Ruila Jumping

Aeg:
16.07.22 - 17.07.22
Korraldaja(d):
RK Ruila Tall
Asukoht:
Ruila tall
Sekretär:
Ave Talts
tel. 51 36 847, ratsavoistlus@gmail.com
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Staatus:
Tulemused avaldatud
Võistluse online leht:
https://online.equipe.com/en/competitions/49353
Võistluse lehele
16.07.22 - Klass 2 Prix de Ratsane | 100 cm | Art. 238.2.1, puhtus-kiirus | Avatud
Starte: 74
Võistluspaare: 74
Võistlejaid: 65
Hobuseid: 73
Koht# Võistleja Klubi Treener(id) Hobune Tulemus
1
Treener(id): Janely Saar
Carola Lõhmus
CLAUDETTE Z (2011)
Tulemus: 0 / 45,91
Valgeranna RSK Janely Saar CLAUDETTE Z (2011) 0 / 45,91
2
Treener(id):
Riho Viik
HARMONY (2012)
Tulemus: 0 / 47,43
Vändra RSK HARMONY (2012) 0 / 47,43
3
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Monica Pärno
Älis-Sille Hein
ESSENTIAL DE MUZE K.S.H. (2014)
Tulemus: 0 / 47,70
Tondi RSK Monica Pärno ESSENTIAL DE MUZE K.S.H. (2014) 0 / 47,70
4
Treener(id): Janely Saar
Loore Mets
GOOD LIFE - J.C. (2012)
Tulemus: 0 / 48,53
Valgeranna RSK Janely Saar GOOD LIFE - J.C. (2012) 0 / 48,53
5
Treener(id):
Grete Triisa
ROKIT (2012, SP)
Tulemus: 0 / 48,78
Viljandimaa RSK ROKIT (2012, SP) 0 / 48,78
6
Klubi: RSK Simon
Treener(id):
Anete Li Ljäkin
COLA (2009)
Tulemus: 0 / 49,21
RSK Simon COLA (2009) 0 / 49,21
7
Klubi: EHS
Treener(id):
Karmen Kasemets
AKEENA (2012)
Tulemus: 0 / 49,37
EHS AKEENA (2012) 0 / 49,37
8
Treener(id):
Mariann-Krõõt Ilves
KARMA (2013, SP)
Tulemus: 0 / 50,10
Pärnumaa RSK KARMA (2013, SP) 0 / 50,10
9
Klubi: RSK KRT
Treener(id): Aldo Kanepi
Grete Laasnurm
THUNDERBIRD (2011, VP)
Tulemus: 0 / 50,72
RSK KRT Aldo Kanepi THUNDERBIRD (2011, VP) 0 / 50,72
10
Klubi:
Treener(id):
Eva Leece (BEL)
CALYPSO (SP)
Tulemus: 0 / 50,99
CALYPSO (SP) 0 / 50,99
11
Treener(id): Janely Saar
Martina Juhansoo
TIERRA DEL FUEGO (2005)
Tulemus: 0 / 51,15
Valgeranna RSK Janely Saar TIERRA DEL FUEGO (2005) 0 / 51,15
12
Klubi: RSK KRT
Treener(id): Kaire Kalm
Ann Küünemäe
RSK KRT Kaire Kalm MISTER MAGIC VAN HET WILGENHOF (2016) 0 / 52,17
13
Treener(id):
Janely Saar
ANTONIO (2016, SP)
Tulemus: 0 / 52,22
Valgeranna RSK ANTONIO (2016, SP) 0 / 52,22
14
Treener(id): Agnes Kutsar
Angelis Sergo
JOY (2015)
Tulemus: 0 / 52,29
Niitvälja RSK Agnes Kutsar JOY (2015) 0 / 52,29
15
Treener(id): Maris Suuster
Johannes Kiiver
AKATINE WEERING (2005)
Tulemus: 0 / 53,14
MTÜ Hiiumaa RSK Maris Suuster AKATINE WEERING (2005) 0 / 53,14
16
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Monica Pärno
Laurel Kask
BEIRUT (2009)
Tulemus: 0 / 53,89
Tondi RSK Monica Pärno BEIRUT (2009) 0 / 53,89
17
