Viljandimaa Karikas 2016 I etapp

Aeg:
07.05.16
Korraldaja(d):
Viljandimaa RSK ja Sammuli Tall
Asukoht:
Sammuli tall
Sekretär:
Margit Asu
tel. 53 426 040, margit.asu@mail.ee
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Sponsorid:
Prike, Vanamo, Bedfactori, Nordea
Staatus:
Tulemused avaldatud

Lisainfo

Võistlusele registreerudes palun veenduge, et litsentsid, vaktsineerimised ja ponidel mõõtmised on võistlemiseks korras.

Võistluse lehele
07.05.16 - Klass 3 Prix de Bed Factory Sweden | 120 cm | Art. 238.2.1, puhtus-kiirus | Avatud
Starte: 41
Võistluspaare: 41
Võistlejaid: 31
Hobuseid: 40
Koht# Võistleja Klubi Hobune Tulemus
1
Treener(id):
Susan Kaleta
AGA FLAMENCO VON FEICHT (2004)
Tulemus: 0 / 57,22
Viljandimaa RSK AGA FLAMENCO VON FEICHT (2004) 0 / 57,22
2
Treener(id):
Berit Lehtsaar
SOLEI SOLEI (2008)
Tulemus: 0 / 58,75
Viljandimaa RSK SOLEI SOLEI (2008) 0 / 58,75
3
Treener(id):
Camille Mahoni
ORLYMEJA (2007)
Tulemus: 0 / 61,00
SA Tallinna RK ORLYMEJA (2007) 0 / 61,00
4
Treener(id):
Kertu Klettenberg
D.LADY (2008)
Tulemus: 0 / 62,38
RK Ruila Tall D.LADY (2008) 0 / 62,38
5
Klubi: Pärna RSK
Treener(id):
Anette Leppik
SAMURAI`S MIRACLE (2007)
Tulemus: 0 / 62,59
Pärna RSK SAMURAI`S MIRACLE (2007) 0 / 62,59
6
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Hanno Ellermann
WILANDER (2010)
Tulemus: 0 / 65,00
ESHKS WILANDER (2010) 0 / 65,00
6
Treener(id):
Kati Raidma
VAYA BELLA (2002)
Tulemus: 0 / 65,00
Vändra RSK VAYA BELLA (2002) 0 / 65,00
8
Treener(id):
Teet Juul
SUNSHINE (2008)
Tulemus: 0 / 66,31
Viljandimaa RSK SUNSHINE (2008) 0 / 66,31
9
Treener(id):
Peeter Viiard
HUGO V (2010)
Tulemus: 0 / 69,56
Liivimaa RK HUGO V (2010) 0 / 69,56
10
Treener(id):
Gunnar Klettenberg
FISINA G (2010)
Tulemus: 0 / 69,69
RK Ruila Tall FISINA G (2010) 0 / 69,69
11
Treener(id):
Kati Raidma
CAVALIER (2010)
Tulemus: 0 / 69,75
Vändra RSK CAVALIER (2010) 0 / 69,75
12
Treener(id):
Deily Aul
PARDOON (2004)
Tulemus: 0 / 71,44
Tartumaa RSK PARDOON (2004) 0 / 71,44
13
Treener(id):
Mariah Orover
EXKILLER (2010)
Tulemus: 0 / 73,03
Pärnumaa RSK EXKILLER (2010) 0 / 73,03
14
Treener(id):
Kaidi Lunter
IN THE AIR (2009)
Tulemus: 0 / 74,53
Tallinna RSK IN THE AIR (2009) 0 / 74,53
15
Treener(id):
Susan Kaleta
DARWIN (2008)
Tulemus: 0 / 75,34
Viljandimaa RSK DARWIN (2008) 0 / 75,34
16
Treener(id):
Brita Tuvi
HINDENBURG (2008)
Tulemus: 0 / 75,87
Viljandimaa RSK HINDENBURG (2008) 0 / 75,87
17
Treener(id):
Kertu Klettenberg
SAM (2010)
Tulemus: 0 / 75,97
RK Ruila Tall SAM (2010) 0 / 75,97
18
Treener(id):
Gunnar Klettenberg
GEWITWEL Z (2010)
Tulemus: 0 / 76,71
RK Ruila Tall GEWITWEL Z (2010) 0 / 76,71
