Kalenderplaan
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Isikud
Hobused
Klubid
Edetabelid
Kvalifikatsioonid
Sanktsioonid
E-pood
Ostukorv
E-pood
Logi sisse
Logi sisse
Logi sisse
Jäta mind meelde
- või -
Logi sisse ID kaardiga
Unustasid parooli?
Kalenderplaan
/
THK hooaja avavõistlus & Suvise Eesti Ponikarika II etapp / EHS sari
/ Masterlist
Võistluse lehele
Masterlist
Registreeru võistlusele
Võistluspaare:
33
Starte:
53
Võistlejaid:
29
Hobuseid:
31
Stardid päevade kaupa:
18.05.24, laupäev:
53
Jrk
Võistleja
Klubi
Treener
Hobune
Klass(id)
1
Carolyn Lauri
Carolyn Lauri
Viru Ratsu
QUICK VICTORY (2013)
Klass(id)
1
(80 cm) |
2
(90 cm)
Viru Ratsu
QUICK VICTORY (2013)
1
(80 cm) |
2
(90 cm)
2
Doris Renter
Doris Renter
Viljandimaa RSK
TOBIAS (2015, SP)
Klass(id)
1
(80 cm) |
7
(85 cm)
Viljandimaa RSK
TOBIAS (2015, SP)
1
(80 cm) |
7
(85 cm)
3
Egle Sarapik
Egle Sarapik
Suuresti RSK
MAMEN (2016)
Treener(id):
Kaidi Lunter
Klass(id)
2
(100 cm)
Suuresti RSK
Kaidi Lunter
MAMEN (2016)
2
(100 cm)
4
Elis Tungel
Elis Tungel
EHS
MUSTANG (2013, VP)
Klass(id)
1
(70 cm) |
6
(75 cm)
EHS
MUSTANG (2013, VP)
1
(70 cm) |
6
(75 cm)
5
Elisabet Laiv
Elisabet Laiv
Audruranna RSK
ROGER W (2014)
Klass(id)
2
(100 cm) |
3
(110 cm)
Audruranna RSK
ROGER W (2014)
2
(100 cm) |
3
(110 cm)
6
Getri Guljajev
Getri Guljajev
Vändra RSK
RESITA (2012, SP)
Treener(id):
Maila Kukk
Klass(id)
6
(75 cm)
Vändra RSK
Maila Kukk
RESITA (2012, SP)
6
(75 cm)
7
Heili Alljärv
Heili Alljärv
Vändra RSK
RÕÕMUS (2018, SP)
Treener(id):
Maie Kukk
,
Maila Kukk
Klass(id)
1
(70 cm) |
6
(75 cm)
Vändra RSK
Maie Kukk
,
Maila Kukk
RÕÕMUS (2018, SP)
1
(70 cm) |
6
(75 cm)
8
Helge Likker
Helge Likker
Vändra RSK
PAVADOR (2010)
Treener(id):
Maila Kukk
,
Monica Pärno
Klass(id)
2
(100 cm) |
3
(110 cm)
Vändra RSK
Maila Kukk
,
Monica Pärno
PAVADOR (2010)
2
(100 cm) |
3
(110 cm)
9
Kaisa Kruusmäe
Kaisa Kruusmäe
RSK Ruttar
OMANI SW (2019)
Treener(id):
Jekaterina Soiver
Klass(id)
1
(80 cm) |
2
(100 cm)
RSK Ruttar
Jekaterina Soiver
OMANI SW (2019)
1
(80 cm) |
2
(100 cm)
10
Kaisa Sigus
Kaisa Sigus
Massu RK
BAILE DE ESTILO (2016)
Klass(id)
1
(70 cm) |
2
(90 cm)
Massu RK
BAILE DE ESTILO (2016)
1
(70 cm) |
2
(90 cm)
11
Karin Peks
Karin Peks
THK RSK
PÄRLI (2020)
Klass(id)
1
(70 cm)
THK RSK
PÄRLI (2020)
1
(70 cm)
12
Karin Peks
Karin Peks
THK RSK
ALOYS (2019)
Klass(id)
1
(80 cm) |
2
(90 cm)
THK RSK
ALOYS (2019)
1
(80 cm) |
2
(90 cm)
13
Karin Peks
Karin Peks
THK RSK
ANTS (2019, SP)
Klass(id)
1
(80 cm)
THK RSK
ANTS (2019, SP)
1
(80 cm)
14
Karola Kaurson
Karola Kaurson
Tondi RSK
UNIQUE (2017, VP)
Treener(id):
Kaidi Lunter
Klass(id)
6
(75 cm)
Tondi RSK
Kaidi Lunter
UNIQUE (2017, VP)
6
(75 cm)
15
Keiti-Marii Õun
Keiti-Marii Õun
Viljandimaa RSK
CHARLESTON TT (2012)
Klass(id)
2
(90 cm)
Viljandimaa RSK
CHARLESTON TT (2012)
2
(90 cm)
16
Kevin Kabral
Kevin Kabral
Viljandimaa RSK
CASILIAS (2008)
Klass(id)
1
(70 cm)
