Kalenderplaan
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Isikud
Hobused
Klubid
Edetabelid
Kvalifikatsioonid
Sanktsioonid
E-pood
Ostukorv
E-pood
Logi sisse
Logi sisse
Logi sisse
Jäta mind meelde
- või -
Logi sisse ID kaardiga
Unustasid parooli?
Kalenderplaan
/
Veskimetsa Takistussõit
/ Masterlist
Võistluse lehele
Masterlist
Võistluspaare:
75
Starte:
103
Ära jäänud starte:
0
Võistlejaid:
68
Hobuseid:
72
Stardid päevade kaupa:
13.12.14, laupäev:
103
Jrk
Võistleja
Klubi
Hobune
Klass(id)
1
Agnes Podgorelov
Agnes Podgorelov
SA Tallinna RK
RISING SUN (2002)
Klass(id)
1
SA Tallinna RK
RISING SUN (2002)
1
2
Aive Mihkelson
Aive Mihkelson
Tondi RSK
OTTO- OSBORN (2003)
Klass(id)
1
Tondi RSK
OTTO- OSBORN (2003)
1
3
Alice Laanemägi
Alice Laanemägi
Tallinna RSK
BOORA (2008)
Klass(id)
1
Tallinna RSK
BOORA (2008)
1
4
Anastassia Tsyganova
Anastassia Tsyganova
RK El Awrah ET
ROXANNE (2006)
Klass(id)
1
RK El Awrah ET
ROXANNE (2006)
1
5
Anna Silvia Seemel
Anna Silvia Seemel
FREESIA (2001)
Klass(id)
1
FREESIA (2001)
1
6
Anna-Britt Kivimägi
Anna-Britt Kivimägi
RSK KRT
MC LEOD (2009)
Klass(id)
1
RSK KRT
MC LEOD (2009)
1
7
Anna-Liis Remmel
Anna-Liis Remmel
Tondi RSK
UNIQUE (2005)
Klass(id)
1
Tondi RSK
UNIQUE (2005)
1
8
Anneli Rasu
Anneli Rasu
Saaremaa RSK
AGNETA (2010)
Klass(id)
1
|
2a
Saaremaa RSK
AGNETA (2010)
1
|
2a
9
Anu Tavinoff
Anu Tavinoff
Tallinna RSK
GURMAAN (2000)
Klass(id)
1
Tallinna RSK
GURMAAN (2000)
1
10
Argo Taur
Argo Taur
Tallinna RSK
BAILEY`S (2005)
Klass(id)
1
Tallinna RSK
BAILEY`S (2005)
1
11
Berit Põldoja
Berit Põldoja
RSK KRT
BÜCARO HP (2006)
Klass(id)
3
RSK KRT
BÜCARO HP (2006)
3
12
Britt Nigul
Britt Nigul
Tondi RSK
LISTRA (1998)
Klass(id)
2b
Tondi RSK
LISTRA (1998)
2b
13
Britt Nigul
Britt Nigul
Tondi RSK
SACRAMENTO (2004)
Klass(id)
2b
|
3
Tondi RSK
SACRAMENTO (2004)
2b
|
3
14
Britt Ülesoo
Britt Ülesoo
Avante
PIIGA (2001)
Klass(id)
1
|
2b
Avante
PIIGA (2001)
1
|
2b
15
Camille Mahoni
Camille Mahoni
SA Tallinna RK
ORLYMEJA (2007)
Klass(id)
2b
|
3
SA Tallinna RK
ORLYMEJA (2007)
2b
|
3
16
Carolyn Vilba
Carolyn Vilba
RSK Caballus
VILANDRA (2006)
Klass(id)
1
RSK Caballus
VILANDRA (2006)
1
17
Eliise Arro
Eliise Arro
RSK KRT
SILVESTER GOING LIGHT (1997)
Klass(id)
1
RSK KRT
SILVESTER GOING LIGHT (1997)
1
18
Eliise Vahero
Eliise Vahero
Avante
OPOSSUM (2007)
Klass(id)
1
Avante
OPOSSUM (2007)
1
19
Elisabeth Käbin
Elisabeth Käbin
Vändra RSK
O`HERA (2009)
Klass(id)
1
Vändra RSK
O`HERA (2009)
1
20
Epp Keel
Epp Keel
Tondi RSK
ORHIDEE (2008)
Klass(id)
2b
Tondi RSK
ORHIDEE (2008)
2b
21
Erik Tuimann
Erik Tuimann
Tallinna RSK
MARTELL XX (2006)
Klass(id)
1
|
2b
Tallinna RSK
MARTELL XX (2006)
1
|
2b
22
Hanna-Marie Vabaoja
Hanna-Marie Vabaoja
Tondi RSK
RAVEN (2008)
Klass(id)
1
|
2b
Tondi RSK
RAVEN (2008)
1
|
2b
23
Hanne-Lore Väin
Hanne-Lore Väin
SA Tallinna RK
ODELIA (2003)
Klass(id)
2b
|
3