Treener(id): Monica Pärno
Maia-Marii Samberk
MOONLIGHT VAN BAREELHOF (2012)
Tulemus: 0 / 53,95
Suuresti RSK Monica Pärno MOONLIGHT VAN BAREELHOF (2012) 0 / 53,95
18
Elisabeth Palm
ALVAR (2013, SP)
Tulemus: 0 / 54,29
Suuresti RSK Kaidi Lunter, Riina Seder-Zalite ALVAR (2013, SP) 0 / 54,29
19
Treener(id):
Kätlin El Majdaoui
CARLOS SANTANO KS (2017)
Tulemus: 0 / 54,72
Vändra RSK CARLOS SANTANO KS (2017) 0 / 54,72
20
Treener(id): Karin Peks
Annabel Sohlu
HUBBA BUBBA (2009, SP)
Tulemus: 0 / 55,70
Audruranna RSK Karin Peks HUBBA BUBBA (2009, SP) 0 / 55,70
21
Treener(id): Pille Elson
Anneli Rasu
KORNELIA (2015)
Tulemus: 0 / 55,75
Saaremaa RSK Pille Elson KORNELIA (2015) 0 / 55,75
22
Treener(id): Pille Elson
Jekaterina Oleinik
KONKURENT (2013)
Tulemus: 0 / 56,65
SA Tallinna RK Pille Elson KONKURENT (2013) 0 / 56,65
23
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id):
Marie Küüsmaa
NALA VAN BERKENBROECK (2014)
Tulemus: 0 / 57,69
Viru Ratsu NALA VAN BERKENBROECK (2014) 0 / 57,69
24
Treener(id): Pille Elson
Rosa Linda Sikkal
QUEBRACHO (2012)
Tulemus: 0 / 58,20
SA Tallinna RK Pille Elson QUEBRACHO (2012) 0 / 58,20
24
Treener(id):
Marlen Ojaste
CALVE (2007)
Tulemus: 0 / 58,20
Pärnumaa RSK CALVE (2007) 0 / 58,20
26
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id):
Piret Ervald
SISSI VAN DE MALTAHOEVE (2018)
Tulemus: 0 / 58,41
Viru Ratsu SISSI VAN DE MALTAHOEVE (2018) 0 / 58,41
27
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id):
Piret Ervald
POPCORN TIME (2018)
Tulemus: 0 / 58,44
Viru Ratsu POPCORN TIME (2018) 0 / 58,44
28
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Monica Pärno
Sofia Bõkova
CORLANDER (2013)
Tulemus: 0 / 58,47
Tondi RSK Monica Pärno CORLANDER (2013) 0 / 58,47
29
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Tairi Tiitsar-Talgre
CAMPARI (2013)
Tulemus: 0 / 59,09
Tondi RSK CAMPARI (2013) 0 / 59,09
30
Treener(id): Konstantin Prohhorov
Simona Kivisalu
ARMISSIN (2015)
Tulemus: 0 / 59,83
SA Tallinna RK Konstantin Prohhorov ARMISSIN (2015) 0 / 59,83
31
Treener(id):
Maila Kukk
HAROLE (2012)
Tulemus: 0 / 61,06
Vändra RSK HAROLE (2012) 0 / 61,06
32
Treener(id):
Tiit Kivisild
ELISABETH JP (2017)
Tulemus: 0 / 64,28
RK Ruila Tall ELISABETH JP (2017) 0 / 64,28
33
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Epp Keel
HELIINY (2015)
Tulemus: 0 / 68,33
Tondi RSK HELIINY (2015) 0 / 68,33
34
Treener(id): Janely Saar
Maria Espenberg
A. ROSITA (2012, SP)
Tulemus: 4 / 48,54
Valgeranna RSK Janely Saar A. ROSITA (2012, SP) 4 / 48,54
35
Treener(id):
Eva Lepp
CODY (2015, SP)
Tulemus: 4 / 48,79
Audruranna RSK CODY (2015, SP) 4 / 48,79
