Kalenderplaan
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Isikud
Hobused
Klubid
Edetabelid
Kvalifikatsioonid
Sanktsioonid
E-pood
Ostukorv
E-pood
Logi sisse
Logi sisse
Logi sisse
Jäta mind meelde
- või -
Logi sisse ID kaardiga
Unustasid parooli?
Kalenderplaan 2016
/
Kilgi Talli Takistussõit
/ 4 - Tulemused
Kilgi Talli Takistussõit
Aeg:
19.06.16
Korraldaja(d):
Kilgi Tall & Tartumaa RSK
Asukoht:
Kilgi tall
Sekretär:
Piret Hommuk
tel. 53 419 222, phommuk@yahoo.com
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Staatus:
Tulemused avaldatud
Lisainfo
Võistlusele registreerudes palun veenduge, et litsentsid, vaktsineerimised ja ponidel mõõtmised on võistlemiseks korras.
NB! Juhendi muudatus 14.06.16, täpsem info juhendist.
Võistluse lehele
19.06.16 - Klass 4 | 115 cm | Art. 269, tõusev raskus | Avatud
Starte:
31
Võistluspaare:
32
Võistlejaid:
24
Hobuseid:
30
Koht
#
Võistleja
Klubi
Hobune
Tulemus
1
Stella-Ingrid Liinamäe
Stella-Ingrid Liinamäe
Tartumaa RSK
CALIMERO VON CIMELY (2003)
Tulemus
65 / 54,17
Tartumaa RSK
CALIMERO VON CIMELY (2003)
65 / 54,17
1
Hanno Ellermann
Hanno Ellermann
ESHKS
GRAFFITI (2011)
Tulemus
65 / 54,17
ESHKS
GRAFFITI (2011)
65 / 54,17
2
Anette Leppik
Anette Leppik
Pärna RSK
SAMURAI`S MIRACLE (2007)
Tulemus
65 / 54,94
Pärna RSK
SAMURAI`S MIRACLE (2007)
65 / 54,94
3
Liisi Põldots
Liisi Põldots
Tartumaa RSK
ADELANTE (2005)
Tulemus
65 / 59,00
Tartumaa RSK
ADELANTE (2005)
65 / 59,00
4
Susan Kaleta
Susan Kaleta
Viljandimaa RSK
DARWIN (2008)
Tulemus
65 / 59,29
Viljandimaa RSK
DARWIN (2008)
65 / 59,29
5
Leena Siir
Leena Siir
Tartumaa RSK
ZELIBO (2004)
Tulemus
65 / 60,38
Tartumaa RSK
ZELIBO (2004)
65 / 60,38
6
Catlyn Resto
Catlyn Resto
Tartumaa RSK
LONDON (2001)
Tulemus
65 / 61,27
Tartumaa RSK
LONDON (2001)
65 / 61,27
7
Kaidi Lunter
Kaidi Lunter
Tallinna RSK
ULMO 6B (2009)
Tulemus
65 / 63,12
Tallinna RSK
ULMO 6B (2009)
65 / 63,12
8
Deily Aul
Deily Aul
Tartumaa RSK
PARDOON (2004)
Tulemus
65 / 63,37
Tartumaa RSK
PARDOON (2004)
65 / 63,37
9
Kaidi Lunter
Kaidi Lunter
Tallinna RSK
DUNKAN (2005)
Tulemus
65 / 64,54
Tallinna RSK
DUNKAN (2005)
65 / 64,54
10
Kaidi Lunter
Kaidi Lunter
Tallinna RSK
IN THE AIR (2009)
Tulemus
65 / 70,73
Tallinna RSK
IN THE AIR (2009)
65 / 70,73
11
Rainer Hõim
Rainer Hõim
Tartumaa RSK
ODIN (2007)
Tulemus
65 / 72,60
Tartumaa RSK
ODIN (2007)
65 / 72,60
12
