Võistlustele kehtivate võimalike piirangute ja võistluste korraldusele seatud nõuetega saate tutvuda SIIN.

Võistluse korraldamise ning sellel vajalike nõuete täitmise eest vastutab võistluse korraldaja.

Valgeranna Karikas 2021

Aeg:
27.08.21 - 29.08.21
Korraldaja(d):
Valgeranna RSK, Valgeranna Tall
Asukoht:
Valgeranna
Sekretär:
Ave Talts
tel. 51 36 847, ratsavoistlus@gmail.com
Tüüp:
rahvuslik
Riik:
Eesti
Staatus:
Tulemused avaldatud
Võistluse online leht:
https://online.equipe.com/en/competitions/42829

Lisainfo


Võistluse lehele
28.08.21 - Klass 9 Prix de Estonia Spa | 100 cm | Art. 238.2.1, puhtus-kiirus | Avatud
Starte: 40
Võistluspaare: 40
Võistlejaid: 37
Hobuseid: 40
Koht# Võistleja Klubi Treener(id) Hobune Tulemus
1
Treener(id): Janely Saar
Carola Lõhmus
CLAUDETTE Z (2011)
Tulemus: 0 / 47,59
Valgeranna RSK Janely Saar CLAUDETTE Z (2011) 0 / 47,59
2
Klubi: Tondi RSK
Kätrin Kristelle Nõmm
ROMANESCA (2012, SP)
Tulemus: 0 / 49,59
Tondi RSK Sirje Argus, Kaie Kangur, Dina Ellermann ROMANESCA (2012, SP) 0 / 49,59
3
Treener(id): Janely Saar
Laureen Piirak
MEXICANA (2006)
Tulemus: 0 / 50,99
Valgeranna RSK Janely Saar MEXICANA (2006) 0 / 50,99
4
Klubi: Saare RK
Treener(id):
Aleksandra Ruttu
BOOMERANG DE LA TOUR (2011, SP)
Tulemus: 0 / 52,31
Saare RK BOOMERANG DE LA TOUR (2011, SP) 0 / 52,31
5
Kristiin Sõõrumaa
ORHIDEE (2008)
Tulemus: 0 / 52,33
SA Tallinna RK Pille Elson, Jekaterina Soiver ORHIDEE (2008) 0 / 52,33
6
Treener(id):
Keidi Kask
QUICK VICTORY (2013)
Tulemus: 0 / 53,97
Vändra RSK QUICK VICTORY (2013) 0 / 53,97
7
Treener(id): Karin Peks
Kristyn Ojaste
HISTORY (2007, SP)
Tulemus: 0 / 56,00
Audruranna RSK Karin Peks HISTORY (2007, SP) 0 / 56,00
8
Treener(id):
Jessica Mölder
LEANDER (2007)
Tulemus: 0 / 56,36
Audruranna RSK LEANDER (2007) 0 / 56,36
9
Treener(id): Monica Pärno, Margit Mägi
Eliise Natka
SA Tallinna RK Monica Pärno, Margit Mägi TULLIBARDS MR COSMOPOLITAN (2010) 0 / 56,38
10
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Johanna Tafenau
LUDVIG (2015, SP)
Tulemus: 0 / 56,66
Tondi RSK LUDVIG (2015, SP) 0 / 56,66
11
Treener(id):
Helena Järve
DIAMANT (2008)
Tulemus: 0 / 56,80
SA Tallinna RK DIAMANT (2008) 0 / 56,80
12
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Lisette Eylandt
ALA MEDA (2015)
Tulemus: 0 / 59,50
ESHKS ALA MEDA (2015) 0 / 59,50
13
Klubi: Tondi RSK
Emma-Elisa Randväli
BLUE (2016, SP)
Tulemus: 0 / 59,98
Tondi RSK Sirje Argus, Kaie Kangur, Dina Ellermann BLUE (2016, SP) 0 / 59,98
14
Treener(id): Janely Saar
Annika Absalon
ANTONIO (2016, SP)
Tulemus: 0 / 62,75
Pärnumaa RSK Janely Saar ANTONIO (2016, SP) 0 / 62,75
15
Treener(id):
Sofie Lii Lidmets
REMBRANTS (2014)
Tulemus: 0 / 65,22
Tartumaa RSK REMBRANTS (2014) 0 / 65,22
16
Klubi: RSK Simon
Treener(id): Aldo Kanepi
Kati-Helen Peegel
FREE WILL THOR (2016)
Tulemus: 3 / 78,44
RSK Simon Aldo Kanepi FREE WILL THOR (2016) 3 / 78,44
17
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Lisette Eylandt
VERMUT II (2010, SP)
