Harrastajate ja amatööride SMV

Aeg:
16.12.23
Korraldaja(d):
Tallinna RSK, Veskimetsa Ratsakeskus, SA Tallinna RK
Asukoht:
Veskimetsa RK
Sekretär:
Ave Talts
tel. 51 36 847, ratsavoistlus@gmail.com
Tüüp:
rahvuslik, CSNYH, SMV
Riik:
Eesti
Staatus:
Tulemused avaldatud
Võistluse lehele
16.12.23 - Klass 3b | hc 90/100 cm | Art. 238.2.1, puhtus-kiirus | Avatud
Starte: 49
Võistluspaare: 49
Võistlejaid: 47
Hobuseid: 45
Koht# Võistleja Klubi Treener(id) Hobune Tulemus
1 Victoria Kulp
Tulemus
0 / 49,40
Niitvälja RSK Agnes Kutsar OFIIR (2016, SP) 90 cm 0 / 49,40
2 Maris Issak
Tulemus
0 / 51,98
Tondi RSK Grethe Aikevitsius KÜRII K (2017) 100 cm 0 / 51,98
3 Emili-Loore Vabaoja
Tulemus
0 / 52,71
RK Ruila Tall Margit Mägi RAVEN (2008) 100 cm 0 / 52,71
4 Mirjam Lukk
Tulemus
0 / 52,92
Tondi RSK Grethe Aikevitsius MAGIC FLO J (2013, SP) 90 cm 0 / 52,92
5 Mariete Hulkko
Tulemus
0 / 53,34
Tondi RSK Sirje Argus, Dina Ellermann ROOS (2016, SP) 90 cm 0 / 53,34
6 Hanna-Liisa Ervin Tondi RSK ROMANESCA (2012, SP) 100 cm 0 / 54,44
7 Liisi Vesper Tondi RSK MICASTRO DE POLLI (2012, VP) 90 cm 0 / 54,75
8 Karoli Kanarbik
Tulemus
0 / 54,84
Märjamaa SK ENRITTA (2014) 90 cm 0 / 54,84
9 Laura Teniste
Tulemus
0 / 55,21
Märjamaa SK Monica Pärno BELISTRA (2017) 90 cm 0 / 55,21
10 Kendra Loose RSK Ruttar Külliki Sinikas, Kristjan Sinikas KENTUCKY K.S.H. (2017) 100 cm 0 / 55,31
11 Annika Lehtmets
Tulemus
0 / 56,70
Viru Ratsu Helene Proover VERSAILLES (2016) 100 cm 0 / 56,70
12 Karoliina Karelson
Tulemus
0 / 57,20
SA Tallinna RK Pille Elson ORHIDEE (2008) 90 cm 0 / 57,20
13 Olga Russovitš SA Tallinna RK Konstantin Prohhorov, Kristiina Prohhorova EXXON (2015) 100 cm 0 / 59,24
14 Karmel Saaremägi Suuresti RSK Monica Pärno KEMIRA VAN DE BARBIERBEEK (2010) 100 cm 0 / 59,53
15 Jekaterina Tkatsjova SA Tallinna RK Pille Elson, Pille Pajulaid HULABALOO (2016) 90 cm 0 / 59,88
16 Erik Tuimann
Tulemus
0 / 60,75
Tallinna RSK FITNESS (2015) 90 cm 0 / 60,75
17 Asko Toomik
Tulemus
0 / 61,32
Niitvälja RSK Agnes Kutsar LINCOLN XX (2015) 90 cm 0 / 61,32
18 Karolina Maie Aiaotsa
Tulemus
0 / 61,36
SA Tallinna RK Pille Elson KONKURENT (2013) 90 cm 0 / 61,36
19 Karmen Kalbus
Tulemus
0 / 61,67
RSK Simon Merle Annusver KANEEL K (2016) 90 cm 0 / 61,67
20 Eliise-Mai Kruminš
Tulemus
0 / 62,41
Niitvälja RSK Agnes Kutsar LINCOLN XX (2015) 90 cm 0 / 62,41
21 Helisa Tartu
Tulemus
0 / 63,69
Tondi RSK Maris Suuster CHUCK BASS PB Z (2018) 90 cm 0 / 63,69
22 Elis Eliita Põldmaa
