Võistlus

Nimi:
Viljandimaa Karikas II etapp & ERL Klubide Noortekarikas 2016 II etapp
Aeg:
02.07.16
Korraldaja(d):
Viljandimaa RSK ja Sammuli Tall
Sekretär:
Margit Asu
tel. 53 426 040, margit.asu@mail.ee
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Asukoht:
Sammuli Tall
Sponsorid:
Prike, Vanamo, Bedfactori, Nordea
Staatus:
Tulemused avaldatud
Lisainfo:
Võistlusele registreerudes palun veenduge, et litsentsid, vaktsineerimised ja ponidel mõõtmised on võistlemiseks korras.

Klubide sarja üldjuhend http://www.ratsaliit.ee/takistussoidu-voistlussarjad-2016/

NB! Võistluse algus 9:30 

02.07.16 - Klass 4 Prix de Bed Factory Sweden | 120 cm | Art. 238.2.1, puhtus-kiirus | Avatud

Osalejaid: 33

Koht# Võistleja Klubi Treener(id) Hobune Tulemus
1
Treener(id):
Berit Lehtsaar
LASCA 14 (2001)
Viljandimaa RSK LASCA 14 (2001) 0 / 60,10 0 / 60,10
2
Klubi: Pärna RSK
Treener(id): Marko Villemson
Anette Leppik
SAMURAI`S MIRACLE (2007)
Pärna RSK Marko Villemson SAMURAI`S MIRACLE (2007) 0 / 61,00 0 / 61,00
3
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Maarja Martinson
CAPPUCCINO (2007)
Tondi RSK CAPPUCCINO (2007) 0 / 62,06 0 / 62,06
4
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Hanno Ellermann
PONCORDE (1997)
ESHKS PONCORDE (1997) 0 / 62,19 0 / 62,19
5
Klubi: Nõo RK
Treener(id):
Annika Veerpalu
TENOR (2009)
Nõo RK TENOR (2009) 0 / 62,59 0 / 62,59
6
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Hanno Ellermann
FREEDOM (2010)
ESHKS FREEDOM (2010) 0 / 66,75 0 / 66,75
7
Treener(id): Andres Treve
Kaidi Lunter
ULMO 6B (2009)
Tallinna RSK Andres Treve ULMO 6B (2009) 0 / 68,81 0 / 68,81
8
Klubi: Saare RK
Treener(id):
Jaagup Kallas
BRUCE DE BERKS (2010)
Saare RK BRUCE DE BERKS (2010) 0 / 69,97 0 / 69,97
9
Treener(id):
Kairi Dräbtsinskaja
OLYMPOS (2011)
Viljandimaa RSK OLYMPOS (2011) 0 / 70,22 0 / 70,22
10
Klubi: Jakoch RSK
Treener(id):
Britt Nigul
SACRAMENTO (2004)
Jakoch RSK SACRAMENTO (2004) 0 / 70,44 0 / 70,44
11
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Hanno Ellermann
SALOMON (2011)
ESHKS SALOMON (2011) 0 / 70,81 0 / 70,81
12
Treener(id):
Ketlin Ramjalg
PITTEGAARDENS ROSITA (2005)
RK Ruila Tall PITTEGAARDENS ROSITA (2005) 0 / 71,53 0 / 71,53
13
Treener(id):
Marin Varblane
PFAFF (2006)
Pärnumaa RSK PFAFF (2006) 0 / 71,76 0 / 71,76
14
Treener(id): Urmas Raag
Deily Aul
PARDOON (2004)
Tartumaa RSK Urmas Raag PARDOON (2004) 0 / 72,15 0 / 72,15
15
Klubi:
Treener(id):
Jolanta Adamsone (LAT)
LUKSORA
LUKSORA 0 / 73,37 0 / 73,37
16
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Paul Argus
CHARLY M (2008)
Tondi RSK CHARLY M (2008) 0 / 78,00 0 / 78,00
17
Treener(id):
Berit Lehtsaar
AWARD (2009)
Viljandimaa RSK AWARD (2009) 4 / 64,22 4 / 64,22
18
Treener(id):
Pille Elson
DIXON (2008)
Tallinna RSK DIXON (2008) 4 / 65,94 4 / 65,94
19
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Maarja Martinson
CLIPPER (2009)
Tondi RSK CLIPPER (2009) 4 / 70,19 4 / 70,19
20
Treener(id):
Teet Juul
B CAPTAIN NORMAN (2011)
Viljandimaa RSK B CAPTAIN NORMAN (2011) 4 / 71,00 4 / 71,00
21
Treener(id): Urmas Raag
Tjorven Siiboja
WARLOCK (2009)
Tartumaa RSK Urmas Raag WARLOCK (2009) 4 / 71,75 4 / 71,75
22
Kristi Traagel
ORLYNA (2006)
Liivimaa RK Toomas Traagel, Kaja Traagel ORLYNA (2006) 4 / 72,41 4 / 72,41
23
Klubi: Pärna RSK
Treener(id):
Marko Villemson
LUXUS (2002)
Pärna RSK LUXUS (2002) 4 / 75,75 4 / 75,75
24
Treener(id):
Teet Juul
SUNSHINE (2008)
Viljandimaa RSK SUNSHINE (2008) 4 / 78,50 4 / 78,50
25
Klubi: Saare RK
Treener(id):
Jaagup Kallas
BANDITO B (2006)
Saare RK BANDITO B (2006) 4 / 78,87 4 / 78,87
26
Klubi: Pärna RSK
Treener(id): Marko Villemson
Gea Kiudorf
LANETTA (2009)
Pärna RSK Marko Villemson LANETTA (2009) 4 / 81,44 4 / 81,44
27
Treener(id):
Ivo Ots
ALBERT (2007)
Pärnumaa RSK ALBERT (2007) 6 / 98,28 6 / 98,28
28
Treener(id):
Berit Lehtsaar
LADROS (2005)
Viljandimaa RSK LADROS (2005) 8 / 68,07 8 / 68,07
29
Treener(id):
Kaie Aamisepp
SHADOWSTEP (2009)
RK Ruila Tall SHADOWSTEP (2009) 8 / 77,69 8 / 77,69
30
Klubi: Pärna RSK
Treener(id):
Marko Villemson
LUCULLUS (2009)
Pärna RSK LUCULLUS (2009) 12 / 80,31 12 / 80,31
31
Treener(id):
Ketlin Ramjalg
QATIMINI DES VERGERS Z (2005)
RK Ruila Tall QATIMINI DES VERGERS Z (2005) 12 / 98,28 12 / 98,28
Treener(id):
Niko Nurmi
ARTIST Z (2003)
Tartumaa RSK ARTIST Z (2003) 2 tõrget 2 tõrget
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Paul Argus
FOUR WINDS CELLO (2006)
Tondi RSK FOUR WINDS CELLO (2006) vale tee vale tee