19
Treener(id):
Genely Mänd
SPARTA (2010)
Tulemus: 0 / 77,63
Tartumaa RSK SPARTA (2010) 0 / 77,63
20
Treener(id):
Rainer Hõim
ODIN (2007)
Tulemus: 4 / 59,75
Tartumaa RSK ODIN (2007) 4 / 59,75
21
Treener(id):
Susan Kaleta
A CARTE D´OR (2010)
Tulemus: 4 / 63,25
Viljandimaa RSK A CARTE D´OR (2010) 4 / 63,25
22
Treener(id):
Laura Maria Tammeleht
ORPHEUS (2008)
Tulemus: 4 / 63,69
Pärnumaa RSK ORPHEUS (2008) 4 / 63,69
23
Treener(id):
Helina Kalev
PUTTER ATACAMA (2009)
Tulemus: 4 / 66,81
Liivimaa RK PUTTER ATACAMA (2009) 4 / 66,81
24
Klubi: RSK KRT
Treener(id):
Georg Koppel
BEAUJANGELS (2006)
Tulemus: 4 / 66,84
RSK KRT BEAUJANGELS (2006) 4 / 66,84
25
Treener(id):
Kaidi Lunter
ULMO 6B (2009)
Tulemus: 4 / 67,47
Tallinna RSK ULMO 6B (2009) 4 / 67,47
26
Treener(id):
Mariah Orover
ZINGA ZANGA (2007)
Tulemus: 4 / 68,31
Pärnumaa RSK ZINGA ZANGA (2007) 4 / 68,31
27
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id):
Piret Ervald
JOIE DE MA VIE (2009)
Tulemus: 4 / 69,53
Viru Ratsu JOIE DE MA VIE (2009) 4 / 69,53
28
Treener(id):
Regina Rahula
CHANEL (2010)
Tulemus: 4 / 69,65
Tallinna RSK CHANEL (2010) 4 / 69,65
29
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Hanno Ellermann
FREEDOM (2010)
Tulemus: 4 / 73,53
ESHKS FREEDOM (2010) 4 / 73,53
30
Treener(id):
Olesja Mironjuk
LORETTA (2009)
Tulemus: 4 / 74,94
Tartumaa RSK LORETTA (2009) 4 / 74,94
31
Treener(id):
Catlin Vatsel
MONEYPENNY (2009)
Tulemus: 4 / 76,97
RK Ruila Tall MONEYPENNY (2009) 4 / 76,97
32
Klubi: Saare RK
Treener(id):
Jaagup Kallas
BANDITO B (2006)
Tulemus: 4 / 78,57
Saare RK BANDITO B (2006) 4 / 78,57
33
Treener(id):
Karolin Valge
TWENTY- ONE (2007)
Tulemus: 4 / 83,56
Tartumaa RSK TWENTY- ONE (2007) 4 / 83,56
34
Treener(id):
Urmas Raag
JACKSON V/H DAUWHOF (2009)
Tulemus: 4 / 93,78
Tartumaa RSK JACKSON V/H DAUWHOF (2009) 4 / 93,78
35
Treener(id):
Berit Lehtsaar
LASCA 14 (2001)
Tulemus: 8 / 64,09
Viljandimaa RSK LASCA 14 (2001) 8 / 64,09
36
Treener(id):
Inge Ausna
TANGO (2005)
Tulemus: 8 / 68,41
Liivimaa RK TANGO (2005) 8 / 68,41
37
Klubi: Nõo RK
Treener(id):
Andres Zirk
STANNUS (2008)
Tulemus: 8 / 81,09
Nõo RK STANNUS (2008) 8 / 81,09
38
Klubi: Pärna RSK
Treener(id):
Katriin Sild
CAPE LILY (2010)
Tulemus: 24 / 78,99
Pärna RSK CAPE LILY (2010) 24 / 78,99
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Kärt Kaal
ANTROPOFF (2008)
Tulemus: 2 tõrget
Tondi RSK ANTROPOFF (2008) 2 tõrget
Treener(id):
Malin Kisant
SOLEIL`S CASPER (2005)
Tulemus: kukkus
Märjamaa SK SOLEIL`S CASPER (2005) kukkus
Klubi:
Treener(id):
Melina Nyberg (FIN)
FREE BAY
Tulemus: kukkus
FREE BAY kukkus
Taustatööd