SA Tallinna RK
ODELIA (2003)
2b
|
3
24
Helen Paas
Helen Paas
RSK Simon
PADINGTON (2001)
Klass(id)
1
RSK Simon
PADINGTON (2001)
1
25
Helen-Britt Liidemann
Helen-Britt Liidemann
RK Ruila Tall
SICCO 7 (2006)
Klass(id)
2b
RK Ruila Tall
SICCO 7 (2006)
2b
26
Janek Zalite
Janek Zalite
Tondi RSK
QUINTENDER AVOS Z (2008)
Klass(id)
2a
|
3
Tondi RSK
QUINTENDER AVOS Z (2008)
2a
|
3
27
Janek Zalite
Janek Zalite
Tondi RSK
PRINTSESS BLACKY (2001)
Klass(id)
2a
|
2b
Tondi RSK
PRINTSESS BLACKY (2001)
2a
|
2b
28
Jennifer-Chelsea Laanet
Jennifer-Chelsea Laanet
RSK KRT
SPRINGSTORM (2007)
Klass(id)
2b
RSK KRT
SPRINGSTORM (2007)
2b
29
Joanna-Britt Metsar
Joanna-Britt Metsar
RSK Simon
OTTO- OSBORN (2003)
Klass(id)
2b
RSK Simon
OTTO- OSBORN (2003)
2b
30
Kadri-Liis Kõrm
Kadri-Liis Kõrm
Tallinna RSK
UNIQUE (2005)
Klass(id)
1
Tallinna RSK
UNIQUE (2005)
1
31
Kaia Loviisa Kink
Kaia Loviisa Kink
Tondi RSK
PAEONIA (2010)
Klass(id)
1
|
2b
Tondi RSK
PAEONIA (2010)
1
|
2b
32
Katrin Isand
Katrin Isand
RSK Simon
LARIMAR (2008)
Klass(id)
1
RSK Simon
LARIMAR (2008)
1
33
Kirkke Eliise Põldsalu
Kirkke Eliise Põldsalu
Tondi RSK
LOUISE (2008)
Klass(id)
2b
Tondi RSK
LOUISE (2008)
2b
34
Kristiina Klaassen
Kristiina Klaassen
Tondi RSK
ROGER (2006)
Klass(id)
1
Tondi RSK
ROGER (2006)
1
35
Kristina Kovalkova
Kristina Kovalkova
RK El Awrah ET
BREEZE (2008)
Klass(id)
1
RK El Awrah ET
BREEZE (2008)
1
36
Kärol Järviste
Kärol Järviste
RSK Ruttar
VIOLETTA (2005)
Klass(id)
2b
|
3
RSK Ruttar
VIOLETTA (2005)
2b
|
3
37
Kärt Kaal
Kärt Kaal
Tondi RSK
ANTROPOFF (2008)
Klass(id)
2b
|
3
Tondi RSK
ANTROPOFF (2008)
2b
|
3
38
Kätlin H. Sehver
Kätlin H. Sehver
RK Ruila Tall
JANES (2009)
Klass(id)
3
RK Ruila Tall
JANES (2009)
3
39
Laura Leoste
Laura Leoste
SA Tallinna RK
EXCELLENCE-C (2004)
Klass(id)
1
|
2b
SA Tallinna RK
EXCELLENCE-C (2004)
1
|
2b
40
Leana Kalve
Leana Kalve
RSK Caballus
FELICIA (2004)
Klass(id)
1
RSK Caballus
FELICIA (2004)
1
41
Lisbeth Sirvi
Lisbeth Sirvi
SA Tallinna RK
FILIPETTI (2004)
Klass(id)
1
SA Tallinna RK
FILIPETTI (2004)
1
42
Lotte-Getter Saar
Lotte-Getter Saar
Kurtna RK
LITTLE LADYBIRD (2008)
Klass(id)
3
Kurtna RK
LITTLE LADYBIRD (2008)
3
43
Maarja Martinson
Maarja Martinson
Tondi RSK
COCAIN (2009)
Klass(id)
1
Tondi RSK
COCAIN (2009)
1
44
Maarja Martinson
Maarja Martinson
Tondi RSK
PEAK A BOO (2004)
Klass(id)
3
Tondi RSK
PEAK A BOO (2004)
3
45
Malin Kisant
Malin Kisant
Märjamaa SK
PROMETHEUS (2004)
Klass(id)
2b
|
3
Märjamaa SK
PROMETHEUS (2004)
2b
|
3
46
Malin Kisant
Malin Kisant
Märjamaa SK
SOLEIL`S CASPER (2005)
Klass(id)
2b
|
3
Märjamaa SK
SOLEIL`S CASPER (2005)
2b
|
3
47
Margareth Eikner
Margareth Eikner
SA Tallinna RK
CLAUDIA-CARDINALE (2003)
Klass(id)
1
|
2b
SA Tallinna RK
CLAUDIA-CARDINALE (2003)
1
|
2b
48
Maria Martin
Maria Martin
RSK Simon
HORNETTE (2009)
Klass(id)
1
RSK Simon
HORNETTE (2009)
1
49
Maria Martin
Maria Martin