Merilyn Isok
Merilyn Isok
Tondi RSK
FAVORITE (2005)
Tulemus
61 / 66,62
Tondi RSK
FAVORITE (2005)
61 / 66,62
13
Indrek Lootus
Indrek Lootus
ESHKS
WISPHER "D" (1999)
Tulemus
59 / 68,76
ESHKS
WISPHER "D" (1999)
59 / 68,76
14
Laura Maria Tammeleht
Laura Maria Tammeleht
Pärnumaa RSK
ORPHEUS (2008)
Tulemus
59 / 78,30
Pärnumaa RSK
ORPHEUS (2008)
59 / 78,30
15
Hanno Ellermann
Hanno Ellermann
ESHKS
HUGO V (2010)
Tulemus
57 / 62,07
ESHKS
HUGO V (2010)
57 / 62,07
16
Stella-Ingrid Liinamäe
Stella-Ingrid Liinamäe
Tartumaa RSK
ENDEAVOUR MONDRIA'S (2009)
Tulemus
57 / 69,59
Tartumaa RSK
ENDEAVOUR MONDRIA'S (2009)
57 / 69,59
17
Marlen Ojaste
Marlen Ojaste
Pärnumaa RSK
CALVE (2007)
Tulemus
56 / 57,50
Pärnumaa RSK
CALVE (2007)
56 / 57,50
18
Tjorven Siiboja
Tjorven Siiboja
Tartumaa RSK
WARLOCK (2009)
Tulemus
56 / 80,22
Tartumaa RSK
WARLOCK (2009)
56 / 80,22
19
Indrek Lootus
Indrek Lootus
ESHKS
JASON-HILTON (2009)
Tulemus
53 / 70,49
ESHKS
JASON-HILTON (2009)
53 / 70,49
20
Kristiina Tammeleht
Kristiina Tammeleht
Pärnumaa RSK
PRELAMEE (2006)
Tulemus
26 / 81,07
Pärnumaa RSK
PRELAMEE (2006)
26 / 81,07
21
Susan Kaleta
Susan Kaleta
Viljandimaa RSK
A CARTE D´OR (2010)
Tulemus
25 / 56,11
Viljandimaa RSK
A CARTE D´OR (2010)
25 / 56,11
22
Maarja Buddell
Maarja Buddell
RSK Simon
NONSENS K (2006)
Tulemus
24 / 65,93
RSK Simon
NONSENS K (2006)
24 / 65,93
23
Mirell Luts
Mirell Luts
Liivimaa RK
OLIVIA S (2006)
Tulemus
22 / 63,47
Liivimaa RK
OLIVIA S (2006)
22 / 63,47
24
Hanno Ellermann
Hanno Ellermann
ESHKS
PLATON (2010)
Tulemus
21 / 66,54
ESHKS
PLATON (2010)
21 / 66,54
25
Kelli Bachmann
Kelli Bachmann
Tartumaa RSK
ZITACO M (2004)
Tulemus
7 / 56,66
Tartumaa RSK
ZITACO M (2004)
7 / 56,66
Karol-Kenneth Lootus
Karol-Kenneth Lootus
ESHKS
WISPHER "D" (1999)
Tulemus
2 tõrget
ESHKS
WISPHER "D" (1999)
2 tõrget
Laura Pedjak
Laura Pedjak
Liivimaa RK
DOLCE VITA (2008)
Tulemus
2 tõrget
Liivimaa RK
DOLCE VITA (2008)
2 tõrget
Laura Kõrgvee
Laura Kõrgvee
Tartumaa RSK
HERAKLES (2001)
Tulemus
2 tõrget
Tartumaa RSK
HERAKLES (2001)
2 tõrget
Karolin Jaani
Karolin Jaani
Pärnumaa RSK
EPOPEJA G (2008)
Tulemus
2 tõrget
Pärnumaa RSK
EPOPEJA G (2008)
2 tõrget
Niko Nurmi
Niko Nurmi
Tartumaa RSK
ARTIST Z (2003)
Tulemus
elim
Tartumaa RSK
ARTIST Z (2003)
elim
Jolanta Adamsone (LAT)
Jolanta Adamsone (LAT)
LUKSORA
Tulemus
ei startinud
LUKSORA
ei startinud
Taustatööd