Võistlus

Nimi:
Noorhobuste Tšempionaat & Niitvälja Suvekarikas 2015
Aeg:
28.08.15 - 30.08.15
Korraldaja(d):
Niitvälja RSK, ESHKS, ERL
Sekretär:
Ave Talts
tel. 51 36 847, voistlus@parkuur.ee
Tüüp:
rahvuslik, NHT
Riik:
Eesti
Asukoht:
Niitvälja
Staatus:
Tulemused avaldatud
Lisainfo:
Kehtib uus vaktsineerimise kord ja võistlusele registreerudes palun veenduge, et teil on kehtivad litsentsid ja ponidel kehtiv mõõtmine Ratsanetis.
28.08.15 - Klass 17 | Kompleksarvestus | NHT - 5a hobused

Osalejaid: 28

Koht# Võistleja Klubi Hobune Tulemus
1
Treener(id):
Margit Mägi
AMOR KARENA (2009)
RK Ruila Tall AMOR KARENA (2009) 0 / 0 / 45,06 0 / 0 / 45,06
2
Treener(id):
Kertu Klettenberg
FISINA G (2010)
RK Ruila Tall FISINA G (2010) 0 / 0 / 48,06 0 / 0 / 48,06
3
Treener(id):
Urmas Raag
PLATON (2010)
Tartumaa RSK PLATON (2010) 0 / 4 / 43,67 0 / 4 / 43,67
4
Treener(id):
Urmas Raag
SPARTA (2010)
Tartumaa RSK SPARTA (2010) 0 / 4 / 43,89 0 / 4 / 43,89
5
Treener(id):
Mariah Orover
EXKILLER (2010)
Pärnumaa RSK EXKILLER (2010) 0 / 4 / 44,15 0 / 4 / 44,15
6
Treener(id):
Urmas Raag
FREEDOM (2010)
Tartumaa RSK FREEDOM (2010) 0 / 4 / 44,58 0 / 4 / 44,58
7
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Hanno Ellermann
BENJAMIN (2010)
ESHKS BENJAMIN (2010) 0 / 4 / 45,89 0 / 4 / 45,89
8
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Hanno Ellermann
KONTADOR V.D. DOORNDONKHOEVE C (2010)
ESHKS KONTADOR V.D. DOORNDONKHOEVE C (2010) 0 / 12 / 46,76 0 / 12 / 46,76
9
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Marek Lootus
FABRIANO B (2010)
ESHKS FABRIANO B (2010) 4 4
9
Treener(id):
Ivo Ots
KAID (2010)
Pärnumaa RSK KAID (2010) 4 4
9
Treener(id):
Mariann-Krõõt Mätas
KENT LAKES (2010)
Vändra RSK KENT LAKES (2010) 4 4
9
Klubi: EHS
Treener(id):
Andres Kiive
HOLEY HIRAM (2010)
EHS HOLEY HIRAM (2010) 4 4
9
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Indrek Lootus
BENJAMIN DU ROUET (2010)
ESHKS BENJAMIN DU ROUET (2010) 4 4
14
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Paul Argus
CLAYTON (2010)
Tondi RSK CLAYTON (2010) 11 11
15
Treener(id):
Peeter Viiard
HUGO V (2010)
Liivimaa RK HUGO V (2010) 16 16
15
Treener(id):
Anni Kaljund
GG FELICIA (2010)
RK Ruila Tall GG FELICIA (2010) 16 16
17
Treener(id):
Margit Mägi
SUNRISE (2010)
RK Ruila Tall SUNRISE (2010) 18 18
18
Klubi: RSK KRT
Treener(id):
Andres Udeküll
FARANKA (2010)
RSK KRT FARANKA (2010) 20 20
18
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Maarja Martinson
PAEONIA (2010)
Tondi RSK PAEONIA (2010) 20 20
18
Treener(id):
Regina Rahula
CHANEL (2010)
Tallinna RSK CHANEL (2010) 20 20
18
Klubi: RSK KRT
Treener(id):
Ebbe Liisa Sõnajalg
FLEURANSE V/D RIETHANDEI (2010)
RSK KRT FLEURANSE V/D RIETHANDEI (2010) 20 20
22
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Katriin Laurson
SAFIIR (2010)
Tondi RSK SAFIIR (2010) 22 22
23
Treener(id):
Margit Mägi
BELLE CHARMANTE (2010)
RK Ruila Tall BELLE CHARMANTE (2010) 24 24
23
Treener(id):
Marin Varblane
MONTANA (2010)
Pärnumaa RSK MONTANA (2010) 24 24
25
Klubi: RSK Ruttar
Treener(id):
Kristjan Sinikas
LEGENDARY INVINCIBLE KNIGHT (2010)
RSK Ruttar LEGENDARY INVINCIBLE KNIGHT (2010) 29 29
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Riina Seder-Zalite
CHEDAR (2010)
Tondi RSK CHEDAR (2010) elim elim
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Indrek Lootus
CAT VON D (2010)
ESHKS CAT VON D (2010) katkestas katkestas
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Siim Sinijärv
HOLI (2010)
ESHKS HOLI (2010) katkestas katkestas