RSK Simon
HELEGRO (2005)
Klass(id)
1
RSK Simon
HELEGRO (2005)
1
50
Maris Kangur
Maris Kangur
Tondi RSK
HEINO (2007)
Klass(id)
1
Tondi RSK
HEINO (2007)
1
51
Maris Uustalu
Maris Uustalu
Tallinna RSK
TERBE (2002)
Klass(id)
2a
Tallinna RSK
TERBE (2002)
2a
52
Marit Künnapuu
Marit Künnapuu
RSK KRT
BENJAMIN (2010)
Klass(id)
1
RSK KRT
BENJAMIN (2010)
1
53
Marit Piiskoppel
Marit Piiskoppel
Kurtna RK
LEHITKA (2006)
Klass(id)
2b
|
3
Kurtna RK
LEHITKA (2006)
2b
|
3
54
Meeli Linde
Meeli Linde
Tallinna RSK
VÄNTVIGUR (2007)
Klass(id)
1
Tallinna RSK
VÄNTVIGUR (2007)
1
55
Minna Annabel Tismus
Minna Annabel Tismus
Tondi RSK
TOONIK (2000)
Klass(id)
1
Tondi RSK
TOONIK (2000)
1
56
Monika Sehver
Monika Sehver
Tallinna RSK
POKEMON (2004)
Klass(id)
1
Tallinna RSK
POKEMON (2004)
1
57
Olga Russovitš
Olga Russovitš
SA Tallinna RK
PAJOOR (2008)
Klass(id)
1
|
2b
SA Tallinna RK
PAJOOR (2008)
1
|
2b
58
Paul Argus
Paul Argus
Tondi RSK
EDIE-AMINGO G (2009)
Klass(id)
1
|
2b
Tondi RSK
EDIE-AMINGO G (2009)
1
|
2b
59
Paul Argus
Paul Argus
Tondi RSK
CAESAR (2009)
Klass(id)
2b
|
3
Tondi RSK
CAESAR (2009)
2b
|
3
60
Pille Elson
Pille Elson
Tallinna RSK
DIXON (2008)
Klass(id)
2b
Tallinna RSK
DIXON (2008)
2b
61
Priit Perna
Priit Perna
Tondi RSK
HERMELA (2008)
Klass(id)
2a
|
3
Tondi RSK
HERMELA (2008)
2a
|
3
62
Rain Koch
Rain Koch
Tondi RSK
WESTFALIA (2007)
Klass(id)
2b
|
3
Tondi RSK
WESTFALIA (2007)
2b
|
3
63
Rein Pill
Rein Pill
RK Ruila Tall
CADO DE GREENBAY (2009)
Klass(id)
3
RK Ruila Tall
CADO DE GREENBAY (2009)
3
64
Rein Pill
Rein Pill
RK Ruila Tall
CINTE Z (2009)
Klass(id)
3
RK Ruila Tall
CINTE Z (2009)
3
65
Riho Viik
Riho Viik
Märjamaa SK
OBERON (2009)
Klass(id)
1
|
2a
Märjamaa SK
OBERON (2009)
1
|
2a
66
Riina Seder-Zalite
Riina Seder-Zalite
Tondi RSK
KLEOPATRA (2009)
Klass(id)
3
Tondi RSK
KLEOPATRA (2009)
3
67
Roos Marie Laak
Roos Marie Laak
SA Tallinna RK
LIBERTY D'ESTELLA (2004)
Klass(id)
1
|
2b
SA Tallinna RK
LIBERTY D'ESTELLA (2004)
1
|
2b
68
Simone Soomuste
Simone Soomuste
SA Tallinna RK
INTRIGANT (2002)
Klass(id)
1
SA Tallinna RK
INTRIGANT (2002)
1
69
Susanna Liis Ole
Susanna Liis Ole
SA Tallinna RK
SUSI (2009)
Klass(id)
1
SA Tallinna RK
SUSI (2009)
1
70
Taisi Viire
Taisi Viire
Vändra RSK
HIDALGO (2006)
Klass(id)
1
|
2b
Vändra RSK
HIDALGO (2006)
1
|
2b
71
Tanita Ida Promm
Tanita Ida Promm
RSK KRT
SILVESTER GOING LIGHT (1997)
Klass(id)
1
RSK KRT
SILVESTER GOING LIGHT (1997)
1
72
Teele Metstak
Teele Metstak
RK Ruila Tall
PERSOON (2000)
Klass(id)
3
RK Ruila Tall
PERSOON (2000)
3
73
Theresa Dee Torjus
Theresa Dee Torjus
Tondi RSK
CAMPARI (2008)
Klass(id)
1
|
2a
Tondi RSK
CAMPARI (2008)
1
|
2a
74
Urve Aavik
Urve Aavik
Tallinna RSK
PORTOS (2000)
Klass(id)
2a
|
3
Tallinna RSK
PORTOS (2000)
2a
|
3
75
Vitali Dementev
Vitali Dementev
ESHKS
RIKO SILVER (2004)
Klass(id)
1
|
2b
ESHKS
RIKO SILVER (2004)
1
|
2b
Taustatööd