|
Aimar Annimäe
NENTANO (2017)
|
Estreka |
Annika Lember |
NENTANO (2017) |
|
Arabella-Lota Tipp
OKASROOSIKE (2017, SP)
|
Tartu Kalevi RK |
Anne Tipp |
OKASROOSIKE (2017, SP) |
|
Aurelia Matveus
MACLAY (2013, SP)
|
Massu RK |
|
MACLAY (2013, SP) |
|
Brianna Eesmaa
DAKOTA DU HAM (2013, VP)
|
Tondi RSK |
Kristiina Pähn |
DAKOTA DU HAM (2013, VP) |
|
Brianna Eesmaa
BEEZIE CRT (2019, SP)
|
Tondi RSK |
Kristiina Pähn |
BEEZIE CRT (2019, SP) |
|
Brigitta Suvi
BARCELONA-ARMA (2013)
|
Estreka |
Mare Kalme, Annika Lember |
BARCELONA-ARMA (2013) |
|
Carmen Melts
KOPITAR LAK RP (2015)
|
Vändra RSK |
Maila Kukk |
KOPITAR LAK RP (2015) |
|
Carmen Peussa
BOUNTY (2018, VP)
|
Märjamaa SK |
|
BOUNTY (2018, VP) |
|
Carmen Peussa
PEACEBREAKER JP (2018)
|
Märjamaa SK |
|
PEACEBREAKER JP (2018) |
|
Carolyn Lauri
QUICK VICTORY (2013)
|
Viru Ratsu |
|
QUICK VICTORY (2013) |
|
Elise Leonora Somelar
RESSI (2015, VP)
|
SA Tallinna RK |
|
RESSI (2015, VP) |
|
Emili Eesmaa
RILINE (2019, SP)
|
Tondi RSK |
Kristiina Pähn |
RILINE (2019, SP) |
|
Emili Ušakova
TACITIUS (2016, SP)
|
Märjamaa SK |
|
TACITIUS (2016, SP) |
|
Emilia Paal
WOLLYMAR (2017)
|
SA Tallinna RK |
Pille Elson |
WOLLYMAR (2017) |
|
Emma Osol
VALHALLA (2018)
|
Tondi RSK |
Andres Udeküll |
VALHALLA (2018) |
|
Fiona Victoria Murrut
MAHAGON KASSARI (2016)
|
Suuresti RSK |
|
MAHAGON KASSARI (2016) |
|
Gerda Kind
DESIRAE MAY (2020)
|
Järvamaa RSK |
Anna-Liisa Raudsepp, Vilvi Laanet |
DESIRAE MAY (2020) |
|
Gertlin Saia
EMMELIINE (2016, SP)
|
Märjamaa SK |
|
EMMELIINE (2016, SP) |
|
Harriet Lämmergas
WOLLYMAR (2017)
|
SA Tallinna RK |
Pille Elson |
WOLLYMAR (2017) |
|
Helisa Tartu
CHUCK BASS PB Z (2018)
|
Tondi RSK |
Maris Suuster |
CHUCK BASS PB Z (2018) |
|
Janika Pirel Jasmin Hirvi
REPSI (2015, SP)
|
Tondi RSK |
Kristiina Pähn |
REPSI (2015, SP) |
|
Joanna-Maarja Jõe
LAGUUN (2016, SP)
|
Viru Ratsu |
|
LAGUUN (2016, SP) |
|
Johanna Trei
HEIE (2017, SP)
|
Tondi RSK |
Maris Suuster |
HEIE (2017, SP) |
|
Kadri Allas
JUPPITER (2015)
|
SA Tallinna RK |
Pille Pajulaid |
JUPPITER (2015) |
|
Kairi Dräbtsinskaja
PICARDIA (2019)
|
Viljandimaa RSK |
|
PICARDIA (2019) |
|
Kaisa Needra
CHEIRON (2017)
|
Järvamaa RSK |
Anna-Liisa Raudsepp, Vilvi Laanet |
CHEIRON (2017) |
|
Kaisa Sigus
BAILE DE ESTILO (2016)
|
Massu RK |
|
BAILE DE ESTILO (2016) |
|
Karola Teniste
SYBELLE (2018)
|
Märjamaa SK |
|
SYBELLE (2018) |
|
Karoliina Karelson
ORHIDEE (2008)
|
SA Tallinna RK |
Pille Elson |
ORHIDEE (2008) |
|
Kärolin Roosioks
MAHERAH (2017)
|
Suuresti RSK |
|
MAHERAH (2017) |
|
Kristi Kõiv
KALLE MORNINGSTAR (2020)
|
Viljandimaa RSK |
|
KALLE MORNINGSTAR (2020) |
|
Liisi Vesper
MICASTRO DE POLLI (2012, VP)
|
Tondi RSK |
|
MICASTRO DE POLLI (2012, VP) |
|
Lili-Mai Tipp
ASVA TANTRA MON (2016, VP)
|
Tartu Kalevi RK |
Anne Tipp, Linda Randpere |
ASVA TANTRA MON (2016, VP) |
|
Lola Paabo
TRAVIATA (2013, SP)
|
RK El Awrah ET |
|
TRAVIATA (2013, SP) |
|
Maiken Ojaniit
PIAFF (2017)
|
Järvamaa RSK |
Vilvi Laanet, Anna-Liisa Raudsepp |
PIAFF (2017) |
|
Megan Vain
KENZO K.S.H (2017)
|
Tondi RSK |
Monica Pärno |
KENZO K.S.H (2017) |
|
Merlin Erm
RAFINA (2014, VP)
|
Vändra RSK |
Maila Kukk |
RAFINA (2014, VP) |
|
Merlin Erm
COCO MK (2018)
|
Vändra RSK |
Maila Kukk |
COCO MK (2018) |
|
Nicole Vinnikova
KENT LAKES (2010)
|
SA Tallinna RK |
Pille Elson, Alla Gladõševa, Pille Pajulaid |
KENT LAKES (2010) |
|
Paul Argus
BACCARA K.S.H. (2019)
|
Tondi RSK |
|
BACCARA K.S.H. (2019) |
|
Paula Prommik
CONOR MCGREGOR RP (2017)
|
Viru Ratsu |
Kaija Vare |
CONOR MCGREGOR RP (2017) |
|
Paula Liisa Pertens
VALLER (2012, SP)
|
Märjamaa SK |
|
VALLER (2012, SP) |
|
Pille Pajulaid
JUPPITER (2015)
|
Tallinna RSK |
|
JUPPITER (2015) |
|
Raili Pärt
HENRIETTE VON KALDALA (2017)
|
Kassari RM |
|
HENRIETTE VON KALDALA (2017) |
|
Ramona Seim
ROOSVELT (2018, SP)
|
Kassari RM |
|
ROOSVELT (2018, SP) |
|
Rica Allikas
DAKOTA (2017, SP)
|
Märjamaa SK |
|
DAKOTA (2017, SP) |
|
Sirli Õunapuu
WOLDEMOR (2018)
|
Kassari RM |
|
WOLDEMOR (2018) |
|
Triinu Liis Arendi
PRETTY ROSE (2015)
|
EHS |
Anna-Liisa Raudsepp, Vilvi Laanet |
PRETTY ROSE (2015) |