Võistlustele kehtivate võimalike piirangute ja võistluste korraldusele seatud nõuetega saate tutvuda SIIN.

Võistluse korraldamise ning sellel vajalike nõuete täitmise eest vastutab võistluse korraldaja.

Võistluse lehele

Masterlist

Võistluspaare: 38
Starte: 46
Ära jäänud starte: 0
Võistlejaid: 29
Hobuseid: 37

Jrk Võistleja Klubi Treener Hobune Klass(id)
1
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id): Krista Raidmets
Anette Klaasmägi
KEVINS (2011)
Viru Ratsu Krista Raidmets KEVINS (2011) 1a | J
2
Treener(id):
Anni Liisi Lauk
REVAAL (2015)
Saaremaa RSK REVAAL (2015) 6
3
Klubi: Viru Ratsu
Treener(id):
Britt Ülesoo
AMAZING AT ONCE (2014)
Viru Ratsu AMAZING AT ONCE (2014) 5b
4
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Reet Kerro
Cristella Engel
ENDEAVOUR MONDRIA'S (2009)
Tondi RSK Reet Kerro ENDEAVOUR MONDRIA'S (2009) 5a | L
5
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Dina Ellermann
Cristiana Engel
FINALIST (2008)
Tondi RSK Dina Ellermann FINALIST (2008) 1a | 5a | J | L
6
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Dina Ellermann
Cristiana Engel
TRISTAN J (2011, SP)
Tondi RSK Dina Ellermann TRISTAN J (2011, SP) 5a
7
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Alla Gladõševa
Dina Ellermann
LANDY'S AKVARELL (2003)
Tondi RSK Alla Gladõševa LANDY'S AKVARELL (2003) 2 | S
8
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Alla Gladõševa
Dina Ellermann
JERRY RED VON SEEDER (2013)
Tondi RSK Alla Gladõševa JERRY RED VON SEEDER (2013) 4b
9
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Alla Gladõševa
Dina Ellermann
THOR VL (2017)
Tondi RSK Alla Gladõševa THOR VL (2017) 6
10
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Alla Gladõševa
Dina Ellermann
FLEUR DE LYS (2017)
Tondi RSK Alla Gladõševa FLEUR DE LYS (2017) 6
11
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Alla Gladõševa
Dina Ellermann
LORD LORENZO (2012)
Tondi RSK Alla Gladõševa LORD LORENZO (2012) 6
12
Emilia Djuba
SCAUP CHISINAU (2013)
SA Tallinna RK Pille Elson, Jekaterina Soiver SCAUP CHISINAU (2013) 6
13
Treener(id): Krista Raidmets
Emma Tuvi
SUNDORFS REDINA-DOT (2012)
Audruranna RSK Krista Raidmets SUNDORFS REDINA-DOT (2012) 1a | 4a | J | N
14
Treener(id): Alla Gladõševa
Eugenie Lee Lidmets
HAKUNA VAN DE KRAENBERG (2007)
Tartumaa RSK Alla Gladõševa HAKUNA VAN DE KRAENBERG (2007) 6
15
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Getter Kangur
ASHWAN (2005)
Tondi RSK ASHWAN (2005) 2 | S
16
Treener(id):
Hanna Janet Oja
JACKSON (2012)
RK El Awrah ET JACKSON (2012) 6
17
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Helena Kaal
CASSANDER (2010)
Tondi RSK CASSANDER (2010) 4a | N
18
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Krista Raidmets
Heti Repnau
MURPHY (2014, SP)
Tondi RSK Krista Raidmets MURPHY (2014, SP) 3 | 5b | P
19
Klubi: Tondi RSK
Treener(id):
Heti Repnau
ROCKEFELLER (2011)
Tondi RSK ROCKEFELLER (2011) 5a | L
20
Klubi: Tondi RSK
Jasper Johannes Lind
MY (2013)
Tondi RSK Sirje Argus, Alla Gladõševa, Dina Ellermann MY (2013) 6
21
Klubi: RSK KRT
Treener(id): Alla Gladõševa
Jekaterina Rastoštšenkova
ICON SDB (2013)
RSK KRT Alla Gladõševa ICON SDB (2013) 4b
22
Klubi: Viru Ratsu
Kalev Käsperson
BELTARIO (2010)
Viru Ratsu Alla Gladõševa, Dina Ellermann BELTARIO (2010) 4a | N
23
Klubi: Tondi RSK
Kenry Kikkas
MC MORGAN J (2013, SP)
Tondi RSK Dina Ellermann, Alla Gladõševa MC MORGAN J (2013, SP) 3 | P
24
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Alla Gladõševa
Kenry Kikkas
DONNA VICTORIA (2016)
Tondi RSK Alla Gladõševa DONNA VICTORIA (2016) 5b
25
Klubi: Tondi RSK
Kregory Kikkas
ODRINO 'B' VAN HET JUXSCHOT (2010, SP)
Tondi RSK Dina Ellermann, Alla Gladõševa ODRINO 'B' VAN HET JUXSCHOT (2010, SP) 3 | 5a | P | L
26
Treener(id): Ellen Vatsel
Laura Sarv
EVLAT (2012, SP)
Niitvälja RSK Ellen Vatsel EVLAT (2012, SP) 3 | 5b | P
27
Treener(id): Merle Männik
Laurel Allekõrs
RANT (2007, SP)
Niitvälja RSK Merle Männik RANT (2007, SP) 6
28
Treener(id): Merle Männik
Laurel Leisna
CALVIN J (2017)
Niitvälja RSK Merle Männik CALVIN J (2017) 6
29
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Dina Ellermann
Lisette Kivro
MC GREGOR J (2012, SP)
Tondi RSK Dina Ellermann MC GREGOR J (2012, SP) 3 | 5a | P | L
30
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Dina Ellermann
Lisette Kivro
MY (2013)
Tondi RSK Dina Ellermann MY (2013) 5a
31
Klubi: EER
Treener(id): Alla Gladõševa
Maire Õunmaa
KROATIE (2015)
EER Alla Gladõševa KROATIE (2015) 5b
32
Klubi: Tondi RSK
Maria Mägi
SHAMPAGNA (2010)
Tondi RSK Alla Gladõševa, Dina Ellermann SHAMPAGNA (2010) 1a | 5a | J | L
33
Klubi: Tondi RSK
Maria Mägi
RAIGO (2008, SP)
Tondi RSK Dina Ellermann, Alla Gladõševa RAIGO (2008, SP) 3 | P
34
Treener(id): Alla Gladõševa
Maribel Tuiken
JAZZ HIT (2010)
Tartu Kalevi RK Alla Gladõševa JAZZ HIT (2010) 4a | N
35
Klubi: Lahemaa HK
Treener(id): Dina Ellermann
Paula Johanna Vilu
VOORE AMADOR (2011, SP)
Lahemaa HK Dina Ellermann VOORE AMADOR (2011, SP) 5a | L
36
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Peter Nicolai Skjoldby
Rose Marie Skjoldby
ROSINANTE (2009)
Tondi RSK Peter Nicolai Skjoldby ROSINANTE (2009) 4a | N
37
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Grethe Aikevitsius
Sarah Marii Aarelo
MAGIC FLO J (2013, SP)
Tondi RSK Grethe Aikevitsius MAGIC FLO J (2013, SP) 5a | 6 | L
38
Klubi: Tondi RSK
Treener(id): Alla Gladõševa
Theresa Radha'a
DON CARLOS (2014)
Tondi RSK Alla Gladõševa DON CARLOS (2014) 5b
Taustatööd