Viljandimaa RSK
CASILIAS (2008)
1
(70 cm)
17
Kevin Kabral
Kevin Kabral
Viljandimaa RSK
PRADA (2016, SP)
Klass(id)
5
(70 cm)
Viljandimaa RSK
PRADA (2016, SP)
5
(70 cm)
18
Laana Mändul
Laana Mändul
Viljandimaa RSK
CASILIAS (2008)
Klass(id)
1
(80 cm)
Viljandimaa RSK
CASILIAS (2008)
1
(80 cm)
19
Laana Mändul
Laana Mändul
Viljandimaa RSK
PRADA (2016, SP)
Klass(id)
5
(70 cm)
Viljandimaa RSK
PRADA (2016, SP)
5
(70 cm)
20
Laura-Helena Õunap
Laura-Helena Õunap
THK RSK
GYOLIETA (2011)
Treener(id):
Karin Peks
Klass(id)
2
(100 cm) |
3
(110 cm)
THK RSK
Karin Peks
GYOLIETA (2011)
2
(100 cm) |
3
(110 cm)
21
Laura-Liisu Vesmes
Laura-Liisu Vesmes
Tondi RSK
LOOS (2019, SP)
Treener(id):
Grethe Aikevitsius
Klass(id)
6
(75 cm) |
7
(85 cm)
Tondi RSK
Grethe Aikevitsius
LOOS (2019, SP)
6
(75 cm) |
7
(85 cm)
22
Liis-Marii Kepp
Liis-Marii Kepp
EHS
MINNI (2010, MP)
Klass(id)
5
(65 cm) |
6
(70 cm)
EHS
MINNI (2010, MP)
5
(65 cm) |
6
(70 cm)
23
Liisi Vesper
Liisi Vesper
Tondi RSK
MICASTRO DE POLLI (2012, VP)
Klass(id)
7
(80 cm) |
8
(95 cm)
Tondi RSK
MICASTRO DE POLLI (2012, VP)
7
(80 cm) |
8
(95 cm)
24
Lisel Krause
Lisel Krause
SA Tallinna RK
GOLDEN DANCER (2010, SP)
Treener(id):
Christine Grete Rüütalu
Klass(id)
6
(75 cm) |
7
(85 cm)
SA Tallinna RK
Christine Grete Rüütalu
GOLDEN DANCER (2010, SP)
6
(75 cm) |
7
(85 cm)
25
Marie Lotta Laan
Marie Lotta Laan
Massu RK
VÕITUR (2019, VP)
Treener(id):
Kaidi Lunter
Klass(id)
5
(70 cm) |
6
(75 cm)
Massu RK
Kaidi Lunter
VÕITUR (2019, VP)
5
(70 cm) |
6
(75 cm)
26
Mariliis Põhjala
Mariliis Põhjala
Tallinna RSK
LUCKY-LUKAS (2019, SP)
Treener(id):
Jekaterina Soiver
Klass(id)
6
(75 cm) |
7
(85 cm)
Tallinna RSK
Jekaterina Soiver
LUCKY-LUKAS (2019, SP)
6
(75 cm) |
7
(85 cm)
27
Marion Ida Vinkler
Marion Ida Vinkler
Vändra RSK
KALIBRI (2012)
Klass(id)
1
(80 cm)
Vändra RSK
KALIBRI (2012)
1
(80 cm)
28
Marta Johanna Lepiksoo
Marta Johanna Lepiksoo
RSK Simon
MON TER (2012, SP)
Treener(id):
Ellen Vatsel
Klass(id)
5
(70 cm) |
6
(75 cm)
RSK Simon
Ellen Vatsel
MON TER (2012, SP)
5
(70 cm) |
6
(75 cm)
29
Meribel Luugima
Meribel Luugima
LADINA (2016, SP)
Treener(id):
Jekaterina Soiver
Klass(id)
5
(70 cm)
Jekaterina Soiver
LADINA (2016, SP)
5
(70 cm)
30
Mirjam Lukk
Mirjam Lukk
Tondi RSK
MAGIC FLO J (2013, SP)
Treener(id):
Grethe Aikevitsius
Klass(id)
7
(85 cm) |
8
(100 cm)
Tondi RSK
Grethe Aikevitsius
MAGIC FLO J (2013, SP)
7
(85 cm) |
8
(100 cm)
31
Noora-Mia Värbu
Noora-Mia Värbu
Vändra RSK
ICHIRO K (2020)
Klass(id)
1
(70 cm)
Vändra RSK
ICHIRO K (2020)
1
(70 cm)
32
Rebeka Uuemaa
Rebeka Uuemaa
RSK Simon
MELODY (2018, SP)
Treener(id):
Merle Annusver
Klass(id)
6
(75 cm) |
7
(85 cm)
RSK Simon
Merle Annusver
MELODY (2018, SP)
6
(75 cm) |
7
(85 cm)
33
Sandraly Ilves
Sandraly Ilves
ESHKS
AVRAL RA (2012)
Treener(id):
Karin Peks
Klass(id)
2
(100 cm) |
3
(110 cm)
ESHKS
Karin Peks
AVRAL RA (2012)
2
(100 cm) |
3
(110 cm)
Taustatööd