Kalenderplaan
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Kalenderplaan
Koolitused ja treeninglaagrid
Ponide mõõtmine
Isikud
Hobused
Klubid
Edetabelid
Kvalifikatsioonid
Sanktsioonid
E-pood
Ostukorv
E-pood
Logi sisse
Logi sisse
Logi sisse
Jäta mind meelde
- või -
Logi sisse ID kaardiga
Unustasid parooli?
Kalenderplaan
/
Maria Kevad / ESHKS NH sarja I etapp & Talendijahi II etapp
/ Masterlist
Võistluse lehele
Masterlist
Võistluspaare:
37
Starte:
48
Ära jäänud starte:
0
Võistlejaid:
27
Hobuseid:
34
Stardid päevade kaupa:
07.05.22, laupäev:
48
Jrk
Võistleja
Klubi
Treener
Hobune
Klass(id)
1
Anna Veisman
Anna Veisman
SA Tallinna RK
LUVR (2007)
Treener(id):
Kristiina Prohhorova
Klass(id)
9
SA Tallinna RK
Kristiina Prohhorova
LUVR (2007)
9
2
Carmen Sõlg
Carmen Sõlg
Tondi RSK
MANGO (2006, MP)
Treener(id):
Dina Ellermann
,
Sirje Argus
Klass(id)
3
|
5
Tondi RSK
Dina Ellermann
,
Sirje Argus
MANGO (2006, MP)
3
|
5
3
Carmen Sõlg
Carmen Sõlg
Tondi RSK
ODRINO 'B' VAN HET JUXSCHOT (2010, SP)
Treener(id):
Dina Ellermann
,
Sirje Argus
Klass(id)
3
|
5
Tondi RSK
Dina Ellermann
,
Sirje Argus
ODRINO 'B' VAN HET JUXSCHOT (2010, SP)
3
|
5
4
Carola Raud
Carola Raud
Massu RK
VERSUS (2017)
Treener(id):
Maria Kivisoo
Klass(id)
3
|
5
Massu RK
Maria Kivisoo
VERSUS (2017)
3
|
5
5
Cristella Engel
Cristella Engel
Tondi RSK
ENDEAVOUR MONDRIA'S (2009)
Treener(id):
Dina Ellermann
Klass(id)
9
Tondi RSK
Dina Ellermann
ENDEAVOUR MONDRIA'S (2009)
9
6
Cristiana Engel
Cristiana Engel
Tondi RSK
AMAZING AT ONCE (2014)
Treener(id):
Dina Ellermann
Klass(id)
4
Tondi RSK
Dina Ellermann
AMAZING AT ONCE (2014)
4
7
Cristiana Engel
Cristiana Engel
Tondi RSK
TRISTAN J (2011, SP)
Treener(id):
Dina Ellermann
Klass(id)
10
Tondi RSK
Dina Ellermann
TRISTAN J (2011, SP)
10
8
Dina Ellermann
Dina Ellermann
Tondi RSK
JERRY RED VON SEEDER (2013)
Treener(id):
Alla Gladõševa
Klass(id)
6
Tondi RSK
Alla Gladõševa
JERRY RED VON SEEDER (2013)
6
9
Dina Ellermann
Dina Ellermann
Tondi RSK
DONNALOTTCHEN (2012)
Treener(id):
Alla Gladõševa
Klass(id)
6
Tondi RSK
Alla Gladõševa
DONNALOTTCHEN (2012)
6
10
Dina Ellermann
Dina Ellermann
Tondi RSK
DONNA ANNA (2008)
Treener(id):
Alla Gladõševa
Klass(id)
7
Tondi RSK
Alla Gladõševa
DONNA ANNA (2008)
7
11
Dina Ellermann
Dina Ellermann
Tondi RSK
FINALIST (2008)
Treener(id):
Alla Gladõševa
Klass(id)
7
Tondi RSK
Alla Gladõševa
FINALIST (2008)
7
12
Dina Ellermann
Dina Ellermann
Tondi RSK
FRANCESCO (2018)
Treener(id):
Alla Gladõševa
Klass(id)
11
Tondi RSK
Alla Gladõševa
FRANCESCO (2018)
11
13
Dina Ellermann
Dina Ellermann
Tondi RSK
FLEUR DE LYS (2017)
Treener(id):
Alla Gladõševa
Klass(id)
12
Tondi RSK
Alla Gladõševa
FLEUR DE LYS (2017)
12
14
Eliis Pääsuke
Eliis Pääsuke
Tondi RSK
ZINZINA (2013)
Treener(id):
Alla Gladõševa
Klass(id)
10
Tondi RSK
Alla Gladõševa
ZINZINA (2013)
10
15
Eugenie Lee Lidmets
Eugenie Lee Lidmets
Tondi RSK
DONNALOTTCHEN (2012)
Treener(id):
Alla Gladõševa
Klass(id)
9
Tondi RSK
Alla Gladõševa
DONNALOTTCHEN (2012)
9
16
Grete Kaldre
Grete Kaldre
RK El Awrah ET
SAMMYE (2015)
Klass(id)
2
|
4
RK El Awrah ET
SAMMYE (2015)
2
|
4
17
Helena Ord
Helena Ord
Tondi RSK
ISAIA H (2013)
Treener(id):
Reet Kerro
Klass(id)
3
|
5
Tondi RSK
Reet Kerro
ISAIA H (2013)
3
|
5
18
Jasper Johannes Lind