36
Treener(id): Pille Elson
Jekaterina Oleinik
APLAUS (2011)
Tulemus: 4 / 48,80
SA Tallinna RK Pille Elson APLAUS (2011) 4 / 48,80
37
Treener(id): Janely Saar
Martina Juhansoo
VIVALDI (2011, SP)
Tulemus: 4 / 49,01
Valgeranna RSK Janely Saar VIVALDI (2011, SP) 4 / 49,01
38
Emma Kips
GEIŠA (2012)
Tulemus: 4 / 49,09
SA Tallinna RK Konstantin Prohhorov, Kristiina Prohhorova GEIŠA (2012) 4 / 49,09
39
Treener(id):
Kärt Alehodžin
SOLEIL`S CASPER (2005)
Tulemus: 4 / 49,38
Märjamaa SK SOLEIL`S CASPER (2005) 4 / 49,38
40
Treener(id):
Riho Viik
OBERON (2009)
Tulemus: 4 / 49,57
Vändra RSK OBERON (2009) 4 / 49,57
41
Treener(id): Kätlin Nõgu
Kendra Liis Konsa
TIM (2014, SP)
Tulemus: 4 / 50,09
RSK FenEst Equestrian Kätlin Nõgu TIM (2014, SP) 4 / 50,09
42
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Monica Pärno
Heidi Murel
CIMONO DE MAISY (2012, SP)
Tulemus: 4 / 50,33
Tondi RSK Monica Pärno CIMONO DE MAISY (2012, SP) 4 / 50,33
43
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Monica Pärno
Heidi Murel
VERMUT II (2010, SP)
Tulemus: 4 / 50,36
Tondi RSK Monica Pärno VERMUT II (2010, SP) 4 / 50,36
44
Treener(id): Agnes Kutsar
Lisell Paltser
CRANBERRY JS (2015)
Tulemus: 4 / 52,08
Niitvälja RSK Agnes Kutsar CRANBERRY JS (2015) 4 / 52,08
45
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Monica Pärno
Emili-Loore Vabaoja
RAVEN (2008)
Tulemus: 4 / 52,21
Tondi RSK Monica Pärno RAVEN (2008) 4 / 52,21
46
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Monica Pärno
Grete Suurväli
PILOORE VON SEEDER (2014)
Tulemus: 4 / 52,45
Tondi RSK Monica Pärno PILOORE VON SEEDER (2014) 4 / 52,45
47
Klubi: Saare RK
Treener(id): Tairi Tiitsar-Talgre
Martina Rihkrand
FERDINAND A (2010)
Tulemus: 4 / 53,17
Saare RK Tairi Tiitsar-Talgre FERDINAND A (2010) 4 / 53,17
48
Treener(id):
Keidi Mariin Tomson
BELCANTO (2006)
Tulemus: 4 / 53,43
Pärnumaa RSK BELCANTO (2006) 4 / 53,43
49
Treener(id): Tiit Kivisild
Marje Salumets
SALIUNA (2014)
Tulemus: 4 / 55,22
RK Ruila Tall Tiit Kivisild SALIUNA (2014) 4 / 55,22
50
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id): Helene Proover
Annika Lehtmets
FREDDY (2017)
Tulemus: 4 / 56,71
Viru Ratsu Helene Proover FREDDY (2017) 4 / 56,71
51
Treener(id): Hanno Ellermann
Kirke Kütt
LAS VEGAS (2011)
Tulemus: 4 / 58,07
Tartumaa RSK Hanno Ellermann LAS VEGAS (2011) 4 / 58,07
52
Treener(id): Monica Pärno
Maria Martin
A MARETTA (2012)
Tulemus: 4 / 58,48
RK El Awrah ET Monica Pärno A MARETTA (2012) 4 / 58,48
53
Klubi:
Treener(id):
Mia Maarja Tali
ARTHUR (2009, SP)
Tulemus: 4 / 58,50
ARTHUR (2009, SP) 4 / 58,50
54
Treener(id):
