Kalenderplaan
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Isikud
Hobused
Klubid
Edetabelid
Kvalifikatsioonid
Sanktsioonid
E-pood
Ostukorv
E-pood
Logi sisse
Logi sisse
Logi sisse
Jäta mind meelde
- või -
Logi sisse ID kaardiga
Unustasid parooli?
Kalenderplaan 2014
/
Veskimetsa Takistussõit
/ 3 - Tulemused
Veskimetsa Takistussõit
Aeg:
13.12.14
Korraldaja(d):
Tallinna RSK & SA Tallinna RK & Veskimetsa RK
Asukoht:
Veskimetsa RK
Sekretär:
Kadri Vollmer
tel. 55 693 949, voistlus@veskimetsa.ee
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Staatus:
Tulemused avaldatud
Võistluse lehele
13.12.14 - Klass 3 | 115 cm | Art. 274.5.3, kahefaasiline | Avatud
Starte:
21
Võistluspaare:
21
Võistlejaid:
19
Hobuseid:
21
Koht
#
Võistleja
Klubi
Hobune
Tulemus
1
Paul Argus
Paul Argus
Tondi RSK
CAESAR (2009)
Tulemus
0 / 54,91 / 0 / 34,82
Tondi RSK
CAESAR (2009)
0 / 54,91 / 0 / 34,82
2
Riina Seder-Zalite
Riina Seder-Zalite
Tondi RSK
KLEOPATRA (2009)
Tulemus
0 / 49,90 / 0 / 35,00
Tondi RSK
KLEOPATRA (2009)
0 / 49,90 / 0 / 35,00
3
Lotte-Getter Saar
Lotte-Getter Saar
Kurtna RK
LITTLE LADYBIRD (2008)
Tulemus
0 / 46,99 / 0 / 38,80
Kurtna RK
LITTLE LADYBIRD (2008)
0 / 46,99 / 0 / 38,80
4
Rein Pill
Rein Pill
RK Ruila Tall
CADO DE GREENBAY (2009)
Tulemus
0 / 54,99 / 0 / 39,62
RK Ruila Tall
CADO DE GREENBAY (2009)
0 / 54,99 / 0 / 39,62
5
Camille Mahoni
Camille Mahoni
SA Tallinna RK
ORLYMEJA (2007)
Tulemus
0 / 49,12 / 4 / 30,36
SA Tallinna RK
ORLYMEJA (2007)
0 / 49,12 / 4 / 30,36
6
Rein Pill
Rein Pill
RK Ruila Tall
CINTE Z (2009)
Tulemus
0 / 54,21 / 4 / 40,00
RK Ruila Tall
CINTE Z (2009)
0 / 54,21 / 4 / 40,00
7
Priit Perna
Priit Perna
Tondi RSK
HERMELA (2008)
Tulemus
0 / 47,24 / 2 tõrget
Tondi RSK
HERMELA (2008)
0 / 47,24 / 2 tõrget
8
Britt Nigul
Britt Nigul
Tondi RSK
SACRAMENTO (2004)
Tulemus
4 / 45,06
Tondi RSK
SACRAMENTO (2004)
4 / 45,06
9
Teele Metstak
Teele Metstak
RK Ruila Tall
PERSOON (2000)
Tulemus
4 / 49,20
RK Ruila Tall
PERSOON (2000)
4 / 49,20
10
Urve Aavik
Urve Aavik
Tallinna RSK
PORTOS (2000)
Tulemus
4 / 50,06
Tallinna RSK
PORTOS (2000)
4 / 50,06
11
Kätlin H. Sehver
Kätlin H. Sehver
RK Ruila Tall
JANES (2009)
Tulemus
4 / 50,96
RK Ruila Tall
JANES (2009)
4 / 50,96
12
Maarja Martinson
Maarja Martinson
Tondi RSK
PEAK A BOO (2004)
Tulemus
4 / 51,99
Tondi RSK
PEAK A BOO (2004)
4 / 51,99
13
Rain Koch
Rain Koch
Tondi RSK
WESTFALIA (2007)
Tulemus
8 / 47,06
Tondi RSK
WESTFALIA (2007)
8 / 47,06
14
Kärt Kaal
Kärt Kaal
Tondi RSK
ANTROPOFF (2008)
Tulemus
8 / 50,63
Tondi RSK
ANTROPOFF (2008)
8 / 50,63
15
Berit Põldoja
Berit Põldoja
RSK KRT
BÜCARO HP (2006)
Tulemus
8 / 50,92
RSK KRT
BÜCARO HP (2006)
8 / 50,92
16
Hanne-Lore Väin
Hanne-Lore Väin
SA Tallinna RK
ODELIA (2003)
Tulemus
8 / 51,11
SA Tallinna RK
ODELIA (2003)
8 / 51,11
17
Janek Zalite
Janek Zalite
Tondi RSK
QUINTENDER AVOS Z (2008)
Tulemus
8 / 52,08
Tondi RSK
QUINTENDER AVOS Z (2008)
8 / 52,08
18
Kärol Järviste
Kärol Järviste
RSK Ruttar
VIOLETTA (2005)
Tulemus
8 / 62,49
RSK Ruttar
VIOLETTA (2005)
8 / 62,49
Marit Piiskoppel
Marit Piiskoppel
Kurtna RK
LEHITKA (2006)
Tulemus
2 tõrget
Kurtna RK
LEHITKA (2006)
2 tõrget
Malin Kisant
Malin Kisant
Märjamaa SK
PROMETHEUS (2004)
Tulemus
2 tõrget
Märjamaa SK
PROMETHEUS (2004)
2 tõrget
Malin Kisant
Malin Kisant
Märjamaa SK
SOLEIL`S CASPER (2005)
Tulemus
loobus
Märjamaa SK
SOLEIL`S CASPER (2005)
loobus
Taustatööd