Kalenderplaan
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Isikud
Hobused
Klubid
Edetabelid
Kvalifikatsioonid
Sanktsioonid
E-pood
Ostukorv
E-pood
Logi sisse
Logi sisse
Logi sisse
Jäta mind meelde
- või -
Logi sisse ID kaardiga
Unustasid parooli?
Kalenderplaan 2016
/
Noorhobuste Tšempionaat
/ 6 - Tulemused
Noorhobuste Tšempionaat
Aeg:
23.07.16 - 24.07.16
Korraldaja(d):
ESHKS & Sporditeenindus MTÜ
Asukoht:
Ruila
Sekretär:
Ave Talts
tel. 51 36 847, voistlus@parkuur.ee
Tüüp:
rahvuslik, NHT
Riik:
Eesti
Staatus:
Tulemused avaldatud
Võistluse lehele
23.07.16 - Klass 6 | 120 cm | Art. 238.1.1, puhtusele | NHT I osavõistlus - 6a hobused
Starte:
19
Võistluspaare:
19
Võistlejaid:
15
Hobuseid:
18
Koht
#
Võistleja
Klubi
Treener(id)
Hobune
Tulemus
1
Urmas Raag
Urmas Raag
Tartumaa RSK
SPARTA (2010)
Tulemus
0 / 76,82
Tartumaa RSK
SPARTA (2010)
0 / 76,82
1
Hanno Ellermann
Hanno Ellermann
ESHKS
PLATON (2010)
Tulemus
0 / 78,94
ESHKS
PLATON (2010)
0 / 78,94
1
Hanno Ellermann
Hanno Ellermann
ESHKS
FREEDOM (2010)
Tulemus
0 / 79,32
ESHKS
FREEDOM (2010)
0 / 79,32
1
Hanno Ellermann
Hanno Ellermann
ESHKS
KONTADOR V.D. DOORNDONKHOEVE C (2010)
Tulemus
0 / 79,65
ESHKS
KONTADOR V.D. DOORNDONKHOEVE C (2010)
0 / 79,65
1
Hanno Ellermann
Hanno Ellermann
ESHKS
WILANDER (2010)
Tulemus
0 / 82,00
ESHKS
WILANDER (2010)
0 / 82,00
1
Kertu Klettenberg
Kertu Klettenberg
RK Ruila Tall
SAM (2010)
Tulemus
0 / 84,87
RK Ruila Tall
SAM (2010)
0 / 84,87
1
Kaie Aamisepp
Kaie Aamisepp
RK Ruila Tall
CHEDAR (2010)
Tulemus
0 / 86,05
RK Ruila Tall
CHEDAR (2010)
0 / 86,05
8
Marek Lootus
Marek Lootus
ESHKS
EXKILLER (2010)
Tulemus
1 / 96,99
ESHKS
EXKILLER (2010)
1 / 96,99
9
Toms Andrejs Plīkša (LAT)
Toms Andrejs Plīkša (LAT)
CAMERLANE
Tulemus
4 / 59,13
CAMERLANE
4 / 59,13
9
Piret Ervald
Piret Ervald
Viru Ratsu
ALEJANDRO (2010)
Tulemus
4 / 75,99
Viru Ratsu
ALEJANDRO (2010)
4 / 75,99
9
Susan Kaleta
Susan Kaleta
Viljandimaa RSK
A CARTE D´OR (2010)
Tulemus
4 / 77,78
Viljandimaa RSK
A CARTE D´OR (2010)
4 / 77,78
9
Ebbe-Liisa Sõnajalg
Ebbe-Liisa Sõnajalg
RSK KRT
FLEURANSE V/D RIETHANDEL (2010)
Tulemus
4 / 80,94
RSK KRT
FLEURANSE V/D RIETHANDEL (2010)
4 / 80,94
9
Margit Mägi
Margit Mägi
RK Ruila Tall
BELLE CHARMANTE (2010)
Tulemus
4 / 81,52
RK Ruila Tall
BELLE CHARMANTE (2010)
4 / 81,52
9
Heiki Vatsel
Heiki Vatsel
RSK KRT
FUNS H (2010)
Tulemus
4 / 83,11
RSK KRT
FUNS H (2010)
4 / 83,11
9
Anni Kaljund
Anni Kaljund
RK Ruila Tall
Treener(id):
Andres Treve
GG FELICIA (2010)
Tulemus
4 / 86,00
RK Ruila Tall
Andres Treve
GG FELICIA (2010)
4 / 86,00
9
Peeter Viiard
Peeter Viiard
Liivimaa RK
HUGO V (2010)
Tulemus
4 / 87,58
Liivimaa RK
HUGO V (2010)
4 / 87,58
9
Linda Randpere
Linda Randpere
RK Ruila Tall
GEWITWEL Z (2010)
Tulemus
4 / 87,74
RK Ruila Tall
GEWITWEL Z (2010)
4 / 87,74
18
Kristjan Sinikas
Kristjan Sinikas
RSK Ruttar
Treener(id):
Külliki Sinikas
,
Tiit Kivisild
LEGENDARY INVINCIBLE KNIGHT (2010)
Tulemus
8 / 85,59
RSK Ruttar
Külliki Sinikas
,
Tiit Kivisild
LEGENDARY INVINCIBLE KNIGHT (2010)
8 / 85,59
19
Jaagup Kallas
Jaagup Kallas
Saare RK
BRUCE DE BERKS (2010)
Tulemus
12 / 81,31
Saare RK
BRUCE DE BERKS (2010)
12 / 81,31
Taustatööd