Jessica Mölder
CARAMIA VON SEEDER (2017)
Tulemus: 4 / 59,61
Audruranna RSK CARAMIA VON SEEDER (2017) 4 / 59,61
55
Treener(id):
Stella Brett Mesila
NYAZINTHE P. (2018)
Tulemus: 4 / 60,44
Märjamaa SK NYAZINTHE P. (2018) 4 / 60,44
56
Treener(id):
Stella Brett Mesila
CHANELLE (2018)
Tulemus: 4 / 61,56
Märjamaa SK CHANELLE (2018) 4 / 61,56
57
Treener(id):
Stella Brett Mesila
AGILERO (2017)
Tulemus: 4 / 63,50
Märjamaa SK AGILERO (2017) 4 / 63,50
58
Klubi: RSK Ruttar
Treener(id):
Margit Sunni
GOLD ZAYRON (2010)
Tulemus: 4 / 63,74
RSK Ruttar GOLD ZAYRON (2010) 4 / 63,74
59
Treener(id): Tiit Kivisild
Brit Bergmann
TAY GLADNESS (2016)
Tulemus: 4 / 64,86
RK Ruila Tall Tiit Kivisild TAY GLADNESS (2016) 4 / 64,86
60
Treener(id):
Renek Rosenberg
ZHORA TT (2016)
Tulemus: 4 / 67,04
RK Ruila Tall ZHORA TT (2016) 4 / 67,04
61
Treener(id): Teele Talts, Maris Suuster
Helisa Tartu
BINGO DES CHENETS (2007, SP)
Tulemus: 8 / 49,43
MTÜ Hiiumaa RSK Teele Talts, Maris Suuster BINGO DES CHENETS (2007, SP) 8 / 49,43
62
Treener(id): Kristiina Raudnagel
Annabel Aruksaar
VALENCIA B (2015)
Tulemus: 8 / 54,05
Märjamaa SK Kristiina Raudnagel VALENCIA B (2015) 8 / 54,05
63
Gerda Emilia Kiudma
OSKAR S (2011)
Tulemus: 8 / 54,57
Liivimaa RK Siret Saks, Hanno Ellermann, Terje Saks OSKAR S (2011) 8 / 54,57
64
Klubi: Lahemaa HK
Treener(id): Kristiina Pähn
Mia Karoli Talvoja
CALANA DE MUZE Z (2013)
Tulemus: 8 / 56,15
Lahemaa HK Kristiina Pähn CALANA DE MUZE Z (2013) 8 / 56,15
65
Treener(id):
Helge Likker
PAVADOR (2010)
Tulemus: 8 / 56,50
Vändra RSK PAVADOR (2010) 8 / 56,50
66
Treener(id):
Kaidi Lunter
Suuresti RSK KEMIRA VAN DE BARBIERBEEK (2010) 8 / 58,30
67
Klubi: RSK Simon
Treener(id):
Kati-Helen Peegel
GOLDTAIRE R (2013)
Tulemus: 8 / 59,57
RSK Simon GOLDTAIRE R (2013) 8 / 59,57
68
Treener(id): Monica Pärno
Teele Tohver
EMPRESAS (2014)
Tulemus: 10 / 74,04
Märjamaa SK Monica Pärno EMPRESAS (2014) 10 / 74,04
69
Klubi: RSK Simon
Treener(id):
Elina Babits
ROBINZON (2016)
Tulemus: 10 / 74,46
RSK Simon ROBINZON (2016) 10 / 74,46
70
Treener(id):
Laura Teniste
HERZOG VON LOMA (2012)
Tulemus: 17 / 81,65
Märjamaa SK HERZOG VON LOMA (2012) 17 / 81,65
71
Treener(id):
Margit Mägi
CIARA LAVELLA (2016)
Tulemus: 21 / 81,14
RK Ruila Tall CIARA LAVELLA (2016) 21 / 81,14
Treener(id): Teele Talts
Angela Soovik
ELLENBROOK (2013)
Tulemus: elim
MTÜ Hiiumaa RSK Teele Talts ELLENBROOK (2013) elim
Klubi: RSK Simon
Treener(id):
Mariliis Lind
RÜTMIKA (2017)
Tulemus: elim
RSK Simon RÜTMIKA (2017) elim
Treener(id):
Keidi Mariin Tomson
CROMWELL RP (2015)
Tulemus: elim
Pärnumaa RSK CROMWELL RP (2015) elim
Taustatööd