Kalenderplaan
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Isikud
Hobused
Klubid
Edetabelid
Kvalifikatsioonid
Sanktsioonid
E-pood
Ostukorv
E-pood
Logi sisse
Logi sisse
Logi sisse
Jäta mind meelde
- või -
Logi sisse ID kaardiga
Unustasid parooli?
Kalenderplaan 2016
/
Noorhobuste Tšempionaat
/ 10 - Tulemused
Noorhobuste Tšempionaat
Aeg:
23.07.16 - 24.07.16
Korraldaja(d):
ESHKS & Sporditeenindus MTÜ
Asukoht:
Ruila
Sekretär:
Ave Talts
tel. 51 36 847, voistlus@parkuur.ee
Tüüp:
rahvuslik, NHT
Riik:
Eesti
Staatus:
Tulemused avaldatud
Võistluse lehele
24.07.16 - Klass 10 | Kompleksarvestus | NHT - 4a hobused
Starte:
20
Võistluspaare:
20
Võistlejaid:
14
Hobuseid:
19
Koht
#
Võistleja
Klubi
Treener(id)
Hobune
Tulemus
1
Hanno Ellermann
Hanno Ellermann
ESHKS
HARPOCRATES K (2012)
Tulemus
0 / 0 / 40,99
ESHKS
HARPOCRATES K (2012)
0 / 0 / 40,99
2
Hanno Ellermann
Hanno Ellermann
ESHKS
CAHIR N (2012)
Tulemus
0 / 0 / 41,20
ESHKS
CAHIR N (2012)
0 / 0 / 41,20
3
Piret Ervald
Piret Ervald
Viru Ratsu
MUST DE LISON (2012)
Tulemus
0 / 0 / 49,14
Viru Ratsu
MUST DE LISON (2012)
0 / 0 / 49,14
4
Maarja Martinson
Maarja Martinson
Tondi RSK
PING PONG V (2012)
Tulemus
0 / 4 / 41,74
Tondi RSK
PING PONG V (2012)
0 / 4 / 41,74
5
Tiit Kivisild
Tiit Kivisild
RK Ruila Tall
QUICK TIME (2011)
Tulemus
0 / 4 / 47,13
RK Ruila Tall
QUICK TIME (2011)
0 / 4 / 47,13
6
Margit Mägi
Margit Mägi
RK Ruila Tall
HOBBIT K (2012)
Tulemus
0 / 8 / 39,28
RK Ruila Tall
HOBBIT K (2012)
0 / 8 / 39,28
7
Tiit Kivisild
Tiit Kivisild
RK Ruila Tall
CC SKYFALL TT (2012)
Tulemus
4
RK Ruila Tall
CC SKYFALL TT (2012)
4
7
Jaagup Kallas
Jaagup Kallas
Saare RK
QIU DE TORIEL (2012)
Tulemus
4
Saare RK
QIU DE TORIEL (2012)
4
7
Hanno Ellermann
Hanno Ellermann
ESHKS
HUDSON HORNET (2012)
Tulemus
4
ESHKS
HUDSON HORNET (2012)
4
7
Doris Akker
Doris Akker
Kurtna RK
HERZOG VON LOMA (2012)
Tulemus
4
Kurtna RK
HERZOG VON LOMA (2012)
4
7
Jessica Raide
Jessica Raide
RK Ruila Tall
HIGHSCORE "B" (2012)
Tulemus
4
RK Ruila Tall
HIGHSCORE "B" (2012)
4
7
Urmas Raag
Urmas Raag
Tartumaa RSK
VERDINUS (2012)
Tulemus
4
Tartumaa RSK
VERDINUS (2012)
4
13
Margit Mägi
Margit Mägi
RK Ruila Tall
NINETY-NINE (2012)
Tulemus
8
RK Ruila Tall
NINETY-NINE (2012)
8
13
Andres Udeküll
Andres Udeküll
RSK KRT
MANOLITO V'T MERELSNEST (2012)
Tulemus
8
RSK KRT
MANOLITO V'T MERELSNEST (2012)
8
13
Olga Šellere (LAT)
Olga Šellere (LAT)
CLEAR HEART'S HERALDOS
Tulemus
8
CLEAR HEART'S HERALDOS
8
13
Anni Kaljund
Anni Kaljund
RK Ruila Tall
LENNA (2012)
Tulemus
8
RK Ruila Tall
LENNA (2012)
8
17
Elis Nõgel
Elis Nõgel
Jakoch RSK
V CARLITO (2012)
Tulemus
12
Jakoch RSK
V CARLITO (2012)
12
17
Ivo Ots
Ivo Ots
Pärnumaa RSK
MIR VD MALTAHOEVE (2012)
Tulemus
12
Pärnumaa RSK
MIR VD MALTAHOEVE (2012)
12
19
Kärol Järviste
Kärol Järviste
RSK Ruttar
HUP (2012)
Tulemus
20
RSK Ruttar
HUP (2012)
20
20
Andres Udeküll
Andres Udeküll
RSK KRT
HERDI (2012)
Tulemus
28
RSK KRT
HERDI (2012)
28
Taustatööd