ervald
ALEJANDRO (2010)
Tulemus: 0 / 69,86
Viru Ratsu ALEJANDRO (2010) 0 / 69,86
17
Treener(id):
Kertu Klettenberg
SAM (2010)
Tulemus: 0 / 71,85
RK Ruila Tall SAM (2010) 0 / 71,85
18
Klubi: Jakoch RSK
Treener(id):
Britt Nigul
GRACIO (2008)
Tulemus: 0 / 72,47
Jakoch RSK GRACIO (2008) 0 / 72,47
19
Treener(id):
Marin Varblane
ESPRESSO (2006)
Tulemus: 0 / 74,76
Pärnumaa RSK ESPRESSO (2006) 0 / 74,76
20
Klubi: RSK KRT
Treener(id):
Heiki Vatsel
FALKENFEE BN (2010)
Tulemus: 0 / 75,44
RSK KRT FALKENFEE BN (2010) 0 / 75,44
21
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Hanno Ellermann
HUGO V (2010)
Tulemus: 0 / 75,50
ESHKS HUGO V (2010) 0 / 75,50
22
Klubi: Nõo RK
Treener(id):
Andres Zirk
STANNUS (2008)
Tulemus: 0 / 75,72
Nõo RK STANNUS (2008) 0 / 75,72
23
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Siim Sinijärv
LEANDER (2007)
Tulemus: 4 / 61,15
ESHKS LEANDER (2007) 4 / 61,15
24
Treener(id):
Miia Varula
ROCKEFELLER DE BROGLIE C (2005)
Tulemus: 4 / 62,78
Viljandimaa RSK ROCKEFELLER DE BROGLIE C (2005) 4 / 62,78
25
Treener(id):
Pille Remmelgas
ORDERLY QUEEN (2007)
Tulemus: 4 / 63,22
Niitvälja RSK ORDERLY QUEEN (2007) 4 / 63,22
26
Treener(id):
Berit Lehtsaar
LADROS (2005)
Tulemus: 4 / 65,34
Viljandimaa RSK LADROS (2005) 4 / 65,34
27
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Kert Joandi
FIRENZE (2008)
Tulemus: 4 / 69,19
Tondi RSK FIRENZE (2008) 4 / 69,19
28
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id):
Piret Ervald
JOIE DE MA VIE (2009)
Tulemus: 4 / 72,31
Viru Ratsu JOIE DE MA VIE (2009) 4 / 72,31
29
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Andreas Lootus
DAIMOND (2003)
Tulemus: 4 / 72,33
ESHKS DAIMOND (2003) 4 / 72,33
30
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Maarja Martinson
CLIPPER (2009)
Tulemus: 4 / 73,71
Tondi RSK CLIPPER (2009) 4 / 73,71
31
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Janika Pirel Jasmin Hirvi
DONNA (2008)
Tulemus: 4 / 74,55
Tondi RSK DONNA (2008) 4 / 74,55
32
Treener(id):
Genely Mänd
SPARTA (2010)
Tulemus: 4 / 74,96
Tartumaa RSK SPARTA (2010) 4 / 74,96
33
Treener(id):
Gunnar Klettenberg
GEWITWEL Z (2010)
Tulemus: 4 / 74,98
RK Ruila Tall GEWITWEL Z (2010) 4 / 74,98
34
Klubi: Pärna RSK
Treener(id): Marko Villemson
AnettaVanessa Järg
LUNDVER (2009)
Tulemus: 4 / 75,12
Pärna RSK Marko Villemson LUNDVER (2009) 4 / 75,12
35
Treener(id):
Gunnar Klettenberg
SALOMON (2011)
Tulemus: 5 / 79,79
RK Ruila Tall SALOMON (2011) 5 / 79,79
36
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Indrek Lootus
WISPHER "D" (1999)
Tulemus: 6 / 83,03
ESHKS WISPHER "D" (1999) 6 / 83,03
37
Klubi: Pärna RSK
Treener(id):
Anette Leppik
SAMURAI`S MIRACLE (2007)
Tulemus: 8 / 58,92
Pärna RSK SAMURAI`S MIRACLE (2007) 8 / 58,92
38
Treener(id):
Mirell Luts
OLIVIA S (2006)
Tulemus: 8 / 68,65
Liivimaa RK OLIVIA S (2006) 8 / 68,65
39
Treener(id):
Kairi Dräbtsinskaja
OLYMPOS (2011)
Tulemus: 8 / 69,98
Viljandimaa RSK OLYMPOS (2011) 8 / 69,98
40
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Siim Sinijärv
EVENT HORIZON HL (2009)
Tulemus: 8 / 71,48
ESHKS EVENT HORIZON HL (2009) 8 / 71,48
41
Treener(id):
Marin Varblane
PFAFF (2006)
Tulemus: 8 / 71,65
Pärnumaa RSK PFAFF (2006) 8 / 71,65
42
Klubi: Jakoch RSK
Treener(id):
Britt Nigul
SACRAMENTO (2004)
Tulemus: 8 / 72,48
Jakoch RSK SACRAMENTO (2004) 8 / 72,48
43
Klubi: Jakoch RSK
Treener(id):
Rain Koch
EDIE-AMINGO G (2009)
Tulemus: 8 / 73,34
Jakoch RSK EDIE-AMINGO G (2009) 8 / 73,34
44
Klubi: Nõo RK
Treener(id):
Andres Zirk
COSTNER (2010)
Tulemus: 8 / 74,74
Nõo RK COSTNER (2010) 8 / 74,74
45
Klubi: RSK Simon
Treener(id):
Chrisly Mamedov
TORNAADO (2006)
Tulemus: 8 / 77,70
RSK Simon TORNAADO (2006) 8 / 77,70
46
Treener(id):
Kaie Aamisepp
SHADOWSTEP (2009)
Tulemus: 9 / 79,88
RK Ruila Tall SHADOWSTEP (2009) 9 / 79,88
47
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id):
Piret Ervald
BONITA (2006)
Tulemus: 9 / 80,74
Viru Ratsu BONITA (2006) 9 / 80,74
48
Treener(id):
Andrus Kallaste
FIRST TIME CRV (2010)
Tulemus: 9 / 94,18
Pärnumaa RSK FIRST TIME CRV (2010) 9 / 94,18
49
Treener(id):
Teet Juul
B CAPTAIN NORMAN (2011)
Tulemus: 12 / 76,38
Viljandimaa RSK B CAPTAIN NORMAN (2011) 12 / 76,38
50
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id):
Piret Ervald
CARMENA (2008)
Tulemus: 14 / 82,73
Viru Ratsu CARMENA (2008) 14 / 82,73
51
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Siim Sinijärv
ELINNEKE (2009)
Tulemus: 16 / 73,20
ESHKS ELINNEKE (2009) 16 / 73,20
Treener(id): Andres Treve
Anni Kaljund
AURO RA (2007)
Tulemus: katkestas
RK Ruila Tall Andres Treve AURO RA (2007) katkestas
Taustatööd