Tulemus: 4 / 49,38
ESHKS VERMUT II (2010, SP) 4 / 49,38
18
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Monica Pärno
Älis-Sille Hein
ESSENTIAL DE MUZE K.S.H. (2014)
Tulemus: 4 / 51,11
Tondi RSK Monica Pärno ESSENTIAL DE MUZE K.S.H. (2014) 4 / 51,11
19
Treener(id):
Margit Mõis
GOOD LIFE - J.C. (2012)
Tulemus: 4 / 54,71
Valgeranna RSK GOOD LIFE - J.C. (2012) 4 / 54,71
20
Treener(id): Karin Peks
Loreli Arukase
CUMBERRA (2012)
Tulemus: 4 / 55,10
Audruranna RSK Karin Peks CUMBERRA (2012) 4 / 55,10
21
Treener(id):
Kristi Vilu
CALIMERO (2015)
Tulemus: 4 / 60,88
Viljandimaa RSK CALIMERO (2015) 4 / 60,88
22
Treener(id):
Liis Šavlin
ROMANTIK (2006)
Tulemus: 4 / 63,16
RK El Awrah ET ROMANTIK (2006) 4 / 63,16
23
Treener(id):
Kristi Vilu
NORAH (2016)
Tulemus: 4 / 66,45
Viljandimaa RSK NORAH (2016) 4 / 66,45
24
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Aldo Kanepi, Rein Pill
Mia-Marleen Lanno
MINI COOPER HC (2017)
Tulemus: 5 / 71,84
Tondi RSK Aldo Kanepi, Rein Pill MINI COOPER HC (2017) 5 / 71,84
25
Treener(id):
Andra Küber
IRON (2004)
Tulemus: 8 / 53,75
Audruranna RSK IRON (2004) 8 / 53,75
26
Treener(id): Andres Udeküll
Pille Pajulaid
COLIN MCRAE RP (2014)
Tulemus: 8 / 55,23
Tallinna RSK Andres Udeküll COLIN MCRAE RP (2014) 8 / 55,23
27
Treener(id):
Kärt Kuusik
SILVER MELODY (2011)
Tulemus: 8 / 57,03
Pärnumaa RSK SILVER MELODY (2011) 8 / 57,03
28
Treener(id): Janely Saar
Maria Espenberg
HARIBO (2012, VP)
Tulemus: 8 / 57,97
Valgeranna RSK Janely Saar HARIBO (2012, VP) 8 / 57,97
29
Treener(id): Konstantin Prohhorov
Emma Kips
GEIŠA (2012)
Tulemus: 8 / 61,28
SA Tallinna RK Konstantin Prohhorov GEIŠA (2012) 8 / 61,28
30
Treener(id): Anne Savina
Kirke Stina Karin
MARILYN (2009)
Tulemus: 8 / 63,80
Pärnumaa RSK Anne Savina MARILYN (2009) 8 / 63,80
31
Klubi: RSK Ruttar
Treener(id): Külliki Sinikas
Meribell Müts
RSK Ruttar Külliki Sinikas LEGENDARY INVINCIBLE KNIGHT (2010) 8 / 66,69
32
Treener(id): Janely Saar
Karita Beilmann
RETRO (2013, SP)
Tulemus: 12 / 45,47
Valgeranna RSK Janely Saar RETRO (2013, SP) 12 / 45,47
33
Treener(id): Kätlin Nõgu
Mona Johanson
RIIDA (2012, VP)
Tulemus: 12 / 62,84
RSK FenEst Equestrian Kätlin Nõgu RIIDA (2012, VP) 12 / 62,84
34
Klubi: ESHKS
Treener(id):
Lisette Eylandt
HOMBER (2015)
Tulemus: 12 / 63,59
ESHKS HOMBER (2015) 12 / 63,59
35
Treener(id):
Leenu Sarapuu
GILROY (2014)
Tulemus: 14 / 75,91
MTÜ Hiiumaa RSK GILROY (2014) 14 / 75,91
36
Treener(id): Janely Saar
Meeri-Liis Pastarus
KEREL (2015)
Tulemus: 19 / 78,48
Valgeranna RSK Janely Saar KEREL (2015) 19 / 78,48
Treener(id): Janely Saar
Laura Miia Varik
TAFIRA (2014, SP)
Tulemus: elim
Valgeranna RSK Janely Saar TAFIRA (2014, SP) elim
Treener(id):
Marisa McCourt
MAGNUM (2015, SP)
Tulemus: elim
Saaremaa RSK MAGNUM (2015, SP) elim
Treener(id):
Rosa Linda Sikkal
WHISPER U (2016)
Tulemus: elim
SA Tallinna RK WHISPER U (2016) elim
Treener(id):
Kirke Ilves
ZAHRAZAD (2013)
Tulemus: elim
Suuresti RSK ZAHRAZAD (2013) elim
Taustatööd