Jasper Johannes Lind
Tondi RSK
MY (2013, MP)
Treener(id):
Sirje Argus
,
Alla Gladõševa
,
Dina Ellermann
Klass(id)
2
|
3
Tondi RSK
Sirje Argus
,
Alla Gladõševa
,
Dina Ellermann
MY (2013, MP)
2
|
3
19
Jevgenia Kask Savchenko
Jevgenia Kask Savchenko
Tondi RSK
LANDY'S AKVARELL (2003)
Treener(id):
Alla Gladõševa
Klass(id)
7
Tondi RSK
Alla Gladõševa
LANDY'S AKVARELL (2003)
7
20
Jevgenia Kask Savchenko
Jevgenia Kask Savchenko
Tondi RSK
NORMA VON KS (2014)
Treener(id):
Alla Gladõševa
Klass(id)
9
Tondi RSK
Alla Gladõševa
NORMA VON KS (2014)
9
21
Kenry Kikkas
Kenry Kikkas
Tondi RSK
DONNA VICTORIA (2016)
Treener(id):
Alla Gladõševa
Klass(id)
9
Tondi RSK
Alla Gladõševa
DONNA VICTORIA (2016)
9
22
Kirsika Neimla
Kirsika Neimla
Viru Ratsu
TAURYA DE FORTUNA (2015)
Treener(id):
Dina Ellermann
Klass(id)
10
Viru Ratsu
Dina Ellermann
TAURYA DE FORTUNA (2015)
10
23
Kregory Kikkas
Kregory Kikkas
Tondi RSK
MC MORGAN J (2013, SP)
Treener(id):
Dina Ellermann
,
Alla Gladõševa
Klass(id)
8
Tondi RSK
Dina Ellermann
,
Alla Gladõševa
MC MORGAN J (2013, SP)
8
24
Kätlin Kruus
Kätlin Kruus
Tondi RSK
MIDNIGHT DANCE (2017)
Treener(id):
Alla Gladõševa
Klass(id)
4
|
12
Tondi RSK
Alla Gladõševa
MIDNIGHT DANCE (2017)
4
|
12
25
Laurel Allekõrs
Laurel Allekõrs
Tondi RSK
RANT (2007)
Treener(id):
Merle Männik
Klass(id)
5
Tondi RSK
Merle Männik
RANT (2007)
5
26
Laurel Leisna
Laurel Leisna
Tondi RSK
CALVIN J (2017, SP)
Treener(id):
Merle Männik
Klass(id)
4
Tondi RSK
Merle Männik
CALVIN J (2017, SP)
4
27
Liis Katriin Kuusik
Liis Katriin Kuusik
Tondi RSK
BIVAK (2014)
Treener(id):
Reet Kerro
Klass(id)
5
Tondi RSK
Reet Kerro
BIVAK (2014)
5
28
Lisette Kivro
Lisette Kivro
Tondi RSK
EVENTO D (2009)
Treener(id):
Dina Ellermann
Klass(id)
6
|
9
Tondi RSK
Dina Ellermann
EVENTO D (2009)
6
|
9
29
Lisette Kivro
Lisette Kivro
Tondi RSK
MC GREGOR J (2012, SP)
Treener(id):
Dina Ellermann
Klass(id)
8
Tondi RSK
Dina Ellermann
MC GREGOR J (2012, SP)
8
30
Lisette Lapsanit
Lisette Lapsanit
Tondi RSK
HAKUNA VAN DE KRAENBERG (2007)
Treener(id):
Grethe Aikevitsius
,
Alla Gladõševa
Klass(id)
2
Tondi RSK
Grethe Aikevitsius
,
Alla Gladõševa
HAKUNA VAN DE KRAENBERG (2007)
2
31
Mari Ann Kuusik
Mari Ann Kuusik
Tondi RSK
BIVAK (2014)
Treener(id):
Reet Kerro
Klass(id)
5
Tondi RSK
Reet Kerro
BIVAK (2014)
5
32
Maria Kivisoo
Maria Kivisoo
Audruranna RSK
TOSCA VON SEEDER (2016)
Klass(id)
4
|
10
Audruranna RSK
TOSCA VON SEEDER (2016)
4
|
10
33
Maria Lepik
Maria Lepik
Tondi RSK
HAKUNA VAN DE KRAENBERG (2007)
Treener(id):
Dina Ellermann
Klass(id)
1
Tondi RSK
Dina Ellermann
HAKUNA VAN DE KRAENBERG (2007)
1
34
Maria Mägi
Maria Mägi
Tondi RSK
ASHWAN (2005)
Treener(id):
Alla Gladõševa
,
Dina Ellermann
Klass(id)
6
|
9
Tondi RSK
Alla Gladõševa
,
Dina Ellermann
ASHWAN (2005)
6
|
9
35
Maria Mägi
Maria Mägi
Tondi RSK
SHAMPAGNA (2010)
Treener(id):
Alla Gladõševa
,
Dina Ellermann
Klass(id)
9
Tondi RSK
Alla Gladõševa
,
Dina Ellermann
SHAMPAGNA (2010)
9
36
Marika Vunder
Marika Vunder
Audruranna RSK
HELIFAR (2003)
Klass(id)
7
Audruranna RSK
HELIFAR (2003)
7
37
Paula Johanna Vilu
Paula Johanna Vilu
Lahemaa HK
VOORE AMADOR (2011, SP)
Treener(id):
Dina Ellermann
Klass(id)
8
|
10
Lahemaa HK
Dina Ellermann
VOORE AMADOR (2011, SP)
8
|
10
Taustatööd