Tulemus
0 / 63,79
Niitvälja RSK Agnes Kutsar AMAZONE (2012) 90 cm 0 / 63,79
23 Maia-Marii Samberk Suuresti RSK Monica Pärno MOONLIGHT VAN BAREELHOF (2012) 100 cm 0 / 64,65
24 Pille Pajulaid Tallinna RSK KENT LAKES (2010) 90 cm 0 / 65,36
25 Elise Elbre SA Tallinna RK Konstantin Prohhorov CHAMPION VOM EIGEN (2012) 100 cm 3 / 80,73
26 Liis Tarang
Tulemus
4 / 48,38
Niitvälja RSK Agnes Kutsar AMAZONE (2012) 90 cm 4 / 48,38
27 Lola Paabo
Tulemus
4 / 50,56
Tondi RSK TRAVIATA (2013, SP) 90 cm 4 / 50,56
28 Jekaterina Oleinik
Tulemus
4 / 56,26
SA Tallinna RK Pille Elson APLAUS (2011) 100 cm 4 / 56,26
29 Egle Sarapik
Tulemus
4 / 56,81
Suuresti RSK Kaidi Lunter MAMEN (2016) 100 cm 4 / 56,81
30 Laura Liisa Link Suuresti RSK HARIBO (2012, VP) 90 cm 4 / 58,48
31 Meribell Müts
Tulemus
4 / 59,28
RSK Ruttar Külliki Sinikas CONDOR KING (2015) 100 cm 4 / 59,28
32 Lars-Kristjan Võrel
Tulemus
4 / 63,28
RSK Ruttar Monica Pärno HERBINA (2012) 90 cm 4 / 63,28
33 Karmen Kriis Niitvälja RSK Agnes Kutsar AWENASA LARANYA IRLANDO (2012) 100 cm 4 / 63,65
34 Johanna Maria Jõgisu
Tulemus
4 / 64,08
Niitvälja RSK Agnes Kutsar VINCET (2015) 90 cm 4 / 64,08
35 Pille Pajulaid
Tulemus
4 / 64,65
Tallinna RSK Pille Elson SIMPSON (2017) 100 cm 4 / 64,65
36 Emili-Loore Vabaoja
Tulemus
4 / 68,07
RK Ruila Tall Margit Mägi CELINE (2018) 100 cm 4 / 68,07
37 Catlin Vatsel Jumping Team Vatsel TRACEY-K VAN KATTENHEYE (2019) 100 cm 4 / 68,30
38 Marta Lotta Lepisk
Tulemus
4 / 69,21
Niitvälja RSK Agnes Kutsar VINCET (2015) 90 cm 4 / 69,21
39 Maribell Markov RK El Awrah ET CHARMONY (2014) 100 cm 4 / 69,62
40 Doris Mänd
Tulemus
7 / 82,55
ESHKS WARCELLARI V (2015) 100 cm 7 / 82,55
41 Katarina Ojari
Tulemus
8 / 61,02
RSK Simon CARLITON (2018) 90 cm 8 / 61,02
42 Elisabet Kuusik
Tulemus
8 / 63,30
Massu RK Monica Pärno AKIKO (2014) 90 cm 8 / 63,30
43 Camille Mahoni SA Tallinna RK V CARLOTA (2017) 100 cm 8 / 85,59
44 Carmen Sõlg
Tulemus
12 / 62,35
Tondi RSK Sirje Argus, Dina Ellermann RAMBO (2015) 90 cm 12 / 62,35
45 Mia Karoli Talvoja
Tulemus
15 / 80,58
Lahemaa HK Kristiina Pähn CALANA DE MUZE Z (2013) 100 cm 15 / 80,58
Kärolin Roosioks Suuresti RSK Monica Pärno MAHERAH (2017) 90 cm elim
Lisandra Raun
Tulemus
elim
Niitvälja RSK Annike Laving CORNELLA (2015) 90 cm elim
Maris Tšernovitski RSK Ruttar Külliki Sinikas KENTUCKY K.S.H. (2017) 90 cm elim
Birgit Adler
Tulemus
katkestas
Valgeranna RSK Janely Saar GISELLE VON SEEDER (2017) 100 cm katkestas
Taustatööd