EMV & Harrastajate ja Amatööride MV

Aeg:
12.08.22 - 14.08.22
Korraldaja(d):
Kirret OÜ ja ERL
Asukoht:
Ruila
Sekretär:
Ave Talts
tel. 51 36 847, ratsavoistlus@gmail.com
Tüüp:
rahvuslik, EMV, MV
Riik:
Eesti
Staatus:
Tulemused avaldatud
Võistluse lehele
14.08.22 - Klass 16b | 120 cm | Art. 238.2.1, puhtus-kiirus | Amatööride MV II osavõistlus
Starte: 31
Võistlejaid: 29
Hobuseid: 31

Võistleja Klubi Treener(id) Hobune
Treener(id):
Agnes Podgorelov
CONTIGO BAY 2 (2013)
Tallinna RSK CONTIGO BAY 2 (2013)
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id): Helene Proover
Annika Lehtmets
LORD FONTAINE (2008)
Viru Ratsu Helene Proover LORD FONTAINE (2008)
Treener(id):
Catlin Vatsel
BUGATTI VINCERO JC (2017)
Jumping Team Vatsel BUGATTI VINCERO JC (2017)
Treener(id):
Catlin Vatsel
HELIINY (2015)
Jumping Team Vatsel HELIINY (2015)
Treener(id):
Emilia Alonen
KARLANDA (2015)
RSK FenEst Equestrian KARLANDA (2015)
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Epp Keel
EKLUND (2013)
Tondi RSK EKLUND (2013)
Klubi: Pärna RSK
Treener(id):
Gea Kiudorf
LAMBORGHINI (2012)
Pärna RSK LAMBORGHINI (2012)
Treener(id):
Hanna Janet Oja
EDWINA (2012)
RK El Awrah ET EDWINA (2012)
Treener(id): Hanno Ellermann
Inge Ausna
HARDENTO-W (2012)
Liivimaa RK Hanno Ellermann HARDENTO-W (2012)
Treener(id):
Ingrid Dietrich
MONTANUS ROY (2009)
Liivimaa RK MONTANUS ROY (2009)
Treener(id):
Jürgen Mark
LAQUIDO (2016)
RK Ruila Tall LAQUIDO (2016)
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Kaire Kalm
CAVALIER (2011)
ESHKS CAVALIER (2011)
Treener(id): Monica Pärno
Karolin Jaani
AVENSIS (2012)
Audruranna RSK Monica Pärno AVENSIS (2012)
Treener(id):
Kärtu-Liis Mihkelson
HEMINGWAY (2016)
Märjamaa SK HEMINGWAY (2016)
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Monica Pärno
Katariina Tomann
DEXTER (2008)
Tondi RSK Monica Pärno DEXTER (2008)
Klubi: Tondi RSK
Kätlin Kirik
LAETIZIA (2008)
Tondi RSK Sirje Argus, Kristel Klaas LAETIZIA (2008)
Treener(id): Kristiina Raudnagel
Kristiina Klaassen
WOODLAND (2003)
Märjamaa SK Kristiina Raudnagel WOODLAND (2003)
Treener(id):
Kristiina Raudnagel
NATKINGKEY SR (2013)
Märjamaa SK NATKINGKEY SR (2013)
Treener(id):
Laura Pedjak
ENCINASOLA (2008)
RSK FenEst Equestrian ENCINASOLA (2008)
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Monica Pärno
Laura-Liisa Kolom
FORDANO (2014)
Tondi RSK Monica Pärno FORDANO (2014)
Treener(id):
Lily Marlen
ALPACINO (2009)
Hiiumaa RSK ALPACINO (2009)
Treener(id): Andres Treve
Maarja-Liisa Nõmm
ROMOS CELINE (2008)
Audruranna RSK Andres Treve ROMOS CELINE (2008)
Treener(id): Heiki Vatsel
Marek Kumpan
FANTACY MP (2014)
Jumping Team Vatsel Heiki Vatsel FANTACY MP (2014)
Treener(id):
Maris Suuster
MASETTO (2012)
MTÜ Hiiumaa RSK MASETTO (2012)
Treener(id): Monica Pärno
Merilin Palts
SUNSHINE HL (2015)
Audruranna RSK Monica Pärno SUNSHINE HL (2015)
Olga Russovitš
EXXON (2015)
SA Tallinna RK Konstantin Prohhorov, Kristiina Prohhorova EXXON (2015)
Olga Russovitš
GITANA (2015)
SA Tallinna RK Konstantin Prohhorov, Kristiina Prohhorova GITANA (2015)
Treener(id): Margit Mägi
Sandra Liis Hääl
JANE EYRE (2014)
RK Ruila Tall Margit Mägi JANE EYRE (2014)
Treener(id):
Stefani Sabrodin
IBERIA (2015)
Tartu Kalevi RK IBERIA (2015)
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Toomas Pai
B CHEITAN CHS (2011)
Tondi RSK B CHEITAN CHS (2011)
Treener(id):
Triin Visnapuu
LUMINE (2014)
Liivimaa RK LUMINE (2014)
Taustatööd