Kalenderplaan
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Isikud
Hobused
Klubid
Edetabelid
Kvalifikatsioonid
Sanktsioonid
E-pood
Ostukorv
E-pood
Logi sisse
Logi sisse
Logi sisse
Jäta mind meelde
- või -
Logi sisse ID kaardiga
Unustasid parooli?
Kalenderplaan 2023
/
Valgeranna Summer Cup I / PAVO sarja ja Suvise Eesti Ponikarika I etapid / ESHKS NH sarja III etapp
/ 10 - Tulemused
Valgeranna Summer Cup I / PAVO sarja ja Suvise Eesti Ponikarika I etapid / ESHKS NH sarja III etapp
Aeg:
13.05.23 - 14.05.23
Korraldaja(d):
Valgeranna RSK
Asukoht:
Valgeranna tall
Sekretär:
Kadi Niklus
tel. 58 239 685, kadi.niklus@gmail.com
Tüüp:
rahvuslik, CSNYH
Riik:
Eesti
Staatus:
Tulemused avaldatud
Võistluse online leht:
https://online.equipe.com/en/competitions/54990
Võistlussarjad
ESHKS noorhobuste sari
Suvine Eesti Ponikarikas
Lisainfo
NB! Alates 01.01.23 kehtib uus
ERL takistussõidu määrustik
ja ponide mõõtmise kord
ÜM lisa 11
.
Võistluse lehele
14.05.23 - Klass 10 | 100 cm | Art. 274.2, "Special" kahefaasiline | ESHKS sarja 5a hobused
Starte:
19
Võistluspaare:
19
Võistlejaid:
17
Hobuseid:
19
Koht
#
Võistleja
Klubi
Treener(id)
Hobune
Tulemus
Hobuste paarid
1
Lisette Eylandt
Lisette Eylandt
ESHKS
ROSEFINE (2018)
Tulemus
0 / 34,12 / 0 / 36,55
ESHKS
ROSEFINE (2018)
0 / 34,12 / 0 / 36,55
8.0
2
Karol-Kenneth Lootus
Karol-Kenneth Lootus
Tartumaa RSK
WHOOPY "D" (2018)
Tulemus
0 / 36,31 / 0 / 38,40
Tartumaa RSK
WHOOPY "D" (2018)
0 / 36,31 / 0 / 38,40
6.0
3
Catlin Vatsel
Catlin Vatsel
Jumping Team Vatsel
NEW HOLLAND VDL (2018)
Tulemus
0 / 37,29 / 0 / 38,71
Jumping Team Vatsel
NEW HOLLAND VDL (2018)
0 / 37,29 / 0 / 38,71
4.0
4
Kersti Lillmaa
Kersti Lillmaa
Viljandimaa RSK
SYBELLE (2018)
Tulemus
0 / 33,27 / 0 / 40,71
Viljandimaa RSK
SYBELLE (2018)
0 / 33,27 / 0 / 40,71
3.0
5
Margit Mägi
Margit Mägi
RK Ruila Tall
NARANJA (2018)
Tulemus
0 / 35,29 / 0 / 41,62
RK Ruila Tall
NARANJA (2018)
0 / 35,29 / 0 / 41,62
2.0
6
Jeremy Tran Sbraire
Jeremy Tran Sbraire
Viru Ratsu
IBRAHIMOVIC K (2018)
Tulemus
0 / 38,91 / 0 / 43,20
Viru Ratsu
IBRAHIMOVIC K (2018)
0 / 38,91 / 0 / 43,20
+
7
Toomas Pai
Toomas Pai
Tondi RSK
IRON STYLE OV (2018)
Tulemus
0 / 36,47 / 0 / 43,52
Tondi RSK
IRON STYLE OV (2018)
0 / 36,47 / 0 / 43,52
+
8
Kirke Kütt
Kirke Kütt
Tartumaa RSK
Treener(id):
Hanno Ellermann
ICARDI K (2018)
Tulemus
0 / 38,16 / 0 / 44,51
Tartumaa RSK
Hanno Ellermann
ICARDI K (2018)
0 / 38,16 / 0 / 44,51
+
9
Rosa Linda Sikkal
Rosa Linda Sikkal
SA Tallinna RK
NUBALU (2018)
Tulemus
0 / 36,86 / 0 / 44,86
SA Tallinna RK
NUBALU (2018)
0 / 36,86 / 0 / 44,86
+
10
Margit Mägi
Margit Mägi
RK Ruila Tall
ELVIS LAVELL (2018)
Tulemus
0 / 36,37 / 0 / 45,25
RK Ruila Tall
ELVIS LAVELL (2018)
0 / 36,37 / 0 / 45,25
+
11
Pilleriin Kosk
Pilleriin Kosk
RK Ruila Tall
KIMBERLY (2018)
Tulemus
0 / 39,05 / 0 / 48,02
RK Ruila Tall
KIMBERLY (2018)
0 / 39,05 / 0 / 48,02
+
12
Andres Udeküll
Andres Udeküll
RSK KRT
CUBA U (2018)
Tulemus
0 / 37,35 / 0 / 52,81
RSK KRT
CUBA U (2018)
0 / 37,35 / 0 / 52,81
+
13
Martina Juhansoo
Martina Juhansoo
Valgeranna RSK
Treener(id):
Janely Saar
QUATARA (2018)
Tulemus
0 / 38,95 / 4 / 40,49
Valgeranna RSK
Janely Saar
QUATARA (2018)
0 / 38,95 / 4 / 40,49
+
14
Janely Saar
Janely Saar
Valgeranna RSK
PROFESSOR (2018)
Tulemus
0 / 35,94 / 4 / 41,93
Valgeranna RSK
PROFESSOR (2018)
0 / 35,94 / 4 / 41,93
+
15
Siim Sinijärv
Siim Sinijärv
ESHKS
INPERE' G (2018)
Tulemus
4 / 34,01 / 0 / 42,72
ESHKS
INPERE' G (2018)
4 / 34,01 / 0 / 42,72
+
16
Siim Sinijärv
Siim Sinijärv
ESHKS
AMARILLO VON SEEDER (2018)
Tulemus
4 / 35,95 / 0 / 42,85
ESHKS
AMARILLO VON SEEDER (2018)
4 / 35,95 / 0 / 42,85
+
17
Marian Aab
Marian Aab
ESHKS
CHILI K.S.H. (2018)
Tulemus
4 / 40,81 / 0 / 52,90
ESHKS
CHILI K.S.H. (2018)
4 / 40,81 / 0 / 52,90
+
18
Margit Liiv
Margit Liiv
RSK Simon
Treener(id):
Monica Pärno
CAROLAIN (2018)
Tulemus
4 / 41,21 / 4 / 51,76
RSK Simon
Monica Pärno
CAROLAIN (2018)
4 / 41,21 / 4 / 51,76
+
Kati Raidma
Kati Raidma
Vändra RSK
SERAFINO (2018)
Tulemus
katkestas
Vändra RSK
SERAFINO (2018)
katkestas
+
Taustatööd